Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

chyba mnie nie widzialas ostatnio :O ;) no doooobra , zabieram zuze i jedziemy .... jakbym nie miala sily juz dzis kompa odpalic w domu , to zycze Wam MILEGO I UDANEGO WEEKENDU :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to sie pobawilam :D :classic_cool: pogoda (jak nigdzie :P) rewelacyjna :D , w piatek i sobote po 30 st. , w niedziele sie ochlodzilo, ale to dobrze, bo w podrozy ;) jeszcze nie odespalam tych 3 dni, a spalam od 21 wczoraj ;) poza tym .... picie, tance, hulanki i swawola przy pelni ksiezyca :D ;) reset uwazam za udany i zaliczony :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. jak uzbieram do kupy wszystkie zdjecia (bylo duuuuuuuzo aparatow ;) ) i te profesjonalne tez (maja przyjsc poczta,wiec troche to moze trwac ;) ) to Wam troche wysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel byłaś w Polsce?że taka pogoda?jak wszędzie lało,toż to kurcze fenomen:D zdjęcia prześlij potem,z przyjemnością się oglądnie ogólnie to pogoda jaka była taka była,ale długi weekend to jest to co człowiek lubi:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , bylam w Pl :D :P , jeszcze ;) , kolo 20 km na poludnie od Rzeszowa :D :classic_cool: i bylo CCUUUUUUUUUUDOWNIEEEEE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byly sztormy na Baltyku ? ;) a tak w ogole to R. oczywiscie dzownil pare razy .... i byl wielce zdziwiony, ze nie odbieram (telefon lezal w torebce w pokoju caly czas na pietrze domku ... a my przeciez pilysmy na dole albo w domku obok, albo lazilysmy po okolicy,albo robilysmy se zdjecia :P ) Wyjazd roku po prostu chyba :D :classic_cool: (nie liczac Egiptu z Metaxa ❤️ 👄 :classic_cool: ;) ) pojechalabym jeszcze nad jakies morze .... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, juz jestem - w pracy - jeszcze w domu nie byłam nawet. Sztormu nie było, ale fakt - w niedziele pogoda się troche popsuła, ale piatek i sobota cudne. Morze alkoholu, mało snu, co noc to inny hotel. Trochę zmęczenie teraz ze mnie wychodzi... No a Speedway Grand Prix super. Okazało sie że mamy załatwione przepustki Vipowskie - wiec najpierw witalismy sie z zawodnikami, potem na poczestunek (szampan z truskawkami, żarcie, browar, whisky, bajleys itp. - do koloru do wyboru - no i gigantyczny tort malinowy - to wspominam najlepiej). Można się było poczuć jak prawdziwy Vip :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej poki co takich nie mam , czekam na plytke :) , tam bedzie reszta ze \"studia\" ,no i z pleneru :) jutro , jak bede miala sile , przejrze inne \"nieprofesjonalne\" i tez moze cos wam wrzuce :) (jest ich kilkaset z kilku aparatow ... :D ) , narazie czesc tylko widzialam ;) tylko zrobie to jak bede miala laptopa (tzn jak uda mi sie go wziac z pracy, bo ten moj komp doprowadza mnie do szalu ostatnio :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrzucilam jeszcze jedno zdjecie na n-k ;) nastepnym razem ....zrobie sobie nieco "odwazniejsze" zdjecia - jedna moja kolezanka zrobila i po prostu sa rewelacyjne ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, widziałam też takie odważniejsze to prawda że rewelacja,koniecznie sobie zrób jeśli będziesz miała taką możliwość a ja se też kapkę zaszalałam na stare lata i mam grzywkę,przy okazji jak pstryknę fotę to wam wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka - jestes jedyna w swojej ocenie ;) nie lubie sie usmiechac na pozowanych zdjeciach , chyba ze ktos mi \"strzeli\" takie znienacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????? albo ? :classic_cool: no dobra , Metaxa zawsze sie pojawia wtedy jak sie o niej pisze, wiec moze i teraz to zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo niedopowiedzianych zdan :P pamietasz ,ze kiedys (z jakis tydzien - dwa) mialas nam podac rym do babiszony .... i sie nie doczekalysmy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam włąśnie z jednym kumplem przez tel. ma po coś tam przyjechać,i powiedziałam,że musi być u mnie max do 18.00 bo potem idę do kosmetyczki,a ten a po co idziesz przecież śliczna jesteś hahhahahahaha kurde ludzie mają ale texty;) a ja mam oczy to widzę:D Angel nie smuć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, w sumie to mam na wlasne zyczenie (i z lenistwa), bo mialam dzis wziac laptopa z pracy i posiedziec nad tymi zdjeciami..... ale siedzialabym do nocy ,wiec se wymyslilam, ze w piatek go wezme na weekend :) , nie bede musiala sie z tym spieszyc i wozic tego laptopa w ta i z powrotem jakbym dzis tego nie skonczyla ;) bedzie dobrze ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak sie potoczyly wydarzenia dzisiejszego popoludnia i wieczoru, ze bylo REWELACYJNIE :classic_cool: ;) A tak w ogole to dostalam juz oficjalne zaproszenie na wieczor panienski na sobote . Tzn, maila od swiadkowej... i wiecie co , mam NAPRAWDE mieszane mysli ... bo zaproszona jestem na slub tylko ,a okazuje sie ze wieczor panienski jest skladkowy (prezent -zabieg w SPA dla panny mlodej+prezent-bielizna +jedzenie=100 zl) + pozniej wyjscie do klubu (kazdy placi za siebie - czyli pewnie druga setka ) . Takze serio , chyba raczej nie pojde ...a co Wy o tym myslicie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×