Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Stooooo laaaaat stoooooo lat Agnieszki - wszystkiego najlepszego z okazji dnia babci (hahahahaha żart) z okazji imienin :D :D Z tej okazji wypiję Wasze zdrówko, zjem serniczka i pójdę do kina ;) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity, byłam wczoraj na filmie \"Dlaczego nie?\" Powiem że sympatycznie sie ogląda - taka komedia romantyczna, w sam raz na dobrą randkę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) , dzieki za zyczenia :) 🌼 ale mi sie nie chce pracowac, a dzis dopiero poniedzialek.... i tadam ! zalogowalam sie wczoraj na portalu randkowym :D :D , i nie nadazam z czytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zza cieżkich granatowych chmur wyglądają ciepłe promienie słońca...Czuć wiosnę normalnie :D :D Aż chce sie zyć :D :D Schudłam kilogram :D Moja kumpela lada dzień urodzi córeczke. Wczoraj miala termin, ale jakoś maleństwu nie chciało sie wyjść w kinie...hehe byłysmy razem na seansie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce,no tak,kiedy to było? u nas wciąż niebo jak z horroru,i zimno,i deszcz kropi hahaha no ja po weekendzie to raczej nie schudłam:D Kawa uważaj jak kumpela urodzi zarazisz się... Prezent HALO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziałam reklamę tego programu. Ciekawe - , zrobią z tych ludzi zboczeńców, czy wręcz odwrotnie - zaczną mówić ze to dobry pomysł na poznawanie ludzi? Polubiłam zieloną herbatkę... Nie mam ochoty zarazić się ciążą...NAwet nie dotykałam jej brzucha hahahaha W najbliższym czasie nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy Kawa zobaczymy;) wiesz jak to jest nie znasz dnia ani godziny,gdy cię to dopadnie:classic_cool: a program wygląda z reklamy raczej na szyderę...godzina trochę do kitu mam czekać do 23.00 na program który trwa tylko 30min.? zielona herbata uwielbiam,i mam też zrywy na czerwoną,ale kawa musi być nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko- robie odsiew :D \"szczesliwcy\" ktorzy przejda wszystkie testy beda mieli zaszczyt zobaczyc mnie na zywo :D dzis w pracy - masakra ... nie wiem co robic.... od czego zaczac ...dobrze ze niedlugo juz do domu :D co do programu - nie bede raczej ogladac ... hmm ogladalam kiedys na tv4 chyba taki program o randkach, gdzie partnerzy ogladali najpierw swoje mieszkania i wszedzie \"grzebali\" ... :O , w zyciu bym sie na takie cos nie zgodzila.... potem jakis filmik video o drugiej osobie, potem dwie randki z dwiema osobami i wybor... nie wiem czemu ale laski plakaly jak facet wybral inna ( po jednym spotkaniu , a one wielki lament ;) ) a tak w ogole , to gdzie jest PREZENT ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ale dostalam piekny bukiet wczoraj z okazji imienin (z pracy) zolte tulipany, brzoskwiniowe godziki ,rozowe margarytki i jakis wielki do tego rozowy kwiat ;) ) Prezent jak widac nas olala ... Chyba ze sie w lutym z pracy odezwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dostałam dziś króciuteńkiego maila od Prezentowej, pozdrowienia dla wszystkich, pierwszy szok poprzedrowadzkowy ma już za sobą i chyba o.k. w ten weekend będzie w PL, a co do zdjęć to mąż dostaje szału jak słyszy zdjęcia-internet-wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja tego nie rozumiem....przeciez nie chodzi o to zeby wyslala na jakies forum ;) tylko na maila do nas ..... a przeciez meza , jak tak sie wpienia (nie widze powodu....), moze wymazac .... :P chce po prostu zobaczyc jak Prezent wygladala w tej sukni.... myslalam ze to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam dlaczego pisze maila do Ciebie w momencie kiedy o nią wypytujemy? -czyżby zaglądała na forum? Skoro wysyła maila-znaczy ma internet-znaczy - moze napisać pare słów na forum do wszystkich. A co do zdjeć - mężulka może przecież ocenzurować :P Angel- zazdroszcze Ci tego bukietu. Niepamiętam ostatnio jak wyglądają kwiaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku, a Ciebie ucieszyły by kwiaty na które musiałabyś kogoś nakierować? Mnie juz wtedy to nie bawi jak mam mówić facetowi co ma robić. Ale niedługo mam urodzinki :D :D :D i wizytę wieczorną u pewnego mężczyzny który zaopiekuje się moimi miejscami intymnymi...I jeszcze mu za to zapłace.... Hahahahahhahahaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehhehehehehehehehehheehhehehehehehehehehhehehehehehehehehe tez bylam pewna ze to chodzi o fryzurke \"tam\" ;) :D gozdzik , daj znac jak Ci prezent odpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×