Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Z Angel \"łączy\" mnie to, że też miałam do czynienia z mega dupkiem, chyba największym na świecie. Z Goździkiem I potajemne spotkania swego czasu z pewnym panem. Z Kawą- ja też mam fajnego miśka :) Z Prezentem mam \"na odwrót\"- moje kochanie jest ode mnie młodsze. A co do Francji- uwielbiam Napoleona ;) Metaxa ma fajne poczucie humoru. I jest trochę, jak ja: gada mało, ale konkretnie ( no tylko teraz tak sie rozpisałam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj corko ksiezyca :) ciesze sie ze do nas dolaczasz :) :D a mozna spytac skad jestes ? :classic_cool: kawa- masz nastepnego goscia na urodziny :D ;) rozmawialam przed chwila z kolejnym gosciem na gg :classic_cool: - podobno z katalogu mnie wytrzasnal...gadka szmatka , po pewnym czasie ja sie zajelam praca ,bo w sumie tematow jakos nam zabraklo ,a on mi napisal - \"napisz mi cos\" :O to mu napisalam \"cos\" :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci.......
Jeny! Taki banalny temat a jaki dużu topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwijam sie do domu chyba (taka troche dezercja ;) , ale szefowa daleko - za granica , dzwonila juz dzis ;) wiec nie bedzie raczej dzwonic ... szef (czyli jej \"przyjaciel\" )juz pojechal ) ....zreszta jakis taki troche martwy sezon nam sie zrobil i zwyczajnie nie mam co robic (jak przez wiekszosc dnia;) ) ...wiec jade ... :D do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietamy .... i ruchy bioderkami :classic_cool: ps. uwielbiam kogel-mogel I, II i inne polskie komedie z tamtego okresu typu \"nie ma rozy bez ognia\" \"mis\" ooo musze na \"Rysia\" isc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano bylo - 10, kolo 9 : -8 brrrrrrrrrrr ja chce juz wiosne ......... nie cierpie mrozu ...... ale dobrze ze dzis piatek..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak wstałam -12stopni, chociaż tu są zdania podzielone bo u połowy znajomych -10 u drugiej -12, samochód miał ochotę się zbuntować,obroty na jedynce skoczyły mi do 5tys. i umarł:O odpalił po setce prób,podjechałam do moich panów,dolali jakiegoś płynu i jazda,przy okazji zobaczyli,że jedna żarówka mi poszła:P mam nadzieję,że jak będę chciała wracać do domu to będzie z moją furką wszystko o.k. no niestety ja jutro do pracy,znów wyjątkowo,co zrobić,ale zabieram małą i potem na zakupy, ja też mam już dosyć zimna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj tez czekają zakupy weekendowe...i dodatkowe zakupy na niedzielną imprezę...Tak się zastanawiam..moze zrobić coś z krewetkami..? Hmmmm Od dzisiaj są przeceny w reserved -70%... Chyba skocze zobaczyć. Od jakiegoś czasu to ulubiony sklep mojego MIśka.. MAją fajne sztruksy, koszule, sweterki i koszulki. Ja tam kupuje tylko torebki, albo bielizne jak cos w oko wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie zima jest taka piękna - nie ma robali! :classic_cool: córko księżyca :D - przybij piątkę! Zasypanam. W weekend li i jedynie odśnieżanie, odśnieżanie, odśnieżanie... Zwłaszcza, że znów ma nas przysypać w nocy i jutro. Przyroda jednak wyklucza jakąkolwiek nudę. A ja ponudziłabym się nad jakąś ciepłą wodą. W zielono-niebieski, miłym miejscu. Byle bez robali. ;-) Ech, rozmarzyła mnie otrzymana wczoraj od przyjaciółki kartka z Australii... Pozdrowionka, RzW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że w reserved wielkie obniżki?pamiętam w zeszłym roku,kompletna demolka,ciuchy porozwalane wszędzie gdzie się dało,i kilometrowe kolejki do przymierzalni, ale zajrzę tam mimo wszystko jutro z małą,może coś fajnego dziecięcego przecenili;) RzW marzycielko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz macie takie przeceny ? hmmm u nas niby od poczatku roku ... i zdarzaly sie tez wlasnie o 70% ..dziwne... ja tez jutro na zakupy.... ale raczej nie ubraniowe ;) ,tych mi narazie starczy :) tylko zeby wytrzymac te 4 h w pracy .... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Angel,no ja nie wiem,Kawa pisała że od dziś -70% w reserved, w całej PL raczej zawsze konkretne marki miały chyba w tym samym czasie przeceny,ale nie wiem,od świąt nie byłam w żadnym sklepie z ciuchami ciesz się że tylko 4godziny i weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie , bo dzis mam dzien pt. \"nic mi sie nie chce\" i \"bez kija nie podchodz\" (okres mi sie zbliza) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - w całej Polsce tego samego dnia sa takie same przeceny w reserved. Wczesniej była obniżka świateczna i jakieś wyprzedaże kolekcji -50% Dzisiaj dostałam od nich maila że od dzisiaj jest NAJWAŻNIEJSZA WYPRZEDAŻ KARNAWAŁU !!! do -70% W zeszłym roku jak był taki szał cenowy kupilam sobie fajny plaszczyk tylko za 100zł Wczesniej kosztowal ponad 300zł, wiec nie powiem ze sie nie opłacało.Fakt ze stałam w kolejce chyba z 1,5 godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko i corko ...1,5 h ? ja jak stoje 15 minut do przymierzalni czy do kasy to juz mnie trafia..... ;) ale ja po prostu nie wiem co to jest cierpliwosc ... :) kawa, w sumie moglo mi sie wydawac ze to reserved mialo juz -70% , moze to byl sklep obok ? nie pamietam ... ;) ..fakt faktem troche poznawo to robia... wiem tylko ze mam karte nokii i przez caly rok mam znizke 15 % na caly asortyment :D :D :D ( http://www.nokia.com.pl/nokia/clubnokia/oferty/promocje/stale/reserved/index.html )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam karte nokii już od wielu wielu lat...i dopiero teraz zaczełam jej używać. Niestety jak juz cos jest obniżone promocyjnie to karta nokii jest nieważna. Przeceniają tylko te nieobniżone ciuszki. JAk się robi większe zakupy to naprawde sie opłaca :D Bylam na obiedzie i przy okazji luknęłam co u nas jest w reserved..i w sumie nic ciekawego.. Spać mi sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam jakiejs fajnej restauracji dla ok. 10 osob ...z w miare normalnymi cenami za obiad..... pisze od ponad 2 lat na pewnym forum (zamknietym :) - dostep tylko po rejestracji i to nie do wszystkich dzialow ;)) i raz na jakis czas sie spotykamy . Za miesiac do Wawy przyjezdza pare babek z Krakowa :D i chcemy isc gdzies na obiad , pogadac, i poznac sie w koncu osobiscie ;) Tylko jak nie ceny z kosmosu , to calkowite zadu.ie (np. niedaleko mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że koleżanka tu i ówdzie pozakładała topiki o restauracjach w w-wie,no wiesz ty co Angel,mieszkasz w w-wie i nie wiesz gdzie są fajne miejsca na wyjścia?no nie no zawiodłaś mnie:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , tylko ze ja bylam z reguly zapraszana i nie musialam placic ;) . A teraz niestety kazdy bedzie placil za siebie, wiec chce cos znalezc \"przystepnego\" dla kazdego :) mam takie dwie knajpki u siebie fajne,ale te dziewczyny przyjezdzaja pociągiem i nie chce je dodatkowo narazac na koszty taxowek ;) , no i moglyby sie zgubic ... Mam na oku tez jedna ... Karpielowka - ale tez odlegla od centrum ;) Mam jeszcze miesiac - dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×