Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

o, gwoździk, \"lange nicht gesehen\" ;) że tak zaszpanuję w języku obcym ;) Angel, dokładnie, chodziło o połamaną kaszankę :D ps: jak w weekend tak będzie padać jak dziś to nie porolkujemy, także możesz spokojnie do rodziców uderzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mam w pracy \"awaryjna\" parasolke, bo inaczej bym chyba nie wyszla w ogole dzis z biura tak u nas lało kolo 17 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu za pustki ? ja mialam awarie netu do tej pory.... a Wy ? metaxa, fotki mnie powalily ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj lekki zakręt w pracy, także nawet nie wchodziłam wiedząc, że masz awarię ;) fotki moc, co? :) też odpadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik tez obiecala ze sie W KONCU odezwie po weekendzie :) (??) :P kawa, auguri ? RzW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zapaść przedurlopową... :-0 Myślicie, że jak wejdę pod biurko i będę cicho siedzieć, to wszystkie problemy, z którymi co chwilę różni do mnie uderzają, po prostu się rozmyją? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na to nie licz ..... probowalam tak robic , niestety problemy nie znikaja.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze to troche pomoc...ale pomysl co bedzie sie dzialo, jak w koncu je wlaczysz? :O mnie cisnienie dzis dobija.... spada cholerstwo czy co ? spac mi sie chce .... :O a nie moge sie polozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm sprawozdanie poweekendowe - w piatek byłam na Harrym Potterze :D Sobota ćwiczyłam i jeździłam na rowerze.Niedziela - kupiłam sobie nowe zajefajne spodnie :D:D:D (szkoda tylko że grozi mi teraz banructwo). Wczoraj - zapracowana na maxa, po pracy byłam u przyjaciółki (tej co ma wyjechać) - okazało się że jej były mąż (tatuś jej córki) zrobił pranie mózgu dziecku - i dziecko kategorycznie nie chce jechać zagranicę :O z groźbą zamieszkania u ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj widzialam sie z kolezanka ;) , ta co bylam u niej na weselu... (w styczniu ;)))) ) jako ze nie widzialam jeszcze fotek i filmu z wesela - od STYCZNIA !!! - to poprosilam ja, zeby wziela plytke ze soba... Oczywiscie jej nie wziela ... a tlumaczyla sie tym ,ze zamowili 4 egzemplarze , (2 dla rodzicow , jedno dla siebie , i jedna \"dla gosci\" ) a dostali tylko 3 ... i musi zrobic kopie... i dopiero potem mi pozyczy do obejrzenia :) oczywiscie od stycznia,czy tam lutego jak dostali ta plytke... to jeszcze nie zdazyla tego zrobic... milutko :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie teraz poczekasz kolejne pół roku... ;) JUtro wolne :D:D:D:D:D Jakie macie plany kobitki? Ja juz planuję wypad nad jeziorko na żagle plus grill :D Żeby tylko pogoda była ładna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie odzywam, bo nie wiem czy w ciazy nei ejstem, wlasnie sie boje i mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co auguri, że jak się nie będziesz odzywać, to ciąża zaniknie, czy co? bo nie rozumiem związku ;) ktoś dziś pracuje czy jestem jedyna? fajny ten dzień wczoraj, jak niedziela. częściej mogłyby być takie niedziele w środku tygodnia :) opaliłam się, pojeździłam na rolkach i było coooooool :) Angel, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem :O niestety dzis i jutro w pracy ... glowa mnie lekko boli, bo jak wracalam z piwka..., odprowadzilam troche kolezanke , to spotkalam sasiada z bloku naprzeciwko... zgadnijcie gdzie poszlismy ? oczywiscie na piwko ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma jakis czas, to i ja sie troche poopalam jak bede miala wolne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj miałaś się opalać i co? i żałuj, że nie dałaś się namówić na rolki - jeździł taki przystojniaczek, że........... omg....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na piwku ... wieczorem , wiec nie moglam isc na rolki :) , zreszta po piwku nie mialabym jak tam dejechac... nie mowiac juz o jezdzie :D co do opalania... to za duszno wczoraj bylo mi jakos ... a przystojniaczek ..no coz... nie ten to inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, to znacyz z wami, nie w ciazy ;) Chociaz nei mam pewnosci bo chyba za wczesnie byl zrobiony test. Przynajmniej 2 tyg po \"wpadce\" powinno sie go wykonac, ja sprawdzilam wczoraj po 10 dniach. Nie wiem, nic nie wyszlo, ale nie wiem, czy to jest wiarygodne. Chociaz wydaje mi sie ze 10 dni to nei to samo co 3 dni, wiec hormony zaczelyby juz o sobie dawac znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku - rewelacyjnie wyglądasz w tych ciemnych włosach!!!!! I kiecka pierwsza klasa :D :D Auguri - skoro nie wyszło- to sie przestań denerwować bo nerwy tez sie przyczyniają do przesunięcia okresu :). U mnie wczoraj była pogoda taka sobie - na pewno nie na opalanie. Dzisiaj bardzo duszno....rozpływam sie. Słonce za chmurami. Pójde na solarke sie opalić ;P Wczoraj sie pożarłam z moim Miśkiem...NA razie cichce dni...Weźcie mnie na rolki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety:) powód mojego nieodzywania się banalny nawał pracy+i wszechobecny brak pozytywnych emocji,w ostatnim czasie właściwie od wszystkich mi bliskich,dołowanie i brak wiary we mnie, do jasnej ciasnej niech zajmą się swoim życiem,a nie uszczęśliwiają mnie na siłę,zero dostrzegania we mnie plusów,choćby jeden malutki, tylko wszystko na nie, dobrze że mam w sobie dosyć wiary w siebie,nie rozumiem to nie jest troska,niech patrzą wszyscy na siebie,a nie wszyscy mądrzy, życie życiem innych:O dobra wygadałam się,życie nie je bajka chyba przez chwilę o tym zapomniałam;)dzięki za miłe słowa,i sorki za tak późne przesłanie zdjęć, metaxa nie dostała bo nie mam jej maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik ,wiem ze to latwo powiedziec ,ale nie przejmuj sie ... Ty wiesz ze jest inaczej ,wiec nie daj sie tak dolowac ... Trzymaj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ostatni dzien w pracy :D ::D:D:D :classic_cool: dalam dzis wniosek urlopowy do podpisania szefowej ... i sie zdziwila ze 2 tyg mnie nie bedzie ;) :P , to jej jeszcze przypomnialam o 2 polowie wrzesnia :P ;) a co ..;) kawa...jak Misiek ? juz lepiej ? :) (a szalencem na drodze sie nie przejmuj... niestety pelno takich... :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×