Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

nie że dla urody,tylko że wiesz ta komunia;) eee chyba wpadam w obsesję:D zasypiasz?eee wejdź se w jakieś randki,poflirtujesz czas zleci:D nie żebym ja tak robiła:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kogo tam juz poderwalas ? :D ;) caly czas jestem w necie, tylko szukam czegos innego niz randek - jakigos fajnego miejsca na weekend , bo MOZE gdzies sie wybierzemy :) no i faktycznie ,lekko wpadasz w obled jakis :D ;) ,za tydzien Ci przejdzie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten weekend?gdzie Ci się znów dupa rwie?:classic_cool:;) a co do mnie i randek to nie,z ręką na sercu:) póki co,bo nigdy nie mów nigdy;) jestem grzeczna,pielęgnuje stare znajomości,doceniam, no i w ogóle chyba się starzeję:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik , a na ktory weekend ? jasne ze na ten, tylko to sie jeszcze oczywiscie okaze :) i jak to "znow" ? ostatnio bylismy tylko u rodzicow przeciez pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa a wcześniej wrocław,a jeszcze wcześniej brno:) to Ty się dziwisz,że dla mnie to znów?kurde ja to ostatnio w styczniu w górach,no i teraz wakacje się szykują, brak weekendowych wypadów,brak czasu,kasy,chęci,inicjatywy?pewnie wszystkiego po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasy to i ja nie mam, ale akurat na tym sie nie musze skupiac ... a sluchaj - gdzie Wy byliscie w tych gorach ? :) bo moze se skoczymy wlasnie gdzies polazic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel ale ode mnie w prostej linii do gór są zupełnie inne okolice niż od Ciebie,nie zapominaj że mieszkamy ładny kawałek od siebie:) my byliśmy w karpaczu,od nas to jakieś 3,5 godz. jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie wymysli jeszcze z tym weekendem ;) nadal ziewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się też nie przemęczam:P a prawdę mówiąc to nic nie robię z tego co powinnam, ale oglądam stroje,lato się zbliża,a mi z mojego starego cycki wyskakują:D (znasz temat,wielki cyc;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat znam , ale jakby mnie juz chyba nie dotyczy :P ;) napisalabym, ze mogloby sie juz zrobic cieplej ,ale jak sie zrobi goraco, to bede pisac ze mam juz dosc :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda waga juz nie chce spasc nizej ,ale i tak mysle ,ze efekt jest zadowalajacy ;) spadnie -ok, nie spanie - nie bede plakac :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowalający to jest jak nic mało powiedziane:classic_cool: powalający to dużo bardziej oddające sytuację słowo:) nawet nie potrzeba komentować tych fot:D ale ale czy tam na pierwszym planie ta butelka to finlandia?czy mi już na starość na wzrok padło?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to finlandia ;) , jedna z kilku, ktore wtedy zostaly wypite (nie przeze mnie :P ) , poszlo chyba min. 1,5 litra na dwoch :O no ale tam fajne grille sa - kamienna altanka, staw, lodka (na niej plywalismy ostatnio wlasnie calymi dniami), duzo zieleni etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po części widać te kamienie na zdjęciach, super tam jest u twoich rodziców:) a tak w ogóle to reszta gdzie?Panterę wywiało?Metaxa pewno znów się gdzieś szwenda cholera Ją wie gdzie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka zmienila prace i chyba nie ma dostepu do kompa w ciagu dnia :) , a Metaxa - no po niej mozna sie wszystkiego spodziewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no tak o Panterze nie wiedziałam:) a Metaxa zgadza się cichociemna,wleci pokrzyczy i ucieka;) echhh chcę już do domu, muszę zadzwonić zresztą do mojego dziecka co tam porabia,żeby mi się za dorosła czasem nie poczuła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja pracuję na zmiany jeden tydzień na rano a drugi na popołudniu tylko wczoraj musiałam wyjątkowo na popołudniówkę iść. Wiesz kończę o 20 ale godzinę muszę na dojazd do domu liczyć a ja jestem fryzjerką :D:D hehehehe dlatego moja mała skromna uwaga o farbie :D Aniołku a że tak się spytam ile ważysz i ile chciałabyś ważyć?? :) ja dążę do 65:P Pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobity :) Angel czuję się brutalnie pominięta przy pokazywaniu zdjęć. Apropo pomysłu na weekend - ja sie ostatnio zastanawiam nad taka miejscowością agroturystyczna gdzie jest cudny dworek ze stadniną konną, gdzie mozna sie uczyć, zjeść, przenocować, wkoło lasy, jezioro, zieleń, zwierzatka typu kozy i świnki chodzą sobie luzem.Nie byłam, ale czytałam o tym miejscu w necie a to jest blisko mnie bo jakieś około 15 km :D Więoże Angel w pobliżu Wawy też jest jakaś stadnina? Chyba że nie preferujesz koni :) Ja mam jutro rocznicę :D:D:D:D:D Mamy już zaplanowany miły wieczór, pyszną kolację w restauracji :) a w weekend jedziemy do Teściunia i może w końcu odwiedzimy tamtejszych przyjaciół bo juz ze dwa miesiące nam sie nie udało spotkać. Goździk a Ty słyszałaś że niektóre szurniete matki przed Komunią wysyłają córki na operacje plastyczne nosa, korekcję odstających uszu? Nie wspomne o kosmetyczkach i solarium.To jakaś masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka racja matki szaleją jak nie normalne ja teraz też idę w niedziele do pracy będę dziewczynki czesać oczywiście mamy chcą żeby miały koki jak stare baby;/ taka mała dziewczynka fajnie z fiankiem wygląda jak ma warkocz dobierany albo loczki takie spiralne ale nie koki jak dla dorosłych kobiet na wielką galę;/ porażka.... wybaczcie dziewczynki ale ja mykam na siłownię :D idę się robić na lato hehehehe :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka- tak mamy stadniny i to niejedne, ale chcemy jechac gdzies dalej , stadniny sa wszedzie :D , a zmiana uksztaltowania terenu by sie przydala , znalazlam fajne oferty agroturystyk w necie i pewnie gdzies pojedziemy :) , blisko do jeziora i gor etc. Zdjecia wyslalam :P ;) udanej rocznicy - czwartej juz ? :D ❤️🌼 Czarnaagusia - teraz waze 58 kg , ale to mnie duzo kosztowalo wysilku i wyrzeczen , startowalam z takiej wagi,ze az wstyd sie przyznac :P ;) Gozdzik, zyjesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak , jeszcze szefostwo sie zapowiedzialo na 14-15 dopiero :D ;) , wiec nawet sciemniac nie musze :classic_cool: i mam nadzieje ze dostane kase dzis :O za kwiecien ... aaaaaaaaacha - dzis oddają firmie leasingowej samochod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala to nie brzmi dobrze:O dobrze że Ty masz w planach jakąś perspektywę;) dzwoniła do mnie szwagierka,że jestem poszukiwana przez cukiernię,która robi mi tort na komunię,bo babka przyjmująca ode mnie zamówienie nie spytała o jakiś tam szczegół, telefonu ode mnie nie chciała,ja też nie pomyślałam żeby w razie w jednak go wzięła a teraz mnie szukają:D no i znalazły przez kogoś tam kogoś i jeszcze kogoś, świat czasem jest mały,w tym wypadku to dobrze;) w innych wypadkach niekoniecznie:P;) pogoda się Wam Angel szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie sie zdziwilas jak do Ciebie zadzwonili :D ;) a ze swiat jest maly to juz od dawna wiadomo :classic_cool: A Ty juz masz wszystko pozalatwiane ? Czy jeszcze sie bedziesz stresowac w ten ostatni tydzien ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×