Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ceny jak na Wawe sa srednie wlasnie ..., dalam dziewczynom linki , niech sobie wybiora, mi jest wszystko jedno ;) , najwyzej pojdziemy do McD :D albo Sfinxa :) jest tez drink \"metaxa\" :D :D :D ;) ps. kupilas tort ? (dla psa of course :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie przestane dzis smiac http://img253.imageshack.us/img253/8251/czarownicaqx5.jpg a jeszcze jedno... dostalam dzis smsa ... heheheheheheeh ... od tego goscia ,co go z Kawą szpiegowalysmy :classic_cool: .... sms byl z odpowiedzia na moje pytanie tamtejsze (przypominajac - mial mi potwierdzic czy mam dalej sie szykowac na randke czy nie ) .... hehehehe 2 tygodnie szedl ... hehehe .... i wyszlo na to ze ja go \"olalam\" :classic_cool: , bo mu nie potwierdzilam :P (bo nie dostalam tego smsa wtedy..) a pozniej sie nie odzywalam (bo myslalam ze to on mnie olal ) hehehehehehe dobre.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D wciąż jest znów poniedziałek,zauważyłyście? na szczęście bez śniegu,z obserwacji to śnieg był od środy do soboty,służby w p-niu i na naszej trasie katowickiej spisały się na 6-tkę,za to pozostała część dróg to porażka,jeszcze w sobotę chłopaki przede mną wpadli w poślizg i drzewo, zakupy z małą mamy zaliczone,i w reserved fajne przeceny dla dzieci, jeszcze ja tylko mam w planach polowanie na kozaki:P Angel widzę że lokal wstępnie wybrany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! 🌻 Nie dałam rady przez weekend się odezwać... Piątek, sobota, niedziela egzaminy. Właściwie skończyłam studia i została mi już tylko obrona :D Dziś wracam do \"domu\" :( Starałam się nadrobić zaległości, ale jest ciężko ;) Angel trzymam kciuki za Ciebie i księcia z bajki ;) Kawa jeśli dobrze zrozumiałam, niedługo Twoje urodziny? :D Wszystkiego najlepszego w takim razie (a jeśli się myle, to życzenia przekaż psu :P) Rybko ja też uwielbiam zime, tak jak Ty ;) Walcze z mężem o zdjęcia... Nie wiem czemu to moje chłopie jest takie uparte, ale obiecałam, że nie zrobie tego bez jego zgody. Szkoda słów kobietki :P Tak więc jak już odpisałam na maila Goździkowi - po mału zaczynam się czuć tam jak u siebie.... Czasami jest ciężko, ale daje rade ;) Od lutego zaczynam prace - będe miała swój komputer :D Do tej pory te kilka maili pisałam z komputera męża w firmie, kiedy nikogo nie było. Ide na śniadanko, bo mama mnie terroryzuje ;) Stęskniła się i od piątku mnie rozpieszcza :P Będe miała dostęp do netu do godziny 13. Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Prezent - a swoich zdjec (bez meza ) tez nie mozesz wyslac ? Tego tez Ci broni ???? nie rozumiem.... gozdzik .... u mnie na drogach szklanka.... Samochody ,ktore mialy \"troche\" łyse opony.... tanczyly po jezdni..a o wjezdzie na wiadukt mogly sobie pomarzyc i dzieki temu robily sie mega korki :O kawa , wlacz tlen :classic_cool: ,czeka tam cos na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki, dopiero wylądowałam w pracy Wczoraj miałam impreze.. Prezent dzieki za życzenia, psu też złoze, miał urodziny w piatek :) Prezent - wytnij męża z fotek i wyślij siebie, jestem ciekawa jak wyglądałaś w kiecce i w ogóle :) U nas na drogach nie jest źle..Szkoda że juz nie ma sniegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to podobny jak moj imieninowy ;) wszystkiego najlepszejsiego Kawa :D :D :D 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 👄 ps. znow pada snieg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Specjalnie na tę okoliczność! :-D Wszystkiego tylko dobrego, Kawa! :D :D :D 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo goździki są ładne i szlachetne. Rynek kwiaciarski został zalany różami, którym można oskubać zwiędłe płatki i wcisnąć klientowi jako \"świeżynkę\", a z goździkami nie jest juz tak łatwo :) Poza tym wielu ludziom kojarzy się z poprzednim ustrojem i ma to jakis wpływ na ich wybory przy kupnie kwiatów. Trochę to śmieszne dla mnie, bo np. paprotkowate były sobie przed wiekami, a ludzie je lubią i nie wiążą ich zakupu z poprzednimi epokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj hej dziewczyny :D Coraz bliżej piątek :P Witam Was starsza o cały rok...Idę dzisiaj na solarkę wygrzać stare kości, jutro kawusia u koleżanki i (Goździk słuchaj) - aerobik a w piatek łyżwy :D :D :D Dostałam na urodziny steper :D Ale daje w kość...Po 10 min padam na pyszczek.. Dostalam jeszcze scrabble, płótno do namalowania obrazu i palete do rozrabianie farb olejnych :D Od mamusi tradycyjny zastrzyk finansowy (tylko takie zastrzyki lubię) W pracy kwiaty i masę słodyczy :) A wieczorem u bardzo (jak się okazało) przystojnego pana ginekologa (ślinotok) w 20 min wydałam lekką ręką 100zł :O Ale warto było hiehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie nie moge doczekac weekendu ... na lyzwy tez bym poszla (ochraniacze byl zalozyla od rolek :D) , tylko ze musialby mnie ktos nauczyc ;) jezdzic... Zastanawiam sie czy nie wziac sobie wolnego piatku ... ew. poniedzialku .... Mam jeszcze kupe zaleglego urlopu z zeszlego roku , + 26 dni z tego ... wiec chyba trzeba cos pomyslec .... Musze pogadac z kolega czy on niczego nie planuje i czy bede mogla \"zaszalec\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wkurzasz mnie strasznie,ale może to i dobrze i wreszcie mnie zmotywujesz do ruszenia dupy,bo narazie to tylko patrzę jak hula-hop dynda na karniszu;) po zimie u nas dziś nie ma śladu,+5stopni, wczoraj dostałam od pewnej miłej pani kwiatki,tak poprostu,żeby miło było,szok że takie sympatyczne sytuacje mają jeszcze miejsce w tym świecie:D też się muszę do ginekol.wybrać ale muszę poczekać,aż szanowny pan wróci z wakacji,indie dla jasności:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk jak można mieć córkę, hula-hop - i nie kręcić razem wieczorami dla zabawy? Albo chodzić na basen... Uwielbiam Cię wkurzać w ten sposób - może ruszysz ten zadek, a jak nie - nie bedziesz musiala oddawać tych gaci co dostałaś w prezencie bo niedługo bedą dobre hahahaha Powieś sobie na ścianie plakat ze zgrabną ładną dziewczyną....mobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×