Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość Ewula567
oo widzę że dziewczyny się reklamują z pazurkami :) jeśli któraś z dziewczyn nie ma jeszcze kursu stylizacji paznokci to ja zapraszam do Łodzi do Erudio, właśnie robię tam kurs i jestem bardzo zadowolona bo mają profesjonalny sprzęt, jest dużo praktyki i nauczyciele są przemili. http://www.erudio.com.pl/a/pielegnacja-dloni-i-stop/stylizacja-paznokci-dloni-i-stop-akryl-zel/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaslo
szukam kogoś kto robi przedłużanie akrylem we wrocławiu. pilne :) piszcie na agaslodyczka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo prosze uwazac na salon fryzjerski biss w dabrowie gorniczej na zeromskiego,umowiłam sie na paznokcie i bedac na miejscu dostałąm smsa ze pzni przestawia godz z13 na 14,mało tego jak powiedziałam ze zgłosze to do rzecznika praw konsumenta straszyła mnie ze ona tez to zgłosi ze ja zastraszam,osoba nerwowa,nie słowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na przedluzanie rzes metoda 1;1 .Stosuje kosmetyki najwyzszej jakosci dlatego efekt utrzymuje sie do 6-8 tyg .Cena 150 zl Mozliwosc takze wykonania paznokci zelowych lub akrylowych na formie badz tipsie a takze hybrydem lub tradycyjny manicure. Mozliwosc wykonania profesjonalnych zabiegow na twarz marki charmine rose.Dobierane indywidualnie do klienta efekt juz po 1 zabiegu czas ok 1h cena 70 zl POSIADAM WSZYSTKIE SZKOLENIA KOSMETYCZNE .MOZLIWOSC DOJAZDU DO KLIENTA. Częstochowa i okolice. Zapraszam 661 070 579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa Wola. Przedłużanie/utwardzanie paznokci, Rekonstrukcja paznokci obgryzionych/problematycznych, Manicure/Pedicure ESSIE, hybrydowy-ponad 80 KOLORÓW. ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie, Szukam osoby, która dopiero się uczy robić tipsy żelowe/akrylowe. Katowice, Sosnowiec, Dabrowa Górnicza. GG:5990856 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka_Białograd
Przecież tipsy bez większego problemu można samej sobie zrobić :) Wystarczą odpowiednie produkty, ja osobiście korzystam z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona: http://wyprzedazkosmetykow.pl/kategoria/14/tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio byłam na paznokciach w szkole Select w warszawie, robią je kursantki pod okiem instruktorki i powiem wam że wyszłam bardzo zadowolona ;))) na początku troszkę się bałam bo wiadomo uczą się ale w rezultacie wyszło świetnie ;) teraz mają promocję na paznokcie i tipsy żelowe i akrylowe są bezpłatne, nieźle co ? To ja stamtąd wychodzić nie będę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaszek
tanio i profesjonalnie hybryda 35 zł paznokcie żelowe ( żele kolorowe) 60 zł krótkie terminy oczekiwania! 730495307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego hybrydy tak tanio skoro materiały podobne cenowo do żeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o paznokcie zelowe w krakowie, moge polecic salon, do ktorego sama chodze- black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie świetny jest Black Pearl przy Szlaku albo Krolowej Jadwigi. Ceny sa na stronie internetowej, jakby ktos byl zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodze do Black Pearl na Woli, jestem tam regularnie co 2-3 tygodnie. Supr salon, super kosmetyczka, super ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala012
W Krakowie polecam salon Black Pearl przy ulicy Królowej Jadwigi, mnie tipsy kosmetyczka zrobila przesliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuusiaa0
Ja robie tipsy w Black Pearl w Krakowie, ale w tym przy ulicy Szlak, w centrum. Bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej kosmetyczki, podzielę się z wami dobrym namiarem, a mianowicie www.derkomed.pl chodzę tam od kilku dobrych lat, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Ja jestem z Legnicy i sama sobie pazurków nie robię, ale mam znajomą stylistkę i do niej chodzę. U nas ceny zrobienia paznokci wahają się od 50 do 70 zł. za założenie. Ja akurat płacę 65 zł. :-). Ale warto dać parę złotych więcej i mieć zrobione porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie fajnego salonu kosmetycznego w Kielcach, to ja polecam KiM Salon Kosmetyczny. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie a wystrój salonu jest piękny, w stylu glamour. Polecam, możecie zerknąć sobie na FB i IG @kimsalonkosmetycznykielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×