Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie i na naturalnej płytce paznokcia, uzupełnienie , szeroka gama zdobień. Manicure,pedicure oraz spa-parafina na dłonie i stopy (masaż gratis). Usługi w domu z możliwością dojazdu do kienta. Okolice Polkowic,Legnicy,Lubina. ATRAKCYJNE CENY!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM! nr.tel 664735437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusis83
Szanowni Państwo! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na jedyny w swoim rodzaju, organizowany przez firmę ELEGANCE pokazstylizacji paznokciprzy użyciu kolorowych akryli i żeli firmy INM i 4 Pro, który przeprowadza Vice Mistrzyni International Nail Art Championship 2008, Instruktor Elegance- Barbara Dygas. Przewidziany program pokazu: nowe kształty paznokci - prawidłowa budowa metoda combo- łączenie akrylu z żelem praktyczne zastosowanie covera żelowego i akrylowego na różnych kształtach paznokci wiecznie modne szpice zdobione farbami akrylowymi szybki french salonowy zdobienia ślubne zdobienia wiosenne przestrzenne zdobienia akrylem kolorowym zastosowanie formy wytłacznej mieszanie pigmentu z żelem prezentacja manicure i pedicure na renomowanych produktach BioCreative ponadto dokładne omówienie i zastosownie produktów do metody żelowej i akrylowej z firm 4 Pro i INM Podczas pokazu możliwość zakupu produktów do stylizacji paznokci firm INM, 4 Pro, LeChate z 10% rabatem. Dla każdej uczestniczki pokazu przewidziany jest dyplom uczetnictwa i drobny upominek. Pokaz odbędzie się 16 maja 2010roku od godz10.00-16.00 w Hotelu Zawiercie ul. .................w Zawierciu. Koszt pokazu: 30zł ( liczba miejsc ograniczona) Więcej informacji i zapisy tel. 058 773-43-43, 500-359-164 instruktor@elegance.pl Wpłatę prosimy dokonać na konto: Bank millennium S.A oddział Pruszcz Gdański Nr rachunku: 61 1160 2202 0000 0000 46158611 Tytuł wpłaty: Imię i Nazwisko, pokaz Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W.
Polecam wszystkim w Warszawie www.tipsywarszawa.eu Wykonanie perfekcyjne, ceny baaardzo dobre POLECAM Aska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 32
Jestem z Bydgoszczy,wcześniej odwiedziłam bardzo dużo stylistek od paznokci,ale nigdy nie byłam zadowolona,a to coś odpadło po paru dniach,a to coś się ułamało,raz nawet w jedym salonie osiedlowym Pani spiłowała mi tak naturalą płytkę frezarką,że mało co nie dostałam grzybicy ;/ I w końcu trafiłam do Pani Sylwii z polecenia od Pani w sklepie..pomyślałam zobacze może się uda..I od tej poru do niej chodzę..Młoda dziewczyna po kurasch miła i fachowa ...wszytsko wyjaśnij i odpowie na każde pytanie nawet to głupie ha ha Nie ma problemu już,że coś mi odpada,ułamuje się...U niej nie trzeba płacić za naparwę paznokcia chyba,że uszkodzenie jest mechaniczne czyli takie jak same gdzies mocno uderzymy plauchami ;-p Więc polecam z całego serca bo wiele sama przeszłam i nie miałam nigoko kto by mi samej polecił...Teraz podaje namiary na stronkę,a tam jest już wszytsko ;> www.paznokcie-sylwia.zor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweewe
Witam! Mam na imię Ewelina i od 8 lat profesjonalnie zajmuję się pielęgnacją i stylizacją paznokci dłoni. Moje miejsce pracy to Warszawa - Mokotów. Na życzenie dojeżdżam do klientek. Posiadam dyplomy, certyfikaty francuskiej firmy Peggy Sage potwierdzające moje umiejętności. Jestem również instruktorem stylizacji paznokci oraz biorę czynny udział w pracach jury podczas Mistrzostw Stylizacji Paznokci, czego dowodem jest dokument dający mi takie uprawnienia. Pracuję wyłącznie na materiałach firmy Peggy Sage. Moim atutem jest bardzo szybkie wykonywanie usługi a każda z moich klientek będzie się cieszyć najwyższą jakością paznokci. Serdecznie zapraszam 505 016 016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula58
WITAM ZAPRASZAM DO NOWO OTWARTEGO SKLEPU I SALONIKU STYLIZACJI PAZNOKCI W GLIWICACH MAX-MODA. OFERUJEMY PROFESIONALNE WYKONYWANIE USŁUG Z ZAKRESU MANICURE , TIPS METODA ZELEM, WSZELKIE ZDOBIENIA, A PONADTO W MIŁEJ ATMOSFERZE MOŻECIE PANIE DOKONAĆ ZAKUPU MODNEJ ODZIEZY, BIŻUTERI I GALANTERII DAMSKIEJ NA KAZDĄ OKAZJE, TAK WIĘC ODWIEDZAJĄC NASZ SKLEP I SALONIK OSZCZEDZACIE PANIE CZAS, MAJĄC WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU. SERDECZNIE ZAPRASZAM TEL. 530-505-820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam poszukać na favore.pl Tam już jest gotowa "baza" ;) sama często szukam, jak czegoś potrzebuję... Można w domu porównać cenę, a do tego są opinie :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia1983
Witam! Stylizacja paznokci zajmuje sie od czterech lat.Pracuje na profesjonalnych kosmetykach firmy Gabriellle i sun flower. Przedluzanie na tipsie 45 zl +zdobienie GRATIS!!! Uzupelnianie 30zl, zmiana wzorka 35zl zelowanie wlasnej plytki 35-40zl zelowanie stop 35-40zl Zapraszam kontakt 604647526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam Pani ktora zgodzilaby sie byc moja modelka , tzn poszlaby ze mna na kurs przedluzania paznokci w kielcach (termin do uzgodnienia) i swoje pazurki dala i ja bym na nich dzialala, jezeli jakas pani chetna to zapraszam. Przypomna Pani nic nie placi za kurs!!!! Jedyny minus to jezeli pani pracuje to 2 dni wolnego musi byc, bo kurs trwa dwa dni, szczegolly podam osobiscie. Duzy plus jest taki ze za darmo pani bedzie uczestniczyla w kursie i nauczy sie pani przedluzac paznokcie metoda zelowa. Bardzo serdecznie zapraszam chetna :) Pozdrawiam tel 510761543 Ewelina, Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza obsługa i jakość wykonywanych usług zdażyła mi się w Centrum Urody Butterfly w Katowicach. Byłam tam pierwszy raz w lutym tego roku, dostałam kupon rabatowy. Od tamtego czsu jestem stałym bywalcem. Ceny przyzwoite a jakość wysoka. Super jest wystrój salonu,niecodzienny takze miło spedza sie tam czas. Mozna sobie wejsc na ich stronke www.centrumbutterfly.pl Myślę że można spokojnie polecić tymbardziej ze wlascicielki pilnuja aby usługi były jaknajwyzszej jakosci.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi28
Witam ! Zapraszam na pielęgnację dłoni i stóp. www.tipsywarszawa.eu Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena OPOLE
Najpiękniejsze paznokcie żelowe robią dziewczyny na Staromiejskiej 5Aw Opolu,naprawdę polecam!Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie,są cieniutkie ale sie nie łamią.Polecam każdej Opolance:)tel.453-91-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika888
czy jest ktos z częstochowy? chce zrobic tipsy zelowe albo zel na mojej plytce z frenchem, ile by to kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaaakówwww
www.wilczy-pazoor.bloog.pl pazury świetne - zdjęcia mówią same za siebie polecam tą panią Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam sobie niedawno tipsy w Face&Body i muszę przyznać, że efekt końcowy była naprawdę niezły. Podobają mi się raczej klasyczne wzory, dlatego poprosiłam panią Agnieszkę, która paznokcie mi robiła, o nadanie im jak najbardziej naturalnego kształtu. W efekcie zyskałam śliczne paznokcie, wyglądające jak najbardziej naturalnie z kamuflażem i do tego lekkim manicure. Jeżeli ktoś ceni sobie profesjonalne podejście do klienta i dokładność, to jak najbardziej powinien się tam właśnie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok Styl Studio! Robiłam tam sobie ślubne paznokcie naprawdę rewelacja:) Założenie ok 90zł, na uzupełnieniu jeszcze nie byłam ale ok 70zł już ze wszystkimi gadżetami (akrylowe kwiatki, artystyczne malowanie farbami akrylowymi - nie wiem jak to się fachowo nazywa:) i dżety osobno płatne) W czwartek minie 5tyg jak mam te paznokcie i nadal wyglądają rewelacyjnie... no może są już nieco przy długie!!! Serdecznie polecam! Rok styl studio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka Gorzów wlkp
ja polecam Angelike na Dworcowej 12 w Gorzowie Wlkp Swietne wykonanie i profesjonalizm, jestem stala klientka i polecam Tipsy kosztuja 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROMOCJA OBEJMUJE KAŻDA NOWĄ KLIENTKĘ POWOŁUJĄCĄ SIĘ NA OGŁOSZENIE 100zł-----stylizacja french klasyczny/kolorowy/wtopienia------100zł 80zł---stylizacja naturalna/paznokcie pod lakier---80zł zapraszam:) PRZEDŁUŻANIE METODĄ AKRYLOWĄ I ŻELOWĄ NA TIPSIE I SZABLONIE Metodę i sposób przedłużenia Paznokci dobieram indywidualnie do każdej klientki. Każda z Pań,która korzysta z moich usług traktowana jest indywidualnie. Na wykonane paznokcie udzielam gwarancji oraz zawsze służę radą i pomocą. Moje klientki nigdy nie są pozostawione same sobie:) Paznokcie naturalne,french klasyczny,kolorowy... Zdobienia kolorowym żelem i akrylem. Wtapianie przeróżnych ozdób. Zdobienia okolicznościowe. Paznokcie na co dzień i na każdą okazję:) UTWARDZENIE PAZNOKCI NATURALNYCH REKONSTRUKCJE PAZNOKCI OBGRYZIONYCH(rewelacyjne efekty nawet przy bardzo obgryzionej płytce) Zapraszam do mnie Panie"nałogowe-obgryzaczki":) Dla Was rekonstrukcja Paznokci obgryzionych. Obiecuję,ze efekty jakie można uzyskać pozwolą Wam Drogie Panie wreszcie wyjąc ręce z kieszeni:) Czy nie marzą się Wam eleganckie i zadbane dłonie?:) ZABIEGI MANICURE ORAZ PEDICURE(ZAPRASZAM RÓWNIEŻ WSZYSTKICH PANÓW) Na życzenie Manicure-biologiczny,frezarkowy i klasyczny cążkowy. Do zabiegu Pedicure nie używam przeżytku jakim jest omega! Używam do tego celu profesjonalnych tarek i frezarki. Efekty są rewelacyjne:) MODELOWANIE PAZNOKCI U STÓP.(Poprawienie ogólnego wyglądu jak i korygowanie wszelkich defektów) ZDOBIENIA OKOLICZNOŚCIOWE TYLKO TERAZ WYJĄTKOWO ATRAKCYJNE CENY!!!!! Mam kilkuletnie doświadczenie.Do wykonywanych usług podchodzę z pasją więc nigdy nie jestem znudzoną stylistką bez zapału. Na wykonane paznokcie udzielam gwarancji.. CENNIK Promocja!!!( PRZEDŁUŻENIE FRENCH(klasyczny,kolorowy) WTOPIENIA 100zł!!! (cyrkonie za dodatkową opłatą) Promocja!!! *ODNOWA-100zł *PRZEDŁUŻENIE NATURALNE(np."pod lakier")100zł *UZUPEŁNIENIE-80zł *MANICURE-30zł *PEDICURE-60zł (french plus 10zł) *PEDICURE plus utwardzenie paznokci 100zł *REGULACJA BRWI-7zł plus HENNA-15zł *HENNA(komplet)plus REGULACJA BRWI-25zł Zapraszam do salonu na Wolę na ul.Wolską. REZERWOWANIE TERMINÓW MINIMUM KILKA DNI WCZEŚNIEJ:) więcej fotek na http://asik-paznokcie.pinger.pl/ MÓJ.TEL 518-585-406 ZAPRASZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 8765
Czy ktos może wie gdzie teraz pracuje p.Agnieszka,która robiła tipsy w Krakowie w studiu VIP? Robiła super i bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 Your Nails ŻORY
4 Your Nails- Centrum Szkolenia i Stylizacji Paznokci zaprasza na szkolenia przedluzania paznokci metoda akrylowa i żelowa. Szkolenia prowadzone sa z ramienia firmy "FOR-NAILS Joanna Rozwadowska". www.4yournails.pl.tl 721941118/506622117 gg 5383373 Zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop78
Zapraszam do salonu z Pasją na Kochanowskiego 47 manicure 35 zł pedicure 55-65 zł tipsy żel-akryl 140 zł uzupełnienie 85 zł żel na naturalną płytkę 85 zł reperacja 1 paznokcia 10 zł Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clean-Master Wita! Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach? Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach? Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt? Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu? Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz !! info w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia***
Witam jeśli chodzi o szczecin to ja robie pazurki u pani Eweliny na Staromłyńskiej, wyglądaja naturalnie i berdzo dobrze sie trzymają,także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam moją koleżankę,która robi bardzo ładnie i profesjonalnie paznokcie żelowe,ceny przystępne i nie dolicza za dodatkowe zdobienie czy cyrkonie(bardzo duży wybór brokatów itp.Nawet zdarza sie ze tyle nie mają Panie w salonach.Tipsy robi u siebie w domu w Katowicach.Bardzo sympatyczna osoba,która zna się na tym co robi,myślę że z czystym sumieniem mogę polecić.Dla zainteresowanych podam meila do kontaktu: kasia.ga86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_k
Witam, jezeli pytacie o krk, to ja polecam pania Malgosie, naprawde pelen profesjonalim, fajne podejscie do klienta no i dobre materialy. moze ie jest najtansza, al emysle,ze warto, bo po co wydac kase w bloto,jezeli maja mi sie zaraz rozleciec. 691134289-jej nr. aha, i dojazd nawet spoko,kurdwanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×