Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Kawa! Bez takich wyzwisk :P W okularach wyglądam jak 16 letnia uczennicha hahah :D Choć jakiś czas temu pisałam, że dokonałam zakupu nowych okularków. Mężulek zachwycony, a ja i tak wole kontaktówki ;) Jak to mawiał mój ex facet "nie myśl, że jak założysz okulary to wyglądasz na inteligentną"... :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Kawa podziękówki za książki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo:) Przynajmniej będziemy oczytane hiehiehie Prezent - okularki, fartuszek z tarczą szkolną szkolna ława, tablica...nauczyciel....i fantazja erotyczna - sex z nauczycielem hahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
okulary, garsonka z maksymalnie krótką spódniczką, pod marynarką tylko bielizna i aktówka.... sex z szefem na biurku :P Byle nie moim!! :D To tak ode mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
O właśnie! I ten ruch głową, kiedy rozpuszczam włosy... :P Zaczyna nam się tu robić formum erotyczne :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa nie mam pojęcia co mi tam napisałaś, bo mi się emotikonki nie wyświetlają :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel, stróż naszej moralności czuwa :D:D :P Hehehe :D Żartowałam oczywiście ;) Zbieram się do domu. Miłego wieczoru życzę drogi panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie :) 🖐️ ..... ja tu jeszcze godzine, pozniej do domu....a pozniej sie okaze czy sie nie wkuuuuuuu@$#%e znow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zbieram. Do juterka kobitki :) Angel spokojnie - wyslij mu smsa z zapytaniem czy te rzeczy masz traktowac jak prezent bo bardzo Ci sie przyda komputer, monitor itd... Powinien szybko sie zjawić hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie musze nic wysylac :) :D :D :D :D :D :D :D wlasnie wyszli :D , przyslal swoich dwoch kumpli , bal sie sam przyjechac ? :P wzieli wszystko co zostalo........ no oprocz jednej rzeczy , ale juz na bank by im to nie weszlo do samochodu - zapoomnialam o krzesle ;) (takim do kompa) , ale ze jest niebieskie , to mi pasuje do pokoju gdzie ja mam komputer :P i niech sie buja.... bedzie w zamian za te pieniadze co mial mi przelac.... bral nr konta 2 razy i pusto :> trudno, bede miala nauczke - nastepnym razem zanim ktos znow sie do mnie wprowadzi , bedzie musial mi przelac z gory czynsz za kolejny miesiac + miesieczna kaucja :P :classic_cool: ;) i mam super sasiadow :) jedna sasiadka az przyszla ,zeby sprawdzic ,czy jestem w domu , bo zauwazyla ze wynosza sprzet :) podziekowalam za uwage i powiedzialam ze swojego sprzetu pilnuje ;) (miala juz dzwonic po ochrone :D ) to tyle z tej historii ........ UFFFFFFFF :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Halo 🌻 Kawa coś Ty zrobiła najlepszego! :P Siedze od rana i czytam książke :P A robota leży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Skończyłam czytać ;) Angel jesteś teraz zupełnie wolna ;) 🌻 Czas zabrać się za robote, bo mi sterta papierów na biurku rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
hej,andrzejki dziś wróżymy sobie wieczorkiem co też nam przyszłość szykuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wczoraj wywrozylam :D ;) spokojna przyszlosc :D ;) hehe a tu dowcip ... Zakres świadczeń socjalnych gwarantowanych wynikających z budżetu państwa przyjętego na rok 2006 rok. - Minister - porshe, whisky i artystki - Poseł - mercedes, koniak i kociaki - Dyrektor - opel,starka i sekretarka - Kierownik - fiat, wyborowa i koleżanka biurowa - Pracownik umysłowy - atobus, czysta czerwona i własna zona - Pracownik wykwalifikowany - motocykl, 2 piwa i zwykła dziwa - Robotnik - łopata, taczki i dupa sprzątaczki - Chłop - bimber, kilka uli i dupa krasuli - Bezrobotny - modlitwa, łączka i własna rączka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel powaliłaś mnie na kolana :D:D:D Ja też chce sobie powróżyć!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
wieczór wróżb to fajna zabawa,z przymróżeniem oka oczywista;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeee mam sajgon dzisiaj..Od rana kupa roboty..Końcówka miesiaca :O Gdzie sciągam ksiażki? Z różnych miejsc. Z tego miejsca co podałaś też. Przeważnie wystarczy wpisać w googla i poszukać jakiegoś forum i tam podają linki z ksiażkami. Prezent, niech zgadne - czytasz sto pociągnięć szczotką? :P Angel, to cieszę się że masz to już za sobą. Widzisz, okazuje sie ze ex pasożyt ma innych znajomych skorych do pomocy. FAjnie że masz sąsiadów kórzy pilnują Ci mieszkania. Zuzia przynajmniej ma wsparcie w pilnowaniu dobytku hahahhaa Co do wróżb - to wróży sie w wigilię andrzejek - czyli wczoraj trzeba było depilować nogi woskiem ;) i patrzeć na jaki kształt wyszło zaczerwienienie hehehheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa- oczywiscie pozniej ex pasozyt nie omieszkal przyslac mi smsa, ze mu jest bardzo smutno...... sie az wzruszylam...... :classic_cool: :P a Tobie jakie zaczerwienienie wyszlo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie woskowałam.... goliłam maszynką hahahahha Mialam takiego lenia ze nawet depilatorem mi sie nie chciało bawić... Zrobiłam sobie wczoraj grzane winko z miodem i odpłynęłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak Kawa, już skończyłam Sto pociągnięć... Kiedyś czytałam coś podobnego, jednak z bez takich opisów ;) Czytałaś może Magda.doc, albo Paulina.doc?? Historia (pisana właśnie jako pamiętnik) dziewczyny, która w liceum zachodzi w ciąże, chłopak od niej odchodzi i zaczyna się nią opiekować jego ojciec... który potem zostaje jej mężem (choć w zasadzie nie pamiętam czy wzieli ślub). Ciekawi mnie też "cichodajka", ale na razie szperam tylko w jej blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no niezłe to z zaczerwienieniem po wosku,nie znałam tej unowocześnionej wersji wcześniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa- ja tez wczoraj mialam maszynke w uzyciu..... :D prezent daj namiar na ten blog cichodajki ;) kurde , kiedy ja to wszystko przeczytammmmmmmmmmmmmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hheh Angel ;) Niestety archiwum jest zahasłowane, trzeba przeczytać książke, ale ostatnio jakoś mi to z głowy wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko zobaczyc co i jak..... takich \"cichodajek\" jest multum w rzeczywistosci .... tylko nie kazda ma potrzeby takiego wywnetrzania sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×