Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wrocilam..... kupilam sobie marchewke ;) ,ziemniaczki i kalafiora (lamie na czasteczki i gotuje w osolonej wodzie, czy jak ? ) obiad super.... ;) na sniadanie byla grahamka z bialym serkiem i jajkiem ..... dobrze ze nie mam juz obiadkow jak wroce do domu ... kolejny plus rozstania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wystawiłam sobie świadectwo pracy :O Dziwne uczucie :O Angel gdybym zrobiła taki obiad mężowi, stwierdził by, że nie jest ani królikiem ani kozą żeby takie coś jeść :P Mam ochote na sałatkę owocową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszło ze mnie powietrze. Chce już iść do domu i położyć się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do robotyyyyyyyyyy!!! a nie ględzicie na forum ;) hahahahhahahha Angel - tez chyba musze sie przerzucic na takie obiadki..marcheweczka...kalafoirek....ziemniaczki...tylko ze do tego jeszcze SCHABOSZCZAK!!!! hahahahahaha Nie należę do rodziny królików.... Dzisiaj aerobik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam głowe na mięciutkich rachunkach za paliwo i taki mi błogo przez moment było :P:P Głodna, niewyspana i wogóle do du** dziś jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ssie z glodu .... ale ponoc najgorsze sa pierwsze dni.... :O ..... za lazanie dalabym sie pokroic :P :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - jedz co chesz, byle w małych ilosciach i często...głodowanie konczy sie odwrotnym skutkiem...no i najwazniejsze sa spacery, ćwiczenia...ruch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to wpadnij jutro do mnie, bo mężulek wczoraj zamówił sobie na piątek lazanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh nic nie mow.... mam niedaleko siebie taka fajna wloska knajpke z jedzeniem na wynos.... ale tak schowalam ulotke ze predko jej nie znajde ..... i dobrze :D co do ruchu..... spacerki mam 3 x dziennie ... moge ewentualnie ;) zmusic sie do jakichs cwiczen ... bo narazie nie mam kasy na aerobik .... acha i zaczelam myslec o zmianie pracy ... na podwyzke nie mam co liczyc ... a tamten gosc ,co mi kiedys proponowal prace sie nie odzywa... chyba mu cos padl ten biznes.... rozmawialam dzis z sasiadem , ma sie rozejrzec u siebie :) , tylko musze mu ladne cv napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zainwestowac w stepper albo w rowerek stacjonarny..moze kupie sobie na święta..? Fakt- makarony są tuczące.. Moze jak poczujesz sie głodna lepiej zjeść puszkę kukurydzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no tak jak myślałam Goździk II wymigał sie od odpowiedzi,norma:P a jeżeli o mnie chodzi,to jeżeli ktoś spodziewał się sensacji to go zawiodę niestety:P występuję na tym forum tylko i wyłącznie pod postaciami pomarańczowych nicków,które zmieniam często gęsto w zależności od tematyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do domu kobietki. Umówiłam się z lubym w pizzeri na wyśmienity obiad :D Przy okazji zamówie sobie sałatke owocową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie papierowy chlebek do pogryzania w sytuacjach kryzysowych (Wasa) .koszmar :P kurde no , gozdzik II ujawnil choc rabek tajemnicy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie wiem czy to dobry pomysł z chlebkiem Wasa, ja to jestem po nim jeszcze bardziej głodna,wciąż i wciąż mogę go pogryzać,a wciąż czuję głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Angel, dobre z tym "mydłem" ;) co do odchudzania to jestem expertka ;) podgryzaj jabłka, wafle ryżowe.. i postaraj się więcej pić (i nie chodzi mi bynajmniej o alkohol ;) ;) ;)] do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? zjadlam ugotowane dwa ziemniaczki i troszeczke kalafiora i sie najadlam :) jablek kupilam dwa kg ,wiec bede miala co podgryzac :D i dostalam dzis pismo z Sadu Biskupiego o przyjeciu skargi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam w ten cudowny poranek :D słoneczko świeci aż chce się żyć :) Kurcze zamiast na aerobiku byłam wczoraj na pizzy..Chyba nie schudne :/ Też muszę chyba zacząć jabłka jesc...no i porozglądam sie za rowerkiem albo steperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, a na jaki rodzaj aerobiku chodzisz? bo ja na step i tbc. i oczywiście wolę step :) a obecnie rozważam zapisanie się na taniec brzucha. to dopiero musi być coś! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc drogie panie. Dziś ostatni dzień... Się popłakałam w pracy 😭 Nie chce zostawiać tych wszystkich ludzi tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie rycz mała🌼 no kto by pomyślał->złamałaś Goździka II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no i wspólne 4miesiące nas zbliżyły🌼 Prezent nie zapomnij że my będziemy czekały na zdjęcia ślubne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×