Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
a ile ja bym dała, żeby tej obrączki nie mieć...:D:D:D Nie dziwi,że masz BANANA NA BUŹCE :D 24h/dobę jak tu nagle masz na dłoni to, o czym do tej pory bałaś się nawet myśleć,żeby nie zapeszyć. Carpe diem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dokładnie! Właśnie miałam ciekawą sytuacje w firmie... Otóż sprawa wygląda tak, że mój wybranek swojego czasu pracował ze mną. Jeszcze zanim zaczeliśmy spotykać się na "innych zasadach". W pracy wszyscy wiedzą, że mieszkam z mężczyzną, ale nikt nie wie z kim... Jeden z współpracowników zauważył pierścioneczek, skwitowałam to, że dowiedzą się wszystkiego w swoim czasie. I teraz zastanawiam się czy im powiedzieć wprost, kto będzie moim mężem (jak to fajnie brzmi! :D), czy później powiedzieć dać im zawiadomienia o ślubie i czekać na reakcje... Swoją drogą chętnie zobaczyłabym ich zdziwione miny pod USC :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja głosuję za opcją nr 2, powalająca...:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D:D:D:D:D To będzie dla nich szok.... :D Kusi mnie żeby właśnie tak zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
I lepiej przeczekaj, bo jakby czasem ODPUKAĆ coś nie wyszło to będ mieć z ciebie zlewkę i szyderę maksymalną,a tak jak już wszystko zapięte będzie na ostatni guzik to ich powalisz informacją pt. data ślubu itd.:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiem, wiem. "zjedzą" mnie żywcem jak się dowiedzą :O Swojego czasu, kiedy łączyła nas tylko przyjaźń prowadzili tu swoje dochodzenia, snuli domysły, itd Tyle, że stwierdzili, że za młoda jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
niech się bujają na trampolinie, zazdrośnicy, szczęścia zazdroszczą, a nie wiedzą, że dobre słowo procentuje i ze zdwojoną siła wraca...:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
W takim razie będziesz baaaardzo szczęśliwą kobietą, nie ma innej opcji! 🌻 :D Zbieram się do domku. Do jutra moje miłe panie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja jeszcze kibluję w robocie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
to tak jak ja... :-P Dużo szczęścia Wam wszystkim! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dobry dzionek 🖐️ Przekazaliśmy nowiny rodzicom. Nie powiem, entuzjazmem nie trysneli, ale wiecie co... Uspokoiło to mojego ojca. A mama jak to mama, popłakała się- mam nadzieje ze z radości :P A potem zaczela "ubierać mnie" do ślubu w wyobraźni, co mnie kompletnie rozbawiło, bo ja jeszcze nie pomyślałam o tym co chciałabym założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No widzisz, wszystko idzie ku dobremu! :-D Co do rodziców - myślę, że można się było spodziewać jednak pozytywnej relacji. Jeśli są dość "tradycyjni", to z dwojga złgeo wolą już, żeby córka wyszła "legalnie" za tego nieszczęsnego rozwodnika :D :D :D , niż żeby żyła z nim "na kocią łapę". ;-) Stąd ten oddech Twojego Taty. ;-) Ale tak naprawdę - to oni chcą dla Ciebie jak najlepiej, przecież wiesz. :-) I teraz będą o Ciebie spokojniejsi, jak jednak postanowiliście "uregulować sprawy". Wiem, że dla Ciebie to może nie miało większego znaczenia, ale dla nich - tak. No i fajnie, teraz jest i wilk syty, i owca cała. :-D Miłego dnia! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dokładnie. Ojciec uspokoił się, no bo skoro ma być ślub, to coś poważniejszego, a do tej pory bali się, że to tylko zabawa, jakaś gra. Wiadomo, że rodzice się martwią, tym bardziej kiedy sytuacja jest dość nietypowa jak w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Zgadzam się, bali się że wykorzysta młodą a potem ją zostawi...:P Co tam u was tak poza tym?słonko świeci?u mnie zaczyna się przebijać przez wielką rzeszę chmur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Tak poza tym dużo nieprzyjemnych obowiązków w pracy, ale u mnie to normalka, taka praca dość niewdzięczna. ;-) Chwilowo nie pada. Ale zaraz zacznie. Słońca generalnie brak, w każdym wymiarze. ALe żyć trzeba dalej. :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ale zo robić życie nie je bajka, tylko wojna i walka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
troche optymizmu dziewczyny ;) U mnie słonko zaczyna świecić i już jakby cieplej :D Jakoś nie mam dziś checi do pracy. Chyba za dużo winka wczoraj wypiłam, bo jakoś mi tak ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Ależ my się cały czas :D :D :D ;-) Może tylko w naszym przypadku "wina brak" ? ;-) Chyba sobie coś sprawię na wieczór, w końcu jutro piątek. :-P Jak tam narzeczony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Narzeczony zły dziś jak osa bo robotą go zasypali :O Ja już zrobie z nim porządek jak wróce do domu! :D Będzie chodził jak w zegarku a nie marudził! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o proszę jak się stawia, ledwo pierścionek dostała a już rządzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
żartuje ;) Nigdy w życiu nie byłam taka potulna jak przy nim. Swoje zdanie mam, ale złościć na niego się nie potrafie. Zresztą jak się denerwuje, on zawsze zrobi, albo powie coś rozbrajającego i już nie mam siły się wściekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
🌼 A i ja mam dziś pozytywne nastawienie do życia. Jutro idę na wesele, pedicure już mi pięknie pani zrobiła, po pracy pędzę na rączki, jutro reszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latakaa
Jak ma 40 alt to mu wykup miejsce na cmetarzu. Napewno z niego skorzsta. Prezent jest orginalny i jednoczesnie praktyczny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
ooo :D Ja też jutro ide robić rączki :P W sobote robimy impreze urodzinową. Jego ex małżonka też będzie :O Może znowu powie mi coś miłego w stylu "fajna jesteś, a ja myślałam, że ten stary wariat se znalazł jakas przygłupawą młodą sikse" :D Lubie ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ale kto ci tu doradził...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
40 latka--> taki prezent przyda się każdemu prędzej czy później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczkaaaaaaaaa /
do qwutorki topiku: a szanowna małżonka twojego "narzeczonego" to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
szanowna małżonka od 10 lat jest jego byłą małżonką, a od 5 żoną innego mężczyzny. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latakaa
Dawalam znajomym najrozniejsze prezenty, niektore byly tarafione, inne mniej zachwycily solenizantow. Na 66 urodziny tescia dalam mu wlasnie taki prezent(dodam ze bardzo go nie luie). Myslalam ze nie bedzie czytal. On jednak zrobil to przy wszystkich gosciach. Nikt poza nim sie z tego nie smial. Bylo mi glupio ale w srodku smialam sie do rozpuku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Babka wydląda mi na taką życiową i taką o.k. :D A ja się wyszykuję na jutro na maxa, bo idę do drugiej strony 'rodziny' a oni mnie tak wkurzają,że szoooooook i ja ich pewnie też:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×