Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

samą srebrną ramkę?eee srebrną ramkę z fajnym zdjęciem rodziców,albo dzieci,to jak najbardziej, ile razy już taki pomysł wykorzystałam,i zawsze był super odebrany,nieraz ze łzami w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że sie wtrącę... a co sie dzieje z autorką topiku - Prezentem? Trafiłam wczoraj na wasz topik, czytałam go z zainteresowaniem od początku aż do slubu autorki, więcej nie zdążyłam - ale na ostatnich stronach autorki nie widzę .... Możecie napisać co sie z nią dzieje? jestem bardzo ciekawa, miło się o Was czytało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent wraz ze swoim narzeczonym lub mezem ,bo NIE WIADOMO, czy slub sie odbyl, miala zamiar wyjechac do Paryza . Jednak wszelki slad po niej zaginal , nie dala ani razu znac co u niej , zdjec - ani ze slubu, ani tym bardziej z Paryza nie widzialysmy, wiec trudno powiedziec, czy to nie bylo tylko wymyslem wyobrazni wyzej wymienionej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wzruszające:) jednak nieodzywanie się procentuje,zadzwonił właśnie do mnie taki tam jeden znajomy któremu oczy już dawno się otwarły,że jak się nie odezwie pierwszy to ja tym bardziej nie za bardzo się kiedyś przyzwyczaił,że ja to zawsze jestem,więc mnie w sumie zmusił,żebym do nauczyła doceniać to że jestem:classic_cool: i wleciała do mnie dziewczyna którą poznałam na targach poprawili mi humor!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja dzisiaj wolny sympatyczny dzień piękności miałam - Misiek imprezuje a ja kosmetyczka plus fryzjer :) Apropo butów z venezii i innych drogich - często fajnie do nich zaglądac jak mają przeceny.Kiedyś upolowałam fajne klapki koturny drewniane na lato przecenione z 400zł na 59zł Az nie chciałam uwierzyć że to właściwa cena czy czasem jakaś dwójka sprzed ceny się starła. Idę zaraz z psem na spacer i idę do łóżka obejrzeć jakiś film. Goździk i zaplatanie wianków..hehehhehehhe dobry motyw :D:D:D:D:D:D:D:D Moja siostrzenica też ma w tym roku komunię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka, tylko jesli chodzi o przeceny butow to pozniej naprawde trzeba miec farta,zeby rozmiar jeszcze zostal, chyba ze jest jakis malo standardowy (a nie 37-38 jak ja mam ;) ) . w koncu weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos wykrywacza widziałyście może ten nowy program na polsacie moment prawdy czy jakoś tak? samochód odebrałam z warsztatu+już mam opony letnie,rachunek do przełknięcia,jak to dobrze mieć mechaników w rodzinie:) mały zgrzyt przy zapraszaniu na komunię,chciałabym zaprosić moją koleżankę dobrą,ale moja rodzina nie trawi jej męża,z wielu zrozumiałych dla mnie powodów,a przecież nie powiem jej że ma przyjść sama, jak to rozgryźć bezboleśnie?chyba się nie da niestety... weekend ma być ciepły więc:D kawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa, kawka dobra nie jest zla :classic_cool: ja jutro tez swoj smochodzik jade odstawic do mechanika na chwile - maja mi wymienic jakas koncowke drazka, czy czegos , nie mam pojecia. I mam nadzieje ze to juz ostatni rok tego samochodu,.. pozyjemy,zobaczymy :P ,bo inaczej musze kupic nowe opony,bo te ktore mam juz troche sa zuzyte :O Gozdzik , a nas kiedy zaprosisz na komunie ? Swoje dobre kolezanki ? :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten program raz chyba obejrzalam , i moge to skomentowac jednym slowem : ŻENADA :P , czego to ludzie dla kasy nie zrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skunks
kup mu młotek niech se prezent z głowy wybije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:classic_cool: najpierw miałyśmy się spotkać ot tak,i porównać tak na wszelki wypadek rzeczywistość ze zdjęciami, a bo jak się okaże że np.jesteś w realu 65letnim erotomanem gawędziarzem?to co ja wtedy biedna bym z Tobą na tej komunii zrobiła?😭 :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula XXX
:D młotka nie kupuj - spróbuj powrócić do dawnych lat i odśwież jego pamięć, gdy mógł oglądać na twoich udach takie cuda: http://www.bielizna.miran.com.pl/category,pl,41,Dodatki-Podwiazka,.html co do momentu prawdy uważam, że trzeba być naprawdę zdeterminowanym, żeby wziąć w tym udział. No, ewentualnie trzeba być świętym... ale święci chyba nie lecą tak na kasę :P co do butów w obniżkach: zawsze na takie poluję pod koniec sezonu, ale kończy się zazwyczaj tak, jak już zostało napisane: zazwyczaj nie ma mojego rozmiaru... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie chcialam zauwazyc, ze w tej chwili szukalysmy pomyslu na prezent na rocznice slubu dla moich rodzicow :P . Niestety tematu topiku nie da sie wyedytowac ;) chociaz pomysl z mlotkiem calkiem niezly :D ale Gozdziku ......... Metaxa Ci moze zaswiadczyc, ze jestem kobietą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć paskudy 🖐️ ;) po pierwsze primo Angel, w sumie to nie wiem, czy jesteś kobietą ;) aż tak dobrze się nie poznałyśmy w tej Tunezji i potem w Egiptowie :D możesz równie dobrze być przebranym za kobietę 65-letnim erotomanem :D a co do mojej kobiecości - gwoździk, to raczej po Twoim nicku niewiadomo czego się spodziewać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przeciez jade na grilla :classic_cool: , tylko jeszcze nie wiadomo, kto bedzie prowadzil z powrotem do Wawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie :D ;) wczoraj sie nalazilam za prezentem , i prawie kupilam ten drewniany album na zdjecia ,o ktorym pisalam ... tylko ,ze akurat nie bylo modelu,ktory by mi sie spodobal (kiedys byly ladniejsze) , ale za to widzialam wzon, ktory na pewno spodobalby sie mamie...tylko co wtedy z tatą ? Kupic mu jakas butelke, czy co ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×