Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość hania68
Ja wstrzyknęłam botoks na kurze łapki i czoło. Było to ponad rok temu. Botoks juz zszedl ale musze powiedziec ze w tej chwili mam mniej zmarszczek niz przed botoksem i nie zauwazylam ze w innych miejscach jakies powstaly. skora wyglada duzo lepiej. mam zamiar powtorzyc zabieg ale tylko na kurze lapki . czola juz nie zrobie poniewaz nie odpowiadalo mi zdretwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
o a jednak mam trochę racji;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiludek
Witam Was dziewczyny serdecznie,tak czytam i czytam o waszych doświadczeniach z Botoksem i zastanawiam się sama nad tym zabiegiem,nie wiem po ile macie lat i nie będę pytać,chciała bym tylko wiedzieć w jakim wieku poddałyście się poprawie zmarszczek przez wstrzyknięcie Botoksu?? Ja mam 27 lat,i mam już obsesję,mam coraz to nowsze zmarszczki :( najgorsze które mnie denerwują to te tzw."palacza"koło ust-a nie pale :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Zmarszczki palacza! Przykra sprawa.Też je mam. I tak jak ty nigdy nie paliłam!!! Od dłuższego czasu zastanawiam się jaką metodą je usunąć?2 lata temu namówiła mnie lekarka zeby wypełnić je restylanem.ODRADZAM !!!!.Przez 3 dni górną wargę miałam bardzo napuchniętą.Wyglądałm jak bym miała kaczy dziub:)Koszmar.A efekt końcowy żaden!!!.Zmarszczki jak były tak są.Zastanawiam się teraz nad usunięciem ich laserem .Ale to tak wrażliwe i bolesne miejsce,dlatego odkładam wizytę u lekarza z miesiąca na miesiąc.:).Ale jeśli któraś z was pozbyła się tego świństwa, to napiszcie.Chętnie skorzystam z rady.Może są jakieś inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Mam dylemat i prosze o poradę. Czy warto wstrzyknąć kwas zamiast botoksu w lwią zmarszczkę /śrenio głęboką/ ? Czy będzie szybki efekt , czy wyjdzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dziękuję za linka w sprawie zmarszczek palacza.Z zaciekawieniem obejrzałam film.Najbardziej co mnie zainteresowało,to że zabieg jest bezbolesny!!!! Muszę się zorientować czy w Szczecinie ktoś to robi? Dziękuję :). Asiu, osobiście nie robiłam wypełnienia lwiej zmarszczki restylanem,ale wiem,że lekarze to proponują. Zmarszczka ta u każdej kobiety wygląda inaczej.U jednej jest głębsza u innej płytsza.Myślę,że tak na super jak po botoksie to się nie rozprostuje,ale na pewno restylan dobrze ja wypełni i czoło będzie naturalnie wyglądało. No i jeszcze jedno- po restylanie będziesz miała spokój co najmiej na rok,albo i dłużej ,a jak wypełnisz ją botoksem, to tylko na pół roku,albo i krócej.A co do ceny, to różnica między jednym preparatem,a drugim jest niewielka i jak to mówią lekarze,cena zależna jest od ilości zużytego materiału.Im głębsza zmarszczka,tym więcej trzeba w nią" wpompować" preparatu. Decyzja ostateczna oczywiście należy do ciebie.Ja bym najpierw spróbowała restylan.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkiiii
A gdzie zrobić wypełniacze w Radomiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC do didey
Miło nam, że nas zauważono :) Ze Szczecina do Gdyni .. żabi skok :) Ceny mamy rozsądne http://www.schudnij.net.pl/?q=node/107 Zapraszamy. Tu szerszy schematyczny opis JetM http://docs.google.com/fileview?id=0B7kDo2BnuqG1ZTNmZWViYzctM2I0Mi00MjQxLTk0OGItMjM5M2RlNjE3ZTcz&hl=pl Zapraszmy na DARMOWY zabieg próbny. Prosimy kontaktować się z p. Kasią (nasza specjalistka od JetM) 513029127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi40+
Czy któraś poda mi namiar na gabinet w Toruniu- chcę zrobic botoks na kurze łapki i czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 44 lata, wstrzyknelam sobie botox pod oczy,wydaje mi sie ze jest mocno przereklamowany, zmarszczki tylko troche sie wygladzily, lekarka polecila mi tez restylane, efekt : walki pod oczami, zamiast w bruzdy nosowe, to nad nimi (podobno to mialo podniesc bruzdy) nie podnioslo, czekam kiedy to wszystko znknie, w kazdym razie przed zabiegiem wygladalam lepiej. moze ktos zna inna metode.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulka 39
Tez maiłam robiony botokx zadnej rewaelacji ,nie mowiąc juz o zle wstrzyknietym wypełniaczu beeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sądzicie o profesjonalnym wypełnieniu za pomocą kwasu hialuronowego?? zastanawiam się nad takim zabiegiem bo słyszałam że efekty są bardzo długie bo nawet do 18 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 miesiecy, to dlugo,za pierwszym razem lepiej cos na krotszy czas. np. 6 lub do 8 miesiecy. jezeli ci sie spodoba nastepnym razem zrob sobie na dluzej, ja musze to nosic 18 miesiecy, jest nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa
Dlatego warto wybrać się do dobrego specjalisty żeby efekt był taki jaki oczekujemy, do tego warto zastanowić się nad firmą produkującą kwas hialuronowy bo to jak z dobrym kremem też nie kupujemy w ciemno. z tego co czytałam ważna jest konsystencja wprowadzanego żelu im bardziej jednorodna i zbita tym lepszy i bardziej trwały efekt (np. Juvedrem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie sa najlepsze firmy produkujace te srodki, to bede moze mogla innym polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wypełnienie kwasem hialuronowym to dobry jest np. Juvederm bo z tego co można przeczytać ma najdłuższy efekt działania bo ponad rok a do tego jest dobrze oczyszczony czyli nie powoduje zaczerwienienia i uczulenia po wstrzyknięciu. przede wszystkim wybierając się na wypełnienie kwasem hialuronowym trzeba brać pod uwagę: - dobrego specjalistę (fajnie znaleźć rekomendowane gabinety) - trwałość efektu wypełnienia (wszystkie ok roku lepsze produkty ponad rok) - klasę produktu czy jest dobrze oczyszczony i czy konsystencja żelu jest jak najbardziej jednorodna. dobry specjalista w gabinecie bez problemu odpowie Wam na wszystkie pytania dlatego ZAWSZE pytajcie. - obecność lidokainy w preparacie która znieczula (ten który ja znam ma go od zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz, duzo sie dowiedzialam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz. duzo sie z niej dowiedzialam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę że mogę pomóc, jeśli macie jakieś pytania co do metody lub produktów (firmy które produkują wypełniacze) to z chęcią odpowiem, tym bardziej że wiem że to bardzo ważne dla końcowego efektu. warto poczytać i popytać lekarza co poleca i dlaczego, czy to środek nowoczesny, długotrwały i dobrze oczyszczony, niestety nie wszystkie produkty takie są dlatego należy uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Odważyłam się;) mam.Od razu lepiej i ja od razu widzę rezultaty, zobaczymy co będzie za kilka dni.Uff, cieszę się, a co najlepsze mąż nic nie zauważy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Mam pytanko do hostess i innych dziewczyn zorientowanych w tym temacie- jak najlepiej pozbyć się doliny łez pod oczami? jestem umówiona na 9 marca do dr dermatologii(Wesołowska w szczecinie) na kwas hialur, tylko nie wiem jaki powinien on być, jest tego na rynku sporo. Boję się wałków pod oczami, czy innych efektów zamiast upiększenia.pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura29 Gratuluję!!!!! mąż się nie domyśla ?? ale chyba zauważył że jakoś wyglądasz lepiej na bardziej wypoczętą?? jakim preparatem miałaś robione wypełnienie?? mama10 dolinę łez można łatwo zlikwidować wstrzykując sobie kwas hialuronowy. i masz rację na rynku jest sporo produktów które mocno różnią się pod względem jakości. i tu musisz KONIECZNIE wypytać lekarza o takie rzeczy jak: 1. długość efektu po wypełnieniu. dobre preparaty utrzymują się około lub ponad rok. 2. czy ma lidokainę w środku co powoduje zmniejszenie bólu w trakcie zabiegu (obecnie większość ma) 3. czy ma jednorodną konsystencję to bardzo ważne aby potem efekt się utrzymał im bardziej jednolita forma żelu (lekarz powinien ci pokazać żel w tych gorszych produktach cząsteczki kwasu są widoczne gołym okiem sama widziałam) tym lepiej ładniej układa się pod skórą a w okolicach oka to bardzo ważne! (osobiście miałam porównanie konsystencji dwóch preparatu Jevederm i Restylane ze znaczącą przewagą dla pierwszego preparatu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura29 Gratuluję!!!!! mąż się nie domyśla ?? ale chyba zauważył że jakoś wyglądasz lepiej na bardziej wypoczętą?? jakim preparatem miałaś robione wypełnienie?? mama10 dolinę łez można łatwo zlikwidować wstrzykując sobie kwas hialuronowy. i masz rację na rynku jest sporo produktów które mocno różnią się pod względem jakości. i tu musisz KONIECZNIE wypytać lekarza o takie rzeczy jak: 1. długość efektu po wypełnieniu. dobre preparaty utrzymują się około lub ponad rok. 2. czy ma lidokainę w środku co powoduje zmniejszenie bólu w trakcie zabiegu (obecnie większość ma) 3. czy ma jednorodną konsystencję to bardzo ważne aby potem efekt się utrzymał im bardziej jednolita forma żelu (lekarz powinien ci pokazać żel w tych gorszych produktach cząsteczki kwasu są widoczne gołym okiem sama widziałam) tym lepiej ładniej układa się pod skórą a w okolicach oka to bardzo ważne! (osobiście miałam porównanie konsystencji dwóch preparatu Jevederm i Restylane ze znaczącą przewagą dla pierwszego preparatu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wałków pod oczami, to hostess już w zasadzie powiedziała, że ważna jest konsystencja (żeby był gładki). Im gładszy kwas, tym gładsza skóra, pod którą będzie wypełnienie. Ale istotne też jest to, żeby kwas był plastyczny - wtedy lekarz może go precyzyjniej podać i "ułożyć", co daje naturalny efekt i brak niespodzianek. Pod tym względem faktycznie Juvederm się sprawdza. Pytaj się jeszcze o ewentualną reakcję alergiczną. Dobry kwas pod tym kątem był testowany, ale można jeszcze dodatkowo zrobić próby, żeby się upewnić, że nic takiego nie będzie miało miejsca :) Ogólnie pytaj się o wszystko, a szczególnie o to, jak zabieg ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 10
ja wlasnie dostalam , tkz walki, tzn jakby male woreczki po ostzryknięciu restylane vital, z rególy pod oczy wstrzykuje sie ten preparat, poniewaz jest on najmniej stezony i wstrzykuje sie go w malo gleboka powiezchnię skóry, niestety ja zle wspominam zabieg , walek zostal i chcę go teraz wygladzić tylko nie wiem czym... moja kolezanka po tym samym zabiegu tez zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 10
a pod oczy jest masc Emla, nic nie czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . tez mam walki pod oczami po restylane, musze Wam powiedziec, ze ostatnio udalo mi sie je troche rozmasowac. jak narazie wyglada to duzo lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×