Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Didey, dziękuję za pełną informację!! Z tym że moja doktor otworzyła pły,n to nie był proszek w ogóle to był płyn w małej buteleczce - chyba wszystko nadal ok???? pierwszy botox trzymałam 3 msc - teraz poprawiłam i znowu kurczę mam obrzęki... też tak miałaś??inna rzecz że ja mam tendencję do takich obrzęków:( ale pewnie minie mi niedługo...mam nadzieję..:) Dziękuję za wsparcie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Magdo. Po botksie nigdy obrzęków nie mialam, ale to chyba rzeczywiście indywidualna skłonność organizmu-jedne z nas to mają, drugie nie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodny bardzo niechetnie
umawia sie do kontroli, twierdzac ze nie musi. Zadzwon mama i umow poprawke i to natychmiast! zaplacilas masz prawo do reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Czytam forum już od jakiegoś czasu i wczoraj wstrzyknęłam sobie botox - trzy okolice. Jakie wrażenia? Super. Trochę denerwuje mnie fakt, że mogę coraz mniej marszczyć czoło. Kurze łapki już prawię zniknęły. Lwia zmarszczka i zmarszczki poziome czoła zanikają. Jestem z Łodzi i znalazłam stronę www.zmarszczka.com Jest tam młody lekarz. Bardzo się zdziwił faktem, że do niego zadzwoniłam. Strona jest w budowie, a doktor będzie zaczynał pracę od listopada. Ja się dowiedziałam o tym lekarzu od koleżanki z pracy. Powiedział mi, że jeśli już go znalazłam to mi może zaaplikować botox "po kosztach". Trochę się boję, ale z drugiej strony bardzo mnie to kusi. Dodam, że bardzo miły Pan. A przynajmniej takie sprawiał wrażenie. Co mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agatki
Z botoxem ostroznie.Wbrew pozorom jesli facet nie ma wprawy moze narobic ci dziadostwa.Moja kolezanka poszla do niesprawdzonego i opadła jej powieka,wygladala koszmarnie.A poza tym moze okazac sie,ze to po kosztach to normalna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cenę to jest to około 1/3 tego co ja płaciłam, więc bardzo kusi :) Obawiam się, że może coś się stać, ale... każdy kiedyś zaczyna. Chyba szukam u Was rozgrzeszenia, bo chyba w głębi duszy podjęłam decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Do Didey Dr Z zrobił mi to zdj i tyle, nie wspominał o promocji, ani wykorzystaniu tego gdziekolwiek.Myślałam, że to u niego rutynowe działanie- byłam po raz pierwszy u niego.Masz racj ę, przejdę się do niego- co mi szkodzi.A, wspominał tylko o promocji na botox, że jak przyjdzie się z koleżanką hurtem :)-to daje rabat. To zresztą słyszałam od znajomej,że dziewczyny chodzą do niego stadami :). Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ladnie
a ja promocji nie dostlam u Zawodnego zadnej. Placilam 900 zl za malą dawkę. Nic nie mówil o promocji, zdjec nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena 30
Hostess ojej, tak właśnie tak!!!!to ta buteleczka!!!!dziękuję Ci serdecznie - proszę powiedz mi bo nie wiem czy ta jest w porządku?????przestraszyłam sie naprawdę!!!właśnie do niej coś dostrzykiwała!!! odezwij się do mnie koniecznie, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
"Do mamy 10" i do "No ładnie" -w sprawie zdjęć u Zawodnego. Pamiętacie na pewno,że u Zawodnego przed wykonaniem zabiegu trzeba podpisać oświadczenie. Mówiąc szczerze ,nie czytałam tego dokładnie i to jest oczywiście błąd z mojej strony !!!!!! Wszystko co nam podsuwają pod nos, nie tylko u lekarza- trzeba zawsze dokadnie czytać !!! ! Jeśli w tym oświadczeniu jest punkt, który mówi,że wyrażasz zgodę na wykonanie zdjęć przed i po zabiegu i wykorzystanie twojego wizerunku w celach marketingowych, to "dupa zimna". Ale jeśli nie ma tam takiego punktu, to lekarz musi poprosić o twoją zgodę (najczęściej robi to pisemnie), szczególnie ,kiedy chodzi o twarz! Podejrzewam, że te oświadczenia są opracowywane przez prawników i tak są sprytnie konstruowane, aby lekarza uchronić od odpowiedzialności po nieudanym zabiegu. Zawodny ,rzeczywiście sam nie proponuje promocji ani zdjęć, ale słyszałam osobiście jak z jedną babką dogadywał się na dużą promocję,ale dopiero po wyrażeniu zgody na zdjęcia. O botoksowych zniżkach też słyszałam, i to ma sens ! A tak w ogóle to teraz jest wolny rynek i w każdym prywatnym sklepie,a tym bardziej w gabinetach medycyny estetycznej można negocjować !!!!. Ja zawsze tak robię. U Zawodnego też tak zrobiłam. Za laser chciał 500 zł,a ja mu mówię,że w porfelu mam tylko 300, więc albo idę do domu ,albo robimy zabieg. I jaki finał? Zrobił za 300 ! Facet jest elastyczny finansowo. Udanych negocjacji życzę, szczególnie wtedy ,kiedy jesteśmy u tego samego lekarza po raz kolejny ( stała pacjentka,tak, czy nie?):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Masz rację didey- nawet linijki nie przeczytałam z tego oświadczenia które mi podsunął- to się nazywa roztropność kobieca :). Powiedział mi, że gdybym zdecydowała się na botox, to da mi rabat-300zł za jedną okolicę(nigdy nie robiłam i jakoś nie czuję specjalnie potrzeby).Wspominał też o zakupie nowego lasera, z przeznaczeniem okolic oczu(mój słaby punkt!), miał przyjechać do gab następnego dnia. Zapytałam o cenę-rozbrajająco odp,że jeszcze nie wie:). Jutro się umówię na "kontrolę" zobaczę jak mi pójdzie i dowiem się o ten "cud techniki" najnowszy. Pozdrawiam Was, miło pogadać(poklikać w zasadzie) z kimś z tych samych okolic i z tymi samymi "problemami"- obyśmy tylko takie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ladnie
Mnie zdjec nie robil... ale kartke podpisalam, oni sie dobrze zabiespieczaja cwaniaczki. Tez mialam ten laser na bliznę, ale efekt zaden, mam przyjsc za 2 miesiace. Nie mam zamiaru mu placic , bo uwazam ze za 600 zl efekt chociaz 10% powinien byc, sa tu nic. Ja bym sobie zdjec nie pozwolila zrobic. A jak bylo u Ciebie mama , wyciagnal aparat tak ot? To jak zdjecie zrobil to preparat powinie byc za 50% ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Jak już siedziałam na kozetce, przed podaniem kwasu hial, to poprostu wyjął aparat i zrobił foto, bez słowa komentarza- trwało to kilka sekund. Jak pisałam wcześniej, myślalałam,że to u niego rutynowa dokumentacja zabiegu-zabezpieczenie np przed nieuzasadnionymi roszczeniami ewentualnymi, czy coś w tym rodzaju..Dziewczyny ze Sz-na- a jaką mamy alternatywę u nas, do kogo ew można jeszcze pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Oprócz Zawodnego ,znam tylko Dmytrzaka,ale u niego jest bardzo drogo ,a poza tym bardzo trzeba długo czekać, bo w poczekalni zawsze jest pełno kobiet. Za to pięknie robi powieki.:)Ale to już operacja plastyczna pod narkozą i głównie dotyczy kobiet już po 40 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta71
do Didey DROGA PANI JA AZ Z WLOCH TARGAM MOJE ZWLOKI DO DMYTRZAKA.WEDLUG MNIE I NIE TYLKO MNIE TO NAJLEPSZY DOKTOR W EUROPIE.PODDALAM SIE NIE PO RAZ PIERWSZY JEGO ZABIEGOM.JESTEM WNIEBOWZIETA.TO CZARODZIEJ A JESLI CHODZI O KOSZT TO NIESTETY NA TO NIE MOZNA ZALOWAC PIENIEDZY BO TO NASZA WIZYTOWKA NA CALE ZYCIE,BARDZO GORCO POLECAM I ZA 8 MIESIECY WRACAM NA NOWY ZABIEG.POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE.ARLETA71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Arleto! W swojej wypowiedzi nie krytykowałam dr. Dmytrzaka!. Wręcz przeciwnie, pisałam,że pięknie robi oczy-to chyba nie jest krytyka?.Znam jego pracę, bo sama wykonałam zabieg u niego. I tak jak ty uważam,że to najleoszy chirurg plastyk w Polsce .A,że jego klinika -chirurgi plastycznej jest głównie skoncentrowana na operacjach plastycznych-to fakt ! Takie zabiegi jak botoks czy restylan też oczywiście wykonuje,ale głównie skoncentorwany jest na bardzo trudnych, wymagających wiedzy i doświadczenia zabiegach z chirurgii plastycznej. Bardzo dobry lekarz-na dodatek chirurg plastyk,z 20-letnim doświadczeniem, ma prawo do pobierania opłat za zabiegi z medycyny estetycznej(botox,restylan) znacznie wyższych, niż inni lekarze w mieście( w końcu jest wolny rynek w Polsce),co nie znaczy ,że dla przeciętnej dziewczyny ze Szczecina jest to tanio.Jeżeli za botox Dmytrzak bierze 1.200 zł,a a np. Zawodny 700 zl, to niejedna kobieta skorzysta z tańszej uslugi, prawda? Arleto,nie każda kobieta zarabia kilka tysięcy miesięcznie i nie każdą stać na zabiegi u najlepszego z najlepszych, do których z pewnością pan dr.Dmytrzak się zalicza. Na operację taką babki zbierają przez kilka lat,albo biorą kredyt w banku.Chyba dobrze , że są lekarze w mieście za 700 zł i za 1.200.Po zabiegach Dmytrzaka na pewno będziesz pięknie wyglądać :).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGA PANI ,JEST PANI BARDZO MADRA I INTELLIGENTNA OSOBA I JA W ZADNYM WYPADKU NIE CHCIALAM URAZIC,PRZEPRASZAM.ZGADZAM SI Z PANIA NA 100 PROC.NIE JEST LATWO NAWET MI ,NAWET JAK MIESZKAM ZA GRANICA JA TEZ NA TA OPERACJE ODKLADAM JUZ OD TERAZ.2 LATA TEMU STRACILAM MEZA I WPADLAM TAK GLEBKO W DEPRESJE ZE CUDEM USZLAM Z ZYCIEM,TO CO PRZEZYLAM BYLO BARDZO WIDOCZNE NA MOJEJ TWARZYPAN DOKTOR OPERACJA OCZU I WYPELNIENIEM BRUZD NA TWARZY PRZYWROCIL MI WIARE W SIEBIE.NIESTETY NA TYM FORUM SA MLODE KOBIETY,KTORE SA PIEKNE ALE Z CZYSTEGO KAPRYSU IDA POD NOZ,SZANUJE JE I PODZIWIAM BO MNIE NIESZCZESCIE ZMUSILO DO OPERACJI.ALE ZDRADZE SEKRET,JAK SIE JUZ ZACZNIE TO TRUDNO Z TA MANIA SKONCZYC.POZDRAWIAM GORACO ARLETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Arleto :) Bardzo mi przykro !Utrata męża, to straszna trauma dla kobiety. I tu w pełni się z tobą zgodzę.Twarz jest zawsze odbiciem naszych trosk i zmartwień. Czasami kobiety 30-letnie wyglądają na 50-letnie,a powodem takie stanu rzeczy są ich przeżycia (śmierć, rozwód,alkoholizm męża, itd,itp).Cieszę się, że dr. Dmytrzak pomógł ci odbudować wiarę w siebie. Musisz przecież dalej żyć.Jeteś kobietą !A my- kobiety, bez względu na wiek chcemy i możemy być piękne !!!!Pozdrawiam i trzymam kciuki :) p.s. I zapweniam cię, z tego forum korzystają ,nie tylko młode kobiety. Ja jestem tego żywym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena30 jeśli to ta fiolka to wszystko w porządku ponieważ to oryginalny produkt a nie żadna chińska podróba którą lekarze podają po cichu i mówią że to Botox. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ladnie
WSzczecinie jest jeszcze bardzo dobrze ocenianiana , wielokrotna autorka porad w Kurierze, Dr.Szczubial. Ogolnie ma dobra opinie. U Dmytrzka polecam sie troche targowac. Ale Marek Szczyt jest duzo lepszy od niego.(tak osobiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
do didey - powiedz proszę a jak operacja powiek, wcześniej czytałam że zrobiłaś - ja też o tym myślę ale jednak za jakiś czas, czy wiesz coś może nt zabiegów laserem (nie skalpel)? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Tak, robiłam powieki górne 2 lata temu,a dolne w zeszłym roku. Efekt rewelacyjny!!!! Piękne,młode oczy - twarz odmłodniała o 10 lat !!! W końcu mogłam zrobić sobie makijż używając cieni!! I co najważniejsze: po operacji nic nie boli,ani jednej tabletki przeciwbólowej! Po operacji oczy są napuchnięte i sporo siniaków,ale robisz okłady z zimnych gazików,albo kupujesz takie żelki w aptece,które schładzasz w zamrażalniku i po około 10 dniach wszystko już znika .Zdjęcie szwów na 5 dzień.Oczywiście musisz chodzić w okularach, bo nie wolno nasłonecznić blizny !!! To ważne!.Niektórzy lekarze nie chcą robić oczu wiosną albo latem,właśnie ze względu na słońce,ale ja poddałam się zabiegowi w lipcu i przestrzegając wszystkich zaleceń osiągnęłam upragniony efekt:) Operację robił dr.Dmytrzak -on jest najlepszy!!!! Jesli chodzi o laser na oczy,to chyba bym się bała i efekty operacji zdecydowanie gorsze.Zresztą na tym forum wypowiadał się lekarz (którego skutecznie przegoniła jedna z dziewczyn),który pisał,że jeśli chodzi o rozciągniętą skórę na powiekach ( szczególnie u pań w średnim wieku),to tylko operacja,polegająca na wycięciu nadmiaru skóry.Tylko to daje najlpesze efekty. !!! Zabieg był pod narkozą-około 45-60minut.Niektórzy lekarze robią go w znieczuleniu miejscowym.Nie wuobrażam sobie tego,to byłby za duży stres dla mnie i pewnie dla operatora wykonującego cięcie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
dzięki didey za odp, też myślę że jednak znieczulenie ogolne, czytałam że powikłania się zdarzają stosunkowo rzadko, gdyż jest to w miarę łatwy zabieg, długo się czeka do lekarza, u którego robiłaś? Pamiętam "przegonionego lekarza", rzeczywiście coś pisał o powiekach, jego akurat wypowiedzi czytałam z wielkim zainteresowaniem, szkoda że go przepędzono - dużo było konkretów w jego wypowiedziach. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do aniamani:) Najlepiej zadzwoń do kliniki,umów się na konsulatcję, bo lekarz najpierw musi cię obejrzeć i jeśli będziesz zdecydowana ,to od razu ustalisz termin.Nie wiem jakie terminy na dzień dzisiejeszy mają.ale ten zabieg, to dla nich bułka z masłem. Robią tego dużo.W zeszłym roku czekałam tylko 3 tygodnie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DIDEY DROGA PANI JEST PANI NA TYM FORUM TAKA PERELKA NASZA ,DUZO KOBIET WIERZY W PANI OPINIE ,JA ROWNIEZ,DZIEKUJE ZE SA JESZCZE TAKIE KOBIETYJAK PANI,POZDRAWIAM ARLETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dziękuję za te miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×