Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość GIGIgirl
Do Inki35 - dziekuje za odp :) tak wlasnie powiedziala laska na recepcji - dokladnie tak, ze moga sie zgubic te linje pod okiem :) wracam z dermiki bylam zrobic wywiad; za botox na kurzych lapkach (chociaz u mnie praktycznie niewidoczne...) chca 900 zl - za 30 jednostek - Inka czy orientujesz sie jakie sa 'normalne' ceny, czy to nie za duzo hm slyszy sie ze botox kurzych lapek to koszt 500-600zl.. czekam na odp, moze ktoras z dziewczyn sie odezwie, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
900 zl za kurze łapki to zdzierstwo. Ja robię w Ząbkach "Studio Light"- 450 zl kurze łapki ( po obu stronach), a jeżli dwie okolice jednocześnie np. kurze łapki plus lwia na czole to 800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Do Agamaj34 Zrób w Ząbkach Studio light, ceny niższe niż w centrum Warszawy, a jest to bardzo blisko. Można dojechać autobusem nr 190 z przystanku Kino Femina- około pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamaj34
Inka35,dziękuje za info,jest to blisko mnie więc podjadę i zrobię wywiadzik-mnie interesuje czoło,i kurze łapki,odezwę się jak coś ustalę choć powiem jedno,mam jakieś obawy bo jak czytam niektóre wypowiedzi to aż mnie coraz to bardziej przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
DO AGUSI000 PILNE!!!!!!!!!!! Mozesz napisac czy tez placilas takie ceny w Dermice (900zl za kurze lapki) ? prosze o pilna odp, dzis ide na zabieg! dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
HEJ DZIEWCZYNY!!!!900zl to naprawdę duzo.GIGIgirl 500 góra 600zł to odpowiednia cena.Dużo nie znaczy zawsze dobrze.Ja będę płacić 500zł za czoło i 500 zł za kurze łapki.Gabinet jest sprawdzony bo z polecenia.Lekarka zna się na rzeczy i wie co robi.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
Hej dziewczyny! Ja mialam swoj pierwszy botox w czerwcu zeszlego roku, i nastepny juz w grudniu. Wiec po okolo 6miesiacach ale efekt byl juz nie widoczny. Teraz jestem 3miesiace po grudniowym zabiegu i juz pomalu botox puszcza. Dodam, ze robila to na czolo na zmarszczke mimiczna. Aha... pierwszy zabieg zrobilam krotko przed swoimi 25 urodzinami. Wiem ze ktos napisze ze to za wczesnie, ale mialam zmarszcze mimiczna, a nie starcza. Poprostu mam wysokie czulko i duzo nim pracuje. Ps.Uwaga botox jest rewelacyjny i uzaleznia! Wiec super wakacje czy kolejna dawka botoxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_42
Cześć Dziewczyny ... a może lepiej Kobiety :) .... Hmmmm ... zastanawiam sie nad botoxem od kilku miesiecy ,,, wbre pozorom to nie jest łatwa decyzja ,,, z jednej strony chce sie sie godnie starzec, a z drugiej zal mi ulatujacej młodości ,, ach ,,, takie tam refleksje :) powiedzcie prosze czy któraś z Was zna gabinet dr Bystrznowskiej z Warszawy ? Ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Do Edyty42 - daj spokoj Edytko, czy w dzisiejszych czasach funkcjonuje jeszcze powiedzienie "chce sie godnie zestarzec"? mamy tyle mozliwosci ktorych kiedys nie bylo - nie musimy 'siegac' po skalpel to juz niepotrzebne by wygladac mlodziej wystarczy po prostu chwila(!) wiem co mowie - wczoraj mialam wykonany botox, dr znieczulila mnie jednynie kremem, odczekalam pol godz siedzac wygodnie w fotelu czekajac az zadziala znieczulenie. Samo ostrzykiwanie trwa doslownie ok 10min (..no gora kwadrans) KOMPLETNIE NIC NIE BOLI, czasem czyta sie ze zabieg jest nieprzyjemny - nic podobnego - mnie sie podobalo i moglam tam jeszcze siedziec nastepna godzine :D gdybys miala jakies pytania to chetnie odpowiem, nie zwlekaj z podjeciem decyzji, nie uwazasz ze twoje miesnie tez chcialy by troche odpoczac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_42
do GIGIgirl ,,,, nie wiem ile masz lat, ale jestes pewnie mlodsza ode mnie ..... ja mam 42 ,,,, mam bardzo zarysowana lwia zmarszczke, reszta moze byc :) ,,, i tylko te kreche miedzy oczami chce zlikwidowac :) ,,, zdaje sobie sprawe, ze w maire jedzenia apetyt rosnie ,,,, uuufffff .... powiedz mi cos optymistycznego Girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras zna lekarza ktory wszczykuje botox w opolu lub okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zrobioną lwią zmarszczkę i bruzdy nosowo-wargowe,przestałam w końcu wyglądać,jakbym była wiecznie zła,mam 40 lat,ty się weź nie zastanawiaj,tylko idź,sama się długo wahałam i bardzo bałam,ale teraz jestem bardzo zadowolona i wiem,że bedę powtarzać,botoks robiłam bez znieczulenia,prawie nie czułam bolu,takie malutkie ukłucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest na rzeczy
Slawka!!! Już na innym wątku pytałaś o lekarza z Opola. Czy nie czytasz odpowiedzi koleżanek? A może szukasz czegoś zupełnie innego,pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Edytko - ja mam prawie 32 lata ale gdybym wiedziala wczesniej ze botoxu uzywa sie profilaktycznie to napewno zaczelabym jakie 2 lata temu zeby zapobiec tym liniom ktore teraz widac(!) naprawde nie ma sie czego bac, tak jak napisala Szeptucha - nie zastanawiaj sie dluzej tyko poznowl swoim miesniom wreszcie odpoczac...ja jestem 2 dni po botoxie i chociaz pierwszych efektow nalezy spodziewac sie dopiero po 5 dniach od zabiegu to ja dzis rano wykonalam test - maxymalny usmiech i..szok - lewa strona (bardziej niz prawa) przestaje sie marszczyc (!) naprawde nie czekaj dluzej - nawet nie wiesz jaki komfort czuje sie po zabiegu - jeszcze poczekam kilkanascie dni ale juz wlasciwie moge powiedziec ze napewno powtorze botox :D pozdrawiam P.S na urodzie nie ma co oszczedzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_42
Do: GlGlgirl i Szeptuchy Dzięki dziewczyny !!!! ,,,, macie rację, hhhmmm 42 lata to chyba ostatni dzwonek. W przyszłym tygodniu idę ,,, raz kozie śmierć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Edyta pewnie ze mamy racje! ;D naprawde nie ma juz na co czekac a wrazeniami to JA sie bede dzielic napewno ;D moze to autosugestia ale..mam wrazenie ze dzis wygladam inaczej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgo
a ja jestem właśnie dziś po zabiegu w Warszawie i nie widzę żadnego efektu, zmarszczki jak były tak są, może trzeba poczekać faktycznie kilka dni, nie bolało i nie mam żadnych siniaków, kilka kropeczek jak ślad po ukłuciu szpilką. jesli będzie coś widać w końcu to na pewno zabieg powtórzę, chociaż był drogi jak cholera. za czoło i kurze łapki 1250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Morgo w dzien zabiegu napewno nie zobaczysz zadnego efektu; ja zobaczylam pierwsze oznaki dzialania botoxu po 2 dniach :) czekam do jutra zeby zobaczyc wiecej ;D ..cierpliwosci - przeciez pelny efekt zabiegu zobaczymy dopiero po 2 tygodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GI GI Gril Ja będę kolejny raz robić botoks w Krakowie - możemy się umówić to wyjdzie taniej i przy nas otworzy ampułke Na czoło dr. Kasprzyk bierze około 600 zł ale jak pięknie unosi brwi .Daj znac mnie robił tez restylane na bruzdy nosowe i tez pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,spózniłam sie z propozycja dla GIGI ale może któraś z was ma ochote wspólnie zrobic zabieg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
DO Lary - szkoda ze za pozno bo napewno bym poszla na taki uklad :D a znasz dr Kasprzyk? mozesz napisac cos o niej - czy to dobry lekarz i jakie ma podejscie, czy mozna sie z nia dogadac i czy dobrze robi botox(?) gdzie w krakowie przyjmuje? za okolice oczu tez 600zl? liczy sobie za ampulke? dr Budzic kiedy pytalam (nie robilam wkoncu u niej ale kontaktowalam sie) ile kosztuje ampulka powiedziano mi ze dr wogole nie liczy w taki sposb, absolutnie nie i ze nikt tak nie liczy wiec nie poszlam tam :P Lara - bylas zadowolona z zabiegu, ile Ci sie trzymal efekt? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Chcę sie podzielić wrażeniami z zabiegów w Opolu u pani Kasi.gabinet Guinot na Piastowskiej Mam zrobiony botox na czoło i wokół oczu bez lwiej zmarszczki bo nie było potrzeby.Zapłaciłam za to 800zł.W cenie zabiegu było uniesienie brwi-rewelacyjnie zreszta to sie udało panu doktorowi.zabieg był w poniedziałek efekty są ale czuję że mnie nadal "napina" sie skóra.Umówiłam sie na Powiększanie ust Surgilipsem(specjalny do ust)za 2 tygodnie. Jak wszystko będzie ok.to może w maju strzele sobie Volume bo bardzo zlecialam ostatnio na wadze(8kg w 2 m-ce) i twarz mi trochę poleciała w dół -sama nie wiem juz jak to nazwać.No to tyle- napiszę jak poszło z powiększeniem ust.Hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Ponawiam pytanie do Lary (tudziez Kogokolwiek kto mial do czynienia z dr Kasprzykiem) - gdzie mozna dorwac tego lekarza? naprawde jest dobry? ile kosztuja u niego zabiegi i w jakim gabinecie przyjmuje (adres stronki moze?) dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
P.S juz go znalazlam - same pozytywy o nim czytalam, pewnie na nastepny botox wybiore sie do niego ;) szczegolnie ze cenowo jest chyba znacznie lepiej niz u dr z dermiki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Kasprzyka botoks na czółko robiłam 3 razy i naprawde byłam zadowolona - nie zdziera , robi solidnie a jak miałam uwagi to proponował np. poprawkę gratis . u niego robiłam y=też bruzdy restylane i efekt super - mam zaufanie i już . Natomisiast jeśli chodzi o to,ze razem - nie zawsze wykorzystuje sie cała ampulke - np restylane a niestety trzeba zapłacic za cała , więc lepiej sie z kims umówic .Natomiast jeśli chodzi o botoks tu cały wic polega na tym zeby ampułka była świezutka a nie poleżała gdzies otwata w lodówce . Więc oferta nadal aktualna dziewczyny mój nr. mob. 606 90 04 94 chciałabym to zrobic w marcu bo potem doktorek jedzie na jakies sympozjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Lara - dziekuje za odp :* czy mozesz mi jeszcze napisac ile kosztuje restylen? ja nie nie mam nigdzie zmarszczek tylko pod oczami te linie dalej widoczne cholera czekam jeszcze tydzien do pelnego efektu (dr nic nie wspominala o wizycie kontrolnej ..) i wtedy nie wiem - jesli nie bede zadowolona to mam isc do niej i powiedziec? chcialabym restylen na te linie pod oczetami - malo tego i pewnie calej ampulki nie zuzyje - chce to zrobic w przyszlym m-cu moze - Lara Ty idziesz na botox tak? jak dlugo trzymal Ci sie restylen? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Restylane pod oczy kosztuje około 1000 zł. Utrzymuje się okolo roku. Warto zrobić. Bardzo szczypie przy wstrzykiwaniu, ale da się wytrzymać. Dodatkowo przez dwa dni jest niewielki obrzęk ( drugiego dnia po zabiegu największy) Botoks jest rzeczywiscie super. Człowiek nie musi sie martwić, że gdy się usmiecha to wygląda staro. Nie boli w czasie wstrzykiwania, czuje sie tylko ukłucia. I nie widać, ze coś się miało robione, można od razu iść do roboty, oczywiście przestrzegając zaleceń. Gdy się tych zabiegów nigdy nie robilo, to ma się dużo obaw, ale po zrobieniu, wszelkie obawy znikają. Na pewno w przyszłości wszystkie zabiegi powtórzę. Warto kasę wydać, by wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Restylan robiłam ponad 14 m-cy temu i odpukac trzyma sie - leciutenko z jednej strony zarysowuje sie już ale ja jestem mimiczna okrutnie. botoks trzymał sie ponad 6-8 m-cy teraz jakos słabiej ale mi zależało na czasie i uczciwie powiedział ze robimy z otwartej ampułki wczesniej bo wcisnęłam sie na cito. w marcu chce powtórzuc botoks bo ten kształt oczków mnie tak kusi . no i dlatego szukam bratniej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GIGI-ja robiłam restylane bruzdy nosowo-wargowe zapłaciłam 800zł zawsze wczesniej uzgodnij , pod oczkami nic nie robiłam ale mysle ,ze ci coś doradzi - botoks musze koniecznie bo potem juz ciepło i słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×