Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

tiaa, juz widze jak masz czas na net w tej goraczce przedkomunijnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomnialam powiedziec - mój bonprix też przyszedł, tzn. druga rzecz z trzech - sweterek biały - fajny. Jeszcze została jedna kiecka brązowa na lato - no szkoda że pewnie nie dojdzie bo bym miała ją na urlop, a tak pewnie sobie coś dokupię na mieście - upatrzyłam dzisiaj fajną kieckę taką typowo plażową i pewnie jutro sie wybiorę do sklepu :P Angel no ja tą szarą też brałam 36 rozmiar - a mogła by być na mnie nawet mniejsza.No ale nie lezy źle, więc ok. A co do urlopu Angel - to jadę do Turcji, teren riviery tureckiej-okolice Side. Ponoc tam najpiękniej i jest co zwiedzać dodatkowo :) Co do nazwy hotelu pewności 100% nie mam bo jeszcze porównujemy ceny i oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się:classic_cool: no kobiety dobrze,że chociaż te ciuchy bon-prixu nie okazały się kompletnymi szmatami bo to już byłaby totalna porażka po tak długim czekaniu;) Kawa,jakbyśmy się już tu teraz nie miały okazji zobaczyć to już życzę udanego urlopu🌼 no a ja odwiozłam Małą do szkoły,no bo \'mama no chyba nie mam dzisiaj iść pieszo?!\':P;) spiję teraz jakąś kawę a potem zobaczymy, trochę biegania mnie czeka i dobrze ruszę dupę przynajmniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, pewnie w biodrach troche ta sukienka jest za szeroka ? (u mnie tez ;) ) Gozdzik, Ty to masz dobrze :classic_cool: , wolne , tez tak chce ...... :P (powim po cichu,ze cos sie klaruje jakis urlopik,ale o tym to napisze next week jak juz bede pewna :D no to ide wstawic wode :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nie powiem;) mam dobrze:classic_cool: wolne,słońce świeci,nie wkurzam się(przynajmniej się staram) że już od rana telefony z pracy część zakupów zrobiłam,obiad się gotuje,jak moje dziecko wróci ze szkoły to proszę mama w domu i obiad czeka:) inaczej płynie czas popołudniu zaciągnę ślubnego:P na grube zakupy,mam strasznie długą listę i chyba by mnie to przerosło nawet żeby dać radę podjechać wózkiem do samochodu,eee nie mam nawet zamiaru próbować,no a wcześniej trza do bankomatu skoczyć😭 limit dzienny wystarczy?:O na jutro zostanie mi tylko kilka drobnostek do poodbierania,paznokcie góra,dół,bo wieczorem na ubieranie kościoła przez mamy(wianki) nie idę:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, idz na te wianki :D , i rob zdjecia ,bo pewnie ja sie predko nie dowiem jak to wyglada :D skoro takie zakupy robicie (rozne banki maja rozne limity , np. Polbank - wiem z pewnego zrodla - ma dzienny limit wyplat z bankomatu 3 lub 4 tys. , zreszta wszedzie mozna placic karta przewaznie jakby co ;) ) ,to pewnie komunia w domu,co ? i kto to bedzie gotowal i robil ? Ty ??? Sama ??? Na ile osob ??? (masz zmywarke ? ;) ) Bylas na solarium ? :D :P Ja na sobote rano jestem umowiona na pazurki :classic_cool: , przelozylam se z piatku , sila wyzsza (podobno :O ) A ten wyjazd ,to jeszcze nic pewnego [Angel znow sie modli] , dowiem sie na pewno pod koniec przyszlego tygodnia i jak wyjdzie dobrze ,to nie bedzie mnie 2 tyg (dostep do netu raczej bedzie ;) ) ,jak wyjdzie gorzej - nie bedzie mnie tydzien , a jeszcze innej wersji nie biore pod uwage 😠 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idę na żadne wianki:P:D komunia jest w domu moich rodziców,już nawet nie wspominam co trafiło moich teściów jak się o tym dowiedzieli:classic_cool: mają duży dom,ogródek gdzie można posiedzieć więc warunki idealne,jeśli będzie pogoda:) zmywarkę mają:D ale spoko przecież,że ja sama nie gotuję no bez przegięcia,matka polka może i chwilami tak,ale wszystko ma swoje granice;) ja robię tylko zakupy wg listy mojej pani,która wszystko szykuje jedzenie,ubranie stołu,podawanie jedzenia,sprzątanie,od jutra rana działa,ja jej tylko płacę za to wszystko(!!) a my,czyli i ja jako mama komunijna = goście,czyli wyszykowani i 0 wstępu do kuchni:) na solarium byłam:D wczoraj,jutro jeszcze skoczę i wystarczy,znaczy musi,ale już widzę po tym jednym razie,że wystarczy i będzie ok,tak w sam raz;) Angel 2 tygodnie?OMG,świetnie! informuj na bierząco co i jak:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ze masz pania od gotowania, zmywania ,dekoracji etc. :) , przynajmniej nie bedziesz latac miedzy kuchnia a stolem :D ;) no i trzymam kciuki za ladna pogode :) no idzze na te wianki, idz :D :P pamietasz te klapki z Venezii ,ktore wklejalam tu kiedys ? wciaz mi chodza po glowie ... i chyba musze po nie jechac ... kurde jak dostane jutro kase za pewne dodatkowe zlecenie,ktore robilam ( hmm musze sie dowiedziec jeszcze czy szlaban na zakupy wciaz aktualny, bo moze ta kasa nie bedzie potrzebna ;) ) , to nie ma bata i mimo,ze za chwile bede bezrobotna, to se je kupie ... CHYBA . A jak nie bedzie rozmiaru ,to ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb jest tuczacy :P ;) ,a boso nie bede chodzic ... :D ;) jak tam wolne ? ;) chce do domuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wzajemnie :) tylko wpadnij jutro do mnie , no chyba ze zdecydujesz sie na te wianki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, moge oficjalnie powiedzieć że już mam urloooop Odwiedziałam dzisiaj kilka biur podróży, te kobity niektóre są beznadziejne!!! sama wiecej potrafie sobie znaleźć ciekawych ofert w necie. No ale trafiłam na jedno fajne biuro gdzie dziewczyna była naprawde w temacie i umówiliśmy sie że wpadmieny z kasą w poniedziałek i od razu weźmiemy jakiegoś atrakcyjnego last minuta na środę. Nawet moge brac pod uwagę oferty niemieckie bo mam blisko na lotnisko w Berlinie :) Szkoda tylko że kurs euro teraz taki nieatrakcyjny.No ale powiem że jest trochę ciekawych ofert i każda z nich będzie fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku, a moge zapytać ile kosztuje taka czarodziejska Pani która wyszykuje Ci komunie od strony kuchennej? Fajna sprawa, ja bym pewnie wszystko sama szykowała a potem padła na pysk... No jakbym zobaczyła zdjęcie jak pleciesz te wianki w kościele to chyba bym zapluła laptopa :D:D:D:D:D Angel, znam ten ból jak buty chodza po głowie...Opętanie. Ja pamiętam jak po te jedne specjalnie jechałam do Wrocka i wydałam prawie 300zł A jak dla mnie za pantofle to baaaaardzo duzo. Tak czy siak pewnie je kupisz skoro tak długo o nich myślisz i Ci nie przeszło... Kurcze zazdroszcze Ci tych dwóch tygodni. Ja o tym marzę, ale nie zostawie mamy bez opieki dłuzej niż tydzień, a na brata nie mogę liczyć :( Life is brutal. No ale tydzień to też coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo a jutro rano też sobie robie pazurki, zrobię sobie wersję wakacyjno-urlopową :D:D:D Najlepszy motyw taki że musze wrócić z Turcji przed 29 maja bo mój Misiek 29maja wyrusza z kumplami na weekend do Danii...Ten to sie nazwiedza w tej pracy no... No dobra, rozpisałam się.. Ciekawe gdzie mataxa? Myslę że jeszcze przed wylotem napiszę, bo do środy daleko, więc do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka, jeszcze nie masz czego zazdroscic , wszystko sie okaze za pare dni, czy w ogole gdzies pojedziemy ;) i na jak dlugo. Ty masz pewniejsza sytuacje :) . Daj znac co i jak z tym Twoim wyjazdem :) Co do butow, to dostalam ta dodatkowa kaske , ale jeszcze mysle , bo klapki na lato za prawie 200 zl , to taki chyba MEGA kaprys :O :P . Chyba ze namowie se jakiegos sponsora :classic_cool: , wtedy bedzie bez wyrzutow sumienia ;) Gozdzik, zyjesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie rozpisałyście dzisiaj ;) co do mojej pewności wyjazdu do Turcji to chciałam zauwazyć że do chwili obecnej nie mamy zarezerwowanego hotelu ani lotu. Jestem wkurzona na maxa. W tym momencie nie ma już wolnych miejsc w samolotach w kierunku Turcji. Jestem wkurzona bo mój Misiek sobie postanowił że to będzie super last minute, a ja już nerwowo nie wytrzymuje. Zostaje nam tylko pojechać w ciemno na lotnisko do Berlina i złapać coś na \"już\" . Nie wiem nawet w jakim kierunku. Ja wiem że w taki sposób można złapać naprawdę świetną okazazję..ale ile to mnie nerwów kosztuje.... Dla niego to przygoda, a dla mnie martwienie się że nic nie będzie i będziemy wracać z Berlina z niczym...Ech, zła jestem. Juz sie nastawiłam, w piątek moglismy juz wszystko załatwić. A tak zachciało mu sie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , skad ja to znam ? :D to czekanie, i fakt ,ze nie da sie nic zaplanowac ? :O masakra z tymi facetami ;) Ty nie masz lotu ani hotelu ,a ja mam juz hotel zarezerwowany ,tylko jeszcze nie wiem kiedy i czy pojedziemy ;) . Ale hotel musialam wziac ,bo pozniej tez nie wiadomo co i jak z miejscami ... ehhh Jutro mam ostatecznie wiedziec ...ciekawe , bo czwartek to ostatni dzien, kiedy moge zmienic lub anulowac rezerwacje :P 🖐️ i ponawiam pytanie Gozdzik, zyjesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję:) i jestem szczęśliwa:):) niezapomniane chwile,wzruszenia ile teraz widziałam i widzę radości w oczach mojego dziecka:) wszystko wyszło tak jak sobie życzyłam i wymyśliłam i wymarzyłam, łącznie ze śliczną pogodą no i prezenty,marzenia Małej spełnione:) Angel dziękuję za kartkę😘 a ja mam jeszcze wolne,chciałam jeszcze kilka dni po komunii z Małą być,odprowadziłam Ją i teraz są na wycieczce pokomunijnej a Wy widzę macie wyjazdy w planach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak na razie nie mam wycieczki w planach.Mam podły nastrój bo spędzam urlopowe dni w domu a za oknem deszcz. Nie wiem w ogóle czy gdziekolwiek polecimy bo mój wielki książe chciałby 5 gwiazdek i najlepiej za darmo. wqrwiona jestem na maxa. Juz bym wolała gdziekolwiek wyjechac i odpocząć od tej cholernej pracy, gdybym wiedziała że tak bedzie to bym w 9góle urlopu nie brała albo wzieła latem - to chociaz pogoda by była ładna.\\ Goździk, to super że komunia udana i że córa szczęśliwa. Takie chwile są najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile wchodze na poczte i mam tam widziec zdjecia Gozdzik - Oli i Twoje rzecz jasna :d ;) Kawka, wez z nim pogadaj , bo za chwile naprawde nic tylko zmarnujesz sobie urlop , a szkoda by bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel z nim sie nie da gadać, pieprznął focha i pojechał do naszego mieszkania \"odmalować\"...Nie będzie go do późnego wieczora więc siedzę sama jak palec nawet nie mam sie z kim umówić żeby cokolwiek porobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, chyba nie tylko Twoj facet ma dzis dar do wkurwiania innych :O scenka z przed godziny. Jade se do domu z pracy ,R. dzwoni . Jest na lotnisku juz (leci na jeden dzien) i wszedl wlasnie do sklepu i oglada perfumy i pyta jakie sprawdzic (cenowo) . No to ja se pomyslalam ,ze dzwoni,zeby wybadac jakie mi kupic (Nic bardziej mylnego :O ) No to mu mowie, zeby sprawdzil czy sa Sensi Armaniego. Szukal z 15 minut,nie mogl znalezc, no to podaje mu inne - Woman H.Bossa . Te byly . No i on sie pyta, a co chcialabys ? No to mu mowie, ze perfum nigdy za wiele ;) . I wiesz co mi powiedzial ? Ze widzial w lazience, ze mam jeszcze pol buteleczki, i ze moze kupi mi innym razem . No to sie go pytam po co (po chuj ) w ogole zaczyna ten temat i po co wchodzi do sklepu jak widzial ,ze jeszcze mam (i wg niego mozna kupic perfumy tylko wtedy jak sie skoncza) i skoro on tez ma jeszcze swoich pol butelki ? :P .No to stwierdzil,ze sie go czepiam :O Moze i troche ostro zareagowalam, ale juz wczesniej mnie wkurzyl, bo jego plan dnia na czwartek mi nie pasuje , a to ja sie kurwa musze dostosowywac prawie zawsze . i wiecie co jeszcze napisze ? :D ;) ze ja mam chyba pms tydzien po okresie ,a nie przed :P (juz ktorys raz z kolei to widze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×