Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Będziemy raze chodziły na imprezy, będziemy wymieniały się ciuchami, będziemy razem robiły zakupy... :D:D:D Jak wrócimy z Francji... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
będzie dobrze:D i coś mi się wydaje że wrócicie we trójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A mówisz, że tam bigamia jest dozwolona i mąż sobie drugą żonę weźmie, albo ja drugiego męża? :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
te Prezent nie poskakuj?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No dobra, dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
żabojada małego przywioze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no,żeby mi to było ostatni raz, zabłysłaś inteligencją że fiu fiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiesz Goździku, moja druga natura jest blondynką :D:D :P Co do żab, to jak byłam mała i byłam z rodzicami na wczasach, nagle się zgubiłam... Znaleźli mnie za krzakiem, kiedy to siedziałam ze "stadkiem" złapanych żab i całowałam każdą po kolei :D:D:D Księcia se znaleźć chciałam no co! :D Miałam może z 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent.... biedactwo....musialas prawie 20 lat czekac na tego ksiecia..... ;) ciekawe ile ja bede czekac i ile zab jeszcze pocaluje.... ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel całuj ile się da :D W końcu trafisz na tego jedynego żabolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja czekałam prawie 20 lat, ale nawet sobie nie wyobrażasz ile tych żab miałam do wycałowania zanim trafiłam na tą własciwą :D:D:D hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa, to że całowałam pamiętam, ale opryszczki już nie, a i rodzice nic na ten temat nie wspominali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Przez przypadek weszłam na jakiś topik ślubny :o Ej, dziewczyny dlaczego ja nie mam takiego suwaczka 😭 :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
czego ryczysz Prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Bo chciałam wejść na topik powyżej i mi się kliknęło :P A suwaczek to takie to co maja w stopkach :O Co sie liczy do ślubu, od ślubu, do porodu, od porodu i od wszystkich innych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zbieram się do domu kobiety. Ide podenerwować troche lubego, bo mam dziś nieodpartą pokuse żeby to zrobić :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel bez obaw, będe go drażnić łasząc się do niego :P To jest bezpieczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien 94-letni staruszek obudził się z rana z ogromna chęcią na seks. Pomyślał, wstał złóżka i podszedł do kredensu, gdzie trzymał zaoszczędzone pieniądze. Wyjął je i położył na stole. Po południu długo starał się przypomnieć sobie, po co do cholery ten szmal leży na wierzchu. Po godzinie uśmiechnął się, złapał gazetę i wykręcił numer, który widniał przy ogłoszeniu \'Francuzeczka i koleżanki - wizyty domowe\'. Wieczorem do domu staruszka przybyła cycata dupencja i stanęła przed lekko zdziwionym tą wizytą gospodarzem. Po chwili jednak dziadek uśmiechnął się ze zrozumieniem, poprosił dziewoje do pokoju i rozsiadł się wygodnie w fotelu. - Myślałam - powiedziała dziewczyna - że w tym wieku to z seksem już koniec. - Co mówisz? - zapytał dziadek przykładając dłoń do ucha - Mówię - powiedziała głośniej panienka - że myślałam, że w tym wieku to z seksem już koniec! - Cooo???? - Kurwaa... - mruknęła pod nosem prostytutka i wrzasnęła - MYŚLAŁAM, ŻE W TYM WIEKU Z SEKSEM JUŻ KONIEC !!!! - Koniec??? - zapytał dziadek - To ile płacę ? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a co miała powiedzieć,obleśniackie te stringi dla faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
no, to jestem ;) czytam Was co jakiś czas ale nie mam czasu, żeby się odezwać. doszłam do 15 strony ;) pozdrawiam Was wszystkie tak w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk szutuk jeden
pozdrówki,odzywaj się przy wolnej chwili i ochocie, jesteś oczywiście mile widziana(pozwoliłam sobie powiedzieć to od nas wszystkich,bo reszta dziewczyn chyba już na dziś zniknęła) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc metaxa :) ja wlasnie znikam .... do domu... ostatnia wspolna noc ..... :( ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×