Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Karolina35
Tzn. szkda tej wydanej a dostrzykiwać nie chcę bo co za dużo to niezdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dostrzykiwanie za 2 tyg
nie kosztuje. czyli nie jestes zadowolona z Zawodnego? Radze pojsc do Szczubial , jestes ze Szczecina to masz rzut beretem... Czemu efekt nie byl zachwycajacy?... Zbyt malo? czy zbyt duzo? za 2 tygodnie przy kontroli raczej nie powinnien brac pieniedzy... ile zaplacilas?... tak na marginesie , dr nie ma zbyt duzo pozytow w miescie ma je Szczubialowa ponoc jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Nie jestem ze Szczecina , jestem jakby w wiecznej podróży ale kocham to miasto i ten region dlatego lubię wiązać się z nim choćby dentystą, ginekologiem czy lekarzem od zmarszczek ;) :D ! Oczywiście, że za reklamacje nie weźmie kasy. Byłam już na "oględzinach" i stwierdził,że można by dostrzyknąć ale jeszcze zobaczy za 2 tygodnie. Nie wiem czy będę... Ale coś więcej poproszę w temacie: "tak na marginesie , dr nie ma zbyt duzo pozytow w miescie " ? Bo wcale jakoś dozgonnie wierna doktorowi Z. nie muszę być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasz te miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam lwią bruzdę w Perfect Galmour we Wrocku i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!! Zapłaciłam 350 zł! Podobno 10 jednostek tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackblack
Hey Panie.Jestem facetem i robilem dwa dni temu botoks w londynie.Robilem wszystkie trzy obszary twarzy plus czwarty gratis.U mezczyzn botoks jest drozszy(full botoks od nosa w gore 290£). Czuje ze mam sciagniete czolo, zmarszczki z czola zniknely.Zostala narazie jedna pionowa bruzda pomiedzy brwiami.Czekam na efekty.....:)pzdr wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwak
Bardzo prosze o gabinet (bardzo dobry ) gdzie robia botox w Rybniku lub jego okolicach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
No tragedii nie ma ale jeszcze poczekam na efekty uboczne (poza mefisto) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaxxx
witam moze ktos robil to w krosnie na podkarpaciu lub jasle prosze napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
do Jackblack mamy mężczyznę na tym forum który otwarcie pisze o swoich zabiegach :-), trochę to dziwne .Może to jakaś "podpucha" ? A tak nawiasem mówiąc : po jakiego diabła ciągnąłeś się aż do Londynu żeby wykonać takie proste zabiegi ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Jestem już po wypełnieniu bruzd, 0,8 ml kwasu hialuronowego. Dziewczyny (i chłopaki :-) ) pomimo niewielkich siniaczków jestem dosłownie w szoku. Kilka lat do tyłu. Wczoraj byłam w miejscu gdzie jest lustro i niekorzystne oświetlenie. Zawsze mnie dołowało ogladanie siebie tam w lustrze, a tu niespodzianka. Żadnych zmarszczek, bruzd, poprostu gładka buzia. Mam też jednak pewne przemyślenia w kwestii dermatologii estetycznej... Widziałam w Solmedzie panią, która przyszła na kontrolę po zabiegu. Kobieta o niewiadomym wieku, myślę że po 40, może więcej nie wiem. Buzia na maxa naciągnięta, chyba wypełniane kości policzkowe, usta napompowane az trzeszczą, w ogóle skóra sprawiala wrażenie że zaraz eksploduje... Jak tu w miarę upływu lat nie popaść w taką przesadę. Bo teraz efekt jest fajny, ma się te niecałe 33 lata i niewiele zmarszczek, a co za tym idzie minimalna korekta i skóra gładziutka. No ale tak nie będzie zawsze i czy w pogoni za tą gładkością nie wpadniemy w przesadę??? Może i martwię się na zapas, ale trochę mnie przestraszyła ta pani swoim widokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula a gdzie wypelnialas
na czole pod oczami?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Ula 102 ja mam taki patent,żeby nie przegiąć oczywiście, że poprawiam się raz w roku (robię to od trzech lat) . Chodzę przez 2-4 miesiące absolutnie naturalna ;) Ale czy to skuteczne? Zobaczymy... Też panicznie się boję ,żeby nie zrobić z siebie takiego monstrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Wypełniałam bruzdy nosowo-wargowe. Niby nie były duże, ale efekt jest piorunujący. Lwią na czole potraktowałam botoxem prawie 3 tyg. temu, do tego delikatnie kurze łapki. Opisywałam wszystko 1-2 strony wstecz :-) Jestem bardzo zadowolona. Dziś trochę mi się łuszczy skóra w miejscu wstrzyknięcia kwasu, ale to chyba bardziej od kremu znieczulającego. Karolina35, może to i dobry pomysł. Ale tak całkiem naturalna nie czujesz się dziwnie, zaznawszy wcześniej magicznej różdżki dermatologii estetycznej? :-) Poza tym, wydaje mi się, że skóra poddana iniekcjom botoxu, przez okres jego działania odpoczywa od swej "zmarszczkogennej" działalności. Przez to przez te 2-3 miesiące po zaprzestaniu jego działania i tak wygląda lepiej niż skóra nigdy nie ostrzykiwana. Tak sobie tylko dumam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janulka
Witam Was piękne i mlode Panie!!! Ja to się chyba uzależnilam od tego botoxu , robię sobie od trzech lat co 6-7 miesięcy .. To chyba za dużo co o tym myślicie moj lekarz mówi że to nie jest szkodliwe a mnie się wydaje że chyba trzeba trochę odpocząć Proszę o Wasze opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Hej dziewczyny! pisalam tu kiedys , kilka m-cy temu, wtedy mialam robiony botox ktory trzymal mnie az 8 mcy, jestem ta szczesciara u ktorej zakonczenia nerowe regeneruja sie wolniej niz u wiekszosci;) W lutym tego roku mialam podany dysport ktory nie zadzialal u mnie tak swietnie jak botulina ale za to musze wam powiedziec ze byly to mniejsze ilosci (w porownianiu z poprzednim wstrzyknieciem botuliny) no a ta cena....marzenie po prostu, dalam za dysport (czolo, lwia zmarszczka+kurze lapki) 200 zl :) do tej pory widze ze kurze lapki nie ruszyly chociaz ja jestem smieszka wiec u mnie latwiej o zmarszczki :-o Dysport jest substancja, ktora jest bezpieczna jak botulina ale rozklada sie wolniej natomiast zasieg dzialania ma ok 2.5x wiekszy niz botulina. O dysporcie slyszalalam same dobre rzeczy od 3 roznych lekarzy a od dwoch z nich na pytanie dlaczego nie podaja w swoich gabinetach dysportu uslyszalalam oczywista odpowiedz : nie oplaca mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
wczoraj wtrzyknęłam sobie botox, niepokoi mnie jednak to że póki co nie widzę żadnego najmniejszego nawet efektu! zero nawet mrowienia o którym wspominałyście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
Dziewczyny, czy któraś z Was miała tak jak ja? A może na którąś botox wogóle nie zadziałał? Mam jednak nadzieję że mnie pocieszycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole botox
Dziewczyny gdzie w opolu na botoks? Muszę zrobić bo juz mnie nerwy biorą .Czoło mi się marszczy jak pfale jeziora a mam dopiro 37 lat ;-) Ktoś pewny i w Opolu. Napiszę na pewno jak było. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole botox
dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Mlka, u mnie działanie botoksu uwidoczniło się po 3 dniach, ale bywa że dopiero po tygodniu zaczyna działać. Cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Mlka, u mnie zadnego mrowienia nie bylo ani po botulinie ani po dysporcie - na trzeci dzien z tego co pamietam widzialam efekt wiec cierpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
ULA 102, dzięki, bardzo mnie pocieszyłaś, bo już zaczęłam myśleć że coś jednak jest nie tak. Co chwila przeglądam się z nadzieją w lustrze ale chyba faktycznie z cierpliwością to u mnie nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz! Dziekujemy! Ekipa Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
OJ DZIEWCZYNY cierpliwości to ja nie mam ale wielkie dzięki za wsparcie :) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
no i nie ukrywam że ciekawi mnie to, czy zmarszczki wygładzą się zupełnie, czy jednak będzie coś widać....... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
A ja dziewczyny jestem załamana :( Odrazu wiedziałam,że będzie niedobrze ale miałam nadziję,że jakoś z czasem... ale drugi tydzień minął i jest BEZNADZIEJNIE :( Nie rozumiem . Dwa poprzednie razy byłam zadowolona ba! zachwycona teraz patrzę z przerażeniem w lustro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Ale co się dzieje Karolina35??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakasram
polecam gabinet Izy Dzik. Naprawde konkurencyjne ceny i pelen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina czemu
co jest powodem tego nie zadowolenia?.. Za mocno prosto czy opadla powieka ? Ile zaplacilas wogóle...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×