Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Kawa, no proszę, od razu Ci się humor poprawił :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D A propos, u mnie koledzy właśnie są na etapie zatrudniania asystentki-studentki prawa-exmodelki.... i już kłócą, któremu będzie bardziej asystować. :-D Uniosłyśmy się z koleżanką honorem. :classic_cool: :-P Idę siku. Znowu. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci tak mają,że jak pytasz co dla nich jest najważniejsze w kobiecie mówią inteligencja, a od wiek wieków wiadomo,że ładna i basta:P w międzyczasie dodam,że dostałam zaproszenie do sauny,seans zamknięty,jestem doprawdy zszokowana;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok , zapowietrzylas sie , ale CO MU ODPOWIEDZIALAS ? ;) :P tak / nie / innym razem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka - on po prostu chce zobaczyc gozdzikowa \"mniej ubrana\" , czy warto dalej startowac :P (to zarcik oczywiscie :D ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe dobre;) a tu cycki jak skarpety,brzuch duży z ogromną blizną po cięciu,wielki falujący pośladek,uda jak golony,cellulit gdzie nie spojrzysz:O porażka na całej linii:O nie odpowiedziałam,więc pytał czy rezerwować:P,więc w końcu odpowiedziałam ze świętym oburzeniem:P że jasne,że nie i co to w ogóle za pomysł:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehhehe , no tak trzeba troche \"pograc\" i byc niedostepna ;) czytalas Zolzy pewnie co ? :D ;) a tak na serio ... ja tez bym sie nie zgodzila na saune... w Twoim przypadku .Bo to by bylo wasze pierwsze spotkanie \"sam na sam\" ? Moze zaproponuj mu grote solna ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee ja bym poszła na saune..a cóż to takiego? zdrowe - człowiek wypoci toksyny, schudnie...ujędrni skóre..Przecież nie bedzie naga paradowała. Z resztą wolałabym rekreacyjną saunę niż wiele zanzcaca \"kawe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka w kropkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa ja wczoraj - tak dla \"jaj\" zmierzylam sobie cisnienie wczoraj przed wyjsciem z pracy (spotykalam sie z kims przed jego wylotem, nie bede pisac z kim, bo mialam juz o nim nie pisac :P ) , cisnienie ok, puls 95 :classic_cool: dzis se znow zmierzylam - cisnienie ok, puls 67 , czyli normalny ... kolejny pomiar w piatek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ale podniósł Ci ciśnienie czymś, czy samą swoją obecnością w Twoim życiu? :P ;) goździk - sauna na pierwszej randce odpada - ja się dziwię, że goździk II tak spokojnie na to patrzy ;) Kawa, spedytor powiadasz ;) no i dobrze, opcja najlepsza z możliwych ;) ps: motyle też mają ptaki. tak podejrzewam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, w koncu musza sie jakos rozmnazac , nie ? (nigdy nie bylam orlem z biologii ;) :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździki siedzą spokojnie, bo głównie w toalecie, chyba tam zamieszkam :-0 Do doktora dopiero jutrzejszym popołudniem, analityka w piątek, a wyniki najwcześniej w poniedziałek... 😭 Mam tylko nadzieję, że to nic naprawdę poważnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :classic_cool: wysłałam Wam coś. ja się popłakałam ze śmiechu jak czytałam o tym wilku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podejrzewałam,że motyle mają ptaki;) ale potrzebowałam potwierdzenia od naszego guru od ptaków czyli od Metaxy:classic_cool: Druga a nosisz gatki bawełniane?:classic_cool: ja też jeszcze nie mam maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila brak. Aniołku 😘 Pierwsza - a jakie niby? Nie posiadam przezroczystej bielizny jak niektóre... :-P Chociaż ostatnio w sklepie z bielizną próbowałam coś takiego macać, ale usłyszałam zachęcające \"ee tam, no i co w tym ładnego... ja jednak nie mógłbym być fetyszystą damskiej bielizny. \" :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×