Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Goździk dziękuję za słowa uznania:classic_cool: A co do upominku to hmmmm może pierścionek jakiś? Nie wiem czy to trafiony pomyśł, ja prezentów nie umiem robić, a co dopiero na komunię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zegarek - serio, ja bym się ucieszyła. Ładny prezent, a odchodzi w zapomnienie. Jakiś skromny, dziewczęcy zegarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku a może po prostu złoty łańcuszek z medalikiem? W końcu oprócz szału przygotowań, zakupów, kasy, prezentów to w końcu powinno być przezycie duchowo-religijne. Daj jej coś z czego nie wyrośnie i co będzie mogła mieć jako pamiątkę. Angel no co za pech - ja rozumem że czasem podkolanówka może opaść - ALE PONCZOCHA???? No szok. Ja mam na jednym pasku silikonowym i w zyciu nie opadła - może faktycznie jakieś za szerokie. Butki całkiem fajne, ale ja jednak preferuję wyższy obcas.Chyba że bym kupiła typowo do \"biegania\" po pracy. Pantera - jak facet sie nie odzywa znaczy się że ma Cie gdzies i tyle. Odpuść sobie, nie warto latac za facetem, szkoda czasu. Poszukaj faceta któremu naprawdę bedzie zalezało, a taki od razu nie bedzie Cię ciągnął do łozka bo bedzie Cie szanował. No ale żeby nas szanowali same musimy szanować siebie i swój czas. Napisałam maila do bonprixa, w tym tygodniu ponoc będą mieli mój towar - więc myslę ze w nastepnym tygodniu już przyjdzie zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo zakupów - ja w sobote wybieram się do Wrocławia albo Poznania na wieksze zakupy. No i poza tym chcemy popatrzeć za meblami do kuchni w naszym drugim mieszkaniu żeby tam coś wstawić i komuś wynająć.Bez mebli cieżko komukolwiek wynająć mieszkanie, a mój przyjaciel już na stałe się z tamtąd wyprowadził i teraz w Wawie siedzi.A wszystkie meble były jego bo akurat przygarnęłam go jak sprzedawał dom i musiał się gdzieś podziać z całym umeblowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Panterko za ten blad :O , tak sie zastanawialam nad tym wyrazem, ale w koncu poszlo w wersji blednej jak widac . Co do zakupow, to oczywiscie mialam na nie sponsora :D ;) , bo niestety nie dostalam jeszcze calej pensji za marzec :O (a juz prawie koniec kwietnia) ,wiec sama tak z siebie nie moglabym se poszalec za bardzo . Poza tym, ze MOGE :D sobie kupic jeszcze jedna rzecz ;) , bo dostalam kupony rabatowe w Reserved wazne do 30.04., to narazie mam \"szlaban\" :P , czemu sie wcale nie dziwie,bo po tym jak wczoraj wieczorem to wszystko podliczylam ,to sama sobie tez bym dala szlaban ;) :P . Buty oczywiscie sa do biegania ;) , na obcasach mam kilka par, ale preferuje jednak taki nizszy obcas, jak mam miec buty na sobie prawie caly dzien :). Gozdzik - tak jak Kawa - myslalam o zlotym lancuszku z medalikiem , albo o bransoletce z grawerem jakims od srodka ? A moze jakis wyjazd weekendowy z mnostwem atrakcji dla niej ? - chociaz po tym nie bedzie pamiatki ... Ja jutro dzwonie do BonPrixa :classic_cool: , i kurde jak nie beda mieli tej sukienki jeszcze, to normalnie cos im zrobie 😠 Tylko ciekawa sprawa, bo za pierwsza przesylke nie zaplacilam - tzn za wysylke, nie za towar , ciekawe czy mi dolicza do drugiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ta \"relacja\" to jest szalenie dziwna sprawa:O Nawet na \"ty\" nie jesteśmy, tak więc nie mogę tu mówić o lataniu za nim, jak on się nie odzywa, to ja tym bardziej:) Ale telefon działa w dwie strony, sam mi to powiedział, więc sms by nie zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne!tylko jak tu znaleźć czas na opalanie?poza urlopem i czasami weekendem to nie ma kiedy niestety😭 tylko sobie człowiek marzy,że by się walnął na słonku na jakimś kocu albo fotelu,piwo w rękę i echhh a tak to z braku innych możliwości trzeba będzie przelecieć się z parę razy na solarę na 10minut,zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy z tą solarą tak:O Ja też już nie mam jak w tygodniu, pozostaje weekend, gdyby ten majowy się nadawał, by się walnąć nad rzeczką to byłoby:classic_cool: Angel tak, jesteśmy na Pan/Pani:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ciepły weekend majowy by się przydał pewnie nigdzie się nie wyjedzie,ale właśnie żeby się trochę powygrzewać:) Pantera Ty się solarze nie dziw,jak nie ma kiedy na słonko to co zrobić??? hmmm na pan/pani?interesujące:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie nudzi :O dobrze ze o 16 dzis wychodze ,bo umowilam Zuze na strzyzenie :classic_cool: na 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk, tak interesujące, ten Pan też szalenie interesujący, ale już mnie męczy to czekanie aż coś się wreszcie zdarzy:O I powoli mi się odechciewa:O Cisza trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam aparatu ,ani kabelka do kom. ale mam w domu jej zdjecia sprzed i po jak zazwyczaj wyglada, moge te wrzucic (o ile nie zapomne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz super psiaka Angel:) Wiecie co, chyba się wygłupiłam:O Napisałam wczoraj do Pana smsa na dobranoc i nadal nie mam raportu:O Może jest za granicą, innej opcji nie widzę, bo zawsze ma włączony telefon. I teraz mi głupio, bo odbierze go dopiero jak wróci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie pożyczę jej bo jak moja córka ją zobaczy to już po mnie:O;) Pantera,dobra rada na przyszłość od starszej koleżanki,ustaw sobie w komórze czas na dostarczenie wiadomości nie max tylko np.1 godzina:classic_cool: sms na dobranoc hmmm i taka niby twardzielka z Ciebie?;):) piękny dzień,kawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kawke, wlasnie zrobilam sobie herbatke :) Gozdzik - kurde ciekawa ta Twoja rada ;) , ja bym na to nie wpadla :D . Panterka - a on czesto tak wyjezdza ? wyjezdzal ? i kurde co to za maniera wylaczania tel jak se jest za granica . Przeciez smsy odbiera sie za darmo :P jakby co ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny pamiętacie taka piosenkę \"Sen na pogodne dni\" Beaty Bartelik?:) Ja sobie słucham teraz, bardzo miły utwór:) Aa ten sms to było zwykłe dobranoc:) No właśnie czasem wyjeżdża, tylko, że sam mi kedyś powiedział, że nawet jeśli jest za granicą to odbiera tel... Może zmienił numer? I tu kolejna zagadka, bo w sobotę kiedy miałam zajęcia dzwonil jakiś nieznany numer z Orange, nie mogłam odebrać, potem już nie próbował, na mojeg smsa nie odpowedział... Może to on? No ale chyba dałby znać, że ma nowy numer mimo, że nie odebrałam?:O Już sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka , rada od starszej kolezanki : staraj sie o nim nie myslec ,serio, bo on jakis mi sie wydaje no taki az za bardzo niedostepny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Angel, sama to widzę. Zbudował mur, wiem, że jakaś kobieta kiedyś go zburzy, ale to chyba nie będę ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z firmowego spróbowałam zadzwonić czy ma włączony tel i ma! A raportu nadal nie mam, nic nie rozumiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhhe mamy serie rad od starszych koleżanek:D no to kolejna rada od starszej koleżanki: Pantera wrzuć na luz i odpuść to się w 99,9% sprawdza,że wtedy facet się budzi:classic_cool: a jakby to nic nie dało to cóż pół świata tego kwiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk ja dobrze o tym wiem, tylko, że widzę, iż nie rozumiesz: JA ZA NIM NIE LATAM!!! Nie dzwonię, nie piszę. On się nie odzywa, pracoholik jeden, na swój świat, a ja swój. Jebać facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×