Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość maga75
Mieszkam w Tychach, czy ktoś mógłby mi polecić dobry i sprawdzony gabinet? Mam zamiar pierwszy raz zastosować botox i nie chcę dokonać błędnego wyboru (najbliżej chyba w Katowicach?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga75
Mieszkam w Tychach, czy ktoś mógłby mi polecić dobry i sprawdzony gabinet? Mam zamiar pierwszy raz zastosować botox i nie chcę dokonać błędnego wyboru (najbliżej chyba w Katowicach?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga75
Mieszkam w Tychach, czy ktoś mógłby mi polecić dobry i sprawdzony gabinet? Mam zamiar pierwszy raz zastosować botox i nie chcę dokonać błędnego wyboru (najbliżej chyba w Katowicach?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
nie pionowe tylko poziome kreseczki nad policzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
nie pionowe tylko poziome kreseczki nad policzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
nie pionowe tylko poziome kreseczki nad policzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , wczoraj zrobiłam sobie usta teraz wyglądam jak rybka ale myślę że opuchlizna za jakis czas mi zniknie usta są symetryczne i nie zaduże tydzień wczesniej jak pisałam zrobiłam sobie botox na czolo jest już super lew mi prawie zniknął czoło gładkie i nie mam mefista na brwią w policzki wstrzknięty mam jakis SABKIU nie wiem jak to pisac ale efekt jest super twarz jest wypoczęta i nie mam sinców , jeszcze mam lekki obrzęk , moje bruzdy nosowo wargowe też zostały wypełnione i naprawdę jest dobrze -- czyli zrobiłam sobie generalny remoncik męża nie ma w domu to nie musi mie widziec jak mam siniory w sumie jestem ze wszystkiego jak narazie zadowolona nadmieniam jeszcze że sam lekarz decydował co i gdzie mam miec wstrzyknięte pozdrawiam wszystkich --- wyglądam naprawde młodziej i to dużo powodzenia życze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
no to zrobiłas sobie recykling ;) - a usta bolały? ile dałaś i co ci wstrzyknęli..mnie też kusi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolało mnie znieczulenie a same usta nic najbardziej balały mie policzki jak mi wypełniał tym kwasem za usta zapłaciłam 1500 zł robiłam wszystko w gabinecie dr. Sankowskiego i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulenie bolało kosztowało mnie to 1500zł w Warszawie gabinet dr. Sankowskiego jak mi ta opuchlizna zejdzie to myślę że bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulenie bolało kosztowało mnie to 1500zł w Warszawie gabinet dr. Sankowskiego jak mi ta opuchlizna zejdzie to myślę że bedzie OK. tylko ciekawi mnie jak długo ona bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala30
a czy slyszalyscie cos o zabiego sculptra? lekarz powiedzial mi ze to rewelacja, likwiduje wszelkie obwislosci - na policzkach, szyi, brodzie, nad kolanami, pod pachami - no podobno wszystko!! mowi ze odkad stosuje sculptre to odchodzi od wypelniaczy bo ona wszystko zastepuje, napina sciaga i podnosi. zabrzmialo mi to troche zbyt pięknie a ja raczej w cuda nie wierze wiec czy ktoras z was robila ten zabieg? ja wprawdzie na obwislosci na twarzy jeszcze nie narzekam ale paszki i kolanka to chetnie bym sobie pojędrniła...chocby prewencyjnie. piszcie czy cos wiecie o tej sculptrze i czy 30 lat to nie za wczesnie? bo na ulotce ktora dostalam byly opisane twarze w wieku 47 i wiecej.. ps. a te cholerne krechy poziome pod oczami wciaz mam, faktycznie lepsze to niz kurze lapy ale sa calkiem spore i nie chce ich a szczerze to nie sadze zeby mi w ciagu tygodnia zeszly... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
nie słyszałam o tym zabiegu..zresztą ja w ogóle jakoś szybko przeszłam etap od wymyslenia do zrobienia botoxu - kilka dni ;) a poziome kreseczki tez jeszcze mam ale tak jakby mniej widoczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
nie słyszałam o tym zabiegu..zresztą ja w ogóle jakoś szybko przeszłam etap od wymyslenia do zrobienia botoxu - kilka dni ;) a poziome kreseczki tez jeszcze mam ale tak jakby mniej widoczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga75
Czesc dziewczyny!Ponawiam moja prosbe. Prosze o namiary na sprawdzony gabinet w okolicy Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
Czesc dziewczyny,rano czesto mam podpuchniete oczy a pod oczami poziome zmarszczki, czy moge je czyms wypelnic,boje sie zeby gorzej nie narobic, ostatnio lekarz chirurg plastyk zaproponowal mi botox pod oczy, ale czytam wasze opinie i boje sie botoxu pod oczy. jak zlikwidowac te poziome zmarchy, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala30
hihi, kati111 ciekawe czy jakbys zrobila botox w te poziome to pojawia ci sie w zamian kurze;) a tak na powaznie to moze nie taki straszny ten botox pod oczy... jak mi nie znikna to sie decyduje bo u mnie niestety to nie sa kreseczki tak jak u ciebie Parysiunia tylko krechy, zmarchy, wyrazne zalamania skory. ale ten tydzien jeszcze uzbroje sie w cierpliwosc i odczekam. tymczasem chyba powalcze z przebarwieniami i naczynkami - jak sie juz za siebie wzielam to brne w to dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
lala30, u mnie tez sa zmarchy,nie moge na nie patrzec,twarz wyglada ok., tylko te glupie zmarchy, daj znac jak znajdziesz na nie sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIQUITA
Chce zrobic Botox pierwszy raz ,czy zna ktos dobry gabinet w Gdañsku ? jezeli tak to prosze podac mi namiary no i jak to wyglada cenowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIQUITA
czy zna ktos dobry gabinet w gdañsku,chce zrobic botox pierwszy raz ,wiec potrzebuje waszej porady .Moze ktos ma sprawdzony gabinet i jak to wyglada cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o Osadowskiej
poprosze jezeli ktos robila u dr botox ponoc przyjmuje w szczecinie a jest z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o Osadowskiej
bardzo poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do kati111 Pytałaś o zmarszczki poziome pod oczami.Niestety one sie robie po botoksie .To jest tak zwany odczyn.Coś sie musi marszczyć:( Zablokowane są niektóre mięśnie,a inne w tym czasie się zginają. Co do botoksu pod oczy to uważaj.Ja raz zaryzykowałam i faktycznie ,po oczami Rewelacja!!! efekt nie do opisania,gładziuteńko,ale za to nienaturalnie zdeformowana mimika.Tu już liczą sie milmetry.Wystarczy minimalne przesuniecie i blokuje sie dolna część twarzy.masz nie tylko uśmiech ryby,bo policzki nawet nie drgną.Ale możesz mieć wygięte usta,podniesiona wargę.A nawet uniesioną jedna stronę nosa.Jak maszkaron!!Nie ryzykujcie dziewczyny.Nie warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
betania ,a co jesty dobre pod oczy, tak ,aby efekt byl fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga75
Czesc Moniquita.Sprawdz str.4 jest tam sporo adresow z Gdanska, nie wiem czy sa aktualne bo strona jest stara,ale moze na cos wpadniesz.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga75
Czesc Moniquita! Sprawdz str 4, nie wiem czy jest aktualna, ale moze na cos wpadniesz, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do kati111 Nie mam pojęcia co jest dobre pod oczy:(( Po tamtym przykrym incydencie z botoksem nie robię nic.Myślę o plastyce powiek,bo to daje naprawdę spektakularne efekty i na długo!!!! Natomiast krótkotrwale efekty daje ponoć voluma.Podana w kości policzkowe,tak wyżej pod samymi oczami napina tam skórę.To informacje zasłyszane.Nie wolno nic podawać w dolinę leż ,bo może być efekt podpuchniętych wiecznie oczu.Wiem tylko tyle.Dama szukam złotego środka,a eksperymentować się boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
Betania, powiedz prosze od czego zalezy,ze czasami po podaniu botoxu w kurze lapki nastepuje efekt podkrazonych oczu,czy wystepuje to wtedy ,gdy botox podany jest za nisko,tzn. w okolice polikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM W POLICZKI WSTRZYKNIĘTĄ COS PODOBNEGO CO VOLUMA I JEST SUPER NIE MAM SINCÓW POLICZKI SĄ NAPIĘTE TWARZ JEST WYPOCZĘTA MYŚLĘ ŻE JEST DOBRZE NIE MIAŁAM ZMASZCZEK ALE TROSZKĘ SKORY BYŁO ZA DUŻO WAZNE ŻE CZUJE SIĘ LEPIEJ I WYGLĄDAM MŁODO I ŚWIEŻO -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatnia
Do kati111 Fachowcem to ja nie jestem,ale robię ten cholerny botoks juz jakiś czas.wyklinam za każdym razem,ale jak minie pół roku i widzę te paskudne zmarszczki to idę znowu.Błędne koło,to jak narkotyk:)Nie łatwo sie uwolnić Cóż! Z moich osobistych obserwacji powiem Ci,że nie można za bardzo obciążyć kurzych łapek.Zauważyłam,ze jeśli boki twrazy sa zbyt napięte ,to siada reszta twarzy.miesnie opadja i jeśli botoksu jest za dużo Mądzry sa lekarze,którzy robię to na raty.najpierw czoło,kurze lapki i gora 30 jednostek,bo wiecej nie potrzeba.Jeśli są jakieś asymetrie,to ewentualnie robią po dwóch tygodniach male poprawki Znam lekazy,którzy wale 50 jednostek od razu i te zabiegi sa z reguły nieudane Zeby zminimalizować zmarszczki pod oczami trzeba podać botoks w kurze łapki w miejscu tego gniecenia pod okiem,ale 1 cm od brzegu oka ( oczywiscie zewnętrzna część oka) Dobry lekarz widzi te linię.raz w zyciu mojej sie udało.reszta to kicha.Nie mogę wiec byc autorytetm w tej dziedzinie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×