Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no a teraz skomentuje zdjęcia - Angel masz rację, też mi się od razu rzuciły w oczy te dzieci "mniej urodziwe"... Będę wredna ale widziałaś tą z odstającymi uszami? Ta to pewnie ma przechlapane w szkole... No a mała Goździkowa będzie nieźle facetów rwała z tą swoją anielską buźką i blond włoskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jeśli masz przepracowane 5 lat dostajesz 100% zasiłku, a jeśli poniżej to 80% czyli 441 z groszem, 100% to będzie jakoś 650 zł. To dopiero sobie można poszaleć co... Paranoja co się w tym kraju dzieje i oczywiście mam tu na myśli nie tylko wysokośc zasiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu dzisiaj kto??? jakiś czas temu poznałam przez net jednego faceta,zwykła tzw.koleżeńska znajomość to zostało ustalone już na początku,kiedyś pisaliśmy więcej,a potem się to jakoś naturalnie skoczyło,i już jakiś spory okres czasu nie pisaliśmy,ha i co,dziś rano dostaję wiadomość,że jest w P-niu i czy byśmy się nie spotkali na jakąś kawę/sok,i dopisek \'oczywiście niezobowiązująco\' :D kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos zimnego lepiej ;) dzis wstalam prawie o 11 :classic_cool:, do 12 sie szwendalam po domu i pojechalam do Auchan na zakupy ... :O , wyszlam stamtad przed 15 , ubozsza o 230 zl a wiele nie nakupowalam ... :O a teraz relaksik ... jutro jade do Mamusi ,wiec tez mnie raczej nie bedzie caly dzien :) Gozdzik, spotkalas sie z nim ? spotkasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) choć przyznam,że mnie max zaskoczył no nic trzeba kończyć powoli pracę i śmigać do kościoła,zakończenie oktawy (która wiedziała przyznać się;) ) bo dziś moje dziecko sypie po raz ostatni kwiatki muszę powiedzieć,że jestem teraz przez tą komunię bardzo bardzo na bieżąco jeśli chodzi o sprawy kościelne:classic_cool: jutro Cię Angel nie będzie?to miłego weekendu po weekendzie wrzucę weselne foty,o ile będą się nadawały do wrzucenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro moze wpadne po poludniu jak wroce do domu :) , zobaczymy :) ja to jestem zupelnie do tylu ,jesli chodzi o jakies oktawy czy inne :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Gozdzik zglos sie ;) :D :classic_cool: (pisze od mamusi :D ) i wiecie co zrobie ? chyba pojde na L-4 ... zaraz po urlopie zanim mi wrecza papiery do podpisania ... przynajmniej po miesiacu zus mi wiecej zaplaci niz wynosi ten caly zasilek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Tatus ;) po kilku glebszych :classic_cool: i to jeszcze zdalnie ,bo jest obecnie w Borach Tucholskich na polowaniu i tak jakos mu sie przypomnialo ;) :D a w ogole to szkoda gadac i na moja szefowa (co ona wyczynia to pikus, w porownaniu z tym co chce od firmy mojego ojca - ta sama branza i kiedys mieli nawet jeden wspolny biznes ,no ale za dlugo by o tym opowiadac) ... i na moje \"kochane\" rodzenstwo... normalnie szczeka mi opadla jak sie dzis dowiedzialam paru rzeczy... z rodzina to rzeczywiscie najlepiej na zdjeciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jest w tej starej prawdzie,że z rodziną najlepiej na zdjęciu jak w grę wchodzi kasa to ludzie głupieją:O też coś o tym wiem niestety no po weselu,grali takie maryny i inne beaty że wymiękliśmy:O a jak się im powiedziało,żeby zagrali coś \'nowszego\' to że nie umieją a za rok to idą na emeryturę:classic_cool: no i wódka była najgorszą z możliwych więc przez całą imprezę piłam wino słodkie:O bo innego nie było poza tym sala piękna:) ale perspektywa jeszcze raz ten sam zespół+wódka spowodowała,że nie pojechaliśmy wczoraj na poprawiny,chociaż zapraszali byliśmy za to na pikniku lotniczym,grupa żelazny,spadochrony,rzucanie cukierków z samolotu:) Angel wstawaj!i gadaj co u Ciebie:) aha zdjęcia wrzucę jak dostanę te co robili inni,bo te autorstwa mojego męża się kompletnie nie nadają czyli zdjęcie butów,zdjęcie podłogi,ściany i w ten deseń:P a jak powiedziałam,że ma mi oddać aparat to walnął focha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie ? mialam bardzo fajny weekend :) , troche sie juz skonczyl, ale coz... czasami tak bywa ;) a poza tym pogoda paskudna i takie tam :O Wesele widze ze mialas dosc \"oryginalne\" w sensie muzyki ... a wino ? chociaz dobre bylo ? :P piknik lotniczy brzmi fajnie, lubie takie imprezy ,ale nawet tym razem na rzucanie wiankow nie dotarlismy :classic_cool: , lenistwo nas ogarnelo na maxa ;) to czekamy na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w weekend mam imprezę integracyjną o tutaj http://www.zamekczocha.pl/htmlpl/ z super zabawami i wieczorną big kolacją z pieczonym prosiakiem w roli głownej :D:D Angel a ja Ci powiem lepszy bajer - jak teraz zajdziesz w ciąże to do czasu porodu ZUS Ci płaci wypłatę w kwocie tyle ile miałaś w tej firmie ;) A coś słyszałam o tym pikniku lotniczym, chyba mój przyjaciel się na to wybierał bo ostatnio coś kombinuje w tym kierunku. W pracy mam od 2 tyg wielką zadymę. Nerwy już nam puszczają, dobrze że ten wyjazd jest...a po powrocie moje kochane sprawozdanie półroczne , którego jeszcze nie wiem jak robić i sie nie dowiem bo dziewczyna która to robiła ma 3 tyg urlopu. Extra się pracuje w tej firmie, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzikowa prawie zgadlas :classic_cool: . Bo wychodzilam w sumie tylko albo po jakies jedzenie do kuchni, albo psa wyprowadzic ;) . Nie ma to jak tv w sypialni :P :classic_cool: (R. przywiozl mi kiedys swoj ,bo on i tak w swoim mieszkaniu nie przesiaduje, a moj stary jest troche ciezki, zeby tak go nosic w ta i z powrotem :P ;) ) Kawka ,co do tej ciazy, to tez o tym myslalam ,ale kurde R. jest jeszcze tak do konca niezdecydowany :O ;) . A to tez bylby jakis pomysl... A zamek jest zajebisty :classic_cool: , zazdroszcze Ci tego wypadu , oczywiscie fotki pozniej mile widziane . Jutro ide se na paznokietki . Robilam tydzien temu i (pierwszy raz od ponad pol roku jak robie u tej babki ) popekaly mi :O ... Nie wiem co sie stalo ,ale jak dzwonilam ,to powiedziala mi,ze zrobi to/naprawi w ramach reklamacji. Za jeden chyba bede musiala zaplacic, bo przed chwila zlamal mi sie na furtce ;) . Jakis pech z tymi paznokciami . i uwaga uwaga - dostalam dzis W KONCU wszystkie pieniazki za maj . I dostalam tez rozliczenie za ogrzewanie. Mam doplacic jeszcze 550 zl 😭 .I tym sposobem musze sie pozegnac z myslami o komodzie do salonu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość online-al
Wpadam na chwilkę z newsem - od dziś możecie za darmo ściągnąć audiobooka - Sztuka zdobywania pieniędzy http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/2009/06/sztuka-zdobywania-pieniedzy-wersja.html To taka akcja - ściągasz i nie płacisz. Potem jak uznasz, że jest ciekawy możesz zapłacić dowolną kwotę,a jak uznasz, że nie spełnia twoich oczekiwań - nie płacisz nic i masz go za darmo! A książka jest fajna, może komuś się przyda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamek czocha jest b.znany,chyba niejeden film tam kręcili:) będziesz miała Kawa okazję poobserwować swoich nowych kolegów z pracy w wersji poza pracą:classic_cool: jakby pogoda się robiła:D pamiętacie że dziś dzień ojca? od jutra mamy kilka dni zakręconą wodę,jak co roku remonty, ale od jutra a nie że już dziś rano ciepłej nie było i kurde włosów nie umyłam Angel gdzie się szwendasz?kawę byśmy spiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisalam ,ze bede robic se paznokcie :P no i nie pojechalam do rodzicow, jutro rano jade ... a teraz musze troche popracowac, tzn jechac kwiatki podlac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam zaczac negocjowac juz podwyzke ;) ,widze ,ze coraz to ciekawsze zadania bede miala do wykonania :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny. Widzę dzisiaj mało rozmowne byłyście, nie miałam zbyt wiele do czytania po cieżkim dniu pracy. Nie postarałyście się :P Angel, mój Misiek też się nie zdecydował na moją ciążę jak wiedzialam że firma pada. Poza tym dziecko powinno sie robić jak się będzie tego chciało a nie, że można skorzystać na kasie ;) Jak tam paznokcie? Ja sobie jutro robie stopy a w piątek fryzjer -odrosty. Apropo zobaczenia jak się zachowują pindy z pracy - już miałam okazję jadąc z nimi do opery we Wrocku... Ta moja z biura to żenada. Napiła się i zachowywała w publicznym miejscu jak prostaczka, głośne krzyki, wulgarne teksty...szkoda gadac, wstyd mi było za nią. Reszta w miarę wporządku. Generalnie fajne dziewczyny pracują, tylko tej mojej \"partnerki\" nie trawie tak do końca- zbyt bardzo się różnimy w postrzeganiu świata i podejściu do życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam może mały przykład - jej dziecko (synek prawie 5 lat) nie ma kontaktu z komputerem bo za mały, nie zapisała go do grupy z językiem angielskim bo przecież takie małe dziecko jeszcze dobrze nie zna polskiego, jest otyły bo nie potrafi mu odmówić słodyczy ( nie uczyli ją tego w domu-ona miała co chciała) i nie zapisze go na basem żeby się zaczął ruszać bo przecież wiecznie zasmarkany bedzie chodził, kupiła mu w końcu rower, ale nie ma siły za nim latac bo on jeździć nie umie.... Spytacie, a jego ojciec nie moze go uczyć jazdy na rowerze? Nie, on nie ma czasu bo on cały dzień siedzi i na komputerze po pracy gra. Jak ma teraz jechać w weekend do zamku Czocha to mimo że jej mąż będzie, ona dzwoni po swoją mamę żeby z oddalonego o 60km miasta przyjechała zaopiekowac sie jej dzieckiem i zrobić mężowi obiad...Porażka. Kobieta ma dopiero jakieś 36 lat może, a jest totalnie niezyciowa. Nie uzywa komórki bo nie lubi (nie umie pisac smsów), broń Boże korzystac z bankomatu czy uczyć się nowego programu w komputerze... Jak jej dziecko ma potem nadązyć za rówiesnikami którzy znaja juz komputer, uczą się angielskiego i sa wysportowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszemy bo niby z kim ja mam tu pisać,co?Angel zjawia mi się tylko na minutkę zajęta jakimiś tajemniczymi zadaniami - no własnie gadaj:classic_cool: mówisz Kawa,ze z tą koleżanką tak sprawa wygląda, hm no wiesz jak się mówi jak dba tak ma:classic_cool: jej mąż zachowuje się jak niedojrzały gówniarz,albo tak go nauczyła albo też wzięła go sobie jako takiego olewacza,albo maminsynka:P i pozwoliła mu takim pozostać,chociaż z drugiej strony wiadomo że męża można sobie wychować:) to ich życie i można sobie pogadać,ale tego życia za nich się nie przeżyje, nie wiadomo też nigdy jak u nich w domu tak naprawdę wygląda w każdym razie patrząc z boku można tylko myśleć,ze niech ona czasem nie mówi ze jest zmęczona i że wszystko na jej głowie, 36lat mówisz,to blisko mnie;) co do dziecka,troska o dziecko jest priorytetem rodziców:) nie mylić z trzymaniem pod kloszem! bo wtedy to się takiego małego człowieka unieszczęśliwia, a dzieciaki wiadomo są bezwzględne i bez skrupułów wyrzucają takiego innego poza swoje grono:O a co do tych ciąż,to Wam moje dziewczyny życzę,jeśli będziecie mogły,w życiu dziecka:) a jak będziecie miały to wtedy zrozumiecie że to była dobra rada:) no dobrze,czy jest tu ktoś kto spije ze mną kawęęęę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wypije :) a kurde jakos nie mam ciagle czasu na nic na tym urlopie. Dzis bylam u rodzicow na chwile , musialam cos zalatwic. Jutro czeka mnie wycieczka do Zusu,bo chcialabym sie dowiedziec ,czy w ogole mam placone skladki :O . Jak nie mam placonych skladek, to czy jak pojde na L4 to ZUS mi bedzie po miesiacu placil ???? wiecie moze ? Co do tej ciazy to wiadomo ;) to nie jest powod zeby miec dziecko i nawet o tym nie wspominalam R. przy tej okazji ,tylko ze on w ogole nie jest JESZCZE zdecydowany ... W sumie z jednej strony juz powinien wiedziec czy chce w ogole miec czy nie ,no ale z drugiej strony wcale mu sie nie dziwie .Zaklada teraz firme (negocjowanie kontraktu trwa juz od poczatku roku i jest nadzieja ze MOZE za miesiac w koncu podpisze :O ) , no i sam nieraz wydaje mi sie takim duzym dzieckiem ,ze az strach :D ;) . A dziwne zadania ? Moze dam przyklad . Jak wracalismy z naszego ostatniego wyjazdu kupil psa :classic_cool: . Takiego z tworzywa sztucznego do postawienia w ogrodzie . Chce go postawic na grobie swojego psa, i teraz JA mam go pomalowac na czarno (bo jest ciemnobrazowy) ,bo taki byl w oryginale. Oczywiscie nic za darmo, mam swoj cennik :P ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.Paznokcie super. Babka byla jeszcze tak mila, ze zrobila mi wszystkie za darmo -w ramach reklamacji ,chociaz jeden byl zlamany tylko i wylacznie z mojej winy -i przyznalam sie do tego . Teraz mam normalnego frencha,a nastepnym razem robimy czarna koronke na tej bialej koncowce :classic_cool: . Nie ma to jak robic se paznokcie stojac u progu bezrobocia :P . Cale szczescie dla mnie jest to bezkosztowe ;) . Stopy tez musze se zrobic, ale nie wiem czy jest sens, bo paznokcie u stop nie rosna mi normalnie, tylko jakos sie tak brzydko zawijaja :O . No nic , zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec juz widzisz co to znacza dziwne zadania ;) :D . to chyba bylo dosc oryginalne ...inne sa zwyklejsze juz ;) ,ale z psem sie laczy jeszcze jedno. Musze kupic tabliczke z wygrawerowanym imieniem pieska :D :classic_cool: . A pozniej slysze (w zartach) ze za duzo kasy wydaje (a to nieprawda ;) ) a on wydaje na takie glupoty... :P a ja wlasnie wyskoczylam z psem na spacer i kupilam se truskaweczki ..mniam . no i chyba popsulam laptopa albo kurde cos sie poprzestawialo :/ . Bo nie moze sie polaczyc z firmowym serwerem R. i nie moge sciagnac mu poczty (pojechal se do mamusi i nie chcialo mu sie brac go ze soba ...) , wczoraj wieczorem jeszcze dzialalo...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie że znów tylko dopiero teraz wcześniej się nie wyrobiłam z czasem;) 129zł za taki strój to całkiem przyzwoita cena,moim zdaniem przynajmniej,ale tak bez przymiarki? a czemu szukasz stroju ZNÓW gdzieś się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla pewna mysl ,ale to nic pewnego :classic_cool: ,zebym po prostu pojechala/poleciala raczej/ z nim jak bedzie lecial gdzies gdzie jest cieplo ... np jutro leci na dwa dni do Egiptu (wstepnie na kontrole , pozniej bedzie lecial na dluzej) ,a za jakis czas BYC MOZE poleci do Tunezji - i tam jest tak,ze jak lecisz prywatnie ,nie z wycieczka , to czekasz na wize 3 tygodnie(z wycieczka dostajesz wize automatycznie) ,a on na tak dlugo nie moze zlozyc paszportu . No i byla mysl, zeby wykupic wycieczke na tydzien ,a za dwie osoby zaplacilby (tzn, firma :P ) mniej niz jakby lecial prywatnie bez wycieczki . No i juz zdazylam sie dowiedziec ,ze w razie czego na fakturze byloby tylko "usluga turystyczna" bez wyszczegolnienia za ile osob :P ;) . Ale to jeszcze nic nie wiadomo...I oczywiscie moze sie zdarzyc tak, ze do tej Tunezji poleci ktos inny , bo jeszcze jest pare osob w Europie, ktore robia to co on :) . No i mysle ze jakby nie wyszlo nawet z tym wyjazdem ,to kostium kapielowy i tak sie przyda. Np. na jakis weekend nad morzem ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×