Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość Polecam Panią z Opola
Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową. Pracuję na materiałach renomowanych firm (Elarto,Neo Nail) przez co paznokcie wykonane przeze mnie są najwyższej jakości. Proponuję również oryginalne zdobienia wykonywane z użyciem cyrkonii, brokatu, kruszonej muszli, bulionu, i wielu innych ozdób. W zależności od upodobań i potrzeb moich klientek wykonuję: - żelowanie naturalnej płytki, - przedłużanie paznokci żelem na tipsie, -żelowanie paznokci u stóp, -rekonstrukcję paznokci obgryzionych Znajdź chwilę tylko dla Siebie i zadbaj o swoje dłonie. Całość stylizacji w bardzo atrakcyjnej cenie 50zł! Pracuję od poniedziałku do soboty,w godz. od 8.00 do 20.00 Serdecznie zapraszam! tel.509 842 518 gg33927230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion Nails
warszawa Ja zapraszam do siebie na profesjonalną stylizację. Paznokciami zajmuję się od 8 lat, od roku jestem instruktorem firmy Golden Nails. www.fashion-nails.zor. Dla osób które nas polubią na FB wiele ciekawych promocji, co miesiąc inna usługa taniej na hasło FB nawet do 70%!!!!!! http://www.facebook.com/#!/pages/Fashion-Nails-STUDIO-URODY/186308891419055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe promocje SUPER PROMOCJE!!!! TIPSY ŻEL/AKRYL Z MALOWANIEM-69 zł UZUPEŁNIENIE -60 zł (malowanie lakierem hybrydowym +10zł) TIPSY ŻEL-WTOPIENIA-79 zł OD 3 LISTOPADA KOLEJNA PROMOCJA!!! MANICURE HYBRYDOWY-50 zł ZAPRASZAM PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE www.asik-paznokcie.zor.pl Zapraszam również na stylizację brwi! Profesjonalny dobór kształtu i koloryzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............martuska.........
Hejka! Polecam Wam panią Justynę. Dojeżdża do domu i robi suuuuper paznokcie! Mi się trzymają bardzo długo i jestem zadowolona. Polecam! podaję jeszcze linka do jej stronki: www.tipsydojazd.pl Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 880983974
Tipsy; french 30zł french + ozdoby 35zł kolorowe; 45zł Żel; na plytkę paznokciową 10zł french 15zł +ozdoby 20zł Ceny sa takie tanie gdyż jeszcze się uczę,aczkolwiek tipsy robię juz ponad rok czasu. Usługi tylko w domu klientki, do 7dni poprawię wszelkie zastrzeżenia za darmo! Posiadam dużo ozdób,(hologramy, kwiatki, serduszka, króliczka Playboya, łezki, kolorowe brokaty) nie oszzedzam na ozdobach! oraz nowy żel! kolorowe żele umawiam przed wizyta. Zapraszam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBLIN - Żel i Shellac
Witam, zapraszam Panie z LUBLINA i okolic na profesjonalną stylizację paznokci metodą żelową oraz oryginalny Manicure Hybrydowy SHELLAC do Salonu Fryzjerskiego "Bianco Nero" w Lublinie (na Czechowie). Posiadam 11-letnie doświadczenie w przedłużaniu paznokci oraz certyfikaty potwierdzające moje umiejętności. Informacje o PROMOCJACH, OFERCIE oraz Galerię ZDJĘĆ moich prac znajdziecie na mojej stronie: paznokciezelowelublin.pl Tel. kontaktowy: 503 051 351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBLIN - Żel i Shellac
Witam, zapraszam Panie z LUBLINA i okolic na profesjonalną stylizację paznokci metodą żelową oraz oryginalny Manicure Hybrydowy SHELLAC do Salonu Fryzjerskiego "Bianco Nero" w CH REAL w Lublinie (na Czechowie). Posiadam 11-letnie doświadczenie w przedłużaniu paznokci oraz certyfikaty potwierdzające moje umiejętności. Informacje o PROMOCJACH, OFERCIE oraz Galerię ZDJĘĆ moich prac znajdziecie na mojej stronie: paznokciezelowelublin.pl Tel kontaktowy: 503 051 351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBLIN - Żel i Shellac
Witam, zapraszam Panie z LUBLINA i okolic na profesjonalną stylizację paznokci metodą żelową oraz oryginalny Manicure Hybrydowy SHELLAC do Salonu Fryzjerskiego "Bianco Nero" w CH REAL w Lublinie (na Czechowie). Posiadam 11-letnie doświadczenie w przedłużaniu paznokci oraz certyfikaty potwierdzające moje umiejętności. Informacje o PROMOCJACH, OFERCIE oraz Galerię ZDJĘĆ moich prac znajdziecie na mojej stronie: http://paznokciezelowelublin.pl/ Tel kontaktowy: 503 051 351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcie Kraków
www.attraction.com.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paznokcie Łódź-Radogoszcz
Witam serdecznie, zapraszam na pazurki - Łódź - Radogoszcz - Wschód. www.aninails.zor.pl www.aninails.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidelka
ja robilam w centrum handlowym janki w denique i uwazam ze zrobione byly bardzo ladnie i solidnie, troche to trwalo ale dziewczyna ktora je wykonywala przylozyla sie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia34
Ja robiłam pazurki w Opolu u profesjonalistki za przystepna cene.Paznokcie trzymaja mi se srednio 4-5 tyg.a przy tym zdobienia ktore ta pani wymysla sa przesliczne.Koszt takich pazurkow to 69 zł.To było w salonie fryzjerskim na Odrodzenia 1 a tel. to 665-73-48-37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia34
Ja robiłam pazurki w Opolu u profesjonalistki za przystepna cene.Paznokcie trzymaja mi se srednio 4-5 tyg.a przy tym zdobienia ktore ta pani wymysla sa przesliczne.Koszt takich pazurkow to 70 zł.To było w salonie fryzjerskim na Odrodzenia 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidelka
kinia - moje robione u nich wytrzymały nieco ponad 4 tygodnie, czyli jak najbardziej OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustka
wiecie, jak też kiedyś często chodziłam na manicure i kupę kasy w tym utopiłam, ale potem stwierdziłam, że sama będę się bawić. no i nauczyłam się ładnie zdobić tylko to trochę było czasochłonne. teraz na co dzień maluję na gładko a od święta naklejam sobie naklejki california nails. Szybko się nakłada i spokój na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, moja koleżanka była maniaczką tipsów aż w końcu sama zainwestowała w odpowiedni sprzęt i od roku robi sobie świetne sama z powodzeniem. z poczatku wychodziły nierówne, ale teraz jako samouk robi to porównywalnie to manikiurzystki :) a co to za naklejki california nails?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysienka_70- są to popularnie nazywane "skórki" na paznokcie (pani wspominająca o nich podparła się nazwą jednej z firm, która takie produkuje). Są to naklejki, które nakleja się na całe paznokcie, przedstawiają one różne motywy lub są po prostu jednokolorowe. Możesz je znaleźć w Sephorze albo chociażby w drogerii Natura w szafie Essence czy w przedziale urządzeń do paznokci- tam można znaleźć naklejki firmy Donegal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie jestem zwolenniczka tych naklejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja zapraszam do mojego saloniku w Warszawie róg Al. Jana Pawła II i Solidarności Wykonujemy pełen zakres usług stylizacji paznokci - manicure, pedicure, manicure hybrydowy (shellac) iwiele innych. Na miejscu profesjonalnie przedłużymy rzęsy i zrobimy piękną fryzurę. Szczegóły na na naszej stronie http://www.studiodesign.waw.pl Ceny przystępne! :) pozdrawiam, Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdziłam wiele salonów i osobiście uważam że najlepiej poszukać jakiejś młodej dziewczyny która nie ma salonu. Takie osoby robią wspaniałe wzorki, mają czas i są dokładne, a poza tym nie biorą dużo za tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdziłam wiele salonów i osobiście uważam że najlepiej poszukać jakiejś młodej dziewczyny która nie ma salonu. Takie osoby robią wspaniałe wzorki, mają czas i są dokładne, a poza tym nie biorą dużo za tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdziłam wiele salonów i osobiście uważam że najlepiej poszukać jakiejś młodej dziewczyny która nie ma salonu. Takie osoby robią wspaniałe wzorki, mają czas i są dokładne, a poza tym nie biorą dużo za tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studio La premiere ul. Białobrzeska 37 Warszawa Ochota 796858897 www.lapremiere.pl duzo zdjec na blogu: www.nails.art.pl Fajny kameralny salon na Ochocie. Paznokcie robione profesjonalnie. Każda klientka obslugiwana nowym pilnikiem. Ceny bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka lat pracowałam w domu, teraz udalo mi się spełnić swoje marzenie i otworzylam kameralne studio z przystępnymi cenami. Dalej mam czas dla klientek na zdobienia :) Kocham to co robie i zapewniam 100% satysfakcji :) dla osoób które polubią profil na fb prezent do odbioru przy pierwszej wizycie: http://www.facebook.com/lapremiere.studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatów_dwóch
hej! ja nie polecam tipsów, ani to ładne, ani zdrowe dla paznokci... ja na co dzień robię sobie french, a na większe wyjścia jakieś wzorki, albo właśnie gotowe "skórki" nie znam tych california nails? to jakaś nowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×