Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość no wlasnie pod oczami
kazda ma zgrubienia i worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jest właśnie ważna konsystencja żelu jeśli chodzi o restylane to jest to żel w którym gołym okiem widać małe cząsteczki kwasu takie ziarenka piasku i przez to preparat łatwo rozdzielić ...ja miałam porównanie z Juvederm i tu żel był jednolity tak że nie widać było żadnych grudek i nie dało się rozdzielić tego żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż - to, że się wałki robią, to oznacza jedynie, że zły preparat został wybrany, albo lekarz nie podołał. Jak już wcześniej pisałam ważna jest gęstość (tę dobiera lekarz) i plastyczność (tu już jest kwestia poszczególnych specyfików). Im lepiej będzie to dobrane do naszych potrzeb, tym łatwiej będzie lekarzowi prawidłowo wykonać zabieg. Osobiście ja bym tego sama nie rozmasowywała - lepiej pójść do specjalisty. Zawsze można kwas rozpuścić enzymami, jeśli efekt faktycznie nie satysfakcjonuje. hostess - a to, co piszesz o tej ziarnistości, to jeszcze kwestia tego, że wokół oczu skóra jest bardzo delikatna i cienka, a przez wstrzyknięcie tego "granulowanego kwasu" skóra nie będzie tak gładka, jak być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka gestosc to sa standard
standardowe dawki przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze zrozumiałam Twojego posta to preparaty kwasu hialuronowego rzeczywiście posiadają standardowe dawki (w mililitrach) a do tego mają różną gęstość np. Juvederm Ultra posiada kilka gęstości oznaczone cyfrą 2,3,4 na opakowaniu. ma to na celu dobranie odpowiedniego kwasu na odpowiednią partię twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze zrozumiałam Twojego posta to preparaty kwasu hialuronowego rzeczywiście posiadają standardowe dawki (w mililitrach) a do tego mają różną gęstość np. Juvederm Ultra posiada kilka gęstości oznaczone cyfrą 2,3,4 na opakowaniu. ma to na celu dobranie odpowiedniego kwasu na odpowiednią partię twarzy. http://www.pieknatwarz.com.pl/produkty_index.htm tu znajdziesz więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to mi chodziło. Każdy myśli, że jest tylko jeden rodzaj kwasu. A one się różnią! Muszą się różnić gęstością, bo przecież w zależności od głębokości zmarszczek i zagłębień stosuje się inne wypełnienie. Wokół oczu musi być powiedzmy taki "najdelikatniejszy". W przeciwnym razie własnie się będzie zwijał. I pamiętajmy jeszcze tu o roli lekarza - jeśli kwas ma odpowiednią konsystencję jest plastyczny, to łatwiej go prawidłowo zaaplikować i unikniemy wszystkich niepożądanych efektów. A co do Juvederm, to na okolicę oczu zalecają Ultra 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny czy wy tez
po botoxie maialyscie efekt jak przestal dzialac , widocznych miesni na twarzy jakby takie zgrubienia na czole? nie mialam tego wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Do kaara8 i hostess dziękuję pięknie za podpowiedź, będę wiedziała na co zwrócić uwagę. Wspomniałyście o oznaczeniach cyfrowych kwasu- rozumiem, że pod oczy ma być 2 ? Mam nadzieję, na fajny efekt, bo te podkowy pod oczami b szpecą i dodają lat. Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - ale to w przypadku Juvederm Ultra te oznaczenia działają :) Pamiętaj jeszcze, że ważna jest też osoba, która wykonuje zabieg. Dobry kwas hialuronowy jej ułatwia zadanie, ale zanim się zdecydujesz koniecznie zapytaj się, czy była przeszkolona pod tym kątem (ostrzykiwanie okolic oczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast się botoksować, spróbujcie poużywać retinoidów na receptę, intensywnych serum z witaminą C, pomasować twarz, poćwiczyć twarz... dużo jest rzeczy które można zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast się botoksować, spróbujcie poużywać retinoidów na receptę, intensywnych serum z witaminą C, pomasować twarz, poćwiczyć twarz... dużo jest rzeczy które można zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Dobry lekarz- no właśnie, to problem, w zasadzie, co kobieta to opinia. Lekarka do której się umówiłam chyba nie jest znana, miałam z nią do czynienia przy okazji usuwania różnych pieprzyków (różnymi metodami), raz zrobiłam mezoterapię pod oczy- efekt w zasadzie żaden, być może gdybym powtórzyła to byłoby inaczej. Jestem ze Sz-na, lekarka nazywa się Wesołowska i jest dermatologiem, również ze specjalizacją z dermat. estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do mamy 10 :) Też jestem ze Szczecina i polecam ci dr.Zawodnego lub dr.Dmytrzaka (ale ten jest znacznie droższy).Wszystkie moje koleżanki korzystają z zabiegów u Zawodnego i wszystkie są bardzo zadowolone.A zabiegi wykonywał u nich różne,od botoksu przez restylan i laser. Akurat jutro jestem u niego umówiona na zamknięcie naczynek na nosie.:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote tarasy/Collagena
Witam, Przeczytałam uważnie całe forum w poszukiwaniu dalszych opowieści o firmie Collagena w Złotych Tarasach i nie znalazłam kontynuacji tego tematu. Bardzo zależy mi na jednej z Pań, która wszczeła postępowanie sądowe w/w sprawie i innych klientkach, które uzyskały jakiekolwiek zadośćuczynienie z braku efektów i najważniejsze czy dostałyście paragon przy płaceniu? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pokrzywdzona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Równiez ze Szczecina
W szczecinie masz jeszcze; Dr.Szczubial, najbardziej rochwytywana ... i przyjezdza jeszcze babka z Sopotu, Baczewska, ponoc tez dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollet
Dziewczyn Prosze podajcie mi jakiegoś sprawdzonego lekarza z trójmiasta bo jestem zainteresowana botioxem a nie chce iśc do pierwszego lepszego ,,,Z góry dziękuje za namiary PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelbeauty.eu
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo bym prosiła o jakieś namiary na dobry gabinet w Krakowie -dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena 0306
Znam dobrego lekarza, który przyjezda do gabinetu metamorfoza do Myślenic- niedaleko od Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . tez mam walki pod oczami po restylane, musze Wam powiedziec, ze ostatnio udalo mi sie je troche rozmasowac. jak narazie wyglada to duzo lepiej. Pozdrawiam 16:23 [zgłoś do usunięcia] no wlasnie pod oczami kazda ma zgrubienia i worki ________________________________________________________ Dziewczyny, nie mozna pisac za wszystkich, ja robilam restylane vital i nie mam zadnych workow.Jestem zadowolona, nie mam juz zapadnietych szarych cieni pod oczami. Byc moze zabiegi wykonywal niedoswiadczony lekarz? poza tym nie wiem dlaczego poszlas do tego samego lekarza na ten sam zabieg skoro juz kolezanka byla niezadowolona (jesli dobrze zrozumialam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Dziewczyny a jak jest z cenami kwasu pod oczy? czy są duże różnice między opisywanymi przez Was rodzajami? (2,4 itp). Zastanawiam się, czy te wałki pod oczami wielu dziewczyn nie są efektem tego,że lek chciał zaoszczędzić na preparacie i podał ten "mniej gładki" z grudkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli idzie o Juvederm to każdy jego rodzaj jest tak samo gładki. Oznaczenia liczbowe bardziej odnoszą się do gęstości (już pisałam, że pod oczy daje się ten "najrzadszy" nr Juvederm Ultra 2). Podobno wałki moga się jeszcze robić, jak nieumiejętnie (za dużo) wypełni się zagłębienie. A to raczej nie wynika z tego, że lekarz chciał zaoszczędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie sa wałki tylko
worki pomiedzy zmarszczxkami,ziostaja pod oczami wypelnione linie, i w ten sposób tworzą sie wałeczki poniewaz jest opór wypenienia, to samo z botoxem,w jednym miejscu miesnie odpoczywają, w drugim przejmują prace za nie coś za coś,kazda ingerencja ma swoje plusy i minusy, to samo z odssysaniem w jednym miejscu , pięknie a w drugim narasta to co zabrane z innego miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Zadzwoniłam dziś do Pani dr, żeby ją przepytać tak jak radziłyście. Dowiedziałam się, że na juvedermie "nie pracuje", a na czym pracuje nie potrafila mi odp. Powiedziałam jej o moich obawach zw z tymi nierównościami i wałkami- odp że muszę jej zufać jako specjaliście, który dobiera rodzaj preparatu i głębokość podania do konkretnego miejsca twarzy. Przewidywana cena to ok 300zł- czyli wydaje mi się b przystępnie. Jeszcze powiedziała, że po 10 dniach kontrola i ew poprawki, np dostrzyknięcie kwasu powierzchniowo. Czas działania pow 8mcy, ale to indywidualana sprawa. Brzmi dość rozsądnie, tylko ta odp wymijająca, a właściwie żadna nt tego, co to za preparat konkretnie. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopandzia
witam, ja wstrzyknelam sobie botox na kurze lapki jest poprawa ale chcialabym zeby skora dodatkowo w okolicach oczu byla bardziej napieta, odzywiona, grubsza lub gestrza. moja skora pod oczami to tragedia jest bardzo cienka przeswituja mi zylki, wygladam na zmeczona robia mi sie worki. botox pomogl na kurze lapki ale skora jest po prostu zniszczona w dalszym ciagu. nie pije i nie pale nie jestem chora i chcialabym wygladac zdrowiej. skora pod oczami jest bardzo delikatna chcialabym ja jakos zagescic czy jest to mozliwe? prosze o odp a tak na marginesie czy ogladal ktos program Ewy Drzyzgi Rozmowy w toku o zabiegach i bledach lekarzy ok miesiaca temu. byla tam kobieta ktora chciala usunac kilka zmarszczek i powiekszyc usta a okazalo sie ze jest uczulona na preparat ktory jej wstrzyknieto. ma teraz sparalizowana czesc twarzy, nie ma czucia w gornej wardze a blizny na czole zaslania grzywka. nie wiem co to bylo czy botox czy kwas hialuronowy, ale wystraszylam sie bo nikt nigdy nie mowil ze mozna w ogole byc uczulonym. mi lekarz w kazdym razie nic nie wspomnial ani zadnych testow mi nie robil.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 10
Sluchaj,pod oczy stosuje sie zupelnie inny kwas hialugnorowy, nie stosuje sie tego samego co np w bruzdy nosowo-wargowe, poniewaz , skóra pod oczami jest bardzo cienka, i musi byc zastosowany najzelszy kwas z gamy restylane Vital, stosuje sie go 3-krotnie w odstępach 2 tygodniowych , efekt na pól roku, wiec 8 miesiecy to juz śćiema.. Ja byłam na takim zabiegu i nie jestem zadowolona, lekarka wbila mi sie w naczynko ido dziś mam sinca pod okiem i jakby uwypuklenie, ide to rozwalic laserem , ale nie wiem czy sie uda, efekt wypelnienia pod oczami baaardzo krótkotrwały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×