Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

oczywiście,że będę się stresować;):D ile mogłam tyle pozałatwiałam,myślę że panuję nad wszystkim no chyba;) kurde na solarę miałam się jeszcze przejść...:O;) dzisiaj jak się położę u mojej pani kosmetyczki to śpię bankowo:D śliczna znów pogoda,u Was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, u nas tez cieplutko i sloneczko na niebie :) a na solarium jeszcze zdazysz idz w poniedzialek i np. w czwartek na pare minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to ty chudzinka jestes:) wkońcu weekend trzeba gdzieś jechać się odstresować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie pojechalismy jednak w gory, weekend nad woda byl za to :P , a w gory jeszcze zdazymy pojechac :) (podobno :P ) Pogoda znow wraca po wczorajszym ochlodzeniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze cos odnosnie mojej firmy ... kasy w piatek nie dostalam - podobno dzis mam dostac 😠 a i jeszcze szefowa mi powiedziala, ze moge powoli sie rozgladac za nowa praca, bo chyba beda zamykac interes ,takze nie bedzie mi na pewno robic problemow jak bede chciala odejsc bez okresu wypowiedzenia - przynajmniej tu jest plus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No to widzę Angel że nie za ciekawie u Ciebie.Dobrze że masz alternatywe. Jakbyś jednak chciała dostać odszkodowanie - to możesz złozyć wypowiedzenie w trybie o którym Ci mówiłam ;) No u mnie rocznica przyjemna. Dostałam ogrooooomny bukiet kwiatów, zjedliśmy pyszności w restauracji.Było bardzo miło. Weekend zakupowy - byłam w Poznaniu. Kurcze jakie fajne przeceny męskich koszul były w 4 You i w Scotch&soda. Ja miałam w planach buciki, no ale nic nie było fajnego i kupiłam tylko dwie bluzeczki i pasek skorzany (booooski) w Solarze. Niedziela obiadek u Teściunia i jakoś szybko zleciał ten weekend. Za to od nastepnego już urlop :D:D:D Juz mi kierowniczka podpisała wniosek urlopowy no i mam już wstępnie obrany kierunek - Turcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zobaczymy jeszcze co bedzie z tym moim odejsciem z firmy ;) Kawka, ulala Turcja :D , ale fajnie :classic_cool: Gozdzik, opuscilas mnie ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te meduzy gadali że są podobno piękne, a że niebezpieczne to inna inszość moi rodzice za tydzień pędzą do turcji pączki?ja mam drożdżówę z czekolada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlabym jeszcze jakas np. bulke z budyniem , moze sie przejde do pobliskiej cukierni ;) , okres mam ,to mi wolno nie ? :D ;) :P Sciemniasz dzis ,czy pracujesz ? Ja standardowo sciemniam :classic_cool:, juz sie nawet z tym specjalnie nie kryje , nawet moge legalnie przegladac oferty pracy :D , coz za luksus :classic_cool:. \"Nasza\" firma zacznie dzialac najprawdopodobniej od 1.lipca , ciekawe jak to bedzie... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , ja i embargo na net ? :D przeciez - jesli wszystko pojdzie tak jak sa plany - to bede pracowac w domu :classic_cool: - a tam mam przeciez net :D , a poza tym mam miec laptopa z mobilnym dostepem jeszcze ,wiec spoko, nie zostawie Cie 👄 ;) Nie przemeczaj sie , masz racje :) , bylas na solarium ? :classic_cool: ja sie musze wybrac w tym tyg. (na podtrzymanie) + zrobic se paznokcie ,bo : 1. wymagaja uzupelnienia 2. wczoraj mi jeden pekl ,bo upuscilam se na palec jedna komore zamrazalnika (probowalam lody gdzies wcisnac :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoiłaś mnie:) kurde solarium!zapomniałam:O panika! a muszę iść-> a nie mam kiedy-> a muszę po prostu muszę-> kiedy?kiedy?-> nogi szczególnie białe,a rajstopy/pończochy nie pasują mi do ogólnej koncepcji:P;):D:classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to Gozdzik goraca babka jestes ;) :classic_cool: pojechalabym juz do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze,siedze, tylko w domku flaczki drobiowe mi sie rozmrazaja ,a ja je uwielbiam :D kawke popoludniowa ? :classic_cool: (mam drozdzowke z wisienka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, Angel to widzę że tradycyjnie mamy równo okres hahahaha Dopiero dzisiaj otworzyłam maila i obejrzałam Twoje fotki, no rewelacyjnie wygladasz, normalnie bez porównania. Nie wiem kobieto jak udało Ci sie tak szybko schudnąc :) Ja sobie obiecuję że będę mniej jadła ale kiepsko mi idzie. No ja już zyję myślą o urlopie.Przewertowałam szafę i zrobiłam pranie odświeżajace ciuszków letnich, w pracy za to robię troche więcej żeby nie zostawic za dużo sajgonu, bo musze terminów dotrzymać.No a jak wrócę to będę miała kupe roboty bo będę sama musiała zrobić półroczne sprawozdanie ze wszystkich postepowań administracyjnych :O Goździk spokojnie, zdazysz się opalić.Codziennie po 7 minut i zaraz przestaniesz być biała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysły na prezent dla chomika mnie rozwalily :D:D:D Co do paznokci to ja pewnie zrobie sobie coś szalonego na urlop, jakiś może rózowy czy inny kolor hehehheehe Oczywiście jesli będzie mi się chciało spiłowac cał biały żel, bo jak nie to tylko sobie odnowię mojego frencza. A co do meduz to pewnie jak bedzie zagrozenie to ostrzegą, ale i tak zostanie mi kompleks 3 basenow z aquaparkiem :P A najbardziej cieszy mnie to: Rozrywki i usługi: Bezpłatne: internet bezprzewodowy w lobby, siłownia, sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa, badminton, miniboisko do piłki nożnej, minigolf, 5 kortów tenisowych, tenis stołowy, surfing (wymagana licencja), kajaki, rowery wodne, szachy, rzutki, aerobik, animacje, dyskoteka, kino. Płatne: room service, centrum biznesowe, kawiarenka internetowa, pralnia, salon piękności, masaż, standardowe boisko do piłki nożnej, bilard, oświetlenie kortów, rakiety i piłki do tenisa, lekcje tenisa, nurkowanie, narty wodne, spadochron, jazda konna. Wyyyypas, nie? Szkoda że nie moge jechac na 2 tyg....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma :classic_cool: ide po kawke Gozdzik ;) Kawka, a z czego Ty chcesz schudnac kobieto ? Chuda przeciez jestes !!! Fajny urlop Ci sie szykuje :) Ostatnie wiesci na temat BonPrixu - wczoraj odebralam w koncu ta druga sukienke (awizo mialam od piatku, ale go jakos nie zauwazylam ;) ) i ........ nie doliczyli mi oplaty za wysylke (za pierwszym razem tez nie) :classic_cool:. Moze to rekompensata za to opoznienie ? ;) :P . A moze po prostu maja tam taki burdel,ze nad niczym nie panuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel u was w w-wie też na takich wielkich reklamach można od czasu do czasu zobaczyć np. kocham cię aniu,twój marcin albo przepraszam ktoś tam kogoś albo tak jak dziś widziałam: kochana aniu,nie zapomnijmy najpiękniejszych chwil naszego życia,mikołaj ? :) pomysł jest,no nie? i co jaka ta sukienka przyszła,taka jak chciałaś? no a ja dziś w pracy jestem krócej i dużo dużo wolnego komunijnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooooooo? jak to ? i do konca tygodnia Cie nie bedzie ? :( 😭 co do bilboardow - tia, nieraz mozna takie zobaczyc , albo nawet z serii \"wyjdziesz za mnie\" ? :D ;) Sukienka bomba - Kawka pewnie kojarzy - bo ma taka sama - szara w kwiatki ;) , rozmiar 36 ,wiec powinna byc idealna (poprzednia zamowilam 36/38 - bo taka byla najmniejsza , i troche luznawa byla, ale akurat nie przeszkadza, bo do tego kroju pasuje). Nie zdazylam jej jeszcze przymierzyc , bylam troche zajeta :P ;) . Sorki ,ze tak sie chwale tym moim rozmiarem , ale no wiecie :classic_cool: ;) . Szefostwo przyjechalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×