Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

orchidea... perfum... apaszka... jakis kosmetyk do makijażu (maskara, cienie,pomadka) wspólny wypad do kina lub na kolacje...albo na jakuzzi..? saunę..? moze jakieś sadzonki do ogrodu..? Coś na pewno się teraz sadzi..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazon... ręcznie malowany kubek... obraz.... portfel... płyta CD z jakaś ładną muzyką...może coś włoskiego (Eros Ramazzoti czy jak sie to pisze) kolczyki...broszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba szal bedzie najlepszy ...... :) ewentualnie jakas broszka czy cos podobnego.... dzieki za pomysly :) 🌻 i do tego gozdziki ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
miękki szlafrok dostałam ostatnio od lubego :P:P Taki cieplutki ;) W sumie stwierdził, że i tak woli mnie w tym, który sama sobie kupiłam, ale musi o mnie dbać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Co najśmieszniejsze - kupił go na dziale dziecięcym, bo na damskim były od 165 cm :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na gwiazdkę dostałam od przyjaciela metalową miniaturkę mercedesa ...miniaturka ale taka 40cm-etrowa :P (to tak apropo tego bmw) A od lubego co chwila dostaję jakieś drobiazgi gdy wraca z jakiejs podróży służbowej - ostatnio breloczek z Belgii, pluszowego misia z Niemiec... czekoladki dodane do jego kawy które odklada dla mnie... kwiaty bez okazji...Drobne gesty, które dodają uroku :D Angel piszesz że nie ma takich facetów - mój nie chrapie, zmywa naczynia, czasem ugotuje, sprząta, wyprowadza psa (bez ubranka w prawdzie), jakby mógł nie wychodziłby ze mną z łózka..płacimy wspólnie rachunki, opiekuje sie mną gdy jestem chora..nawet ze mną klatke schodową sprząta z bloku gdy jest nasza kolej i nie wstydzi sie tego przed sąsiadami, znosi moje humorki przedokresowe.. jest odpowiedzialny i godny zaufania :D I przez pare lat był bardzo blisko mnie...na tych samych studiach...a ja poznałam go dopiero 1,5 roku temu w internecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO korale tez beda dobre.... :) ja tez mam jeden sweterek z dzialu dzieciecego ,a nie jestem za \"mala\" ;) jest rozowy , puszysty , z wielka gwiazda na przodzie :D - moja jedyna rozowa rzecz ;) (oprocz bialo -rozowej sukienki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa .... wiem ze tacy faceci istanieja jak piszesz .... ale jak jestem z nim w jednym pokoju i patrze w te jego niebieskie smutne oczy..... wymiekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel w jakim sklepie go kupiłaś, bo podejżewam, że mam taki sam :P I to też jedyna moja różowa rzecz... Kiedy go zakładam, luby nazywa mnie prosiaczkiem :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no nie,różowe rzeczy to ja toleruję bo muszę:P tylko na mojej córce:D Kawa masz teksty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
eee, mój jest z 5-10-15 :D Różowy, "ciciaty" golf, z gwiadką na przodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
fakt faktem,że rozmiarówki w kolekcjach dziecięcych kończą sią na tak duzej numeracji,że to na dzieciaki 2xgrubsze i większe niż np.ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nooo... Ostatnio jak byłam u kosmetyczki, przyszła klientka z 12 letnim synem. Chłopisko takie, półtora głowy wyższe ode mnie, dwa razy szersze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no przerażające:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Potem taki wygląda z matką jak ze starszą siostrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
za to moje marzenie brzmi,jak już moja córka jeszcze trochę urośnie;) żebyśmy wyglądałay jak siostry:D no co pomarzyć nie wolno...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Aaa no Goździku taki widok jest cudowny dla oka :D jeszcze kiedy matka z córka się dogadują, maja wspolne tematy, są przyjaciółkami... Kto by nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nooo...wszystko przed nami i przed wami kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
raczej będziesz siedziała 24h/dobę w robocie i próbowała zarobić na te szyby:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ja za 25 dni będe miała dwie "córki" :P:P I będe wyglądała jak ich siostra :P:P heheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
aha tak jak szklanki i talerze z duralexu;) żebyś się nie zdziwiła,pomysły dzieciaki mają conajmniej zaskakujące,ja nie straszę tylko przestrzegam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no Prezent co prawda to fakt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja będe dobrą macochą :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×