Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Ula, chyba wiem o której Pani mówisz :) też ją widywałam w Solmedzie i od razu zwróciła moją uwagę! i powiem Ci jeszcze, że tam więcej takich dziwolągów przychodzi... widok straszny! na szczęście jednak przeważają Panie mądre i rozsądne, krtóre wiedzą kiedy należy się zatrzymać i znają umiar :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Eee no nic mi nie opadło :) Po prostu mam większe wory po oczami i mimika jet dziwna. Pewnie gdybym za pierwszym razem tak miała to uznałabym że tak musi być po botoksie ale więcej bym nie zobiła. Po prostu poprzednie razy udało mu się tak zrobić,że wyglądałam absolutnie naturalnie, mimika podobna tyle,że mniejsza a zmarszczki nie bylo widać. Nawet osoby po botoksie nie były pewne czy robiłam. A teraz to na pierwszy rzut oka widać. Mam baardzo małą mmikę czoła i wyraźną zmarchę poprzeczną a on unieruchomił, mocno na dodatek, okolice lwiej gdzie miałam ledwie widoczną kreskę. Mam tendencje do worków (słaby przepływ limfy) a on mi jeszcze wstrzyknął w lwią na tyle dużo,że jest jeszcze słabszy. Tak naprawdę to nic na tym ostrzyknięciu urodowo nie zyskałam ale straciłam i jeszcze pewnie stracę bo zmieniona, pzez zbyt mocne unieruchomienie czoła, mimika spowoduje brzydkie zmiany w innym miejscu. no załamana jestem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoko
Kobietki Kochane, podpowiedzcie proszę, na ile przed (w moim przypadku ślubem) zrobić botox i wypełniacz aby wyglądać najlepiej? W połowie sierpnia uroczystość.. Oczywiście kolejnym, popularnym dylematem jest- do kogo sie udać, żeby efekt był super (mój pierwszy raz:) i żeby nie zbankrutować? Byłam już na \"przeglądzie\" -do zrobienia lwia zmarcha, kurze łapki, podniesienie brwi, bruzdy nosowo-wargowe i wyrównanie asymetrii ust. Cholender, trochę tego jest, ale zmarszczki nie są jakieś bardzo głębokie.. P. doktor stwierdziła, ze na bruzdy i usta pójdą ze 2 strzykawki (czyli 2 ampułki?),żeby nie musiała się martwić, że zabraknie.. Chce mi tez wyprasować czoło, choć ja nie widzę aby była taka potrzeba..ale ponoć jak zrobimy okolice lwich, to tu mi zablokuje a marszczyć będę się u góry(lekka tendencja jest) Za te przyjemność około 3 tys we Wrocławiu..cały czas się zastanawiam bo trzaśnie mnie po kieszeni ta naprawa :( Doradzcie Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoko
Dodam, że wypełniacz o nazwie Juvederm Ultra..gdzieś wyczytałam, że słabiej trzyma od innych..Jeżeli już się kłuć i płacić, to wymagam aby trzymał trochę dłużej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnnn
dla porownania wystawiam fote, gdzie widac okolice moich oczu i czola przed i po wstrzyknieciu: http://tnij.org/m_i_w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mówilam ze od botoxu
robia sie nowe zmarchy. Tez tak milałam... I teraz ciezko jest sie mi ich pozbyc. Ostrzykuje sie Vitalem, ale po tym wygląda sie jak po pobiciu i pod jednym okiem juz 2 miesiące mam siniola który przeistoczyl sie w takie zgrubienie .. ech jakby maly worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mówilam ze od botoxu
do karoliny po botoxie powinna sie lwia wyprostowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Ale ja tam nic nie mam tyle,że i przed miałam tylko kreseczkę i to widoczną jak podkład miałam i się pozaginał tą wzdłuż czoła mam wyraźną. Oczywiście nikt z rodziny nie rozumie o co mi chodzi ale ja tam wiem swoje. Popsuł tym razem i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Karolina, ale może to jeszcze minie :-/ Ja też miałam przez pierwsze 2 tygodnie różne anomalie. Najtragiczniej wyglądał uśmiech, jak u złej wiedźmy. Całe szczęście wszystko przeszło. Ja prosiłam przy podaniu botoxu o delikatne potraktowanie, bo nie lubię przesady, ale dr uspokoiła mnie że ona też woli dostrzyknąć na kontroli niż przesadzić. Podobnie przy podawaniu wypełniacza w bruzdy. Suoko, wydaje mi się że za tyle rzeczy do zrobienia te 3 tysiaki, to nie jest tak drogo. Chyba że ta konieczność jest mocno naciągana. Miesiąc przed uroczystością będzie ok, ale idź do kogoś sprawdzonego. Osobiście nie znam nikogo z Wrocławia. Ps.Byłam w niedzielę na rodzinnej uroczystości, kilka osób powiedziało mi że z wiekiem pięknieję i jak ja to robię hehe Jestem jeszcze w nieustannej euforii, więc wybaczcie moje przechwałki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z KATOWIC
Kochane/Kochani - poradźcie mi proszę kogoś SPRAWDZONEGO z Katowic, Śląska,okolic - kto BARDZO DOBRZE robi botox??? Chodzę po stronach www. gabinetów i naprawdę nie wiem... :( Wolałabym pogadać z kimś kto u kogoś konkretnego robił i jest zadowolony!!! Mam ohydną zmarszczkę z jednej strony ust FUUUUUUUUUUJ :( Kremy nic nie pomagają :( Postanowiłam koniecznie ją rozprostować - ale czym??? Koło ust może być botox czy nie? Co na nią lepsze - kwas hialuronowy? NIE mogę z nią wytrzymać - dostałam po prostu OBSESJI. Non stop chodze do lustra, naciągam paluchami. NIE wyobrażam sobie mieć ją już zawsze do końca życia :( Mam 39 lat, prócz tej są oczywiście inne zmarszczki, na czole, w kącikach oczu... ale głównie wkurzają mnie te koło ust ... Poradźcie - bardzo proszę... Piszccie plisssssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoko
Dziękuje Ula za odp., osobiście kiepsko się czuję z tak postarzałą już twarzą ale największym problemem jest jej asymetria..kiedys mialam zwichnietą szczękę i teraz góra ust poleciała w jedną, dół w drugą stronę..jak by mi normalnie ktoś przyłożył ;) Przestrzegam tez wszystkie młodziutkie dziewczyny- wysypiajcie się i nawadniajcie porządnie! U mnie wystarczyły 2 lata siedzenia przy komp.po nocach, solarium od czasu do czasu i teraz nie mogę na siebie patrzeć-to okropne jak szybko można się postarzeć :( No cóż, głupia byłam, teraz muszę za to płacić. Poczytałam trochę o Simce i salonie Katarzyna w Opolu-chyba do któregoś z nich będę musiała się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoko
P.S. I ja tez chcę pięknieć z wiekiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do ani42 witaj aniu jak teraz się czujesz iwyglądasz,napisz proszę bo ja mam ochotę na więcej Pozdrawiam czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milikaaa
Miałam zrobiony botoks. Po 6 dniach rewelka, tylko siadają mi oczy. Bolą, są zmęczonę, a pod prawym zrobił mi się ooogromny jęczmień ( pierwszy raz w życiu) Też tak miałyście? Czy to ma związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfika
A ja byłam ostatnio gabinecie medycyny estetycznej w Pszczynie - Dental Spa. Atmosferka super, Pani doktor i dziewyczyny przemiłe. Efekt - czółko bez lwa, oko bez łapy kury a usteczka - cmok! Do tego ząbki sobie zrobiłam bo to połączenie med. estet. i stomatologii. Fajna sprawa - lekarka robi ząbki i mówi jak zrobić usteczka a potem wedle życzenia je modeluje. I mają RF FOCUS!!! Cud maszyna. Jakby co służe namiarami na gabinecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z KATOWIC
Do Alfika: Wiesz, ja jestem z Katowic, ale jeśli lekarka dobra to proszę daj namiary. Mogę pojechać i do Pszczyny :) Byle to coś sprawdzonego!!! Ile płaciłaś? Napisz coś więcej proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
co do jęczmienia pod okiem to nieżle mnie nastraszyłaś! Myślę że to może mieć coś wspólnego z botoxem poniewaz mnie lekarz przed ostrzyknięciem zapytał czy mam tendencje do opryszczki??? Też się zdziwiłam co to ma wspólnego a jednak! Po zabiegu dał mi do połknięcia jakąś tabletkę żeby zapobiec, no i powiem Ci że dobrze zrobił, bo na drugi dzień po botoxie miałam tak czerwone i swędzące usta, że na bank by mnie wysypało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
Ja już trzeci dzień po i nic nie widzę! Żadnego efektu!!! Dziewczyny! Powiedzcie że to normalne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajjj
2 tygodnie, dopiero wtedy zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackblack
Do Ewa 38. Ja mieszkam i studiuje w londynie.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole-Ania
Ja robilam botoks w Opolu na ulicy Grundwaldzkiej, Efekt utrzymal sie 4 miesiace! zrobie tez kwas hialurynowy bo nabralam zaufania do tej Pani lekarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jak długo utrzymywał wam sie botox? za pierwszym razem? za drugim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Po dwoch tygodniach juz ponad 300 uzytkownikow,duzo fotek z zabiegow,porady pacjentow i pytania,ktore byc moze i Ciebie nurtuja...a moze potrafisz udzielic odpowiedzi...Przyjazna atmosfera!Prawie 400 tematow i ponad 1500 postow....zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kxenix
Dziewczyny z Zielonej Górze, czy pani Turczyńska przyjmuje w Zielonej Górze? Jeżeli ktoś wie, to proszę mi napisać gdzie przyjmuje. Jestem obecnie za granicą, bedę w lipcu w Polsce i chciałabym się lekko odmłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goboo
Jeśli było to przepraszam... tutaj jest strona wyłącznego przedstawiciela Botox\'u na Polskę. Myślę, że wybierając gabinet warto kierować się ich rekomendacją, wiadomo chociaż że nie są to jakieś gabinety \"krzak\": http://pieknatwarz.com.pl/gabinety_index.htm Oni również dystybuują Juvederm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
mija jedenasty dzień po ostrzyknięciu. Żadnej rewelacji. Szczerze mówiąc to jestem załamana! Byłam pewna że kurze łapki w stu procentach wyprostują się, tym bardziej że mam 33 lata i zmarszczki nie były aż tak okrutnie widoczne. Mialam ostrzyknięte kurze i czoło. Nie wiem czy mogę mieć jeszcze nadzieję :((( Napiszcie proszę wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do mlka Na moje to już nic inaczej nie będzie. Naprawdę nic Ci się nie poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Mlka, to rzeczywiście kiszka po całości. Musiał botox być zwietrzały albo co... Niedługo powinnaś miec kontrolę, zwyczajowo po 2 tyg, poproś o dostrzyknięcie w ramach reklamacji ale tym razem świeżo otwartym preparatem. Trzeba byc twardym a nie "mientkim" no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
dziewczyny ja już naprawdę nie wiem co o tym myśleć.... może przesadzam..szkoda że nie mogę obejrzeć żadnej z Was, ha ha, to nie jest tak że nie widać. Kiedy się uśmiecham kurze łapki nie odznaczają się i nie boję się już śmiać przy 10 lat młodszych koleżankach z pracy, ale byłam pewna że skóra wokół oczu będzie jak spod żelazka!!! A może za malo mi wstrzyknął??? W każdym bądz razie ciekawi mnie czy u Was po botoxie naprawdę zupełnie nie widać żadnych linii???? A jeżeli chodzi o kontrole to najgorsze jest to że nie mogę wziąść urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×