Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość mada47
Do Betanii Jesteś zainteresowana wspólnym wyjazdem ? Potwierdź a ja dowiem się szczegółów i odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada47
Podaję kontakt dla ewentualnych chętnych na wspólny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Tak,napisałam do Ciebie maila.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie mi polecić kogoś w Warszawie lub w okolicach? Chaciałabym podnieść brwi żeby uzyskać efekt otwarego oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie mi polecić kogoś w Warszawie lub w okolicach? Chaciałabym podnieść brwi żeby uzyskać efekt otwarego oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do marzenama2 botoksu Ci nie polecam.czasem niestety zamiast się podnieść to opadają i brwi i powieki.To jest niepewne i ryzykowne Lepszy i pewny jest mini lift.On właśnie podnosi brwi i to na długo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA R
Witam , Jestem tu pierwszy raz i mam pytanko - czy ktos wie gdzie w Kaliszu mozna zrobic botoks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Do marzenama2 Też do "otwierania oka" nie polecam botuliny. Tzn. minimalne uniesienie brwi to tak ale nie sądzę by o to Ci chodziło. Myślę,że może to się skończyć miną ustawicznego zdziwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola001
Do Mullan. Ja też jestem z Poznania i szukam fachowca. Napisz prosze maila to wyselekcjonujemy razem :) Zresztą we dwie raźniej :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola001
Do Mullan. Ja też jestem z Poznania i szukam fachowca. Napisz prosze maila to wyselekcjonujemy razem :) Zresztą we dwie raźniej :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mullan. Ja też jestem z Poznania i szukam fachowca. Napisz prosze maila to wyselekcjonujemy razem :) Zresztą we dwie raźniej :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mullan. Ja też jestem z Poznania i szukam fachowca. Napisz prosze maila to wyselekcjonujemy razem :) Zresztą we dwie raźniej :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mullan. Ja też jestem z Poznania i szukam fachowca. Napisz prosze maila to wyselekcjonujemy razem :) Zresztą we dwie raźniej :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kaliszu ponoć przyjmuje dr Kasdia z Sulęcina. Byłam u niej i jestem zadowolona. Nie robię jej reklamy tylko stwierdzam fakty. Robiłam botoks, chomiki i bruzdy. Efekt jest super, 10 lub więcej lat do tyłu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kaliszu ponoć przyjmuje dr Kasdia z Sulęcina. Byłam u niej i jestem zadowolona. Nie robię jej reklamy tylko stwierdzam fakty. Robiłam botoks, chomiki i bruzdy. Efekt jest super, 10 lub więcej lat do tyłu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno karolina
pisala ze podnosi sobie brwi botoxem teraz ze nie poleca... ogolnie botox w jednym miejscu wstrzymuje prace miesni, w drugim powoduje nowe zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Mam naprawdę fajne geny i bardzo to wszystko u mnie delikatne. Jedyne z czym mam prawdziwy problem to wory pod oczami ale na to nie ma bezpiecznego sposobu. Pisałam,że lekarz PYTA czy unieść brwi a nie ze podnoszę :) Mnie się leciutko same uniosły po ostrzyknięciu czoła. Lekarz który mi to robil jest chirurgiem szczękowo - twarzowym, mięśnie twarzy w małym paluszku ma ;) marzenama 2 chciała otwierać oko, myślę,że ma trochę mniej napięte powieki i stąd ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolino cos mi tu nie pasuje
Jak sie ma dobre geny, to nie trzeba wstrzykiwac botoxu ;-) Poza tym pisalaś , ze robiłas tylko lwią zmarszczkę , a teraz piszesz o ostrzykaniu czola. I jeszcze jedno , wory pod oczami sa skutkiem zlej pracy nerek,albo czestych uciech w mlodosci po nieprzespanych nocach. Tu sie kłania lifting powiek dolnych i operacja u Andrzeja ,pewnie juz tam bylas nie raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
:D :D jak ktoś ma dobre geny to umiera w wieku lat 80 z ciałem 20-latka no rewelacja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Do ani42 i koleżanki do pani dr z Płocka.Ja także słyszałam że dobra ale osobiście nie byłam.Mogłabym po 30tym do uzgodienia.A ile kosztowała lwia zmarszczka u niej? Aniu sorki mejla nie otrzymałam ale możemy razem udać się na seans.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekazywanie wad genetycznych
to równiez wygląd jak i genetyka związana z przekazywaniem nowotworów. Wszystko mamy w genach ... Jak ktos ma wory pod oczami to albo na wlasne zyczenie , albo genetycznie. Wiec nie ma mowy o dobrych genach. Widocznie masz w rodzinie sklonnosci do zmarszczek dlatego wstrzykujesz botox. Kiedys kobiety po 40 stce nie mialy bruzd ani cellulitu. Wiec uswiadom sobie ze genów ktore uwasz ze masz dobre ,nie posiadasz. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
A może to Ty jesteś tą panią doktor, która mnie wyszysziła na wizycie, że jestem potwornie próżna i że co ja chcę tu robić bo w wieku 35 lat wyglądam młodziej niż jej 25 letnia córka i,ze chyba w głowie mi się poprzewracało, i że nastolatki to ze mnie nie zrobi ? To Pani, Pani Ewo ? Po co wchodzić na forum kobiet, ktore chcą ratować swoją młodość skoro jedynym Pani celem jet wmówienie im,że to coś złego? A przezież to tak normalne, wręcz atawistyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 42
Do ala 43 i nowa forumowiczka. Dziewczyny! Może pogadamy przy pomocy maila? Wszystko ustalimy. Może jak nas tak duzo to Sulęcin? Może byc fajna wycieczka. Mam wygodne auto i mogę prowadzić...Odezwijcie sie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolino zejdz na ziemie
Nie schlebiaj sobie. Masz wyraznie rozdwojoną jaznie;-) Wpierw piszesz ze robisz lwioa zmarche pozniej ze cale czolo... Nastepnie ze podnosisz brwi... A w ostatecznosci twierdzisz ze masz wory pod oczami. I gdzie tu wyglad 25 latki? Takowa nie ma tak zniszczonej twarzy jak ty opiszujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
A czytałaś kochana wpisy 16 czy 19 latek? Jakie to zmarchy mają? Ja w te zmarchy nie wierzę. I swój wygląd 25 latki też nie dlatego jeśli widzę,że coś się zmienia reaguję. Przepraszam,że wzięłam Cię za tą doktor ale jakaś taka napastliwa jesteś i pomślałam,że to ona. Bardzo mnie wtedy zdenerwowała, nie ona pierwsza mi odmówiła zabiegu na jej zdaniem nie istniejące zmarszki ale ona tylko mnie przy tym obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
ostrzegam - Collagena to gabinet w którym podobno rozcieńcza się botox i to dwu -trzykrotnie. Dlatego nie widać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o namiary na Płock ktoś tu niedawno napisał że w Płocku jest jakiś lekarz co wstrzykuje botox ja nie mogę nikogo znaleśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o namiary na Płock ktoś tu niedawno napisał że w Płocku jest jakiś lekarz co wstrzykuje botox ja nie mogę nikogo znaleśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem za botoxem
i koniec. wiecej zmarszczek jest po nim jak zejdzie ... Niestety restylane i inne wypelniacze bolą , i nie wiem jak je zastosowac w okolice oczu bo tam nie dziala znieczulenie , jak zrobie to tylko wypelniaczami zmarszczki. bo po tym botoxie cholera wie co jeszcze wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×