Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

to se zrob ;) jak Ci sie chce :P a napisalam o tym Testosteronie, bo moja intuicja mi powiedziala,ze pewnie bys z checia obejrzala :) Tez bede ogladac , jeszcze tylko mi lejdis zostanie do kompletu ;) a ja musze sie obejsc bez masazu 😭 ... co najmniej do poniedzialku, chociaz tez wtedy nie licze na cud, bo pewnie to ja bede wtedy robic... :O tiaaa plany na weekend mi sie pozmienialy troche ;) ze wzgledu na moja szefowa, ktora ma tez drugi biznes - odziezowy . Kiedys, kiedys BARDZO DAWNO TEMU powiedziala mi ,ze moge sobie przyjechac do jej sklepu i wybrac dzinsy gratis (1 para kosztuje u niej min. 200 pln) . Jednak tak sie skladalo, ze albo nie bylo z czego wybierac, albo ja mialam problemy z dojazdem ;) i przez dwa mies. chyba nie udalo mi sie tego zrobic. Jade tam jutro :classic_cool: , ma duzo nowego towaru , jest z czego wybierac :P , a pozniej do rodzicow. A w niedziele jade do innego C.H. ,moze jakies buty obejrze ... no i chce jeszcze podjechac w pewne miejsce ... tylko nie wiem ,czy to jest dobry pomysl :classic_cool: , no nic. Zobaczymy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kombinujesz?:classic_cool:tylko nie przekombinuj:P kobieca intuicja Cię nie zawiodła w temacie tego filmu i mnie;) a lejdis po prostu MUSISZ zobaczyć,ja byłam na nim raz a kinie sama,i raz wypożyczony,oglądnij zakładam ze spodoba Ci się,dla mnie bomba:D zmiana planów mówisz?nooo taka zmiana to wskazana,a zresztą premia za owocną pracę Ci się należy:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa, czy sie stoi,czy sie lezy , premia sie nalezy :classic_cool: nie bede nic przekombinowywac :P , chce tylko zobaczyc ta czesc miasta,w ktorej jeszcze nie bylam ;) :classic_cool: i kurde w radiu znow leci J,Morrison i N.Furtado "Broken Strings" http://xvaniavx.wrzuta.pl/audio/lIhrW5KBzI/james_morrison_nelly_furtado_-_broken_strings UWIELBIAM TA PIOSENKE :D , jak jade akurat samochodem, to oczywiscie radio na full i spiewam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiem co to,w domu se zapuszczę,tu głośnikow niet ja to mam ostatnio wenę na stare koniecznie polskie piosenki, i nikt z otoczenia mnie w tym nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie za to w domu glosniki popsuly , tzn skasowal mi sie jakis plik (sam sie skasowal :classic_cool: ) i nie mam dzwieku w kompie :P . Probowalam na wszystkie sposoby to naprawic, ale nie nie dalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak stare te polskie piosenki ?? Irena Santor czy cos inngo ?? :P tez czasem lubie posluchac np. Iry , Wilkow , Maanamu etc. Mamy takie radio -"wawa" , i jest tylko wlasnie polska muzyka ,i to nie jakies nowe przeboje, tylko wlasnie takie starsze raczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro szukam jakiegos starego dlugopisu , albo t-shirtu i wystawiam na aukcje :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trza po porostu odstresować ten cały dłuuuuuuuuuuuugi tydzień, a myślę że piątkowy wieczór przy testosteronie no i koniecznie ze szklaneczką albo kieliszkiem czegoś mocno alkoholowego to jest to:classic_cool::) opowiem Ci coś,w sobotę tak pięknie swieciło słońce,cieplutko,to dostałam wenę kupiłam tulipany,i wazon do nich,mój mąż wraca do domu i pyta co to?czy to sobie kupiłam taką dużą szklanę do drinków?:O:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ;) tak jak te duze kieliszki dekoracyjne z Ikei :D . Na dzis planuje winko , carlo rossi rozowe - stoi napoczete od zeszlej soboty (ale ze dwa kieliszki jeszcze pewnie beda) ,bo juz nie dalismy rady go wypic ... a jak dluzej postoi ,to moze przeciez sie zepsuc , a tego bym nie chciala ... Mam nadzieje ,ze jest jeszcze dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu... ktos zauwazyl, ze to robienie ludzi w balona ? jak to sie mowi - jak jest popyt, to musi byc i podaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ona jest uzależniona:classic_cool: a ja się przewietrzyć zdążyłam,zapłacić zaległe rach.za komórę,pozałatwiać firmowe sprawy i luuuz wciągam bułkę spiję kawę i prawie weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez by sie chyba przydalo przewietrzenie , bo wlasnie ktos mi podniosl z lekka cisnienie 😠 oby dojechac do domu ..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :classic_cool: :) :D Bylam w sobote po te spodnie - baaaaaaaaaaaardzo fajne sobie wybralam, oczywiscie spodobala mi sie jeszcze jedna bluzka ... na ktora dostalam 60% znizki :P . Pozniej pojechalam do rodzicow , odkurzylam smochod , umylam wszystkie szybki w srodku ;) , i dostalam od Taty \"na tulipana\" :D ;) W niedziele mialam se kupic buty (na dzin kobiet) ,ale nie chcialo mi sie chodzic po sklepach, bylam tylko w Empiku i Saturnie (wiesz ,ze widzialam 32 calowy tv LG za 1199 zl ? :D jakas mega totalna wyprzedaz ...no ale wyszlam bez tv - moze kiedy indziej ;) , bo bylam tam po cos innego ;) ) No i nie robilam sobie wycieczki w nieznajome rejony miasta :P , bo w srode jade na wycieczke troche dalej i na troche dluzej (to w sumie moj prezent na dzien kobiet :D ) a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×