Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość czendok
Super sprawa!!!!!!!!!!!!! Polecam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfxcgvhbjnm.
Tak ja mam jestem już tydzień po botoksie i kwasie polecam rewelacja serio :-} Siarkowym;-) |No to faktycznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatnia
Witajcie dziewczyny! Poczytałam kilka ostatnich stron i nie zgadzam sie z paroma stwierdzeniami,jakie padły między innymi w dyskusji między Karoliną a nowa totalnie anonimowa osobą(nowa na Forum) Skąd pomysł,ze botoks zwiotcza skórę..?? Niby jak..? Botoks paraliżuje mięśnie i one przez jakieś trzy,cztery miesiące odpoczywają,co już sprawia,że skora jest w lepszej kondycji,niż byla przed podaniem,bo wcześniej te mięśnie non stop silnie pracowały.Po dwóch latach robienia botoksu zaczęłam omijać pewne obszary,bo nie wymagały juz poprawy.Twarz sie tak odzwyczaiła od krzywienia i marszczenia,ze nie rusza sie choć botoks już dawno nie działa.Np. lwia zmarszczka,zwyczajnie odwykłam od marszczenia jej i nawet jak jestem zl to ona nawet nie drgnie.Minął kolejny rok,a tam nadal jest gładko.Nic mi nie zwiotczało Pewnie,że z czasem zwiotczeje,jak każdemu z upływem lat,ale to każda z nas wie:) To nieuniknione,ale co ma do tego botoks..??..Pierwsze slyszę,a nie jetem mloda i trochę już go robię Jedyno z czym mogę sie zgodzić,ze skora musi sie gdzieś marszczyć i powstają nowe zmarszczki,tam gdzie ich nie było.To prawda.i najczęściej jest to skóra pod oczami,bo jest najdelikatniejsza.no,ale cos za coś moje drogie:) Jedyna rzecz,która niepokoi i nad tym powinnyśmy sie zastanowić,to statystyki.1,5 tys ciężkich zachorowań i zgonów po podaniu botoksu.To zatrważająca liczba!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatnia
Witajcie dziewczyny! Poczytałam kilka ostatnich stron i nie zgadzam sie z paroma stwierdzeniami,jakie padły między innymi w dyskusji między Karoliną a nowa totalnie anonimowa osobą(nowa na Forum) Skąd pomysł,ze botoks zwiotcza skórę..?? Niby jak..? Botoks paraliżuje mięśnie i one przez jakieś trzy,cztery miesiące odpoczywają,co już sprawia,że skora jest w lepszej kondycji,niż byla przed podaniem,bo wcześniej te mięśnie non stop silnie pracowały.Po dwóch latach robienia botoksu zaczęłam omijać pewne obszary,bo nie wymagały juz poprawy.Twarz sie tak odzwyczaiła od krzywienia i marszczenia,ze nie rusza sie choć botoks już dawno nie działa.Np. lwia zmarszczka,zwyczajnie odwykłam od marszczenia jej i nawet jak jestem zl to ona nawet nie drgnie.Minął kolejny rok,a tam nadal jest gładko.Nic mi nie zwiotczało Pewnie,że z czasem zwiotczeje,jak każdemu z upływem lat,ale to każda z nas wie:) To nieuniknione,ale co ma do tego botoks..??..Pierwsze slyszę,a nie jetem mloda i trochę już go robię Jedyno z czym mogę sie zgodzić,ze skora musi sie gdzieś marszczyć i powstają nowe zmarszczki,tam gdzie ich nie było.To prawda.i najczęściej jest to skóra pod oczami,bo jest najdelikatniejsza.no,ale cos za coś moje drogie:) Jedyna rzecz,która niepokoi i nad tym powinnyśmy sie zastanowić,to statystyki.1,5 tys ciężkich zachorowań i zgonów po podaniu botoksu.To zatrważająca liczba!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekórzy nie widza
bez okularow, zalozcie bryly to zobaczycie jaka macie skorez po botoxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Botox jest to rewelacyjna metoda!!! Działa super i nie wierzcie,że jeśli się przestanie stosować to się szybciej nabawimy zmarszczek. Ja mam wstrzyknięty już drugi raz, pierwszy raz miałam równo rok temu. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezycwnowiu
hej:) ja w sumie nie w temacie botoxu ale nie moglam znalezc forum na ktorym by byly regularne wpisy. Mam pytanie Mam 16 lat i juz lekko widoczne zmarszczki na czole sa to takie delikatne kreski ale w zasadzie je widac.jak mozna je usunac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezycwnowiu
hej:) ja w sumie nie w temacie botoxu ale nie moglam znalezc forum na ktorym by byly regularne wpisy. Mam pytanie Mam 16 lat i juz lekko widoczne zmarszczki na czole sa to takie delikatne kreski ale w zasadzie je widac.jak mozna je usunac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Usunąć?! Dziecko przestań się wygłupiać :) Co te media robią z głowami tym dzieciakom! Naprawdę to jeszcze nie są zmarszczki. Skoro coś tam dostrzegasz to pewnie masz mocniejszą mimikę czoła. Ale błagam, no nie wygłupiaj się dziewczyno. Co Ty myślisz,że staniesz się kobietą mając cerę 10 letniego dziecka? Jeśli naprawdę zaczną Ci się pojawiać zmarszczki, nawet przy mocnej mimice ,to dopiero po 20-tce! A jeśli botox to zaczekaj do 25 lat. Zresztą do tego czasu to kto wie co za sposby na walkę ze zmarchami wymyślą :D A na razie pamiętaj o kremie nawilżającym i nie od przypadku do przypadku ale rankiem i weczorkiem :) No i okulary przeciwsłoneczne nie tylko latem, ale zawsze kiedy światło na dworze zmusza do mrużenia oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 43
szukam bratniej duszy na botox w markach,przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 43
szukam do pary na botox w Markach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga42
ala 43. Może ja? A dlaczego w Markach? Jakaś sprawdzona klinika? Sensowna cena? Dobry lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania68
Witajcie Wstrzyknęłam botoks w kurze łapki i w czoło. Jestem bardzo zadowolona podjęłam jednak decyzję ze nie wstrzyknę już sobie botoksu w czoło ale nie dlatego ze niby skóra na czole wiotczeje ale dlatego że czułam dyskomfort z powodu sparaliżowanego czoła. Nad kurzymi łapkami się zastanowię ale chyba też nie zrobię. Botoks już mi zszedł i nie ma żadnego zwiotczenia. Oczywiście nie neguje wypowiedzi osoby która mówiła że skóra po botoksie wiotczeje. Przeraża mnie jednak to że wiedząc co się dzieje ze skórą po jego wstrzyknięciu robi to. Będąc lekarzem dermatologiem tak przynajmniej napisała świadomie naraża kobiety na skutku uboczne to jest nieetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
witaj aniu.słyszałam że cena i wykonanie dobre.dziewczyny polecały.masz inne psprawdzone propozycje.Ja znam jedną panią dr.przyjmuje w płocku i w warszawie.Gdzie ci pasuje.Razem taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Do czendo.napisz jaki kwas gdzie ci wstrzykneli,za ile w jakiej miejscowości jaki lekarz.terz chcę coś zrobić i poczuć się lepiej,ale kasy ni wyrzucić w błoto.Pozdrawiam.Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
czy dla wiekszosci wypowiadajacych sie tu kobiet idealnie gladka twarz=piekno? uwazacie ze oszukacie nature? czy paraliz miesni naprawde wyglada dobrze wg. was? znalam kiedys starsza kobiete, ktora dbala o siebie, a i owszem, ale nic sobie w twarz nie wstrzykiwala, a mimo to byla piękna, a najladniejsze byly te zmarszczki od usmiechania, przynajmniej dla mnie. ze starzeniem sie trzeba sie pogodzic i przyjac to z godnoscia, a nie walczyc z czasem bo ta walka skazana jest na przegrana ;] naprawde mozecie byc piekne mogac poruszac twarza... ale to moze tylko moja subiektywna ocena ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
czy dla wiekszosci wypowiadajacych sie tu kobiet idealnie gladka twarz=piekno? uwazacie ze oszukacie nature? czy paraliz miesni naprawde wyglada dobrze wg. was? znalam kiedys starsza kobiete, ktora dbala o siebie, a i owszem, ale nic sobie w twarz nie wstrzykiwala, a mimo to byla piękna, a najladniejsze byly te zmarszczki od usmiechania, przynajmniej dla mnie. ze starzeniem sie trzeba sie pogodzic i przyjac to z godnoscia, a nie walczyc z czasem bo ta walka skazana jest na przegrana ;] naprawde mozecie byc piekne mogac poruszac twarza... ale to moze tylko moja subiektywna ocena ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Do ZADZIWIONA nie mogę się wypowiadać za większość ale mnie botulina i wypełniacz pomagają dbać o urodę. I wprawdzie wiecznie czytam jakieś złośliwe komentarze o sparaliżowanych twarzach po botulinie ale osobiście nigdy tego nie widziałam. O! Przepraszam po około dwóch tygodniach od wstrzyknięcia przez około tydzień utrzymuje się lekkie odrętwienie czoła i fakt przez ten tydzień mimika osłabiona ;) ale czym jest tydzień jak za to potem pół roku pięknego czółka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania68
Moim zdaniem kazda kobieta ma prawo wyboru. Jesli chce wstrzykiwac botoks zeby polepszyc sobie wyglad to jest jej decyzja i nie wolno nam tego potepiac. Ja rowniez mialam taka chwile ze chcialam sprobowac i sprobowalam w tej chwili juz mi botoks zszedl i pomimo ze bylam bardzo zadowolona to jednak nie wstrzykne sobie ponownie. Ale to jest moja decyzja i moje przemyslenia. Jednak jak juz wspomnialam na poczatku kazda z nas ma prowo do swoich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadziwiona
A mnie dziwi moja droga, skora jesteś taka naturalistka, to po jakie licho wchodzisz Ty i Tobie podobne, n a Dział poświęcony Chirurgii Plastycznej . Po co wypowiadasz się w temacie, w którym nie masz żadnych doświadczeń. PROSIŁ ciebie ktoś? Odczep się od tych, które chcą coś zrobić. Dla mnie możesz do końca życia, w ramach dbania o urodę używać mydła typu szary. czy biały jeleń, i ja Ciebie do zmiany nie namawiam. Doświadczeniami tu się wymieniamy, i nie potrzebujemy tu moralizatorek..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Witajcie dziewczyny Przez przypadek usłyszałam dziś w filmie amerykańskim,temat botoksu w luźnej rozmowie bohaterów.Jako że ten temat mnie dotyczy,to posłuchałam.i powiem Wam,ze usłyszałam,rzeczy o jakich nikt u nas w Polsce nie mówi.Oczywiscie chodzi o działania uboczne Czy słyszałyście,ze botoks wywołuje dysfunkcje jelit? Zamurowało mnie,bo choruję na jelita i nikt nie umie postwić trafnej diagnozy,a nie mówiłam specjaliście od chorób gastrycznych,ze robię botoks,bo nie przyszłoby mi do głowy,ze może mieć to jakiś związek.jestem w totalnym szoku!! czy ktoś już o tym słyszał..??.. Juz nie wspomnę,ze najgroźniejsze działanie uboczne to ustanie pracy serca Nasi lekarze mówią o asymetrii i takich tam bzdetach,ktore mogą wystąpić po podaniu botoksu,ale twierdzą,ze w dawkach podawanych w medycynie estetycznej jest całkowicie bezpieczny.I gdzie jest PRAWDA????????????????????? Napiszcie proszę jeśli cos wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania68
Do Betania Nie słyszałam o czymś takim. Może ma to jakiś wpływ. Ja nie odczułam po wstrzyknięciu botoksu niczego takiego ale może dlatego że zrobiłam to tylko raz.Wiem jednak że moja babcia jak również moja mama nie wstrzykiwały sobie botoksu a też miały problemy z jelitami. Na stan naszych jelit ma wpływ to co jemy a jak wiemy w obecnym jedzeniu jest wiele konserwantów które nie wpływają dobrze na stan naszych jelit i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
prosze poleccie mi dobry gabinet we wrocławiu ,chce zrobic botox i kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Do Melbi Prześledź topik to na pewno znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zmysłowa ja sobie generalny liwting zrobiłam w styczniu botox czoło bruzdy nosowe i wargowe + policzki wypełnione volumą czy coś podobnego + usta -- nie powiem kosztowało mnie nerwów i kasy ale warto było nie byłam jakas pomarszczona ale teraz twarz mam świeżą i wypoczętą do tego zmieniłam fryzurę i wszystkim się wydaje że tak świetnie mi w nowym uczesaniu myślę że wyglądam skromnie o 10 lat młodziej a mam 53 lata , teraz myślę robi sobie mezoterapię igłową na basie kwasu hialurowego napisz mi czy to już robiłas --pozdrawiam serdecznie ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zmysłowa ja sobie generalny liwting zrobiłam w styczniu botox czoło bruzdy nosowe i wargowe + policzki wypełnione volumą czy coś podobnego + usta -- nie powiem kosztowało mnie nerwów i kasy ale warto było nie byłam jakas pomarszczona ale teraz twarz mam świeżą i wypoczętą do tego zmieniłam fryzurę i wszystkim się wydaje że tak świetnie mi w nowym uczesaniu myślę że wyglądam skromnie o 10 lat młodziej a mam 53 lata , teraz myślę robi sobie mezoterapię igłową na basie kwasu hialurowego napisz mi czy to już robiłas --pozdrawiam serdecznie ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Do FOTKA 52 powiedz gdzie robiłaś zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko robiłam w Warszawie w gabinecie dr. Sankowskiego numer telefonu znalazłam w necie zadzwoniłam i wszystko mi wyjasnili umówiłam sie na konsultacje i naprawdę nie żałuję bo super wyglądam jak dałam zdjęcie na Naszej Klasie to wszystkie moje koleżanki z zazdrości pozieleniały a ja już babcią jestem --hej-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko robiłam w Warszawie w gabinecie dr. Sankowskiego numer telefonu znalazłam w necie zadzwoniłam i wszystko mi wyjasnili umówiłam sie na konsultacje i naprawdę nie żałuję bo super wyglądam jak dałam zdjęcie na Naszej Klasie to wszystkie moje koleżanki z zazdrości pozieleniały a ja już babcią jestem --hej-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×