Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Wsiadłam w mojego bolida i pognałam jak odrzutowiec... :D Ale sie okazało, że pani urzędniczka wyszła z pracy wcześniej :D Mam wybujałą fantazje z tą prędkością osiąganą przez moj samochód... :D Strach się bać co by z niego zostało gdybym tak porządnie "depła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:DJak już ktoś mówi bolid, to jak dla mnie wszystko jasne:D:D:D O pani urzędniczka wyszła wcześniej,no co ty powiesz,też mi nowość...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku zaczynają się komentarze... :D Bolid m"markowy", ale prawie w moim wieku, więc już więcej nic nie mówie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
ojejusia a masz coś przeciwko? Nie wiem dlaczego cie to tak bardzo dotknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Komentarze są niebezpieczne, bo wiesz ktoś z czymś głupim wyskoczy i nam topik wykasują...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Postanowiłam Apap zapić Calcium 300 i jakoś ciągnę... Dzisiaj jeszcze jakieś 3,5 godziny. Ciekawe, że poprawia mi się nieco, jak stąd wychodzę. Tym bardziej twierdzę, że choruję m.in. na pracoholizm i mój organizm się zbuntował. :-P Sączenie alkoholu wieczorami może być niebezpieczne. Aby o tym nie zapominać - robię to niemal codziennie... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hahaha :D Dobra metoda podwójny goździku :D Ja też często to robie, żeby nie zapomnieć o tym, że po spożyciu na drugi dzień boli głowa :O A niech sobie komentują... Panie moderatorki wiedzą co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Bywa,że dochodzi się do etapu,gdy na drugi dzień głowa nie boli, organizm przestaje bólem glowy reagować,przyzwyczaja się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdam girl
hej dziewczeta!! sledze wasz topik od kilku dni. chcialam tylko powiedziec ze fajne jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
rdam girl --> witamy w naszych skromnych progach 🖐️ Goździku u mnie ból głowy jak był tak jest, tyle, że z czasem ilości wypitego alkoholu się zwiększają :O Czasem po jednym piwie mam dość, ale praktyka czyni mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Czy to się nie nazywa zwiększona tolerancja i nie jest jednym z pierwszych symptomów uzależnienia? :O Chyba tak mnie na uczelni uczą... :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
rdam girl --> miło nam, dzięki :-) 🌼 Zwiększona tolerancja? Niekoniecznie, kiedyś piłam rzadziej a więcej, teraz częściej, ale mniej. I szlachetniej. :-P Się tłumaczę dość żałośnie. Ale powiem Wam, ze nigdy nie miałam tak dobrych krwinek jak w ostatnich latach! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja nie cierpiałam wina kiedyś :O Przekonał mnie mój luby i teraz nie moge się oduczyć spożywania tegoż trunku :D Krew już też mam pewnie idealną :D Trzeba dbać o siebie kobitki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
---> rdam girl Pozdrowionka! A ja mam teraz taką ochotę na TYSKIE,że porażka. Ja tak jak pleb piwo, a wy to pewnie same winka z wyższej półki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaa :D U mnie w monopolowym wszystkie wina stoją na najwyższej półce :P:P Mnie to jest wszystko jedno co to za wino, byle dobre było :D Kiedyś mnie chłop zabójczym wzrokiem zmierzył jak przed telewizorem siedząc otwarłam jakieś francuzkie wino, które dostaliśmy w prezencie... :O Wtedy się go bałam :D Nie znam się na winach ;) Najczęściej kupuje Kadarke (za 11 zł :P), albo coś połwytrawnego, ale to już co mi w ręce wpadnie, bo nie mam ulubionego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A TYSKIE ma swoje miejsce w lodówce ze wzgledu na męza przyszłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
u nas ostało się ostatnie z lodówce, a nie lubię ze sklepu zawsze zbyt ciepłe,tak że kto pierwszy ten lepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No to do startu... gotowi... ;) Ja zmykam do domku. Jeszcze jakieś zakupy zrobie. Trzymajcie się kobiety i do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
my kiblujemy nadal:O Chociaż akurat ja to się dziś nie przepracowuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak trzymać! Nie przemęczać się i tyle ;) Ja mam podzielną uwage, dlatego siedze na kafe i pracuje :P:P :D Ide... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No i poszła pić... ;-) Chłodny browar nie zły. :D Ja akurat wolę takie nieco bardziej wyraziste. Ooo, taki Pilsner... Ale... wiesz... jak to mówią, na bezrybiu i rak ryba, więc i schłodzonym Królem czy Leszkiem w ciepły dzień nie pogardzę. :classic_cool: A wolę wino, bo a) szybciej działa :-P , b) od piwa szybciej rośnie brzuch :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja TYSKIE, bo wiesz patriotyzm lokalny:D A że cieplutko się u nas zrobiło to zimne piwko kusi... A duży brzuch?A kit tam i tak kocha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Ja nie mam tego luksusu, wciąż jestem stanu wolnego i muszę jakąś godziwą wersję demo przynajmniej na zewnątrz prezentować... :-0 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:O Czemuż to ty moja droga masz tak mało wiary w siebie? W życiu jak to w życiu przecież, nie zawsze wygląd na 6 i to z plusem jest wprostproporcjonalny do ilości szczęścia,którym nas los obdarowuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No no!! Nie pije! Jeszcze... :P Goździk co to za lokalny patriotyzm z TYSKIM? ;) Skąd Ty jesteś, bo chyba nie ze Ślązka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Śląska................................. :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Taki model, moja droga... ;-) Mam tak porażającą osobowość, że wypadałoby ją chociaż jakoś godziwie odziać. :-D Nie, nie chodzi mi tu o 6+, bliżej mi do oceny "państwowej", ale staram się przynajmniej trzymać poziom. Pion też. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a gdzie oni to teraz niby rozlewają i z kim się połączyli? LECH BROWARY WIELKOPOLKIE itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×