Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość xmalalalax
Katowice,Bytom,Tarnowskie Góry,Piekary Śląskie itp. Tipsy metoda żelowa-35zł żel na naturalnej płytce-25zł uzupełnienie 25-30 korekta paznokcia- 4zł żel na płytce paznokciowej stóp-30zł ściąganie tipsów+odżywka-20zł Tipsy wykonuje u siebie jak i również na życzenie u klientki. Zapewniam szeroki wybór ozdób. piernikzlochnes@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcie legnica
profesjonalnie,z dojazdem do domu, sporym doświadczeniem, masą zadowolonych klientek i certyfikatem. zapraszam 883-658-777, http://tipsylegnica.dbv.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIPSY-okolice Częstochowy! Tanio i dobrze! WITAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZABIEG PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ ORAZ AKRYLOWĄ NA TIPSIE. Stylizacją paznokci zajmuję się od ponad trzech lat. Wykonuję zarówno tipsy żelowe jak i akrylowe(na tipsie), a także utwardzenie naturalnej płytki. Usługę wykonuję u siebie w domu w okolicach Częstochowy. Posiadam bardzo wiele ciekawych ozdób. Pracuję na sprawdzonych produktach. Czas wykonania: około 2,5 h. CENNIK Założenie paznokci żelowych lub akrylowych - 50zł Nadlanie ze zmianą ozdób - 40zł Nadlanie bez zmiany ozdób - 30zł Utwardzenie naturalnej płytki - 40zł Wszystkie zainteresowane Panie proszę o kontakt: tel.880714070 gg: 3540831 paulisiah3@wp.pl http://allegro.pl/paznokcie-zelowe-akrylowe-o kolice-czestochowy-i1333130852.html SERDECZNIE ZAPRASZAM!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałkowo Ceny: tipsy żelowe-35zł utwardzenie swoich-25zł malowanie paznokci u rąk i stóp-10-15zł uzupełnienie- 15-20zł tel.605654782

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania005
Warszawiakom polecę panią Anię z salonu urody. http://zadbajosiebie.com.pl/ Ceny typowo warszawskie, niewygórowane. Pani Ania naprawdę wie co i jak robić. Paznokcie to cudeńka, makijaż robiłam u niej ślubny, w zasadzie to był mój pierszy kontakt z salonem. Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie, także zawsze tam wracam dla poprawy humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon ,,Agata"
Zapraszam do nowo otwartego salonu stylizacji paznokcia w LUBINIE. Tipsy wykonuje metodą żelową, pracuję na żelach firmy Activ i Konad. Powadze rowniez sprzedaz bizuterii sztucznej. Zapraszam chętne panie. Tel; 502-474-906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka00a
Najlepiej u mnie w domu :D 40 zł tipsy zelowe ze zdobieniami. Oczywiscie robione profesjonalnie , metoda zelowa. Kontakt gg : 31377593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka00a
KRAKÓW!!!! NAJTANIEJ!! 40 ZŁ ZE ZDOBIENIAMI!! NWIECEJ INFORMACJI POD NR GG : 31377593 !!!!1 ZAPRASZAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurek_kk
nie mam czaasu jeżdzic po salonach poleccie mi dziewczynę dojeżdzajacą (warszawa) w rozsadnej cenie chcialabym zrobic pazury na tipsie szklanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia1983
Stylizacja paznokci zajmuje sie od czterech lat i pracuje na profesjonalych kosmetykach. Cennik: Zalozenie tipsow 45zl!!! uzupelnienie 30/35zl zelowanie wlasnej plytki 40zl Kazde zdobienie GRATIS! Kontakt Nysa tel 604647526 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia1983
Stlizacja paznokci zajmuje sie od czterech lat i pracuje na profesjonalnych kosmetykach. Cennik: zalozenie 45zl!!! uzupelnienie30-35 zl zelowanie naturalnej plytki 40zl zdobienie GRATIS!! Kontakt Nysa 604647526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik-paznokcie
mam kilka lat doswiadczenia w zawodzie. Prowadze legalną działalność,a usługi stylizacji paznokci wykonuję w salonie na warszawskiej Woli. Moja oferta skierowana jest do dziewczyn, maturzystek,które wybierają się na studniówkę-marzą o paznokciach,ale ze względu na finanse nie mogą sobie na nie pozwolić. Jeśli zdecydujesz sie przyjść do mnie ze swoją koleżanką chętnie wykonam Wam super paznokcie studniówkowe w naprawdę atrakcyjnej cenie. propozycje mile widziane. zapraszam i pozdrawiam http://asik-paznokcie.pinger.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta;**
czesc. mieszkam w Warszawie i mam 14 lat chcialam zrobic sobie na wakacje tipsy zelowe i niewiem czy na moje paznokcie nadaja sie takie tipsy. Jak ktos bedzie w stanie mi doradzic to bardzo bede wdzieczna. Tu jest mój nr telefonu: 507284559 jak by co to czekam na telefon. ;) pozdrowionka.. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa20
Ja zapraszam do mojego sklepu z zestawami do paznokci... + GRATISY + DARMOWY kurs.... :):) www.3masa3.2ap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcje żelowe.......
Zajmuje się robieniem paznokci metodą żelową na tipsie Oferuję klasyczny french, wtapianie ozdób oraz inne ciekawe elementy. Swoje usługi wykonuję solidnie i z zaangażowaniem. Cena: 40zł. Mieszkam w SZCZECINIE DABIE Serdecznie Zapraszam http://www.garnek.pl/wecia2 gg; 31827282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow_studio
Witam jesli chodzi o okolice Rybnika to moge zaoferować przedłużanie paznokci i rzęs . Jesli zalezy Wam na porządnie wykonanych pazurkach zapraszam. Podsyłam także link do mojej galerii prac www.galeria.zor.pl tel 722-133-532 gg 5590925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia1983
OPOLE TIPSY ZELOWE zalozenie 50zl uzupelnienie 30-35zl mozliwy dojazd do klienta Stylizacja paznokci zajmuje sie od czterech lat i pracuje na sprawdzonych firmach Kontakt 604647526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikenatt
Mam do sprzedania dwa zele biale NallDesing 15ml ( 1 za 20 zl..) ?? ktora chetna zaplacilam za niego 25 zl.. jesli chodzi o dostawe.. dojade gdzie ze chcesz cala warszawa jesli chcesz kupic pisz 512655035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam na imię Asia i od kilku lat zajmuję się stylizacją paznokci oraz pielęgnacją dłoni i stóp. Moja oferta skierowana jest do wszystkich Pań bez względu na wiek:) Proponuję podstawowe zabiegi jakimi są: - manicure 30zł -pedicure 60zł((biologiczny,cążkowy, frezarkowy,bez użycia przeżytku jakim jest omega) -hennę 10zł(używam tylko REFECTOCIL) -regulację brwi(10zł) Zapraszam również na profesjonalne przedłużanie paznokci. Preferuję przedłużanie na szablonie,ale na życzenie wykonuję stylizacje na tipsie. Proponuje przedłużenie klasyczne jakim jest np.french permanentny oraz bardziej wymyślne i odważne stylizacje. Jestem otwarta na propozycje klientki,ale nigdy nie jestem pozbawiona weny twórczej:) Zapraszam do siebie wszystkie Panie,którym wmawiano,ze z ich paznokciami nie da się już nic zrobić!! Mam tu na myśli Panie-obgryzaczki:) Dla Was moje drogie proponuję: ***REKONSTRUKCJĘ PAZNOKCI OBGRYZIONYCH*** ------100zł------(rewelacyjne efekty nawet przy bardzo krótkiej płytce!) Podejmę sie każdego wyzwania i nawet bardzo obgryziona płytka nie stanowi dla mnie problemu!:) Tylko teraz proponuje wszystkim Paniom stylizację- żel French permanentny z użyciem żelu maskujacego-kamuflażu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie-80zł!!! Paznokcie kolorowe-zdobione również w tej samej cenie. Cena obowiązuje do końca maja! French nigdy nie wychodzi z mody! Sprawia,że nasze dłonie zawsze wyglądają czysto i elegancko. Jest idealny na kazdą okazję i pasuje każdej z nas:) Więcej fotek moich prac: http://asik-paznokcie.pinger.pl/ Zapraszam:) Kontakt tylko telefoniczny. kiedy nie odbieram proszę o sms'a-oddzwonię. tel.518-585-406 Zabiegi wykonywane są w miłej atmosferze w salonie na warszawskiej Woli na ul.Wolskiej. Dodatkowo można skorzystać z solarium(tuba.min-1zł)oraz usług fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam na imię Asia i od kilku lat zajmuję się stylizacją paznokci oraz pielęgnacją dłoni i stóp. Moja oferta skierowana jest do wszystkich Pań bez względu na wiek:) Proponuję podstawowe zabiegi jakimi są: - manicure 30zł -pedicure 60zł((biologiczny,cążkowy, frezarkowy,bez użycia przeżytku jakim jest omega) -hennę 10zł(używam tylko REFECTOCIL) -regulację brwi(10zł) Zapraszam również na profesjonalne przedłużanie paznokci. Preferuję przedłużanie na szablonie,ale na życzenie wykonuję stylizacje na tipsie. Proponuje przedłużenie klasyczne jakim jest np.french permanentny oraz bardziej wymyślne i odważne stylizacje. Jestem otwarta na propozycje klientki,ale nigdy nie jestem pozbawiona weny twórczej:) Zapraszam do siebie wszystkie Panie,którym wmawiano,ze z ich paznokciami nie da się już nic zrobić!! Mam tu na myśli Panie-obgryzaczki:) Dla Was moje drogie proponuję: ***REKONSTRUKCJĘ PAZNOKCI OBGRYZIONYCH*** ------100zł------(rewelacyjne efekty nawet przy bardzo krótkiej płytce!) Podejmę sie każdego wyzwania i nawet bardzo obgryziona płytka nie stanowi dla mnie problemu!:) Tylko teraz proponuje wszystkim Paniom stylizację- żel French permanentny z użyciem żelu maskujacego-kamuflażu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie-80zł!!! Paznokcie kolorowe-zdobione również w tej samej cenie. Cena obowiązuje do końca maja! French nigdy nie wychodzi z mody! Sprawia,że nasze dłonie zawsze wyglądają czysto i elegancko. Jest idealny na kazdą okazję i pasuje każdej z nas:) Więcej fotek moich prac: http://asik-paznokcie.pinger.pl/ Zapraszam:) Kontakt tylko telefoniczny. kiedy nie odbieram proszę o sms'a-oddzwonię. tel.518-585-406 Zabiegi wykonywane są w miłej atmosferze w salonie na warszawskiej Woli na ul.Wolskiej. Dodatkowo można skorzystać z solarium(tuba.min-1zł)oraz usług fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LetkaVioletka
W Zabrzu najstaranniej i najsolidniej robione jest w Prima Manicure przy ul. Szczęść Boże 1 (wejście przez solarium GoldenSun) tel. 793 757 501. Przedłużanie paznokcia na tipsie + french + zdobienie - 80 zł. Przedłużanie płytki na formie + french + zdobienie - 90 zł. Uzupełnianie ze zmianą wzoru - 70 zł. Żelowanie naturalnej płytki + french + zdobienie - 60 zł. Żelowanie 1 kolor - 60 zł. Manicure + malowanie 1 kolor - 20 zł. Manicure + malowanie french - 25 zł. Manicure + odżywka - 15 zł. Peeling dłoni - 10 zł. Naprawa 1 paznokcia - 10 zł. Kąpiel parafinowa dłoni + peeling i maseczka - 40 zł. 10% taniej z karnetem solarium GoldenSun. Co piątą wizytę prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrodermabrazjowa
Fachowcem można zostac samemu :) Jeśli ktoś lubi zabawe z paznokciami oczywiscie :) Znam samouków, którzy wiedzieli czego chcieli i malują albo lepiej kreują paznokcie klientkom. Drugim wyjsciem może byc kurs zdobnictwa artystycznego, a la http://www.fastdeal.pl/oferta/zabrze/kurs_zdobnictwa/2423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas1ar
Hej.Prowadzę w Opolu salonik PIelęgnacji stóp i dłoni.Zapraszam wszystkie chętne panie na stylizację i zdobienie paznokci u rąk,żel na paznokcie u stóp,manicure i padicure.Ceny są przystepne i 100%zadowolenia.Teraz mega promocje-zadzwoń i umów sie na wizytę.77 453-91-90.ul.Staromiejska 5 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWisniewska
100zł z frenchem zapłaciłam w Pure diamond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×