Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Nie mówcie o jedzeniu, błagam. Właśnie myślę o złożeniu wypowiedzenia. Tylko nie wiem, na jak długo wystarczą mi oszczędności, zanim znajde nową robotę. A w przyszłym roku mam budować ten dom. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pare polskich psow bedzie w tej Francji ;) ja zabieram swoja Zuze , troche rzeczy itepe, o reszcie pomysli sie pozniej :) Witaj Bezbronna :) A u Ciebie jak ? Sielanka ,czy tak jak u mnie ? ;) Kawa, nic mi nie mow o miesie, bo ja mam jablko na obiad :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka vel gozdzik , a co sie stalo ? (ja tez mysle o zmianie pracy ale najpierw musze cos sobie znalezc, bo inaczej nie dam rady ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - a moze jeszcze nie składaj wypowiedzenia... szukaj w międzyczasie, składaj CVki, chodź na rozmowy kwalifikacyjne - a jak cos znajdziesz to dopiero odejdź.. Bo tak to będzie ryzykownie.. A dlaczego chcesz zrezygnować ze swojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszko się urwało, temu dzbanku. :-0 Jeśli zostanę tu dłużej, to za kilka dni zamkną mnie w Tworkach*, mam jak w banku :-0 * popularny podwarszawski szpital psychiatryczny, dla niezorientowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak na zmianę :-) rozstajemy się i wracamy do siebie ... a Wasz topik stał mi się bliski ze względu na to, że mój facet też ma 40 lat ... no dobra, 45 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już urlopu, a nie chcę brac lewego L4, bo się to kłóci z moim światopoglądem. :-0 Poza tym - niczego to nie zmieni, tylko odsunie problem na kilka dni. Nie jestem jedyną osobą, której jest źle. Ale ja się nie potrafię nie przejmować i nie mam analnego stsounku do roboty. :-0 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
kurDE no normalnie muszę się chyba zaczernić, bo przestaję pasować do tej sekty,gdzie bezbronni:P boją się odezwać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko tyle - pieczone udko kurczaczka, ziemniaczki, surówka mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Niedopinam spodni...ale za to jakie smaczne było :P Ide dzisiaj do sklepu sportowego oglądać rowery stacjonarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbyłam ostatnią podróż do banku 😭 Goździku zacznij już teraz szukać czegos nowego, a nóz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezbronni wszystkiego się boją ;-) i czarnych, i pomarańczowych :-) ja mam 26 lat ... najfajniejsze jest to, że ja wyglądam na 10 lat mniej, a on na 10 lat więcej, niż mamy w rzeczywistości..... i te cudowne komentarze ludzi na ulicy :-) miodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , a masz cos juz na oku, czy pomoc Ci cos wymyslec ;) ? Moze po prostu zaczernij sobie \"gozdzik szt jeden\" i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no właśnie tak myślałam Angel że zaczernię Goździka ale tak mi go jakoś szkoda,może czarny to już nie będzie ten;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezbronna ludzie gadali i zawsze będą gadać. Tego nie unikniesz. Byliście kiedyś razem w sklepie z bielizną? Wtedy dopiero możesz usłyszeć i zobaczyć te cudowne spojrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam goździku! Zawsze będziesz tym goździkiem od kwiatka i rajstop dla mojego męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto sie tym przejmowac , ja nie slyszalam zadnych uwag na swoj temat, chyba ze przyglucha juz jestem ;) a teraz wezme sobie mlodszego :P (nie od siebie, tylko od poprzednika ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, w sklepie z bielizną nie byliśmy, ale kupowaliśmy razem w aptece pigułki :-) tekst sprzedawczyni: \"ojej, jak słodko, że ty się dziewczynko nie wstydzisz z tatusiem o takich sprawach rozmawiać!\" :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa :D Ja to samo przerabiałam u ginekologa :P Tylko, że potem mnie przeprosił, że nie wiedział, itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wracamy z pubu, lekko pijani, na ulicy przystanęliśmy, żeby się pocałować i słyszymy: "nie dość, że zboczeniec, to jeszcze rozpija nieletnie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeetam....ja zawsze słysze jakies teksty jak sie całuje na ulicy - niezaleznie od wieku całowanego...Moherowe berety są najgorsze hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha :D:D:D Pojechaliśmy kiedyś w góry na weekend. Mieliśmy zarezerwowany pokój 2-osobowy, ale okazało się, że tak są dwa łóżka :D Poszliśmy zapytać właścicielki, czy nie mają takich \"małżeńskich\" pokoi, na co ona \"ale jak to z córką chce pan spać w jednym łóżku??\" Po wyjaśnieniach powiedziała tylko \"o matko!\" :D Pare razy zebrał też za klepnięcie mnie w tyłek \"taką dorosłą córke po pupie pan klepie! To na pedofilie wygląda!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) to my tak kiedyś w Niemczech mieliśmy... wyjechaliśmy na weekend, w recepcji hotelu prosimy o pokój z jednym dużym łóżkiem ... recepcjonistka: \"pani ma na myśli chyba dwa osobne łóżka?\" ja: \"nie, jedno wspólne\", na co ona drąży dalej, że po niemiecku dwa łóżka to powinno się nazywać tak i tak :-) (wyczytała, że jesteśmy z Polski i myślała, że mój niemiecki jest jakiś kulawy) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było, że mohery są najgorsze i tylko naszym facetom się obrywa - córka lubego straciła przeze mnie przyjaciółke. Spotkaliśmy się kiedyś w centrum handlowym. Ona z koleżanką ja byłam z lubym. Dziewczyna podobno tak mnie \"zjechała\", że oczko w głowie tatusia (młodsza córka) postanowiła więcej się z nią nie spotykać :P Tłumaczyłam, ze mam gdzieś te komantarze, ale córeńka postawiłą na swoim, bo mnie lubi (podobno :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie tylko naszym chłopom się dostaje... ja jestem na przykład młodocianą kur**, która leci na kasę starych dziadów :-) hehehehe tylko że ja zarabiam znacznie więcej od mojego faceta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezbronna ja poleciałam na jego BMW, 16 letnie :P:P :D:D Choć, teraz opinie się zmieniły i lece na ten kontrakt we Francji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby doslownie to brac to oboje LECICIE do Francji ;) :P ;) mi tam beemka nie wystarczala :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×