Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Dziewczyny dlaczego zawsze dzień pracy ciągnie się niemiłosiernie, a dziś dzień gdzieś mi ucieka. Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent - kiedy dokładnie wylatujesz? ale będziesz jeszcze potem pisac z Francji????? buuuuu, jak ten topik padnie, to ja uschnę z tęsknoty! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylatuje 28 grudnia. Za tydzień ślub... :D Kurde bele! :D Będe panią X-Y :D Hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety moje kochane. Na chwile obecną żagnam się z Wami. Obiecuje odezwać się jak najszybciej i zdać sprawozdanie z mojego new life :D Dzięki, że byłyście, radziłyście, mam nadzieje, że też na coś się przydałam :D I pamiętajcie Ja tu jeszcze wróce!! :P:P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Goździku podwójny dziękuje za \"rybkę\" i walcz o swoje! :D Angel - żebyś znalazła pod choinką tego jedynego ;) Goździku pojedyńczy, żeby Twoja miłość w końcu wygrała, Kawa, nie wiem co Tobie jeszcze do szczęścia potrzebne, ale jeśli jest coś takiego to właśnie tego życze ;) Metaxa ciekawe cz jak tu zajglądne następnym razem nadal będziesz singelką :P Pozdrawiam stałą czytelniczke i wszystkie inne dziewczyne, które przyłożyły ręke do naszego topiku. Bezbronna szczęścia ze swoim panem, obojętnie czy ma 40, 50 czy 60 lat :P Trzymajcie się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa jutro nie będe miała już komputera. Jak będe u rodziców napisze na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i milego weekendu zycze :) i prosze sie zameldowac w poniedzialek w nie zmienionym skladzie ;) ps. nieobecnosc prezentu moge jakos usprawiedliwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem, czy zdążyłam się podłączyć do pożegnań, ale... mam wrażenie, że wrócisz tu prezencie szybciej, niż Ci się zdaje ;) w sensie, na topik :) Rybka... jakbym Cię skądś kojarzyła..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 grudnia metaxa :D Jesteśmy z lubym w firmie... Lekko podchmielona już jestem :P Wiedziałam, że to się tak skończy :D W końcu firmowy bar musiałam pożegnac :D (jedno biuro szef przerobił na bar - lane piwo, lada barowa, wysokie krzesła, około 30 rodzajów alkoholi z całego świata ;)). I gdzie ja znajde drugą taką firme 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinkaaaa
spędzi je sam. jak rok temu. jakos moja obecnosc wcale nie jest mu tak jak mnie jego potrzebna oddala mnie od siebie od swoich spraw nie spedzamy raze swiat, wspolnych dni, ani urodzin jestem jak ktos 2 kategorii najpierw ci obok niego alka itp potem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam się, że nie zdążę Cię Prezenciku Nasz Kochany pożegnać. Kochana, trzymaj się w tej Francji, a tak swoją drogą, to Francji przybędzie jedna super osóbka, z dużą ilością optymizmu i pozytywnej energii... :D Żałuję, że nie udało mi się od początku do Was przyłączyc, bo jesteście super babki :) Buziaczki for all 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent, mam nadzieję, że zdążysz to jeszcze przeczytać! Dopiero weszłam do domku. Życzę Tobie szczęścia!!! To jest najcenniejsze, co człowiek może dostać, a każdy interpretuje to pojęcie po swojemu... więc życzę Ci tego wszystkiego, co Ciebie uczyni szczęśliwą..... dziękuję Ci za przemiłą rozmowę dzisiaj i za wszystkie przyjemne dni, kiedy mogłam czytać Twoje wypowiedzi w tym topiku :-) POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Mam happy wiadomość :D Będe miała komputerek do końca w domu! :D Mężulek załatwił, że prędzej czy później dostaniemy komputer tam, we Franji ;) Wynika z tego, że żegnać będziemy się jeszcze raz :P Ale mam kaca :O Jade za chwile do kosmetyczki i fryzjera. Będe farbować włosy, robić paznokcie i ostatnie kosmetyczne przygotowania do ślubu ;) NIe mogę zapomnieć o wzięciu czegoś do picia, bo jakoś tak mnie susze :P Chyba jednak nie pojade autem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię takie miłe wiadomości od rana :-) Prezent, na kaca najlepsza coca-cola, poważnie, zaufaj doświadczeniu starszych ;-) miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to posłucham i zafunduje sobie coca-cole :D Najlepiej taką 2 litrową :P A masz jakąś rade na spękane usta? :P Męczy mnie już to chyba 2 tygodnie. Niczym nie moge sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki.dlugo nie pisalam,ale czytam Was systematycznie.u mnie bez zmian.na poczatku listopada zmarl ojciec mojego miśka. Prezent na popekane usta dobrze posmarowac je miodem. trzymajcie sie mocno,pozdrawiam i zycze powodzenia. w wolnej chwili naskrobie jeszcze male co nieco:D. Prezenciku zycze Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia(kwiat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Kocica napisała - miód .....ale to nie jest dobre wyjście dla łakomczuszków takich jak np. ja :-) - zanim zacznie działać, zżeram cały miód :-) kup sobie zwykły krem Nivea w granatowym pudełeczku - nasmaruj usta na noc bardzo grubą warstwą .. rano będziesz miała mięciutkie, seksowne usteczka :-) uciekam na imprezkę, życzę miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent - na popękane usta - wit B, i jest taki balsam do ust miodowy w aptece niepamiętam nazwy ale bardzo dobry -aptekarka powinna wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taki ruch w weekend ? ;) jak nigdy ... Dzis kupilam prezenty dla wszystkich juz.. i umylam wszystkie okna.... padam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×