Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość a ja robilam u drbaczewskiej
i opadla mi powieka ... jak to teraz poprawic? Ide za 2 tygodnie znowu , a zmarchy sa.. ma 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec30
Do illa Dzięki wielkie za odpowiedz. Przynajmniej wiem że kiedyś znikną te moje opuchnięcia ;-) Do Roze 77 Ja lekarza Kasprzyka znam ale z innego zabiegu. robiłam u niego uszy. Miałam bardzo odstające a teraz są zgrabniutkie i śliczne....jestem bardzo zadowolona. Co do botoksu to nie wiem... Pozdrawiam Pechowiec30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzedzam
LEKARZE ROBIA SZTUCZNE KOLEJKI, BO MYŚLA, ŻE MY KOBIETY PÓJDZIEMY TAM GDZIE TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ. SPOTKAŁĄM SIE Z TYM. ZABIEG BOTOXU TRWA 10 MIN. CZYZBY LEKRZ NIE ZNALAZŁ TYLE CZASU W CIĄGU DNIA?? NIE WIERZCIE W TE BAJKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzedzam
LEKARZE ROBIA SZTUCZNE KOLEJKI, BO MYŚLA, ŻE MY KOBIETY PÓJDZIEMY TAM GDZIE TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ. SPOTKAŁĄM SIE Z TYM. ZABIEG BOTOXU TRWA 10 MIN. CZYZBY LEKRZ NIE ZNALAZŁ TYLE CZASU W CIĄGU DNIA?? NIE WIERZCIE W TE BAJKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała 56
Witam Dziewczyny!!! Jak pisałam wcześniej w końcu zdecydowałam się na botox czy jakies inne ostrzekiwania twarzy co dokładnie to nie wiem za mało orientuje się co jest lepsze ,trwalsze itd ale napewno chcę poprawoć urodę.Mam pytanie w związku z tym czy osoba palaca papierochy może wykonywać te zabiegi.Kiedyś coś mi się obiło o uszy,że raczej nie.Bardzo proszę o odpowiedz jeśli któraś coś wie.....pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała 56
Witam dziewczyny!!!! Jestem zdecydowana na botox czy inne ostrzekiwania twarzy itd..jeszcze nie wiem co ,co jest trwalsze,lepsze i skuteczne w moim wieku (56 ).Ale mam pytanie w zwiaku z tym czy osoba paląca papierochy może mieć wykonywane takie zabiegi.Gdzieś,kiedyś obiło mi się o uszy,że raczej nie.Napewno wiem,ze przy plastyce twarzy to raczej lekarze nie chętnie wykonuja te zabiegi.Ale jak jest z botoxem itd.Może ktoś mi odpowie .....z góry dziękuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
DO a ja robilam u drbaczewskiej Jeśli to 3 dzień,to jeszcze nie panikuj.Botoks rozkłada sie do dwóch tygodni.To może być faktycznie objaw przejściowy i potem powieka się podniesie.Gdby po 10 dniach nie bylo poprawy,to wtedy jest niepokojące Ja niestety raz w życiu doświadczyłam paskudnego opadnięcia i powiek i łuków brwiowych,zamiast podniesienia i postarzyło mnie to o 10 lat:( I dodam,ze robił to ten lekarz,co zawsze.Malo tego,sam nie wiedział,dlaczego tak się stało.Szok!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do a ja robilam u drbaczewskiej Jeśli to 3 dzień,to jeszcze nie panikuj.Botoks rozkłada sie do dwóch tygodni.To może być faktycznie objaw przejściowy i potem powieka się podniesie.Gdby po 10 dniach nie bylo poprawy,to wtedy jest niepokojące Ja niestety raz w życiu doświadczyłam paskudnego opadnięcia i powiek i łuków brwiowych,zamiast podniesienia i postarzyło mnie to o 10 lat:( I dodam,ze robił to ten lekarz,co zawsze.Malo tego,sam nie wiedział,dlaczego tak się stało.Szok!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
witam! dzisiaj zrobiłam sobie botox czoło całe i kurze łapki,mineła godz.i czuje lekkie napiecie i mam "babelki" na czole pozostałosc po wste rzyknieciach ale tak ma podobno byc....robiłam w studio light w zabkach cena super 800 lekarz super zobaczymy efekt koncowy. pierwszy raz robiłam u szczyta było bez sladu i babelków na czole lekko uniesionne brwi i efekt był ok cena dwie okolice 1500 zobaczymy jak po dzisiejszym bedzie.......botox jest super wyglad twarzy łagodnieje i naprawde rewelka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
witam! dzisiaj zrobiłam sobie botox czoło całe i kurze łapki,mineła godz.i czuje lekkie napiecie i mam "babelki" na czole pozostałosc po wste rzyknieciach ale tak ma podobno byc....robiłam w studio light w zabkach cena super 800 lekarz super zobaczymy efekt koncowy. pierwszy raz robiłam u szczyta było bez sladu i babelków na czole lekko uniesionne brwi i efekt był ok cena dwie okolice 1500 zobaczymy jak po dzisiejszym bedzie.......botox jest super wyglad twarzy łagodnieje i naprawde rewelka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała 56
Ponawiam pytanie ,napisałam wyżej.Proszę o odpowiedz jeśli któraś coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała 56
Sory dziewczyny czy ktoras może mi odpowiedzieć na pytanie zadane wyżej..... dziekuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania dzieki
za pocieszenie, ale wątpie zeby bylo lepiej...;-( Robilam pierwszy raz , i zaraz po zrobieniu nawet brwi sie uniosly lekko do gory, spie prosto, nie cwicze , wiec nic nie robilam takiego drastycznego... Prosila o mala dawke w kąciki oczu .. Mam lekkie siniaki jeszcze,powieka opadla w samym rogu jakby urosla i wisi jak flak:-( Mam doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania dzieki
za pocieszenie, ale wątpie zeby bylo lepiej...;-( Robilam pierwszy raz , i zaraz po zrobieniu nawet brwi sie uniosly lekko do gory, spie prosto, nie cwicze , wiec nic nie robilam takiego drastycznego... Prosila o mala dawke w kąciki oczu .. Mam lekkie siniaki jeszcze,powieka opadla w samym rogu jakby urosla i wisi jak flak:-( Mam doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memrmemrmem
nie ma zadnych przeciwskazan dla palaczy takze spoko mozesz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
no szybko dzis wstałam i poleciał do lustra zobaczyc jak tam moje czółko..i jest bosko to dopiero drugi dzien a juz widać,czoło sie wygładizło babelki znikneły troszke widac wkłucia.hurrra!!! dodam ze czoło to moja zmora mam 32 lat i mam bardzo ekspresyjna twarz ,nie potrafie sie nie marszczyc wygladam jak szarpej dlatego dla mnie botox to złoty srodek.dziewczyny jesli macie komplikacje lub obawiaucie sie efekt to moze warto pamietac zeby np.zrobic jedna okolice i zobaczyc jak skóra reaguje.ja tak zrobiłam okolice kurzych łapek poniewaz pod oczami skóra jest cieniutka i zmarchy sa masakra ale niestety botox tu nie pomoze .....lekarz wrecz odradził ze wzgledu na obawe ze jeszcze bardziej moga sie uwydatnic te zmarszczki pod oczami,ale mini wsztrzyknał ponizej kurzych łapek tak przy policzkuna górze (nic za to nie policzył)zasugerował mezoterapie i tak zrobie bo boje sie eksperymentowa w tym miejscu z wypełniaczami itp.wiec moje drogie napewno wazny jest gabinet i lekarz i oczywiscie rozsadek ,z czysty sumieniem polecam studio gdzie byłam.moje drogie które sa nie zadowolone lub wrecz załamne efektem jedyne pocieszenie to to ze to znika!!!!!pozdrawiam serdecznie bede tu zagladać bo dzieki wam znalazłam ten gabinet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
no szybko dzis wstałam i poleciał do lustra zobaczyc jak tam moje czółko..i jest bosko to dopiero drugi dzien a juz widać,czoło sie wygładizło babelki znikneły troszke widac wkłucia.hurrra!!! dodam ze czoło to moja zmora mam 32 lat i mam bardzo ekspresyjna twarz ,nie potrafie sie nie marszczyc wygladam jak szarpej dlatego dla mnie botox to złoty srodek.dziewczyny jesli macie komplikacje lub obawiaucie sie efekt to moze warto pamietac zeby np.zrobic jedna okolice i zobaczyc jak skóra reaguje.ja tak zrobiłam okolice kurzych łapek poniewaz pod oczami skóra jest cieniutka i zmarchy sa masakra ale niestety botox tu nie pomoze .....lekarz wrecz odradził ze wzgledu na obawe ze jeszcze bardziej moga sie uwydatnic te zmarszczki pod oczami,ale mini wsztrzyknał ponizej kurzych łapek tak przy policzkuna górze (nic za to nie policzył)zasugerował mezoterapie i tak zrobie bo boje sie eksperymentowa w tym miejscu z wypełniaczami itp.wiec moje drogie napewno wazny jest gabinet i lekarz i oczywiscie rozsadek ,z czysty sumieniem polecam studio gdzie byłam.moje drogie które sa nie zadowolone lub wrecz załamne efektem jedyne pocieszenie to to ze to znika!!!!!pozdrawiam serdecznie bede tu zagladać bo dzieki wam znalazłam ten gabinet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
no szybko dzis wstałam i poleciał do lustra zobaczyc jak tam moje czółko..i jest bosko to dopiero drugi dzien a juz widać,czoło sie wygładizło babelki znikneły troszke widac wkłucia.hurrra!!! dodam ze czoło to moja zmora mam 32 lat i mam bardzo ekspresyjna twarz ,nie potrafie sie nie marszczyc wygladam jak szarpej dlatego dla mnie botox to złoty srodek.dziewczyny jesli macie komplikacje lub obawiaucie sie efekt to moze warto pamietac zeby np.zrobic jedna okolice i zobaczyc jak skóra reaguje.ja tak zrobiłam okolice kurzych łapek poniewaz pod oczami skóra jest cieniutka i zmarchy sa masakra ale niestety botox tu nie pomoze .....lekarz wrecz odradził ze wzgledu na obawe ze jeszcze bardziej moga sie uwydatnic te zmarszczki pod oczami,ale mini wsztrzyknał ponizej kurzych łapek tak przy policzkuna górze (nic za to nie policzył)zasugerował mezoterapie i tak zrobie bo boje sie eksperymentowa w tym miejscu z wypełniaczami itp.wiec moje drogie napewno wazny jest gabinet i lekarz i oczywiscie rozsadek ,z czysty sumieniem polecam studio gdzie byłam.moje drogie które sa nie zadowolone lub wrecz załamne efektem jedyne pocieszenie to to ze to znika!!!!!pozdrawiam serdecznie bede tu zagladać bo dzieki wam znalazłam ten gabinet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie tak cieszylam na dr
na drugi dzien, na piąty zmarszki wrocily powieka opadla A SINIAKI OD UKLUC ZOSTALY.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
Dziewczyny.Trzymajmy sie na prawdę sprawdzonych lekarzy!!!!! Przecież to jest trucizna,źle podana spowoduje spustoszenie w naszym organiźmie:( .Moje powieki po botoksie zamiast unieść sie do gory i otworzyć oczy,jak być powinno sflaczały i zrobiły sie opadające i cięzkie.Utrudniło to widzenie,bo zakrywają część oka i wyglądam staro,a ponadto zmarszczyki drobne pod oczami zrobily sie trzy razy takie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
Dziewczyny.Trzymajmy sie na prawdę sprawdzonych lekarzy!!!!! Przecież to jest trucizna,źle podana spowoduje spustoszenie w naszym organiźmie:( .Moje powieki po botoksie zamiast unieść sie do gory i otworzyć oczy,jak być powinno sflaczały i zrobiły sie opadające i cięzkie.Utrudniło to widzenie,bo zakrywają część oka i wyglądam staro,a ponadto zmarszczyki drobne pod oczami zrobily sie trzy razy takie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
Dziewczyny.Trzymajmy sie na prawdę sprawdzonych lekarzy!!!!! Przecież to jest trucizna,źle podana spowoduje spustoszenie w naszym organiźmie:( .Moje powieki po botoksie zamiast unieść sie do gory i otworzyć oczy,jak być powinno sflaczały i zrobiły sie opadające i cięzkie.Utrudniło to widzenie,bo zakrywają część oka i wyglądam staro,a ponadto zmarszczyki drobne pod oczami zrobily sie trzy razy takie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
Dziewczyny.Trzymajmy sie na prawdę sprawdzonych lekarzy!!!!! Przecież to jest trucizna,źle podana spowoduje spustoszenie w naszym organiźmie:( .Moje powieki po botoksie zamiast unieść sie do gory i otworzyć oczy,jak być powinno sflaczały i zrobiły sie opadające i cięzkie.Utrudniło to widzenie,bo zakrywają część oka i wyglądam staro,a ponadto zmarszczyki drobne pod oczami zrobily sie trzy razy takie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
Dziewczyny.Trzymajmy sie na prawdę sprawdzonych lekarzy!!!!! Przecież to jest trucizna,źle podana spowoduje spustoszenie w naszym organiźmie:( .Moje powieki po botoksie zamiast unieść sie do gory i otworzyć oczy,jak być powinno sflaczały i zrobiły sie opadające i cięzkie.Utrudniło to widzenie,bo zakrywają część oka i wyglądam staro,a ponadto zmarszczyki drobne pod oczami zrobily sie trzy razy takie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez poszlam baczewskiej
do baczewskiej, niby sprawdzony lekarz powieka pomarszczona i wisi:-( Kiedy to przejdzie?.. Ide za 2 tyg do kontroli... juz tego gowna nie wstrzykne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania31
mi tez opadłam jedna powieka , podobno zdarza sie to rzadko ....ale to nie było dla mnie pocieszenie .Powieka wisiała , a brew opadła o jakis 0,5 cm. Byłam zalamana , szłam na wesele a tu taki pech . Pocieszajace było tylko to ze oprócz mnie nikt jakos nie zwrócił uwagi . Pani doktor stwierdziła ze przejdzie , zeby przykładac gorace kompresy ... przeszlo calkowicie ale dopiero po ok 2 miesiacach ,,,,, jednego jestem pewna zrobie jescze raz na pewno lwia zmarszczke , nad podnoszeniem brwi na drugi raz sie zastanowie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania31
mi tez opadła powieka , podobno zdarza sie to bardzo rzadko , i to najlepszym lekarzą , wystarczy ze jest jakas dysproporcja w napieciu miesni twarzy.Przynajmniej ja takie wytłumaczenie otrzymałam . Byłam załamana , powieka wisiała , brew była niżej o jakies 0,5 cm a ja miałam isc własnie na wesele , jedynie pocieszajace było to ze jakos nikt nie zwrócił na to uwagi . Zeszło ,,,,ale dopiero po 2 miesiacach , a mówiono za 2 tygodnie .... Podobno pomagaja gorace okłady ,,, jednego jestem pewna zrobie jeszcze,,, ale lwia zmarszczke , nad podnoszeniem brwi zastanowie sie powaznie bo róznie to bywa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zimne oklady
poniewaz pobudzaja krazenie, mozna podniesc tę powieke wstzrykujac botox kolo brwi... oby znowu nie opadla,a i zdaza sie to bardzo czesto boki twarzy sa sparalizowane wiec pracuje powieka dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Czesc Dziewczyny :) Ja robilam botox na kurze lapki i mikro wstrzykniecia w linie pod oczami a wlasciwie pod jednym okiem mialam juz trwale wgniecenie od poduszki, brr... okropne - i to minelo, juz tego nie mam , botox dopiero zaczal puszczac u mnie w zeszlym miesiacu a robilam na poczatku marca (!) Zadnych siniakow, zadnych obrzekow, zadnych komplikacji i efekt na drugi dzien juz widzialam ale Dermika w Krakowie okropnie zdziera bo za kurze lapki zaplacilam 9 stow..no sorry ale chyba troche wygorowana cena, wiedzialam o tym ale mialam najblizej i lewa kase akurat ponadto bylam tak zdeterminowana ze poszlam. Mysle ze teraz "uderze" do dr Kasprzyka, jakos bardziej ufam lekarzom - mezczyznom, np do kobiety ginekologa napewno bym sie nie wybrala, mam swoje zdanie na ten temat, mezczyzni to moim zdaniem najlepsi specjalisci w dziedzinie medycyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×