Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Go艣膰 prezent
Hej kobietki 馃尰 Angel twn Tw贸j facet mnie rozbraja, klapki nagle z oczu mu spad艂y czy jak?? Jeszcze tylko tydzie艅 pracuje... :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam nadzieje ze to juz koniec.....bo nie wytrzymalam po tym jak dostalam smsa o 7 rano ( mialas racje fynn- oni nie ustepuja..to jest chore....) ,ze nie wie co sie dzieje ,ze sie martwi, i ze nie spal cala noc..... postanowilam mu odpisac ze nic mi nie jest i ze to koniec, tak jak ustalalismy i ze nie zycze sobie ani smsow, ani telefonow ,ani zadnych gierek czy brania na litosc.... i zeby sobie wsadzil te pieniadze ktore mial mi przelac ,bo juz ich nie chce . 馃槧 zadzwonil za chwile, to mu to powtorzylam na zywo , on oczywiscie co ja wygaduje , przeciez sama sobie robie krzywde i zeby sie spotkac i porozmawiac jak dorosli ludzie (parsknelam smiechem w duchu) , powiedzialam ze nie chce go wiecej widziec i ze to jest OSTATNIA rozmowa jaka z nim przeprowadzam.... on oczywiscie jak tak moge, czy juz mi naprawde nie zalezy - powiedzialam ze nie.... to on dalej ze moze zostaniemy przyjaciolmi - ja nadal mowie ze to nie ma sensu.... to on znow ze przyjedzie w niedziele po to krzeslo i przywiezie mi pieniadze...powiedzialam ze nie chce go widziec i zeby za te pieniadze kupil sobie krzeslo, to bedziemy rozliczeni ... oczywiscie uslyszalam ze krzywdze jego, sama siebie i ze bede tego kiedys zalowac ze tak zrobilam....ze nie wie czemu ze traktuje go jak wroga, co on mi zrobil i dalej w tym stylu... powiedzialam ze to wszystko tak jak i ta rozmowa nie ma sensu, powtorzylam ze to koniec i ze zdania nie zmienie . Chyba dotarlo :O dostalam jeszcze pozniej dwa smsy ,ze on zawsze jednak bedzie o mnie myslal, itd... ze tego mu nie moge zabronic, ze mial mi powiedziec cos waznego ( tiaaaaa ),ze zadnych gierek wobec mnie nie prowadzil.....ze niedlugo zmieni nr tel , i ze jak bede chciala z nim porozmawiac , to mam napisac do niego na maila i ze nie bedzie mnie juz wiecej niepokoil, skoro sobie tego zycze.... mam nadzieje , bo juz mam dosc..... dzien dobry ...... prezent , nie martw sie..... bedzie git :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Matko Angel jak ja uwielbiam facet贸w wmawiaj膮cych wszystkim dooko艂a, 偶e robi膮 sobie krzywde :O Co za typ. Dobrze, 偶e jese艣 taka silna ;) Ja wczoraj w domu dalej mia艂am md艂o艣ci i w nocy znowu mia艂am romans z muszl膮 klozetow膮. Og贸lnie mia艂am z艂y nastr贸j i si臋 pop艂aka艂am :O M膮偶 stwierdzi艂, ze chyba musimy porozmawia膰 :O Cokolwiek mia艂o to oznacza膰... :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny jaki wspania艂y dzie艅 :D :D :D Chc臋 Was zarazi膰 t膮 niesamowit膮 dawk膮 pozytywnej energii - przy艂贸偶cie r臋k臋 do monitora i si臋 u艣miechnijcie :D :D Prezent - Ty ostro偶nie bo masz sklane 艣ciany hahhahahaha Angel - jestem z Ciebie Baaaaaaaaaaaaaardzo dumna. Naprawd臋 !!! Pokaza艂a艣 sobie i nam ile jeste艣 warta :) Ogromny buziak dla Ciebie Prezent - no c贸偶, to zawsze moze by膰 grypa 偶o艂adkowa, albo nerwy. JA przyznaje ostatnio zwymiotowa艂am z rana z nerw贸w. A porozmawia膰 chyba TW贸j m臋偶u艣 chce o tym ze masz o siebie dba膰, albo o te艣cie cia偶owym hhhahahhahah Kup przy okazji t膮 witamine B complex. Przyda sie :) A co u mnie - wczoraj 1,5 godziny ostrej siatk贸wki z drabami majacymi prawie 2 metry wzrostu ahhaha potem gimnastyka 艂贸偶kowa i biegiem na aerobik z kole偶ank膮. Czuj臋 si臋 fizycznie polamana na wysoko艣ci zebrowej, ale za to emocjonalnie mam tyle energii 偶e powinnam swieci膰 na r贸偶owo :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Pami臋tacie garsonke i sukienke kt贸r膮 zamawia艂am z Bon Prixa? Mia艂am ubran膮 j膮 2 razy. Wczoraj chcia艂am za艂o偶y膰... Za du偶a... Dziewczyny w paskach do spodni brakuje mi dziurek, chudne jak nienormalna :( Zastanawiam si臋 co b臋dzie jak za艂o偶e t膮 kiecke 艣lubn膮 :( Jem normalnie, nie mam 偶adnej diety, nie odchudzam si臋, nie 膰wicze, nie robi臋 nic, co mog艂oby mie膰 taki efekt :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Tarczyce mam zdrow膮 ;) Nie p贸jde do lekarza :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
M膮偶 za bardzo zaj臋ty ostatnio sob膮 wyjazdem i za艂atwianiem wszystkich innych spraw, zeby ze mn膮 po lekarzach biega膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
prezen, masz isc do lekarza, bo same Cie tam zaciagniemy... dzieki kawa - mam nadzieje ze to juz naprawde koniec.... przylozylam reke do kompa i kurde prad mnie kopnal..... bawisz sie w Kaszpirowskiego czy co.... pamietacie tv i \"rece ktore lecza\" ???? :D :D :D jutro weekend..... wczoraj moja mama pojechala do sanatorium (na tarczyce wlasnie, cos ze stawami i po operacji ktora miala we wrzesniu....) ZUS dal jej taki termin ,ze wraca UWAGA 23.12....... cale swieta zeby przygotowac na mojej i siostry glowie..... dodam ze chyba bede musiala chyba wziac wolne, bo nie dam rady tak na odleglosc.... (rodzice mieszkaja niecale 100 km od WAWY....) przeraza mnie to....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Hehehe :D Pamietam ten program :D Nie lubie chodzi膰 do lakarzy, zawsze mnie pytaj膮 czy bieg艂am do poradni bo mi tak serce wali, a to tylko stres :P I g艂os mi wtedy dr偶y :D Widzicie co si臋 b臋dzie dzia艂o na tym 艣lubie? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
艢wiadoma praw i obowi膮zk贸w... 馃槶 :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Angel - g艂owa do g贸ry - odpowiednio rozplanowane przygotowania 艣wi膮teczne wcale nie sa takie straszne :D A nawet moga by膰 zabawne. Kup Zuzi str贸j Mikolaja koniecznie i niech biega rado艣nie po domu hahahhaa Prezent a czym Ty sie tak bardzo stresujesz u lekarza? Czasem trzeba odwalic badania dla 艣w臋tego spokoju, bo niedaj bo偶e (tfu tfu i puk puk) co sie stanie w Pary偶u i tam juz bedzie gorzej bo jak wyt艂umaczysz lekarzowi po francusku co Cie boli...A tak na marginesie - jak sie m贸wi 偶yga膰 po francusku? Hahhahahahaa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Hahahahaha :D Vomir, albo debagouler (chyba tak si臋 pisze :O), ale to w wersji 艂agodnej - wymiotowa膰 :P Wulgaryzm贸w poza "cholera" i "g贸wno" nie znam :P I nie pytaj mnie kawa czego ja si臋 boje bo nie wiem :D:D Moja kartoteka jest na prawde gruba i nie chcia艂abym, 偶eby kto艣 nazwa艂 mnie hipohonryczk膮 (nie wiem czy dobrze ortograficznie to napisa艂am)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mia艂am wpisane u dentystki w karcie - histeryczka hahahahha Ja bym Ci zapisa艂a k膮piele relaksacyjne..A moze chudniesz od sexu? :) Troch臋 niepokojace jest to ze chudniesz w oczach (w pasie hahaha) i na dodatek masz te md艂osci i wymioty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Dwa lata temu zdarzy艂o mi si臋 schudn膮膰 10 kg w ci膮gu 2 tygodni (zatrzyma艂o si臋 na 39 kg) :O Tak jako艣... Od samo艣ci... :O Badania nic nie wykaza艂y, a koledzy z pracy nazywali mnie "niedo偶ywionym rumunem" ;) Mo偶e to i od sexu, tylko czemu luby nie chudnie :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
prezent...hmmm to dziwne wlasnie ze on nie chudnie tylko Ty ..... a na pewno ma tyle samo sexu ? [ zartuje oczywiscie] ;) :D :D :D :D :D :D :D calkiem niezla pogoda jak na 1.12 . :) oby tak bylo jak najdluzej :D jeszcze tylko 6 h i weekend..... jutro jade poszukac mamie lampy na prezent pod choinke.... wymyslila sobie taka jaka ma Mariola z Magdy M........ chyba widzialam podobna w Ikei,.... a w niedziele mam urodziny siostrzenca.... 3 latka konczy :) sie pochwalic chcialam ze wczoraj dostalam zaproszenie na wesele do kolezanki na 06.01. ...tylko nie mam z kim isc... myslicie ze to glupie zapytac siostry ,czy moge sobie szwagra pozyczyc ? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Angel mo偶e ja si臋 po prostu bardziej staram :P Musze mu zwr贸ci膰 na to uwage :D Albo inaczej - mo偶e przez niego moj organizm jest tak wy膰ie艅czony :P:P A je艣li my艣lisz, 偶e ze szwagrem b臋dziesz si臋 dobrze bawi艂a, to jasne 偶e go zabieraj :D Siostra si臋 pewnie nie pogniewa, w koncu wszystko zostanie w rodzinie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kawa.....o to chodzi ze nie mam nikogo takiego wolnego ,zeby go zabrac i nie narobil mi wstydu.. ;) Szwagier potrafi sie bawic, oj potrafi :D, i na bank sie zgodzi,nieraz chodzimy na jakies piwko we dwoje , czy nawet potanczyc jak siostrze sie nie chce ......... tylko musze z siostra pogadac ... :) Nie chce isc sama (chociaz tak zrobie jak nie bedzie wyjscia) , bo to nieduze wesele - na ok. 50 osob, wiec jest mala szansa by poznac kogos samego :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prezent
Mojego jest 151, po 艣lubie b臋de mia艂a podw贸jne :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1761 - w pa艅stwie...w moim wojew贸dztwie 62 ale za to mo偶na tez sprawdzi膰 ile w kraju jest os贸b o takim samym imieniu i nazwisku. Na dowodzie osobistym plastikowym jest - 艣rodkowy rz膮d od do艂u tych linijek ze znaczkami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Angel - jak napiszesz list do miko艂aja....to moze cos sie wymy艣li... :P Ale wiesz - musia艂aby艣 by膰 grzeczna przez ca艂y rok..inaczej b臋dzie facet z r贸zg膮 (pejczem) hahahahhaa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jestem grzeczna caly czas..... tylko spotykam jakichs dziwnych ludzi caly czas na swojej drodze.... ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×