Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel, ja nie mam nawet takiego weekendu we Wrocku, więc się ciesz, przecież to miasto z klimatem:) Ciekawam czy ten weekend będzie imprezowy, czy nie (nie mam szkoły:classic_cool:, już trzy tygodnie nigdzie nie byłam). Angel mam dla Ciebie nowinki, jak się zbiorę, by to ogarnać tak, by było dla Ciebie zrozumiałe, to sprawdzaj pocztę ( to może być długa lektura;) ) Metaxa ma za to uroczą stopkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ta stopke mozna roznie odczytywac i dlatego mi sie podoba. Rowniez ironicznie , ze jak spotkasz ta kobiete marzen, to na pozostale marzenia nie bedzie cie juz stac :P ;) A ten zamiar wspolnych wakacji ...mialy byc w lutym /marcu (obiecane na jesieni, chyba jakos we wrzesniu/pazdzierniku) . Zamowilam katalogi , kraj zostal wspolnie wybrany i w przyblizeniu nawet hotel... Ale po drodze wyszla pewna sprawa , sytuacja sie \"nieco\" troche skomplikowala :O, no i jeszcze dodatkowo z ta jego firma ,ze musi zalozyc (do tej pory czeka na kontrakt wspolpracy z Niemcami) i troche na poczatku nie wiadomo jak to bedzie wygladalo z zarobkami , no i wyjazd odlozony na blizej nieokreslona przyszlosc , ew. sama polece :classic_cool: ;) (albo rusze dalej ;) ). Takze z braku laku bylo Brno i teraz (o ile dostane urlop ) Wrocek w hotelu Radisson Sas (5 * ) :P . No i staram sie nie narzekac . Za bardzo i za czesto ;) . A do tego Istambulu nie potrzebujesz towarzyszki ? :D ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sprawdzac , a co do dlugosci to sie nie przejmuj ,mam czas na czytanie ,zreszta sama nieraz pisze maile na a4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Panterka, moze czasami nie wydaje sie zbyt blyskotliwa, ale mysle ,ze zrozumiem co napiszesz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ja nie miałam zamiaru z Ciebie zrobić niebłyskotliwej:P Po prostu tyle tego jest, że najpierw napiszę na kartce na brudno, by nie było zbytnio pomieszanie, choć i tak będzie:P No i moją \"wadą\" jest, że ja piszę/opowiadam ze szczegółami, by nic nie uciekło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , no spoko, to mial byc zarcik tylko ,ale chyba nie wyszedl 😭 ;) gozdzik, jesli Twoim celem jest to ,ze chcesz przeczytac ,ze za Toba tesknimy, to ok . Tesknimy za Toba . :P Wlanie klawiature szlag mi trafil :O i mam :\"czasowe\" braki w literkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, a powiedz z ciekawości, dokąd mieliście lecieć w tym lutym/marcu, jakbyście polecieli? do Istambułu tym razem Cię nie wezmę ;) ale może jeszcze kiedyś, gdzieś ;) nigdy nie wiadomo :) na razie ciesz się Wrockiem i Radissonem, nie można mieć za dużo szczęścia na raz :D co do goździka to podejrzana sprawa - wprawdzie złego licho nie bierze, ale kurde, zaczynam się o babola martwić ;) ps: moja stopka jest kuul i poprawia mi nastrój za prawie każdym razem jak ją czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radissonem bede sie cieszyc jak dostane urlop ... jutro sie dowiem :) . A mielismy leciec do Kenii :classic_cool: 😭 😭 😭 w drugiej kolejnosci byla Brazylia ... :classic_cool: 😭 😭 😭 . Niby sprawa nie jest jeszcze ostatecznie nieaktualna , no ale ... nieraz tak bywa , ze cos sie zmienia ... niekoniecznie po naszej mysli :) . A tak sie cieszylam ... , bo wiem ,ze sama nie moglabym sobie na taka podroz pozwolic nawet w wersji super hiper last minute ;) ..no ale moze jeszcze kiedys, gdzies ... :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć foki 🌼 Metaxa Ty to jesteś skromna, moja stopka jest cuul:P Angel jeszcze nie skończyłam na brudno pisać tego maila do Ciebie:O Boję się, że za bardzo pogmatwam i nic nie zrozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie tematy - takie wyjazdy dalekie, mi wystarczy, że zaliczę Szklarską i morze w tym roku;) Ja bym chciała do Buenos Aires, nauczyć się wreszcie tanga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam zwarta i gotowa na maila ;) 🖐️ w piatek , na dworzu ciepelko i sloneczko ,a w biurze mam jakas normalnie lodowke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam urlop :D :classic_cool: czyli mam 4 dni wolnego , w tym jutro powinnam zmienic opony na letnie :) ,bo inaczej ZNOW ( :O ) bede jezdzic na zimowkach do maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenia? a czemu Kenia? Brazylia to rozumiem :D sama bym poleciała ;) Argentyna zresztą też ;) no to Angel udanego urlopu i ciesz się Radissonem ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meataxa przecież ja pisałam o Twojej stopce, nie mojej:P Fak ju:P Widzę, że od piątku nikt t nie zaglądał. W takim razie rozpoczynam tydzień:) Angel - dalej nie wiem kiedy dostaniesz maila, dziś chyba nie zdąże napisać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety juz po urlopie :O 🖐️ ;) bylo tak fajnie,ze chcialam zostc do konca tyg. ,no ale obowiazki wzywaly ,wiec wrocilam ... :) widze ze Gozdzikowej nadal nie ma ...hmmm ciekawe co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki😘 jestem wzruszona...tęskniłyście...😭🌼:) (nawet Metaxowa:P;) ) a no nie było mnie bo rzucili mnie na targi,nie w charakterze eksponatu,żeby to było jasne;):D a w międzyczasie wiosna przyszła:D Angel,kawkę spijesz ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już myślałam, że ktoś Was porwał:D Ze mną Goździku się kawy nie napijesz?:( Mam wrażenie, że nie traktujecie mnie serio:P A ja już nie jestem dzieckiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo :D Gozdzik, na kawke sie pisze :) Panterko , wiesz, tu nikt nikogo nie traktuje powaznie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czyściocha stawiam, ale dla Angel też mogę Limonkę:classic_cool: Ugoszczę Was jak nikt dotąd:classic_cool: Adres podaję na maila tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×