Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

oczywiscie ze tak..... mi sie marzy grzane piwko ...... :) chyba dzis pojde .... :D a apropo dobrego alkoholu, to dostalam wczoraj koniak Josephine od mamusi , bo ona nie pija takich trunkow..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No widze Angel się imprezka szykuje :D Ja w piątek ide z kumpelą na przedwczesny wieczór panieński :D Robimy test, żebyśmy potem wiedziały co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
i ja się wybieram na sobotnie koleżeńskie spijanko:) i ochota na to grzane winko coraz większa,szczególnie,że z nosa kapie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Chciałam się Wam pochwalić zakupami jakie zrobiłam z katalogu wysyłkowego Bon Prix, ale na stronie internetowej nie ma tych rzeczy 😭 A chciałam się pochwalić jak mnie mój mąż ubiera, bo to jego pomysł był :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jak coś podobnego znajdziesz np. na allegro to dawaj linki,chwal się a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie chce mi się szukać :O :D To jest garsonka- typowo kobiecy krój żakietu z dopinanym kwiatuszkiem, spódnica przed kolano (tak dość przed kolano :P ) z klinami na dole (rozszerza się). Tkanina w prążki (szyte tak, że prążki w niektórych miejscach rozchodzą się w "choinke") :D Wyczerpujący opis :D I jeszcze sukienka z tej samej tkaniny na szerokich ramiączkach i dekoltem pod szyje, z paskiem w obniżonej talii, na dole ma zakładki :D Teraz kobiety uruchomiść wyobraźnie! :P:P Ta sukienka kojarzy mi się z mundurkami szkolnymi :D Dobrze, że nie jest granatowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no właśnie jaki kolor? to jest w stylu sexi biznes-woman czy sexi pensjonarki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
Ech az normalnie w domu obejrze nowy katalog bon prixa i zaczne tego szukać zeby sobie to wyobrazić. JA juz paraduję w zamszowych kozaczkach szpilkach. Wczoraj dostalam winko od koleżanki z pracy za pomalowanie jej dzbanka na herbatke. Smakuje tak sobie, ale teraz własnie dałyście mi świetny pomysl jak je wykorzystać :D :D :D zmieszam z miodem zagrzeje i bedzie pyyyyyyyyycha . Dzieki dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu katalog Bon Prix - poszukam :D ........ wparowal wlasnie szef (tzn "przyjaciel" szefowej) z pączkami....... aaaaaaaaaale dobre byly :D ,a teraz leze bez ruchu na fotelu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Na katalogu pisze Moda 2007 i jest taka pani w kręconych włsach z dużymi okrągłymi kolczykami :P Teraz spojżałam, że pisze " najnowsze trendy światowej mody wiosna-lato 2007" :O ;) Sukienka na stronie 8, garsonaka na 9 :D Mam nadzieje, ze macie ten katalog, bo na stronie internetowej go nie ma... Goździku jest to w kolorze brązu a co do stulu, to garsonka bardziej sexi biznes-woman, a sukienka w stylu grzecznej dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Choć w sumie garsonka też jest grzeczna i taka "dziewczynkowa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
kuRKA WODna nie mam katalogu w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
jak możesz miec juz katalog na wiosne lato 2007??!! Jeszcze zimy nie ma... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dostałam dwa "Zima" i ten drugi "Moda 2007 wiosna- lato 2007" :O Prosze mnie nie pytać jak to możliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
fajna! ale ja to nigdy w życiu nie kupiłam ciuchów wysyłkowo,muszę iść do sklepu,przymierzyć normalnie, bo te na zdjęciach to wciąż mi sie wydaje,że są pięknie udrapowane i pospinane z tyłu na modelkach(widziałam kiedyś program na ten temat:O) a że na mnie to mogą wyglądać do kitu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mam kilka ubrań z Bon Prixa i jestem zadowolona, choć wiadomo wpadki też czasem się zdarzają, ale plus dla nich jest taki, że można to zwrócić i dostać kase spowrotem ;) Zamówiliśmy jeszcze "skóre" z tygrysa pod kominek :P:P Za 29 zł :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
no ja zamówiłam kiedys 2 sukienki z czego jedna leżała na mnie fatalnie i ją odesłałam. Ale druga jest super. Prezent - poprzeglądam pare katalogów, czesto sie powtarzają ciuchy wiec moze trafie na Twoje zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
W poprzednich katalogach tego nie ma. Była żona lubego jest maniaczką tych ciuchów stąd mam wszystkie katalogi w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
no ale dziwne to troche że nawet na swojej stronie nie mają żeby go zamówić :O w pracy znowu miło...Szef pojechał po zarełko i polał whiskasa z colą :D :D :D chyba jakis mecz jest dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No dziwne... Nie mam pojęcia dlaczego tak jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawusia Polska - Portugalia dzisiaj!! :D wydarzenie sezony :D Ide na meczyka z ukochanym :D Będzie impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
taa wydarzenie sezonu:O myślicie,że Nasi są w stanie coś z siebie wykrzesać,żeby nie było żenady totalnej?bo ja już,aż taką optymistką to nie jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ale ja już wcześniej pisałam goździku, że ide kibicować Portugalii :D Może mnie nie zlinczują na sektorze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
sorry, widać nie-doczytałam;) swoją drogą to mogliby już chociaż dla obecnych na stadionie kibiców pokazać,że nie zapomnieli co to grać w piłkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
noo a ja sie ciesze bo chłopacy z pracy trenują już picie przed meczem a my kobitki (sztuk dwie haha) korzystamy :D Humorki dopisują i ogólnie zyć sie chce. Kocham swoją prace :D :D Kurcze po wypłacie chyba sobie kupie tą kiecke z bonprix...rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Gdyby nie to, że mecz jest akurat w Chorzowie, to na pewno bym się na niego nie wybrała, bo nasi piłkarze serio zapomnieli na czym polega gra w piłke. Meżulek stwierdził, że ściągnie chłopaków ode mnie z firmy w sobote na piwo i poinformujemy ich o ślubie... :O Ciekawa jestem ich reakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×