Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
w rzeczy samej :O :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
chciał zrobić to w chwili kiedy nie bede sie spodziewała. Udało mu się bo w dniu urodzin myśli się o solenizancie, a nie o pierdołach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Jestem...:D Oświadczył Ci się???!!!I co Ty na to???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No jak to co? :D Ponad dwa lata być z kimś, mieszkać razem ponad rok i się nie zgodzić?? :P:P Toż to nie wadzi :D Nie spodziewałam się tego wszystkiego. Rozmawialiśmy nie raz na ten temat, ale nie spodziewałam się, że t kiedyś nastąpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no teraz to mam przekrój waszej sytuacji i cieszę się razem z Tobą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
sytuacja nie jest taka piękna jakby mogło się wydawać :P Ale będzie dobrze ;) Jeszcze troche barier do przeskoczenia i będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
'szczęście to piórko, piórko na dłoni'... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ale ja mam mentlik w głowie :D Zastanawiam się jak powiedzieć o tym rodzinie, mojej i jego... Ta druga opcja jest trudniejsza do wykonania, choć wiem, że jestem akceptowana przez jego dzieci (dorosłe dzieci...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ludzie zawsze gadali, gadają i gadać będą.I żyli, żyją i żyć życiem innych też będą. Przyzwyczają się do nowej sytuacji,zobaczysz. A może NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Przywykłam już do tego. Rok walczyłam z moimi rodzicami. Po prostu zaczęłam myśleć o tym co czują jego dzieci w tej sytuacji. Traktują mnie jak koleżanke, wychodzimy razem, dogadujemy się, pomagamy sobie, ale co myśli 17 czy 19 letnie "dziecko" w chwili kiedy jego ojciec żeni się z ich "koleżanką" :O Będzie dobrze :D Najgorsze chwile mamy już za sobą, więc teraz tylko naprzód! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Widzę,że trudne początki macie już za sobą...Teraz to już tylko do przodu.Grunt to pozytywne myślenie.Uważaj negatywne lubi sprowadzać kłopoty...Nie jesteście pierwszą parą na świecie,która z takimi problemami się boryka.Jak będziecie nawzajem mieli w sobie wsparcie i zrozumienie to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku moge spytać w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
31 i goździk rodzaj żeński rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Płci się domyśliłam :P:P Pytam o wiek, bo rzadko spotykam się z pochlebnymi (może nie tyle pochlebnymi, co nie negatywnymi) opiniami na temat mojego związku, szczególnie wśród ludzi starszych ode mnie (choć i rówieśników nastawionych negatywnie nie brakuje). Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No to gratuluję i bardzo się cieszę! :-D Ech, rozmarzyłam się, że mnie to kiedyś spotka, ale raczej nie... Trudno, nie wszystkim jest dane być szczęśliwymi. Bardzo się cieszę, że jesteście szczęśliwi! :-) 🌼 PS. Też mam 31 lat! :-D A w moim przypadku dla ukochanego na 40 urodziny sprawdził się "40-latek" ;-) , ale to dlatego, że obydwoje mamy specyficzne poczucie humoru. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
My również nie narzekamy na brak poczucia humoru (choć ja mam bardziej cięty dowcip niż on) i mnie osobiście pomysł z filmem się podobał, tyle, że chciałam nadać temu dniowi inny, bardziej "uroczysty" charakter. Jak widać "inny" charakter nadał mu On :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Zazdroszczę... Ale tylko trochę, tak pozytywnie, bo po prostu mnie to nie spotka ze strony ukochanego mężczyzny. ;-) Wszystkiego dobrego, dużo szczęścia! 🌼 🌼 🌼 (idę, zanim się rozkleję...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
proszę jak się pozytywnie na tym topiku zrobiło... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Domyślam się, że jego stan cywilny na to nie pozwala... Ja mialam to szczęście, że poznaliśmy się kiedy był już po rozwodzie. A może wszystko się ułoży tak jak byś chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To te goździki tak pozytywnie wpływają na atmosfere :D Dzis po pracy biegne do kwiaciarni... Po gozdziki oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D Bo to tak jest,że jak człowiek sam ma różne trudnawe doświadczenia to inaczej na innych patrzy i rozumie,że każdy ma święte prawo do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Pozwala, pozwala, jest kawalerem. Ma "trudną konstrukcję psychiczną". ;-) A ja pecha, że ma mnie taka miłość spadła. I tak wisi od trzech lat. No i zaraz się poryczę nad klawiaturą. ;-) Zmykam, trzymajcie się ciepło! :-) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik sztuk jeden
nie zmykaj, pogadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Użyłaś właśnie słów, których kiedyś użył mój luby (kiedy nie mogłam pojąć, że mężczyzna może kochać 17 lat młodszą kobiete) "każdy ma święte prawo do miłości"... Mocno tkwią w mojej głowie i zawsze kiedy je słysze pojawia się uśmiech na mojej twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
zostań z nami :D Miło jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no to trafiłąm jak widzę...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No jest miło, bardzo - fajna odmiana, taka sympatyczna atmosfera na Kafeterii. :-D Tyle, że ja nie chcę rozmawiać o moim 11 lat starszym "problemie". ;-) To kiedy ślub? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jeszcze w tym roku :D Ja chce czekać na śnieg, ale nie mam pojęcia jak to zaplanować :P A poważnie to On proponuje grudzień, tuż przed świętami, żeby wyjechać na Sylwestra na mały "miesiąc miodowy" ;) Wiadomo, że będzie ślub tylko cywilny, więc jako tako terminy nas nie gonią. Biegam dziś po firmie z uśmiechem od ucha do ucha, a współpracownicy patrzą tylko podejrzliwie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
goździk sztuk jeden--> Na czym polegają trudy Twojej miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Ejże, to prawie już za chwilę! :-D Jeśli chcecie robić jakąś imprezkę, to koniecznie trzeba już teraz organizować. Chyba, że podobnie jak ja jesteście zwolennikami wydawania tych pieniędzy w inny sposób, faktycznie tylko dla siebie - mam znajomych, którzy zamiast wydawać pieniądze na wesele, popłynęli sobie w rejs po Karaibach. :-D Piękna alternatywa, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×