Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość gożdzik sztuk dwa
Stała najwazniejsze jest opanowanie. Ubierz sie w fartuszek i zaproś go na pyszną kawę. Do kawy wsyp psychotropa - to działa. Możesz liczyć na namiętne popołudnie z facetem z długą pałką.....policyjną oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_82
Dziewczyny przed chwilą dostałam kolejny bukiet od R. Chyba coś jest nie tak, prawda? Moze on mnie juz nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
oj Angel nie przeżywaj, jak masz wątpliwości to zrób tak jak ja - walnij łopatą w głowe i do lasu.Tylko nie zabieraj Zuzy bo przekaże znajomym gdzie są kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gożdzik sztuk dwa
a moim zdaniem lepsze są tabletki w zupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
chyba w dupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent z Paryza
dziewczynki :) wrocilam :D cieszycie sie ? przepraszam, że długo się nie odzywałam , ale wiecie , w Paryżu żyje się w ciągłym pośpiechu i nie miałam czasu w ogóle zajrzeć do Was. Ale żyję i układa nam się cudownie. W ogóle nie czuje różnicy wieku z moim lubym ❤️ . Traktuje mnie jak księżniczkę . I wcale nie widze w nim ojca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, to nie ja :P na razie nie mam weny i czasu się podszywać, ale już coś wymyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala czytelniczka
dziewczyny to nie była policja,to był striptizer mniam mniam, zapomniałam zupełnie że zamówiłam go przez różową linię, wyleciało mi z głowy przez tą łopatę i męża:O spisał się chłopak,na jutro go też już zarezerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gożdzik sztuk dwa
Stała dej numer tej linii, wiadomy niby waryjot po tej tabletce,ale on mi chyba też coś dosypał,bo wciąż mi mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gożdzik sztuk jeden
stała,moja szkoła, a niech stracę masz buzi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gożdzik sztuk jeden
jeszcze wam opowiem o śmiałku, gdzie on z takim wróbelkiem w moje wrota?a tak się napaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metaxa 4*
z filozoficznego punktu widzenia wszyscy faceci to świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
nie ma to jak Rysiek i jego ptak... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa s mleczkiem
metaxa chcesz w twarz,obrażasz mojego miśka misiulka misiaczka niedźwiadka koalę puchatka pandę moją kochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
zrobiłam odlew ptaka ryśka z dziurą w środku i taki wazon mam,bazie w nim trzymam dziewczynki już wiosna przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_82
jaka wiosna😭 a mnie nikt nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYSZARD BIG PTAK
ja ciem koham angel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
RYSZARD?! mam cię! co ty tu robisz,wracaj do domu, chcę wyłączności na twojego biga😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tyle skuteczny, że nie wiem, czy chce mi się dalej w ogóle gadać... :-0 Pojedyncza, dystans do siebie mam baaaardzo duży, dystans do bliskich mi osób natomiast zdecydowanie mniejszy i robienie sobie z nich \"jaj\" w wykonaniu kogokolwiek nie wzbudza u mnie entuzjazmu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga,odpuść sobie,człowiek ma czasem tyle na głowie,że 5minut żartów powinno raczej odstresować niż jeszcze pogrążać:) trochę przecież się już tu znamy i dobrze wiesz,że wszystko powyżej wpisane(choć nie podpisane) to nie złośliwości...a czasem spojrzenie na siebie okiem kogoś innego to też dobra szkoła:) to co gadasz z nami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAZIE mnie rozwaliły :D ciekawa jestem, która to ma taką inwencję twórczą :D przyznawać się, ale już! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa podejrzewam że sama się pod siebie podszyłaś:p więc tu teraz nie udawaj świętoszka:classic_cool: a jeżeli o mnie chodzi to taki humor mi jak najbardziej odpowiada:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ktoś inny\" też to może przeczytać, kochana, i niekoniecznie zrozumieć intencje :-P ;-) Poza tym nabijanie się z czyjejś choroby naprawdę nie jest śmieszne. Gadać mogę, ale mało, bo zarobiona jestem. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×