Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
Prezent a czemuż to odstawiasz tabletki? Weekend minął,ruina finansowa bliska:wyprawka w niej wszystko co się dało z WITCH np...ołówek:O:P+strój typu sportowego do zerówki,i lalka WITCH:O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku lalka najważniejsza! :D A Ty byś chciała sama do szkoły chodzić, czy lepiej z "przyjaciołką"? :D A tabletki odstawiam "chwilowo" :O Bo biore od trzech (albo może czterech:O) lat bez przerwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Masz zalecenie lekarza?obciążenie wątroby?no samo życie...:O W sumie gdy nie ma przeciwwskazań konkretnych zdrowotnych to nie ma niby potrzeby robić przerw tabletkowych.Teraz dojdzie ci niestety psychiczny dyskomfort,każdy strzał może być "złoty"...:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hehe :D Będziemy uważać :P:P Najprostrze rozwiązanie to szklanka wody zamiast w takiej sytuacji, ale przy moim temperamencie chyba umre ;) Ale mąż będzie przez chwile zadowolony :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel jak tam?? Oznaki życia są?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
szklanka wody zamiast??.. słaby pomysł ;) goździk, a Ty jak po weekendzie w temacie uczuciowym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No słaby, słaby, ale co zrobić jak mój luby jest niereformowalny w kwestii zabezpieczeń "mechanicznych" ;) Cierp ciało jak żeś chciało ;) Pożyjemy, zobaczymy ;) Goździk właśnie, nie dałaś się im co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
brak oznak zycia ... poczte ma ,ale nie chce mu sie nagrywac ... wczoraj wieczorem wyslalam smsa ... - raportu doreczen nie ma ...a tak a propo - ile waznosci ma taki sms ? tydzien ? :( :( :( martwie sie .... i wkur.wia mnie to juz szczerze mowiac ... w sumie moze nie pamietac mojej kom ... ;) i nie moze zadzwonic z innego tel... ( ja jego nie pamietam ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie dziwie się, że się martwisz... Sms ma jest dłuuuugo ważny. Kiedyś wysłałam kumpeli, która była za granicą i raport dostałam jak już dawno zapomniałam o smsie :O Ach te chłopy. Najlepsze jes to, że pewnie stwierdzi, że przecież nie miałaś się o co martwić, ale ciekawe co by było gdyby sytuacja była odwrotna i to Ty byś się nie odzywała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
pewnie by mi sie dostalo ..i to niezle za brak wiadomosci ... najgorsze jest to ze ja nie znam jego adresu :( , zawsze spotykalismy sie na miescie albo u mnie..(bo mam psa , ktorego musze wyprowadzac ...) i w sumie nie byl mi potrzebny jego adres..... moze zaczne szukac po samochodzie ? wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
hmm.. ciekawe co mu sie moglo przytrafic, tak swoja droga. ale nie martw sie angel, na pewno wszystko sie niebawem wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No to nie jest dobrze. Próbowałaś kontaktować się na maila, gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
jeszcze nie ... poczekam do wieczora moze z tym ... nie chce zeby sobie pomyslal ze panikuje... a panikuje ... :( zreszta w domu go nie ma - dzwonilam na domowy tel pare razy ... wiec komputera tez nie odpali ... chyba ze sprawdzi gdzies indziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
wiecie co jest najgorsze ...az mi glupio ze tak mysle.... bo jak ze mna sie spotykal ... to tez zawsze wylaczal tel ... i wlaczal go dopiero jak sie rozstawalismy - zeby nam nikt nie przeszkadzal ... :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A zdarzało mu się wcześniej tak robić? Może wyjechał gdzieś pilnie z pracy? Jakaś delegacja, telefon rozładowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel... Jak długo się spotykacie (wiem, że już pisałaś, ale nie chce mi sie szukać:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
niestety spotykamy sie krotko - jakies 1,5 miesiaca ... ale znamy sie prawie pol roku ... wiem ze to krotko ...ale wiem tez co od niego slyszalam ... i wierze w to co mowil ... ze jestem najwazniejsza ...... czy zdarzalo mu to sie wczesniej - owszem mial nieraz tel wylaczony ale nie tak dlugo ... :( ostatni raz mialam z nim kontakt w sobote... jak mi zyczyl udanej zabawy na weselu ...... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ja bym ci radziła spróbuj spokojnie przeczekać jeszcze z dzień czy dwa. Mam doświadczenie z takim jednym co to albo odzywał się codziennie ze sto smsów i maili albo potrafił potem milczeć np.tydzień,dwa tygodnie,żeby znów wciąż mi skrzynkę blokować.I nie mógł chłopek zrozumieć czemu to jestem na niego wściekła:O Bo on przecież mnie kocha,a co czy ja o tym nie wiem?:O:P To się nie zmienia,a że go "chwilę"nie było?ale już przecież jest. Z czasem się człowieka poznaje,i inaczej na niektóre sprawy patrzy. Chociaż jak z tym twoim ludkiem jest to nie wiadomo,jeszcze się króciutko jednak znacie... Faceci są z innej planety zresztą:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
->metaxa ->prezent U mnie w życiu uczuciowym bez zmian :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel daj znać jak coś się zmieni... A nasz Goździk podwójny się buja na urlopie...:D Ciekawe jak tam jej "stosunki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
oczywiscie ze dam znac .... mam nadzieje ze wszystko jakos sie wyjasni.... tylko nie potrafie przestac o nim myslec.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Trzymaj się mała ;) 🌻 W sobote szłam sobie z moim lubym taka radosna i szczęśliwa i spotkaliśmy mojego ex (byłam z nim jeszcze kiedy zaczełam spotykać się z moim przyszłym mężem :O On go zna, wiedział, że się przyjaźnimy :O). Jakoś mi się nieswojo zrobiło :O Po prawie 3 latach :O Baby są jednak dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
ale nieswojo w jakim sensie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja mam meza ktory ma 37 l
a ja mam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
nieswojo = dziwnie :O Angel, zawsze kiedy kończyłam jakiś związ (czy ja czy druga strona) zachowywaliśmy kontakt. Spotykaliśmy się jakoś znajomi. Tutaj było inaczej. Rozstanie w złości, brak kontaktu przez ten cały czas (on wyjechał za granice) i teraz niby takie "cześć" po takim czasie, a miałam wrażenie jakbym to wczoraj zrobiła mu "krzywde" :O ja mam męża --> u nas tylko rok więcej różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
a ja mam meza - witaj :) prezent- co do bylego - to sie w ogole nie przejmuj / wiem wiem , latwo powiedziec ... / dostalam raport doreczen ... tzn ze wlaczyl tel ..... i przed chwila smsa.... JA GO KIEDYS ZABIJE ... dziewczyny - moge liczyc na paczki od Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel coś o tym wiem - jak się przyznasz od razu dostaniesz 25, jak uznają to za zbrodnie w afekcie dostaniesz 15, zwolnią Cie po 7 za dobre sprawowanie, będziesz miała 32- jeszcze sobie pożyjesz :D Mężowi tak zawsze wyliczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jak się wytłumaczył co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
zle sie poczul wczoraj i byl w szpitalu ... ... tylko szkoda ze nikt (on albo ktos od niego) mnie nie powiadomil .... :( tak w ogole to jest po dosc ciezkim wypadku samoch.(tydz w spiaczce + 3 mies w klinice - wlasnie wtedy sie poznalismy ... on mial duzo czasu i laptopa , a ja w pracy tez moge miec tlen ....i cale dnie wtedy rozmawialismy ) i to wlasnie bylo przyczyna wczorajszej niedyspozycji.... za wczesnie wrocil do pracy wg mnie ...ale wez tu takiemu przetlumacz.... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
No i widzisz wyjaśniło się! A tobie już pewnie wszystkie najgorsze scenariusze przez głowę przeleciały... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×