Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

🖐️ Metaxa - sprawdz @ :) , wczoraj w nocy mi sie przypomnialo :D ;) prawie juz sie wyspalam ... , nadal mysle o prezencie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja Ci z prezentem nie pomogę, bo sama nigdy nie wiem co kupić:O Słabo się czuję, a tu jeszcze trzeba trochę posprzątać w pracy i wziąć się do nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lozkiem nie pogardze ...a jeszcze lepiej hamakiem :D ;) a tak z innej beczki ... hipotetycznie mając do wyboru : 1. Nissan Qashqai http://www.hurtowniaczesci.pl/images/nissan/Qashqai/nissan-qashqai-2.jpg 2. Ford Focus Kombi http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/aktualnosci/ford/focus_kombi_2008/ford_focus_kombi_03.jpg lub 3. Opel Astra Kombi http://www.opel.com.pl/site/images/showroom/gallery/astra/astra_gal_14_b.jpg co byście wybrały ?? i dlaczego ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wybrała żadnego z przedstawionych samochodów:classic_cool: Ja kocham Volvo:) I szalenie podoba mi się jeszcze Skoda Superb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała nr 2 , chociaz ten opel też smakowicie wygląda , a tego nissana oglądałam na zywo i jest bardzo malutki, takie ciut wieksze punto...Fajnie wygląda na zdjęciach ale na żywo mnie rozczarował. Metaxa no nie wiedziałam że gustujesz w muzyce w takim stylu ( piosenka Jamala) no a Lenkę też słucham chcąc czy nie chcąc bo w radio leci na okragło - no ale bardzo sympatycznie sie tego słucha :) No i rozczaruję Cie- lodów nie było, skoczyliśmy na obiad na miasto i jutro wraca do Wawy.Rzadko się ostatnio widujemy niestety... Baby z kontroli będą chyba siedziały u nas w papierach do końca tygodnia, jesli nie dłużej...masakra :O Reszta ciuchów z bonprixu jeszcze nie dotarła.Masakra z tą realizacją..pierwszy raz mi się tak trafiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa no to się dowiedziałaś, że gustuję w TAKIEJ (o zgrozo!) muzyce ;) nie czuję się też zbytnio rozczarowana brakiem lodów, ani nawet zaskoczona, że rzadko się z kumplem spotykasz :classic_cool: a co do aut, to whatever, byle by było cabrioletem :D chyba też zacznę grać w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym tak od rana ?? ;) Nissana widze codziennie na zywo , i jakos wyglada mi na sporo wieksze niz punto ... , no ale zobaczymy ;) w wolnej chwili - o ile taka znajde w najblizszym czasie , chce sie kazdym z nich przejechac i porownac :) a a\'propo bonprixu - wyslali mi jedna kiecke we wtorek (po swietach) , na druga czekaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak coś mi śmierdziało Angel,że se tak se nie pytasz o te auta:P mam ochotę na wódkę,po prostu;) z tym bonprixem to są jaja nic więcej,i jeśli tak to wygląda to ja nie wiem dlaczego oni jeszcze mają klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk ja też mam ochotę na wódę, zwłaszcza, że gardło wciąż obrzęknięte, może wódka by je wypaliła:D Polecam wam dziewczynki drink: piwo imbirowe+wódka+sok z cytryny:classic_cool: Mniam mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych samochodow ...nakrecilam sie troche na nissana, chociaz ma mniejszy bagaznik niz te kombi , i to jest jego najwieksza wada - chociaz tak jak pisalam , musze to na zywo obejrzec ... Panterka , volvo niestety nie wchodzi w gre - ze wzgledu na cene (mam limit niestety 😠 ), a skoda to jedynie octavia ;) , superb jest tez za droga :) - ale nawet jej nie bralam pod uwage ;) . a teraz nie pozostje mi nic innego jak czekac na oficjalne podpisanie kontraktu i zalozenie w koncu tej firmy [modli sie] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co do drinków to wolę nie,im bardziej udziwniony tym gorzej, tzn.smakuje przeważnie super,ale na jednym się nie ma zamiaru kończyć pije się jak soczek a potem wstać nie można,i cały następny dzień w łóżku:O po zwykłej wódce,albo po wódce+cola,nie mam takich historii Pantera spróbuj wieczorkiem gorąca herbata z wódką,mi nie pomogło ale może pomoże Tobie,bo rozgrzewa super;) Angel się modli!tego jeszcze tu nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk - ten, który poleciłam nie smakuje jakoś wyśmienicie, ale fakt, nieźle daje w czuba:classic_cool: Ja lubie taki drinasy dla twardzieli:classic_cool: Angel - te samochody to moje ideały, marzenia nic nie kosztują na szczęście:classic_cool: Sama jeszcze nawet prawka nie mam, a jeśli kiedyś zrobię to i tak kupię Volvo, jakąś używkę za min 20 tysięcy, żeby mi się gdzieś na drodze nie rozkraczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no modle sie ,modle ;) , bo wiesz, to moje \"malenstwo\" niby sie nie psuje, ale ma juz swoje lata ... no i jest troche maly rzeczywiscie :D ;) ,a czasem by sie przydal jakis wiekszy samochod :) Kawka , nie wiem czy niedlugo nie podziele Twojego losu :O , do firmy coraz czesciej przychodza jacys \"dziwni\" panowie - w sensie komornik byl wczoraj - ale to o jakas mala platnosc ,bo 1000 pare zlotych - widocznie zapomnieli (???) ,ale dzis........ przyszli panowie z leasingu - i firma musi oddac samochod ... Dobrze ze mam jakas alternatywe ... poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn dali OSTATECZNIE 7 czy 14 dni (nie wiem,czy dobrze udalo mi sie podsluchac ) na splate "dlugu" czyli zaleglych rat lesingowych ,a jesli tego nie zrobia, to musza oddac auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie martw sie na zapas - u nas zanim firma całkiem padła to chyba z 2 lata tak manewrowali z komornikami i ludźmi z leasingu. Oni tylko straszą ale tak szybko nie zabieraja auta.Gorzej tylko że od razu zrywaja umowy leasingowe a potem zeby je odnowić trzeba sporo kasy kary zapłacic.Obyś nie musiala szukac innej pracy. Jejku jak ja się cieszę, że jutro już piątek. Jutro idziemy ze znajomymi na kabarety do klubu, potem pewnie zostaniemy na jakiejś imprezce. :) Trza się trochę odchamic. Angel no nissan dobra firma, autka się tak nie psuja, ale ja sie nim przejechałam i widziałam na zywo - wydawał mi się malutki - przede wszystkim że wtedy wybierałam jeszcze między nissanem navarą, nissanem x-trail i hondą CRV.Dla mnie przede wszystkim mial być pojemny :) Goździku a jak tam z tą propozycją czy tam pomysłem Twojego szefa? Zdradzisz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Kawa to już było minęło,chodziło o mtp i to że byłam tydzień bez kompa,znaczy netu;) sama siebie nie poznaję,że już mi się kompletnie nic nie mieściło w szafie(co nie zmienia faktu że i tak tam nigdy NIC NIE MA i NIE MA CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ:P;) ) to się wzięłam wczoraj i zmobilizowałam i zrobiłam czystkę kurka no ja naprawdę mam skłonności do magazynowania wszystkiego,jakie ciuchy znalazłam:D to nawet nie wiedziałam że takie jakieś przedwieczne jeszcze tam mam,nooo i teraz mam piękny porządeczek i...dużo miejsca na nowe ciuchy?:P;):D kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka - poki co mam alternatywe w zwiazku z praca, wiec sie nie martwie. Zaczne sie martwic jak sie to nie uda ;) A Wy kupowaliscie sobie jakies autko ? co w koncu wybraliscie ?? Przyszla mi jedna sukienka z bonprixu wczoraj (wyslana we wtorek,wiec bylam w szoku) , calkiem niezla , czekam na kolejna, mam nadzieje ze zdazy przyjsc przed latem, bo tez ma dlugi rekaw :D ;) Gozdzik - tak , poprosze :) i tez nigdy nie mam co na siebie wlozyc ... a co dopiero po tym jak schudlam 1/4 wagi wyjsciowej ;) , przydalobysie odnowic CALA garderobe ,ale to troche kosztuje , dlatego robie to \"partiami\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pijemy! wciąż nie mogę z tymi ciuchami z bonprixu,zamawiasz wiosną może dojdą na jesień:P:) a z ciuchami w ogóle to muszę przystopować,za trochę komunia ciekawe w jakiej kwocie się zamknie... no i za trochę przecież wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×