Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
nie takiej tylko taniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
nawet nie zauważyłam Goździk :O ;) Świetny ten telefon :D W sam raz dla małej księżniczki :D:D:D My byliśmy ostatnio w Smyku i przestraszyłam się plakatu With (czy jak się to tam pisze), :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Oj, no bo ja pracuję ciężko... :-P I nie kupuję prezentów mikołajkowych... I nie dostaję prezentów mikołajkowych... I się nie wyprowadzam... I za mąż nie wychodzę... Cholera jasna, no! :-P Prezent, im coś jest zdrowsze, tym bardziej obrzydliwe, normalka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku zaraz Ci przywale :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
witch;) przyjdzie cas i będziesz w tej tematyce na bieżąco(o ile będzie córka;) ) ja w związku z faktem posiadania córki i chrześniaka chłopaka,jestem dosyć na bieżąco i z witch itd. i z hot weels-ami itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no ja już jej wcześniej proponowałam LANIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No chyba jej się przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Proszę bardzo, ochoczo nadstawiam pośladki :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zboczeniec! 😭 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Zaraz tam zboczeniec... Stęskniona pieszczot raczej! 😭 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Widze bardzo stęskniona, skoro lanie ma być pieszczotą :D Co tam wogóle u Ciebie? Jak tam główka? Zastrzyki okazały się skuteczne, czy ich skuteczność to tylko kolejny chwyt marketingowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Eee, nic nie dały. Włosy mi się sypią i wyłysienie już ku mnie podąża. Trudno, sprawię sobie bujne rude loki. :-P Które będę ściągać przed namiętną nocą. Której nie będzie, bo jak przedstawiłam ochoczo taka wizję takiemu jednemu, to zareagował jednoznacznie: "o fuuuuujjj!" z nieukrywanym obrzydzeniem. :classic_cool: Nic nie słychać. Ale niedługo będzie płacz i zgrzytanie zębów. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To obrzydzenie odnosiło się do rudej peruki, czy do nocy spędzonej z Tobą?? :P:P Nie no, żartowałam ;) A dlaczegóż to masz zamiar znowu płakać, co? W dupsko chcesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Do rudej peruki nie, bo to miłośnik rudych włosów i nawet przy tym to mu oko błysło... :-P Do nocy spędzonej ze mną, gdy już będę łysa. :-) Nie mam przynajmniej złudzeń, he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Teraz robią fajne peruki, nie będziesz musiała jej ściągać :P Pogratuluj mu gustu... Rude są dobre w łóżku :D Nie wykluczając tych farbowanych oczywiście :D hahaha :D :D Nie to, żebm się chwaliła, ale gdzieś to czytałam :classic_cool: :P Ochota na schabowego wzrasta... ;) Mąż jednak mnie pinformował, że robi mielone 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No chyba, że on lubi od czasu do czasu pociągnąć za włosy... Wtedy może się wszystko wydać :P:P Boże, skąd ja biore te teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
On chyba też gdzieś czytał, bo sam deklaruje, że nie sprawdzał. Akurat :-P Nie, luz, prezent, ja już przywykłam do różnych złych myśli. :-) Nie chce mi się tego już roztrząsać, skoro i tak nie ma od tego dowrotu. Grunt to nie patrzeć w lustro. :-P :classic_cool: Mielonego dostaniesz w domu. A teraz zdobądź skądś tego schaboszczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Schabowy i młode ziemniaczki... Zostałam opętana :D Pytałam już wszystkich chłopców z firmy czy nie mają dziś przypadkiem na obiad kotletów, ale nikt nie ma... Jeden nawet zadzwonił so żony, żeby się upewnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Tak, wydać się może wszystko - czyli wielkie nic! Zero!... :-P Prezent, nie uwierzę, że nie możesz zadzwnić do jakiejś knajpy, żeby Ci przywieźli kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie wiem gdzie mam dzwonić, bo nigdy nie zamawiałam żarcia z knajpy :O :P Nie licząc pizzy. Zaraz poszukam na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent robisz w firmie imprę pożegnalną w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam śledzia w pomidorach z puszki i zasmrodziłam całą firme :D :D CO do rudych - nie słyszałam aby byly dobre w łożku, natomiast słyszałam że sa fałszywe hiehiehie Dzisiaj impreza pubowo-meczowo-firmowa - mam nadzieje ze bedzie dobra wyżera :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja nie. Chłopcy obiecali mi coś przygotować ;) Beczke piwa i wyżere :D:D Hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa - rude mają duży temperament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja w tej kwestii nie musze się dowartościowywać stereotypami :P :D Hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Łudze się ciągle nadzieją, że nie z tylko z tego powodu :P ;) Szef mi zamowił schaboszczaka z ziemniaczkami i buraczkami (czy mam na czole napisane "karm mnie burakami"?? :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent, tak prawdę mówiąc to te buraki jak i wątróbkę możesz sobie wsadzić w D. wiem co mówię, bo rok temu miałam poważną anemię. jeśli masz duży niedobór żelaza, to tylko tabletki pomogą i to końska dawka. a buraki, szpinak, sałatę można i trzeba jeść, owszem, ale profilaktycznie raczej niż jako lekarstwo. lekarz mi powiedział, że musiałabym to jeść tonami, żeby ten niedobór wyrównać. także tylko piguły niestety. pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
metaxa 🖐️ a no szamam piguły. Te buraki, mięso, ryby, itd to luby sobie bardziej wziął do serca :O Prawda jest taka, ze ja jem bardzo nieregularnie i chyba to też zrobiło swoje :O Przynajmniej z tego powodu mam rozwalony żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×