Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
Prezent,to spytaj na kafe,może ktoś będzie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Patologia społeczna w ujęciu różnych autorów. Makabra po prostu. Nadal nie mam materiałów do dwóch pierwszych podrozdziałów, a nie oddam pracy bez nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku nie sądze, żeby istniały tego typu e-booki. To książki w większości z lat 60-80 :D Tym nas karmią na uczelni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie chodziło mi o ebooka, tylko może ktoś ma książkę i pożyczy albo sprzeda na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku siedzisz? :D Nie mam na to czasu, żeby kupić przez coś w ten sposób (czas przesyłki itd), bo... musze przynajmniej jeden rozdział oddać w piątek :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
;) widzę,że kierujesz się mottem życiowym,które w luźnym przekładzie brzmi:SPIESZ SIĘ POWOLI... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk ja całe studia przeszłam na takiej zasadzie :D Zazwyczaj przed wejściem na egzamin zdążyłam przeczytać kilka zagadnień i akurat je dostawałam :O Po za tym jakaś taka wyszczekana zawsze byłam ;) Od 2 roku mam stypendium- do czego jest mi się wstyd przyznać przed tymi studentami, którzy na prawde się uczą i czasem braknie im 0,2 punkta do stypendium :O A moja praca mgr... Coś tam napisze, a na piątek wymyśle jakiś piorun uderzający w mój komputer i niszczący twardy dysk- oczywiście, żeby nie było mam wszystko zapisane na płycie (no bo przecież nie jestem bezmyślna :P ), ale niestety stało się to w czwartek wieczorem i nie miałam możliwości odtworzenia danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
niektórzy to fuksiarze, fuksem przez całe życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
no :) Tylko się zastanawiam, kiedy skończy się to moje szczęście i dostane porządnego kopniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
"kopniaka" dostane od męża jak wróce do domu bez książek :O Jak boga kocham że się boje :O Będzie awantura na 102 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Co masz na myśli Angel, bo mnie przychodzi tylko jedno do głowy :D Zamiast do biblioteki iść do sklepu z bielizną :D Tylko jak się później zorientuje to będe miała przesrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A i tak wiem, ze to by nie przeszło ;) Luby jest z tych co to analizują każde nietypowe zachowanie "po co, dlaczego, itd". Wg niego wszystko ma jakiś cel, więc i tak będzie się dopytywał czy się w głowe nie uderzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ufff światełko założone...tylko ma taki zimny kolor że przy jego swietle wyglądamy jak blade trupy hahahahhaha Angel - a może zrób kurs kompetencji zawodowych - poproś szefową żeby Ci zasponsorowała.Egzaminy są we Wrocku.JAde na egzamin z Miskiem 11 listopada o ile sie nie myle. FAjna sprawa bo masz papier i zawsze potem znajdziesz prace. Prezent - szukaj ksiażek!! :P Apropo bielizny, ja ją kupuje tak często i bez okazji ze luby by sie nie pokapował ze to podstęp. hiehiehie No - i oczywiscie zjadłam już obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatnie bylo do prezentu :D ;) ... a co do egzaminu .... na certyfikat kompetencji... to sama nie wiem.... ja juz tak szczerze mowiac mam czasami dosc tego transportu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hehehe :D To jest jedna z niewielu osób, która potrafi się połapać w moich ściemach :P Może mnie nie zamorduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel, ale nie wszedzie jest źle.Moze kiedys trafisz na taką super firme jak moja, albo postanowisz założyć własną firme - kto wie. Zagadaj z szefową ze chcesz sie rozwijać, niech Ci fundkie kurs..a potem podwyżke hehe:D Dobry plan, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym podwyzke ...a kurs ..moze kiedys ;) hiehie .... jeszcze 2 h :O ..... umre z glodu ... dobrze ze mam resztki obiadu z wczoraj w domu ..... tylko do podgrzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no ale na jakiej podstawie ma Ci dać podwyżke? A tak po kursie juz bedziesz specjalistką i juz jest jakis argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tu zajrzalam przaz przypadek z innego topiku letnie starania... ale nie o to mi chodzi mam pytanie do PREZENTu... zauwazylam ze jestes z facetem 17 lat starszym od siebie i chcialam sie dowiedziec jesli moge czy mialas jakies problemy z rodzina??? ja tez jestem z starszym facetem tez mam 23 lata a on skonczyl 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kathreen :) kawa- wiem ze tak bez powodu bedzie trudniej....... a czy powodem moze byc fakt ze prawie od 3 lat mam ta sama pensje ? ::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kathreen83 pewnie że miałam problemy, ale w końcu zrozumieli. Nie tylko ja się starałam, ale i on zabiegał o ich zaufanie. Kiedy się wyprowadziłam rodzice przez pół roku nas nie odwiedzili, a my nie dawaliśmy za wygraną- zapraszaliśmy ich, wpraszaliśmy się do nich ;) W końcu zmiekli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel życze powodzenia, próbuj.JAsne że 3 lata to dużo.Poza tym wiesz, kredyt masz..wydatki... poza tym jesteś bardzo dobrym pracownikiem i Ci sie należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie bedzie tak latwo najbradziej przeciwne sa matka i babcia..... i nie wiem co mam robic moj sie stara ale to nie daje zadnych skutkow nie wiem co mam robic... teraz staramy sie o dziecko moze to ich przekona choc i w to watpie dosyc ze nie akceptuja mojego wyboru to jeszcze nie moge zajsc w ciaze i to pewnie moja wina bo moj ma juz corke ze swoja ex..... jestem zalamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
kathren nie martw się - aby zrobić dzidzie musisz być zrelaksowana i spokojna :D To nie jest wber pozorom takie hop-siup. Jeszcze Wam się uda, ale nic na siłę. Głowa do góry. Spadam na kurs sie pouczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kathreen, a na czym polega ich problem? na tym, że to rozwodnik czy na rożnicy wieku? Szczerze mówiąc to nie wiem czy dziecko to dobre rozwiązanie, bo mogą z tego zrobić argument przeciw- wiesz jakie rodzice zazwyczaj mają zdanie na temat dzieci bez ślubu itd... Nie boisz się, że obróci się to przeciwko Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×