Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość Kawa z mleczkiem
"To co ludzie nazywaja swoim losem, jest przewaznie tylko ich glupotą" (Artur Schopenhauer) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zgadzam się kawa, dlatego z tą głupotą jest nam się łatwiej pogodzić :D:D:D Ja dziś do 16.... Zaraz zasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ... bo ogladalismy wczoraj \"Monster\" do 1.15 :O .... o prostytutce- lesbijce i morderczyni w jednym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Niezły mix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
postanowiłam nie wtrącać się wam w tą tematykę,ale z uwagą śledzę wasze na temat zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Domyśliłam się goździku ;) :P Ale mam nadzieje, że wiesz, ze jestem po Twojej stronie? :D Jak ona by nie była :D :P 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to bylo jak Kargul czy Pawlak jechal do sądu z granatami ? \"sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dziewczyny bez stresu, jak to mawia nasz prezydent "i niech nie mówią nam że białe jest białe a czarne czarne" czy jakoś tak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jade do Warszawy :O W przyszłym tygodnie :O Na 100000000000000000....% :O Och, z wrażenia, połamałam mój piENkny paznokieć 😭 Nie mam po co żyć 😭 Hyhyhy :O :D Mam wrażenie, że jestem przemęczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy takie wrazenie .... i nie wiem co Ty chcesz od tej Warszawy ... gdyby nie te korki, halas , ciasnota i spaliny, to byloby calkiem przyjzane miasteczko :D ;) na przemeczenie najlepszy jest urlop :) a ze tak wyskocze jak Filip z konopii... moze by zadac pytanie \"Prezent dla ukochanego na gwiazdke ? \" :D :D :DD :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
hahah :D Angel marzy Ci się nowy topic? :D A co ja chce od Warszawy?? Zasadniczo nic, tylko, że tym razem jade do Biura Obsługi Transportu Miedzynarodowego :O Tam zawsze są kolejki... :O W dodatku, żeby wszystko załatwić musze stać w trzech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
Prezent nie martw się - Angel Cię przenocuje, zrobicie sobie imprezkę hahaha :P Nadal nie ma naleśników 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa zadzwoń tam może zapomnieli... :O Nie daj boże patelnia ciągle na gazie stoi :D Angel masz wolne łóżko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent - jasne ze mam :) na 3 pokoje - w dwoch sa wolne lozka ;) ostrzegam ze mam psa , ktory uwielbia lizac wystajace spod koldry stopy :D kawa - na bank zapomnieli...albo poslaniec nie wytrzymal i zjadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
przywieźli..w końcu.. dzwonilismy dwa razy... Przyjęchało dwóch szczyli i tłumacza sie ze im sie auto popsuło... Kaśka zapłaciła zanim zdazyłam dobiec z biura i nie miałam kogo porządnie opierdolić (wybaczcie) Zaczyna mi sie pms bylaby świetna okazja do wyżycia się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mój pies też to lubi :O Co więcej... Zawsze chce się bawić, kiedy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
taaaaa znam to..:O Potem wiesza mi się na rękę i próbuje zgwałcić mówiąc ze teraz jego kolej... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hahaha :D:D:D Nasza psina przynosi nam wtedy zabawki do łóżka :O ;) Dzięki bogu nikogo nie gwałci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
wibratory..? kajdanki..? :P :D :D :D Zaraz się zmywam..Luby się zjawil. Sprawdzimy stan opon, a potem na kurs jadę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No a co myślałaś? :D Szkoliłam go specjalnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Spadam do domu 🖐️ Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Miś czy pies ma 4 lata :P Bo jeśli miś, to istna pedofilia :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja mniej wiecej po rowno ... sunia ma 4 lata i 3 miesiace, misio ma ze 3,5 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ wszystkim obecnym ;) Uświadomiłam sobie, ze jak pojade do tej Francji to nie będzie już W11, ani Detektywów, ani Kryminalnych 😭 :D Wczoraj w dodatku zabili mojego Sebastiana Wątrobe z W11 😭 Mój świat się zawalił!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
Heh..nie oglądam tych filmów..NAtura obdarzyła mnie 5 programami TV - 1,2 polsat, 4 i regionalne...:O A i tak tego nie oglądam, bo późno wracam i włączam sobie jakieś filmy na komputerze. Wczoraj tylko oglądałam wieczorem na polsacie film - jakaś komedia z CAmeron Diaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
Nic mi się nie chce....Pogoda do bani...Poczytałam topik o śmierci klinicznej..Ciekawe na ile to realne (a raczej mistyczne) zjawisko a na ile wariowanie mózgu w stanie urazu.Naukowcy tłumaczą ten błogi stan napływem endorfin do mózgu aby naturalnie znieczulić organizm..A te obrazy które widzimy - tunel, swiatło, duchy, nawet Jezusa - to wpływ tego co usłyszeliśmy od innych, widzieliśmy w TV, przeczytaliśmy..Każdy wyobraza sobie Jezusa w ten sposób w jaki go widzielismy np. na obrazie lub w filmie w telewizji na Wielkanoc..Nie wiem co o tym myśleć , ale to ciekawe. Musze poszukać jakiś ksiażek na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×