Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gozdzik, tez tak szalejesz? z onetu \" Pierwsza komunia to koszt połowy wesela Przygotowania do pierwszej komunii kosztują już tyle, co pół średniej wielkości wesela. Wiele rodzin wyda ponad 10 tysięcy złotych. Szczegółowy cennik usług komunijnych znajdziemy w dzienniku \"Polska - The Times\". Od 100-150 zł (w przypadku alby), nawet do 1000 ze wszystkimi akcesoriami, można wydać na strój dziecka. Składka do kościoła - od 50 zł wzwyż, filmowanie i fotografowanie to kolejne 400 - 800 złotych. Największy wydatek, to jednak przyjęcie dla gości. Coraz częściej rodzice decydują się na wynajęcie restauracji, co znacznie podnosi koszty. O ile obiad dla najbliższych kilku osób można przygotować za 300-400 złotych, to w restauracji za jedną osobę rzadko zapłacimy poniżej 100 zł. A nikt nie wynajmie nam sali dla 5-6 osób, więc przy 50 osobach za 150 złotych samo przyjęcie może kosztować nas 7500. Ale to nie koniec. W przypadku dziewczynek coraz popularniejsza staje się wizyta u fryzjera, za którą zapłacimy od 35 nawet do 200 złotych. Są też rodzice, którzy zaprowadzają ośmioletnią córkę do solarium i kosmetyczki. No i do tego dochodzą prezenty. Rower za kilkaset złotych możemy zastąpić skuterem za kilka tysięcy, odtwarzacz mp3 za kilkadziesiąt złotych, multimedialnym odtwarzaczem mp4 za kilkaset. Popularne są też cyfrowe aparaty fotograficzne (500 zł wzwyż) i telefony komórkowe (200 zł wzwyż). Więcej o przygotowaniach do pierwszej komunii w dzienniku \"Polska - The Times\". \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Angel czy ja Ci wyglądam na kogoś kto z 8letnim dzieckiem idzie na solarium?albo do kosmetyczki? ale fakt,że do fryzjera idziemy obie w niedzielę godz.7.00:D (a wiesz kiedy nas umawiałam?po świętach bożego narodzenia!!) pojechali w tym artykule trochę bo bandzie,chociaż ukryć się nie da że małe szaleństwo jest i nawet bez wariacji,tylko z tym co wg mnie być musi kosmos cenowy i tak wychodzi, powiem Ci że jak poszłyśmy odbierać alby i zobaczyłam to wariactwo przebieranie wybieranie,rękawiczki,pelerynki,wianki etc. to zgarnęłam albę zapłaciłam i w nogi:O tak czy tak ładnych kilka tysięcy zł komunia będzie kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie spojrzalam na date gozdzik Twojego ostatniego wpisu i tak se mysle , co ona w poniedzialek bredzi ? ;) o matko,ale wczoraj zaszalalam z zakupami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec kupilam : * bezowe buty (z malymi dziurkami) na malym obcasie z okraglym przodem - o takie : http://www.bata.cz/images/katalog/417731.jpg * 2 spodniczki - jedna fioletowo-biala , druga czerwona,lniana * biala prosta bluzka z krotkim rekawem * rozpinany sweterek bezowy w brazowe paski z rekawem 3/4 * komplet bielizny - brazowy w czarna kratke ,z czarna koronka * ponczochy, skarpetki ;) * brazowo-bezowo-biala sukienke * plyn do wcierania w skore glowy + witaminy :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nic lepszego oprócz \"Dlaczego Pan się do mnie nie odzywaaa?:(((?\" nie przychodzi mi do głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak te moje nowe buciki ? nie sa zbyt \"babcine\" ? ;) a co kupujesz/masz zamiar kupic w ten weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcine?:D wg mnie nie,i ja bym sobie np.takie też kupiła, 'widzę je' np. z jeansami a ja muszę zgarnąć męża,i Go ubrać znaczy gang,buty i wszystko wkoło i sobie kupić butki na komunię,jakie?jeszcze nie wiem,liczę że coś mi wpadnie w oko i sandałki dla Małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, a ile masz wzrostu ? kurduplu... :P ;) do jeansow fajnie wygladaja, do sukienki/spodniczki tez :) mowisz, ze mąz bez Ciebie by zginal na zakupach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zapomnialam napisac cos ,co sie zdarzylo w piatek :O a mianowicie opadla mi ponczocha ...do kolan ..... :D i mam rade - nie kupujcie ponczoch z JEDNYM silikonowym paskiem ,bo podejrzewam,ze to bylo przyczyna tego "wypadku" (+ to ,ze musze chyba jednak kupowac mniejszy rozmiar) . Oczywiscie stalo sie to w miejscu publicznym, w drodze z banku do samochodu :O . I mialam wybor : 1. udawac ze nic sie nie stalo i przebiec ta droge 2. nie przejmowac sie i "podciagnac" to co mi opadlo ... wybralam to drugi , ale przez kolejne 15 minut mialam wypieki na policzkach ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D już widzę tą akcję:D pewnie Ci twoje apetyczne udko schudło;) a ja mam chyba 158;) może by nie zginął,ale dzwoniłby do mnie non stop czy to a to,a to gdzie,a jakie takie srakie,milion pytań o każdą drobnostkę,szlag by mnie pewnie trafił,więc już od dawna wiem że najpierw muszę Go z tydzień wcześniej poinformować(co już zrobiłam) zabrać do sklepu i ubrać:D lata praktyki:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu skakanke :D ;) zimno mi cos, kurde ,brrr ... a tak przy okazji - Kawka , Metaxa, gdzie Was znow wcielo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak mogłaś takiego byka strzelić - chrzestni, a nie chrzesni! No. Aaaaa w końcu nic mu nie napisałam, bo kurwa już mam dość, co to ja jestem, zawsze muszę się starać o faceta, same ćwoki wszędzie, chcą się ze mną bzykać, ale ze związkiem gorzej:O Pewnie się mnie boją czy coś innego, już mnie to wkurwia:O Co do zakupów to Wy ostro szalejecie, ja przez kilka miesięcy potrafię nie kupować szmat. Bo i po co - przecież to tylko szmaty. Chcę teraz zainwestować w złoto, zawsze to jakieś zabezpieczenie:classic_cool: W tym tygodniu znowu mam szkołę, więc pijemy dopiero na majowy weekend:O Ale i tak Was kocham🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×