Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość mlka
piszcie piszcie piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milka gdy pierwswzy raz robilam botox efekt mialam po tygodniu,gdy zrobilam drugi raz efekt mialam po ok3 dniach,skora jest gładka,gdy sie usmiecham nie marszczy sie wiec sprawdz co ci wstrzyknieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do mlka Eeee to wszystko ok jest. Pewnie jestes jedną z tych co to jak patrzy a 40-letnie gwiazdy o wygladzie dzwudziestek myśli,że to botox :) A botox to naprawdę minimalna poprawa wyglądu a nie "czasocofacz" :D Nie dostrzykuj sobie, myślę,że wyglądasz lepiej, młodziej, bardziej świeżo i o to chodzi. Jeśli sobie dołożysz możesz uzyskać nienaturalny efekt i będzie niefajnie. Przecież nie o to chodzi,żeby wszyscy dookoła widzieli,że masz botox! No chyba,że o to ;) Poza tym jest jeszcze niebezpieczeństwo,że jeśli masz mocną mimikę to zmarszczki powstaną w innym miejscu. Mam ten kłopot,że doktor mi się porządził i wstrzyknął więcej w kolicach nosa(robię tylko czoło) i mimika pooduje,że marszczę nos i trochę się boję czy mi się zmarchy na nosie nie porobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
hej kobietki która z was robiła kwas na całą bużkę tzn.nawadniała i kto miał zabieg lub wie jak robi dr Minkiewicz napiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
KAROLINA35 dzięęęki! Naprawdę może to banalne, ale podniosłaś mmnie na duchu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy waro
Czytam te wszystkie informacje i zastanawiam się jaka jest szansa, że trafi się na odpowiedniego lekarza, świeży preparat. Trochę waham się bo umówiłam się na ten eksperyment na mojej twarzy na środę - czy poznam sie w lustrze/jeżeli oczywiście efekt będziepozytywny/ czy też zostanę z niezadowoloną miną? Podajcie jakie są orientacyjnie ceny - ja mam zapłacić za czoło i okolice oczu 500,00. Czy to drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Euforia opada. Botox na lwiej zaczyna puszczać. Narazie wygląda to jeszcze nieźle, ale boje się co dalej. Minęło 6 tygodni dopiero. Nawt nie moge się jeszcze dostrzyknąc bo za wcześnie. Ps. 500 zł to niedrogo jak za te dwa obszary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Euforia opada. Botox na lwiej zaczyna puszczać. Narazie wygląda to jeszcze nieźle, ale boje się co dalej. Minęło 6 tygodni dopiero. Nawt nie moge się jeszcze dostrzyknąc bo za wcześnie. Ps. 500 zł to niedrogo jak za te dwa obszary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Ula 102 No przecież efekt blaszki to zawsze tylko miesiąc , potem coś widać i tak trzyma się przez następne 3 mesiące. Ja tam wolę ja ta blaszka odpuszcza bo taka bardziej naturalna się czuję :) 500 zł. za czoło i oczy to bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Karolina, chyba Cię ozlocę :-) Pierwszy raz robilam i troche sie wystraszylam, ze jak zaczelo puszczac to zaraz calkiem zaczne sie marszczyc. Mnie też ten efekt teraz bardzo się podoba, ale blaszka też nie byla zla, tym bardziej, że do gory marszcze normalnie, co nie znaczy nadmiernie, bo nie mam do tego tendencji :-0 brwiami ladnie poruszam, tylko ta lwia gladziuchna byla jak u niemowlaczka. Pozdrawiam wtorkowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfika
Do Moniki z Katowic Sorki ale byłam na wczasach :) podaja Ci nr tel do medycyny estetycznej w pszczynie: 032 44 822 44 - wszystko ci powiedzą. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopytująca się
Dziewczyny - też noszę się z zamiarem wstrzyknięcia botoxu na czoło i oczy. Napiszcie mi proszę łopatologicznie - JAKIE TO UCZUCIE PO...??? Czy to jak PARALIŻ ??? No na zasadzie, że chcesz poruszyć czołem a się nie da? Jak martwe? Czy to nie denerwuje? Czy skóra ma czucie w ogóle? Jakoś tego nie kumam... . Wyjaśnijcie proszę - plissssssssssssssssssssss :))))) Tak się dopytuję, bo nie lubię np. znieczulenia u dentysty, gdy "gębę" mam martwą.... bez czucia. Czy to coś podobnego czy absolutnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Dopytująca, pewnie każdy będzie odczuwał indywidualnie. Ja odczuwam jedynie niemożność poruszenia mięśniem. Nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Dotyk i każde inne bodźce odbieram bez zmian. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowanka123
Czy ktoś słyszał o kształtowaniu żuchwy botoksem? a dokładnie ozmniejszaniu botoxem mięśni żwaczy, co daje efekt wyszczuplenia twarzy (tj twarz nie jest tak szeroka na dole?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
witam:) robilam botoks u pani dr Kasi Turczynskiej miesiac temu.jechalam specjalnie do niej ponad 300 km bo naczytalam tyle dobrych opini na jej temat ze tylko jej bylam w stanie zaufac.robilam czolo, lwia i kurze lapki za te 3 rzeczy 1000zl. za jedna osobno 400zl ale jak sie bierze 3 naraz to 1000zl a nie 1200 wiec cenowo naprawde bardzo tanio! Mialam ja poprpsic aby przy mnie otworzyla ampulke ale z wrarzenia i tak dlugiej i meczacej podrozy nawet nie zauwazylam co pobierala jzu do strzykawek widzialam tylko ze pobierala plyn z duzej buteleczki takiej 200ml... nie wiem czy to byl rozcienczacz czy co? myslalm ze botoks jest w malutkich ampulkach??? dziwne ale mowie ze moglam nie zauwazyc Pani doktor zapewnila mnie ze wszystko bedzie ok i ze powinno trzymac 6 mies. a nawet dluzej! i ze nie bede sie nigdzie marszczyc. Martwilam sie glownie o kurze lapki ktore wychodza na policzki;/i sczczegolnie pod prawym okiem. aha czytalam wczesniej prawei cale forum i nikt nie pisal ze po zastrzykach od razu przez 5 godzin nie wolno ryszac glowa ani do przodu na boki do tylu wogole! czy to wogole prawda? mowila ze nie wolno ruszac 5h aby uniknac opadania powieki;/ napiszcie czy to prawda bo ja pozniej w samochodzie to mylalam ze nie wyrobie tych 5 godzin Porazka ale dalam rade wiem ze efekt jest juz napewno po 2 tygodniach i jestem zawiedziona troche efektem tzn. czoloo wyszlo super lwia super lewe oko super jak u 15 latki a prawe porazka;///// wlasnie to co bylo w duzo gorszym stanie od lewego a o nie mi glownie chodzilo!!! i efekt taki ze jak sie nie usmiecham to wiadomo jak jest a jak sie usmieche to lewe oko jest bez zmian czyli super nic sie nie marszczy nie zwęza jak to przy usmiechaniu a Prawe!!! wlanie sie lekko zweza i marsczcy dalej az na policzki ( na szczcescie i tak jest duzo lepiej niz przed botoxem) ale chodzi o to ze lewe bez zmian a prawe sie zweza i wygladam w tej chwili jak debil z "uposledzeniem lewego oka" Jedno oko duze jak 5zl( wlasnie ten efekt jest super i takie powinno byc drugie oko) a drugie zwęzone malutkie i ze zmarchami pod nim;/ wiem ze powinnam isc na dostrzykniecie w takim wypadku ale ja mieszkam za granica juz na stale bylam w PL tylko 3 tyg. na urlop a na dostrzykniecie to raczej do tego samego lekarza sie idzie a nie do innego. poza tym czytalam tez ze lekarze daja jakis papier do podpisania o ewent. skutkach ubocznych ryzykach a mi Pani Turczynska nic nie dala nawet nie wspomniala ze trzeba cos przeczytac czy podpisac cos w tym stylu nic tez nie mowila zebym przyjechala na ewentualna kontrole za 2 tygodnie i w razie czego dostrzkniecie jak cos nie wyjdzie;/ i lipa z tym jak nie wiem! bo wy piszecie ze po 2 tyg. trzeba isc na kontrole itp mi nawet nie wspomiala ze moglabym przyjsc na takowa. aha i jesczzce jedno za 2 dni mija miesiac a mi czolo juz widze ze puszcza;/moglam tylko uniesc delikatnie brwi i reszta sie nie ruszala super! a dzis srodek czola zaczyna mi sie marszczyc co smiesznie troche wyglada! ale ze po miesiacu !? i kurze pod prawym tez bardziej widac i lwia tez moge delikatnie ruszyc!!!pani Dr przekonywala ze 6 mies. na 100% bedzie trzymac i pod koniec tego okresu bedzie puszczac. a teraz sa 2 tyg. po uzyskaniu calkowitego efektu wiec co to ma byc? czy napewno mi wtrzyknela botox czy moze jakis dysport ktory podobno trzyma krocej??? albo stal otwarty za dlugo i stracil swoje wartoesci teraz zaluje ze zapomnialam poprosic i otwarcie ampulki przy mnie nowej i nie patrzalam sie dokladnie na rece;/ jak nastepnym razem pojde to mam nadzieje ze oczy przy usmiechaniu sie beda chociaz rowne a nie jedno duze a drugie male bo az wstyd sie usmiechnac;/ lipa jak cholera!!! ale co zrobic zacznie puszczac to p[ojde tu w UK na miejscu i to zrobie, szkoda tylko ze tu bedzie mnie to kosztowac prawie 4 lub 5x tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
aha i zapomialam ze dodatkowo wstrzyknela mi bez zadnego ostrzezenia pod oczy a czytalam duzo ze pod oczy nie chca za bardzo wstrzykiwac i ze jak juz, to jak ma sie wory lub since zeby je troche zliwidowac a teraz przez te wstrykniecie pod oczy tez lipa wyszla troche bo: przetem pod oczami mialam ok linia pojawiala sie tuz pod okiem jak sie usmiechalam a teraz pod lewym tej co byla nie ma ale za to robi mi sie nowa nizej tuz przy lini z policzkiem co wyglada gorzej i to tez zaczelo mi sie robic kilka dni temu ( ale teraz dopiero czytam ze po 1 mies. lekko zaczyna puszczac "blaszka') a pod prawym tez jesczce gorzej z ta linia niz bylo takze jesli macie pod oczami ok to nie polecam wstrzykniecia pod oko bo zrobia sie nowe zmarchy nieco nizej co jzu dziwnie wyglada! aha i wstrzyknela mi tez w nos co i tak nic nie dalo bo marsczce go identycznie jak zawsze ( chyba nie w te miesnie wstrzyknieto co trzeba) ale trudno sie mowi czekam az bedzie mi to za kilka mies. calkiem schodzic to lece i robie od nowa i moze lepiej wyjdzie nast. razem pozdro from UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do ania21sl Widać niezbyt uważnie czytasz forum nawet powyższą stronę. Na 87 stronie masz choćby temat czoła, wcześniej też wspominałam o sztywnym trzymaniu głowy i że najlepiej iść do kina bo nie jest to wtedy takie uciążliwe. Co do asymetrii to też czytałaś ,że dziwne rzeczy się dzieją. Ale nie martw się tym okiem, teraz to już późno żeby dostrzykiwać bo po dwóch tygodniach to jeszcze ale po czterech to znów będzie potem nierówno puszczać. Przemęcz się jeszcze te 3-4 miesiące a następnym razem opowiedz lekarzowi co się działo to może znajdzie rozwiązanie dla tego oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Ja robilam wrecz fikolki z moim mezem zaraz po powrocie z zabiegu do domu i nic sie nie dzialo,oczywiscie wczesniej zapytalam lekarki czy to prawda z tym trzymaniem glowy prosto przez pare godzin w celu unikniecia przesuniecia botoxu ,ona sie tylko usmiechnela i powiedziala ze regularnie wstrzykuje sobie botox i jeszcze nie widziala zeby jej sie cos dzialo dziwnego ,a trzyma glowe w naprawde przeroznych pozycjach po zastrzykach... cos tam jakies zalecenia niby sa ale bez przesady... ja robilam juz dwa razy lwia i czoło i naprawde nie pilnuje głowy a efekty mega zadowalające...:] Jak ktos nie potrafi zrobic zabiegu to i trzymanie prosto glowy nie pomoze;p Najwazniejsze to swiezy preparat i umiejetnosc lekarza,that\'s it:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ania 21sl Podobnie jak Ty, też robiłam botoks u tej samej pani doktor. Równiez zauważyłam, że pobiera do wstrzyknięcia płyn z dużej butelki. Pomimo zapewnień, że efekt utrzyma sie przez sześć miesięcy, już po siedmiu tygodniach botoks puścił. Szkoda pieniędzy na tę wątpliwą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina0000
ja też robiłam u Pani Turczyńskiej i po miesiącu kicha z botoxu. To samo z powiekszonej górnej wargi, zeszła opuchlizna i nic nie zostało. Zrobiłam wcześniej sobie zdjęcia dla porównania. Pani Kasia jak jej sie przesle zdjęcie, odpowiada, że się Pani przyzwycziła, że Ona widzi kwas w ustach....i tak odbija piłeczkę. Mówi, jak Pani chce większe to mogę dostrzyknąć, oczywiście za kasę. Ale nie o to przecież chodzi. Człowiek jedzie kawał drogi i chce aby efekt trzymał się tyle ile powinien. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajjka
Ja też robiłam u Pani Kasi oczy i trzyma mi już 7 miesięcy. To był trzeci raz. Za pierwszym razem trzymał 4 miesiące, za drugim pół roku a teraz 7 miesięcy i jeszcze widzę efekt. Natomiast moja ciotka po botoxie nie miała rewelacyjnego efektu, ale Pani Kasia ją uprzedziła, że zmarszczki mogą się nie rozejść i miała po miesiacu dołożone w zmarszczki przy oczach kwas hialuronowy i efekt jest bardzo ładny. Ja jestem zadowolona z pani Kasi i lekarza nigdy w życiu nie zmienię, polecam też ją moim kumpelom i żadna nie narzeka. Te kilka postów wcześniej wygląda jakby pisała jedna osoba, identyczny styl pisania. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
dziewczyny, czy któraś robiła botox u pana doktora D. Kołodziejczaka w Bellisana???? Czekam na opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam , jest ok, około 6 miesiecy efekt sie trzyma, cena za czoło 500 zł. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
Pytam, bo też tam robiłam dwa tygodnie temu. Na początku nie byłam zbyt zachwycona, ale chyba nie tak sobie wyobrażałam botox. Teraz jestem bardzo zadowolona, mogę się uśmiechać i nie zerkam już odruchowo w lustro, czy bardzo mocno widać kurze łapki :) Mam nadzieję że efekt będzie się utrzymywał te przysłowiowe sześć miesięcy, bo nie wyobrażam juz sobie że mogę wyglądać inaczej !!!!!! pozdr:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajjka Mylisz się, każda z nas jest inną osoba. widocznie czas działania botoksu uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji organizmu. Mnie już nikt nie namówi. Zapłaciłam za czoło 800 zł., a po siedmiu tygodniach nie było śladu. Życzę innym, aby utrzymywał się jak najdłużej i wcale nie neguję umiejętności tego lekarza. Każda z nas ma po prostu inne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz! ps.botox i inne drobne zabiegi rowniez sa opisywane Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibalek
Też robiłam czoło w Sulęcinie, trzyma mi 6 miesięcy i jeszcze nie puszcza. Był to mój 3 raz. Za pierwszym razem trzymało 2 miesiące, ale robiłam gdzie indziej w Poznaniu. Tam lekarz powiedział mi, że za pierwszym razem zazwyczaj trzyma krótko i trzeba od razu podać nowa dawkę, aby ten okres się wydłużył i tak potwierdziła mi pani Kasia w Sulęcinie. Moja koleżanka robiła ostatnio razem ze mną w Sulęcinie i kurze łapki trzymały jej 4 miesiące za pierwszym razem. Z tego co mówia lekarze trzeba sie na poczatku uzbroić w cierpliwość i jak szybko puści ten pierwszy raz, to podać nową dawkę. Ten lekarz w Poznaniu tłumaczył mi, że czas działania jest zależny od mięśni i mimiki. Moja mama zaczęła w czerwcu ostrzyknięcie całej twarzy własnym tłuszczem. Trzeba poddac sie 2-3 zabiegom i trzyma 5 lat. Zaczynam nad tym się zastanawiać, czas nieubłaganie idzie do przodu, a Botoks kiedyś już nie wystarczy. Czy któraś z Pań korzystała z takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Bibalek Napisz coś więcej o zabiegu Twojej mamy. Co konkretnie korygowała z jakim efektem, jaki ma typ skóry i sposób starzenia no i rzecz jasna ile to kosztowało. Bo czytałam gdzieś ,że to drogi zabieg i że jeszcze w niewielu gabinetach go oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatla
Chciałabym wstrzyknąć sobie botox w takie małe zmarszczki na policzkach, nie chcę na policzki kwasu chodzi mi tylko o powstrzymanie pogłębiania się tych na policzkach. Kwas 1,5 miesiaca temu wstrzyknęłam sobie w tzw. dolinę łez i nareszcie moge bez głębokiej depresji patrzeć w lustro, zapłaciłam 970 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowanka 123
Agatla, gdzie wstrzykiwałaś sobie kwas za taką cenę? też chcę zrobić sobie dolinę łez. A czy wygląda to u CIebie naturalnie? Bo ja chcę tylko to zagłębienie wypełnić, nie chcę mieć takich sztucznie napompowanych policzków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×