Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Ja też mam nadzieje, że mnie złapie za tyłek... :P:P :D:D:D Jestem opętana! :D Znowu doszukałam się erotyzmu w Twojej wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku podszywacze są fajni :D Szczerze mówiąc to jestem bardzo zdziwiona, że żaden jeszcze nie zawitał do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja Ci pozwalam już iść do domu ;) Kawa czasem płakać się jak coś takiego widzi się na własne oczy. Moja mama potrafi zadzwonić do mnie informując mnie płaczem, ze myje okna, stoi na parapecie i coś ją pcha w dół.... Ja wtedy w liceum jedyne objawy jakie miałam, to kołatanie serca, narwobóle i wysokie ciśnienie, które potrafiło skoczyć tak, że lekarz szedł po drugi aparat, bo twierdził, że ten jest zepsuty, tak, że nie było tragedii. Tabletki przestałam brać bardzo szybko, bo była po nich jak naćpana, siedziałam na łóżku i zastanawiałam się gdzie jestem. \"wyleczyła\" mnie wyprowadzka od rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent przeżyłaś ty już w życiu sporo,aż nie do wiary w jakie sytuacje życie niektórych wrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk co nas nie zabije, to nas wzmocni :P ;) Do wszystkiego można przywyknąć :O Nie czuje się przez to ani lepsza ani gorsza od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
raczej nie że można przywyknąć,tylko że trzeba, bo nie ma innego wyjścia, jedno jest pewne miałaś 'dobry' przykład na twoje dorosłę życie jak nie robić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem dopada człowieka znieczulica. Tak jak mówisz Goździku. Mam nadzieje, że nigdy nie popełnie tych samych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Goździku mój pojedynczy drogi! :D Ja mam już tyle czarnych nick'ów, że jeszcze jeden mi niepotrzebny. Albo zostanę pomarańczowa, albo przejdę na najbardziej popularny z moich nick'ów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Najpierw niech się goździk pojedynczy wypowie. :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
te Goździk II nie podskakuj,i nie migaj się cwaniaro:P Prezent pytała ciebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny - odslaniac \"twarz\" ;) ide po zakupy..... na dzisiejszy obiad ... tzn pewnie bedzie marchewka gotowana z czyms tam.... zaczelam wczoraj diete po tym, jak u rodzicow z nudow ogladalam albumy ze zdjeciami.... jaka ja bylam laska 2 lata temu .... - mialam wtedy problemy z mezem , zakladanie sprawy itepe i waga sama leciala w dol.... i chcialabym znow tak wygladac jak wtedy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh.... no właśnie, gwoździki, ujawnijcie się pod swoimi PRAWDZIWYMI nickami!! ;) ;) mogłaby być niezła niespodziewanka, co? ;) kto jest ZA? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od soboty raczej mnie nie będzie :O Będe się starała jakoś tu zaglądać (jak będe u rodziców, brata czy cuś), a potem mam nadzieje, będe odzywać się z Francji... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Pojedyncza, Ty mi tu nie mydl oczy prezentem... ;-) :-P Prezent - bez urazy... ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Młoda! :D :D :D Kochana, młoda to ja byłam 15 lat temu! Teraz to już stara dupa. :classic_cool: Wczoraj dostałam wirtualny prezent od kafeteryjnego Mikołaja - kota. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No ja myślę! Ale w zamyśle miał służyć do głaskania i tulenia w długie zimowe wieczory. Chciałam jeszcze wielce erotyczny strój niegrzecznej Śnieżynki. :-P :classic_cool: Ale nie dostałam! 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Obawiam się, że mogłabym się nie zmieścić, i to nie z uwagi na rozmiar biustu... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku pojedyńczy, powiedz mi, zrobiłaś coś z pazurkami? Chodzi mi o ten żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie czepiam się, sama mam taki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×