Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Maczka 35
No ale fakt-ze jezeli słońce postarza, to generalnie trzeba Twarz oszczędzać-do mnie to przemawia..ja tam od kiedy mam botox -nie opalam Twarzy i tyle jakoś wierz ę że dzięki temu będzie trzymało dłużej..a le jak Ty kulka mówisz że chodzisz na solar a mimo to tzryma 6 mies..hmmmmm to kurcze możę i faktycznie..sama juz nie wiem.. MOże ktoś się wypowie jak to jest z tyn słońcem, solarium i botoxem--jakieś opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Maczka35 nu nu! :) Słońce jest! Lato zaraz! Ja Ci dam solar! Do JackBlack_49 O czym człowieku mówisz bo temat mnie żywo interesuje? Do kulka123 Nie siej fermentu dziewczyno :) Może Ty jeszcze młoda jesteś i nic u Ciebie nie widać jeśli chodzi o zniszczenia "posolariowe", może masz delikatne rysy twarzy i Ciebie opalenizna nie posyatrza ale to mało która ma takiego farta, szczęściaro! Co do wpływu slońca na długość utrzymywania efektu to pierwsze słysze,żeby to miało jakieś znaczenie. Chodzi raczej o to,że czy z botoxem czy bez lepiej gębulki nie opalać. Wiem tylko,że podobno palaczom krócej trzyma ale to już chyba kiedyś pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Ja juz nie palę 5 lat więc spoko;-) A słonko lubię bardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbusia
Jestem trzeci dzień po botoxie na kurze łapki i już zaczyna działać.Uwielbiam te czary mary!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zrobiony botox..... Pani doktor Micińska wykonała kilka wkłuc ^^ a potem czekałam na efekt i jest xD! po kilku dniach zaczęło mrowić , a teraz jest gładko!! trochę ruszam tym miejscem, bo nie chciałam mieć maski do tego zaleciła mi mezoterapie z kwasem hialuronowym i witaminami - podobno mam przesuszoną skórę -chyba po solarce.Robiłyście już mezoterapię ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zrobiony botox..... Pani doktor Micińska wykonała kilka wkłuc ^^ a potem czekałam na efekt i jest ! po kilku dniach zaczęło mrowić , a teraz jest gładko!! trochę ruszam tym miejscem, bo nie chciałam mieć maski do tego zaleciła mi mezoterapie z kwasem hialuronowym i witaminami - podobno mam przesuszoną skórę -chyba po solarce.Robiłyście już mezoterapię ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Moja buzia już gładziutka jak u niemowlaczka. Jest jednak pewien minus. Uważam, że mam brzydszy uśmiech, taki sztucznym bardziej jak grymas, bo oczy się prawie nie śmieją :-/ Ale nie narzekam, minęło dopiero 4 dni od podania botoxu. Zaczekam pełne 2 tyg i zobacze, co się będzie działo. Ula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Godzina zero się zbliża :) Jak zwylke mam pietra czy wszystko będzie w porządku i jak zwykle czy jest mi to naprawdę potrzebne :)) Jeszcze potem ta panika bo czy na pewno jest ok? I to nerwowe zerkanie w lustro i tak przez 3 tygodnie. No ale wnerwia mnie bo jak zrobię makijaż to się fluid załamuje i bardziej widać. Poza tym nie odwołam już wizyty bo mnie doktor więcej nie wpóści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karini11809
Witajcie, miałam robiony trzy dni temu botoks na kurze łapki. Jestem przerażona, czuję jakby mi ktoś dwa plastry pod oczy przykleił, uśmiech sztuczny, czuję jakby mnie bolały zatoki. Chciałabym jak najszybciej zniszczyć efekt botoksu, ale nie wiem jak?:D Co polecacie żebym wrocila do swojego stanu pierwotnego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukówka
po ostrzyknięciu Botoksem moga byc różne reakcje nawet do miesiąca. Ja miałam po ostrzyknieciu czoła ciężkie powieki i na początku jakby one mi się opusciły, a po 3 tygodniach podniosły się i zmarszczki sie wygładziły. Ostrzykiwałąm 4 razy u innych lekarzy i za kazdym razem miałam tak samo, ale ogólnie jestem zadowolona z efektu, bo po miesiacu nie mi się juz nie działo niekorzystnego i miałam przez pół roku ładne czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Potwierdzam wypowiedź Bukówki. Mnie też juz uśmiech wraca do normy, tak jakby mięśnie dostosowały się do nowych warunków. Czółko gładziutkie, kutrzych łapek zero!!!!! jestem megazadowolona, to najlepiej wydane pieniądze na wygląd jak do tej pory :-) Przy okazji botoxu dr polecila mi tonik i serum z La roche possay taki z kwasem do wygładzenia skóry. I tak po botoksie unikac trzeba słońca, więc smaruje cierpliwie tymi specyfikami. Cery takiej nie miałam od czasów liceum. Szok. Pani dr z solmedu ma dużo pozytywnych opinii na forum dobry lekarz i dziś dopiszę swoją, To naprawdę dobry fachowiec. Karini, nie panikuj narazie, wszystko powinno się unormować za niedługi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
No to ja już po. Na razie tylko czółko wypełniacze a jakieś dwa tygodnie. Czekam na efekty już mam humor pod zdechłym azorkiem bo bardzo obawiam się o efekt. Coś tam doktor zamieszał inaczej niż ostatnio i boję się,że będzie nienaturalny efekt. A do tego,że przy takim unieruchomieniu czoła za bardzo będą pracowały oczy a nie chcę zmarszczek pod oczami. Mam nadzieję,że to nie będzie najdłuższe pół roku w moi życiu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranyjulek
A ktoś myśli o tym że botox to po prostu kwas kiełbasiany i paraliżuje mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
A antybiotyk to trująca pleśń, że o larwach much leczących gangrenę nie wspomnę... Toksyna botulinowa, to pochodna jadu kiełbasianego i ma z nim tyle wspólnego co pleśń z antybiotykiem wlaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_O_G_A_N
Usłyszałaś o tym w Wydarzeniach na Polsacie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Dziś zauważyłam, że mam ładnie uniesione brwi. Nie wspominałam dr, że chciałabym takiego efektu. Teraz zastanawiam się, czy to tak zawsze jest po podaniu botoxu w lwia i kurze.... W ogóle cieszę się jak dziecko, nie odchodze od lustra :-) Dbam o siebie, reguralnie ćwiczę, chodzę na silownię, basen, rower, ale dopiero teraz czuję się o dekadę mlodsza. Nawet wieczorem twarz jest wypoczęta i taka świeża. Kulka, mam u Ciebie dług wdzięczności za namiary na panią dr. No nie truję już i spadam :-) Dobrej nocy kobialki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 39
witam poczytalam troszke i mam pytanie gdzie jest robiony taki zabieg na podkarpaciu kolice rzeszowa czy ktos mial stycznosc pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Pierwszy raz jakieś dziwolągi mi wychodzą :/ Okolice lwiej już złapały a reszta się marszczy. ak tak zostanie to będę miała za pół roku mega zmarchy na czole! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa34
DZiewczyny jak szybko przyzwyczaiłyście się do botoksu, ja miałam tydzień temu i nerwicy dostaję bo jak się śmieje to mnie denerwuje że mi się jakoś dziwnie twarz układa że to sparaliżowane i jest jakoś inaczej, miałam robione kurze łapki (nigdy w życiu już nie zrobię) aż mnie nosi że te mięśnie są takie sparalizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do misiaaa34 zaczekaj jeszcze tydzień i powinno być ok. Bo to rocę odpósci ta sztywność. Ja będę musiała iść do poprawki. Miałam już dw razy robione i było super tym razem nie wyszło. Zła jestem bo nie chcę miec tego więcej w sobie no ale teraz jest do kitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolapotworek
Zyczę Ci by wszystko się udało. Nie jest to niestety normą, ja mam za soba"najdłuższy kwartał " po botoksie. Pani doktor sfajdała sprawę i zeszpeciła do końca dni moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Jolapotworek Jak to "do końca dni moich" ? Przecież botox odpuszcza... Co Ci narozrabiała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa34
dziewczyny kochane, a czy masaż przyspieszy rozkład botoksu? Kurcze wiem że się łączy z receptorami na określony czas, ale zastanawiam się co przyspieszy to, żebym wróciła do poprzedniej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło przyspiesza puszczanie botoksu a wiec ... ciepłe okłady , słonce , solarium, sauna, powinny pomóc .. pozdrawiam trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło przyspiesza puszczanie botoksu a wiec ... ciepłe okłady , słonce , solarium, sauna, powinny pomóc .. pozdrawiam trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karini: ciepłe okłąay w miejsce podania botoxu złagodzą uczucie ściągnięcia moze mialas za duzo podane... ? dlatego zawsze polecam dr Magdziarz-Orlitz - ona podaje z umiarem i w razie czego dodaje ale nigdy na poczatek nie przesadza do Uli: bede pamietac o dlugu wdziecznosci :) mozemy sie umowic na kawe :) robilam sobie w piatek usta i bruzdy policzkowe i znowu pochwala dla Pani Dr ona robi nadzwyczaj delikatnie! podala malo kwasu hialuronowego, usta są bardzo naturalne a tak sie balam ze bedą napompowane! wczoraj sie z nia widzialam przy okazji henny u Kasi i od razu jej zapowiedzialam ze na kontroli musi mi jeszcze troche dostrzyknąć :) chce miec wieksze usta! :) ona sie tylko śmiala, ze tak zawsze jest: najpierw panika zeby nie za duzo a potem jeszcze i jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, bo pewnie bedziecie pytac: usta robilam juvedermem (z dodatkiem lignokainy, zeby mniej bolalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolina 35
Czemu jestes zła? Czemu idziesz do poprawki i czemu nie chcesz miec tego w sobie?... mapiosz cos wiecej bo nie rozumiem co pis\zesz a i u kogo robilas?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Nie, nie spokojnie :) Chodzi o to,że nie chcę więcej dostrzykiwać. Bo botox mi nie przeszkadza ale w rozsądnych ilościach. Dostałam dawkę taką co zwykle tyle,że inaczej rozłożoną i efekt nie jest zachwycający. Ale tragedii żadnej nie ma. Nie będę dostrzykiwać. Szkoda tylko kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×