Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość oliwkaa robiona w collagenie
czesc , musze o dziwo powiedziec ze ja robilam z collagenie i jestem zadowolona, 2 tyg temu- efekt jest, zmarszczki zniknely, ale gdybym przeczytala to forum przed niewiem czy byl tam poszla :) Swoja mame obstrzykiwalam u nich na jerozolimskich, a sama siebie w zlotych... moze teraz sie cos zmienilo.. i maja wreszcie odpowiednie preparaty a nie scieme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm długość efektu zależy od preparatu więc to że efekt utrzyma się do 8 miesięcy nie musi być ściemą, w takim razie restylane który dostałaś jest kiepski bo utrzymuje się krócej z resztą nie tylko u ciebie generalnie nie jest długotrwały dlatego trzeba pytać lekarzy na czym pracują bo różnice produktów są ogromne! mama 10 czy na prawdę masz ochotę iść do lekarza który "nie wie na czym pracuje" dla mnie to pierwszy znak ostrzegawczy żeby nie iść bo to nie profesjonalne z jej strony!!!! poszukaj dobrych rekomendowanych salonów bardzo łatwo znaleźć takie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm długość efektu zależy od preparatu więc to że efekt utrzyma się do 8 miesięcy nie musi być ściemą, w takim razie restylane który dostałaś jest kiepski bo utrzymuje się krócej z resztą nie tylko u ciebie generalnie nie jest długotrwały dlatego trzeba pytać lekarzy na czym pracują bo różnice produktów są ogromne! mama 10 czy na prawdę masz ochotę iść do lekarza który "nie wie na czym pracuje" dla mnie to pierwszy znak ostrzegawczy żeby nie iść bo to nie profesjonalne z jej strony!!!! poszukaj dobrych rekomendowanych salonów bardzo łatwo znaleźć takie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama10 - Powiem szczerze, że zaniepokoiłaś mnie tym, że lekarka z Tobą w ten sposób rozmawiała. Popieram pod tym względem hostess. Wolałabym wiedzieć, co mi wstrzyknie w twarz. Każda firma sama "tworzy" kwas hialuronowy i są między nimi spore różnice. W przypadku okolicy oka, powinien być jak najlepszy, bo w końcu tam jest cienka skóra i płytko się go umieszcza. Poczytaj jeszcze w sieci - dziewczyny są zadowolone z zabiegów Juvedermem. Jeśli chcesz, to tu: http://www.pieknatwarz.com.pl/gabinety_index.htm możesz sprawdzić, w których gabinetach go stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
DO KARAA 8 i HOSTESS Dziękuję WAM bardzo za podpowiedzi, dzięki Waszym radom mam większe pojęcie w temacie kwasu, opiszę efekt mojej "interwencji" w okolicy oczu, zdecydowałam się na konsultację u innego lekarza, którego podpowiedziała DIDEY. POZDRAWIAM GRUPĘ WSPARCIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do osob
ktore robia botox.Otoz 3 m-ce temu zrobilam pierwszy raz botox(czolo,kurze Lapki) trzymal mi sie niecale 3 miesiace,i teraz zastanawiam sie czy robic kolejny raz,bo jezeli tak jest,ze kolejnym razem trzyma dluzej to powtorze zabieg.Ale jesli maja to byc znowu tylko 3 m-ce to szkoda mi kasy.Czekam na opinie osob,ktore robia czesto botox jak dlugo im sie trzyma.Z gory dziekuje i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj witaj, Hmmm niestety, jak zuważyłam dużo zależy jednak co za botox jest wstrzykiwany (a jednak) I kurczę, choć nikt tego nie mówi na głos, prawda jest taka, że botox nie znosi wysiłku fizycznego. Im więcej ćwiczymy czy to jogę czy fitness, tym krócej działa. To niepojęte, ale tak jest. nie mam pojęcia dlaczego, ale ta teoria się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama10 - Mam nadzieję, że tym razem lekarz będzie lepiej zorientowany :) To, że chcemy być piękne i młode nie powinno przesłonić nam tego, że ważne jest nasze bezpieczeństwo. Trzymam kciuki i czekam na relacje :) A co do botoxu - sama nie robiłam, ale powinien utrzymywać się 4-6 miesięcy. Jednak wszystko zależy od rodzaju skóry i trybu życia - dlatego lekarz nie może powiedzieć, że u Ciebie będzie to trwało na pewno 6 miesięcy. Regularne zabiegi wydłużają czas działania. Przeczytaj ten wątek (wiem, że to dużo stron), bo dziewczyny już pisały o tym, jaki czas utrzymuje im się botox. Zalecenie jest, że można powtarzać zabieg raz na 3 miesiące... Więc może u Ciebie po prostu ten pierwszy raz zadziałał tak krótko. Ewentualnie to kwestia produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botoks w wieku 25lat
Pomocy!! Proszę o poradę cz w wieku 25 lat warto wstrzknąć sobie botoks? czy lepiej przeboleć paskudne poprzeczne bruzdy na czole i pare lat się z nimi pomęczyć? Proszę Was o porady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna z Kraka
Witajcie dziewczyny! Botoksu nigdy nie wstrzykiwałam bo si zwyczajnie boję - bądż co bądz to jednak jad kiełbasiany! Bardzo bym się dręczyła, czy jedank nie przenika! Wstrzyknęłam sobie za to hialuron w bruzdzdy nosowe i trzymaa się ten efekt cały czas. Obecnie używam super kosmetyków , które powodują, ze efekty sa wciąż takie same jak po zastrzykach ( pobudzają skórę do saodzielnego wytwarzania hialuronu!)- więc nie musze już niczego wstrzykiwać - zmarszczek już nie mam. Terapia kosmetykami powinna trwać cały czas żeby ten efekt utrzymać . Jeśli chodzi o czoło - robiłam fale. Jestem po czterech zabiegach i czuję i wyglądam świetnie! Polecam tę metode bo jest bezpiecznijsza i bardzo przyjemna. Babki z KRK mogą skorzystać obecnie z fajnej promocji w Doris Dorin i zapłaca za jeden zabieg 270 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Zuzanno, powiedz proszę jakie konkretnie kosmetyki dają tak świetne efekty? No i zdradź także, jakiego typu zabieg radiofalami masz na myśli. Będę wdzięczna, gdyż także szukam alternatywy dla botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia
Również szukam najlepszej alternatywy dla botoksu bo botoksu jednak się boję (chociaż gdzie się nie dowiadywałam tam polceją botoks-ale to chyba taka moda teraz)Podtrzmuje pytania poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jest tu kolejna
wlascicielka salonu,ktora podszywajac sie pod klientke chce zrobic sobie reklame.chodzi o Zuzanne z Krakowa,pod innym pesudonimem o ile dobrze pamietam olga pisze to samo na kafeterii wypelnianie bruzd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukreciia
zrobiłam sobie 1,5 tygodnia temu botox na lwią zmarszczkę i kurze łapki. wszystko świetnie wygląda, ale teraz jak się smieję to marszczy mi się nos. dziewczyny, czy to normalne? bo niezbyt urokliwie to wyglada... czy to marszczenie nosa minie dopiero aż botox przestanie działac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gijkażmijka
lukreciaa a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak lukrecjo przykro mi
to mówic ale botox to gówno! Jedne miejsce w spoczynku drugie pracują za nie! efekt koncowy dodatkowe zmarszczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że powinnaś przejść się lukrecjo na wizytę kontrolną do lekarza który wykonywał ci botox :) on oceni czy to minie i jak to wygląda ponieważ widział Cię przed zabiegiem i będzie umiał to ocenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroka12
Ja 3-mce temu robiłam botox w łomży na małachowskiego 8, przyjażdza tam lekarka z białegostoku. byłam bardzo zadowolona i pewnie zdecyduje się na drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroka12
moje znajome wcześniej kilkakrotnie robiły i nic się złego nie działo. jak we wszystkim pewnie nie trzeba z botoxem przesadzać. Z tego co mi mówiła lekarka to efekty uboczne botoxu mijają po około 4-6 tygodniach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukreciia
dziewczyny, u lekarza nie byłam, ale chciałam się pochwalić, że nos już mi się nie marszczy, jak kilka dni temu :) wygląda na to, ze botox już się "rozłożył" w moich zmarszczkach :) powiem Wam szczerze, że jest rewelacyjnie! buźka pare lat młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale
jestem zielona, dziewczyny,co jest lepsze i bezpieczniejsze na zmarszczki czola o iczu,botox czy hialur? Napiszcie prosze-dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o0o
www.chiroplastica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Zgodnie z obietnicą opisuję efekt mojej wizyty u dr Z.Wybrałam się w pn ze swoją nieszczęsną doliną łez. Po krótkiej rozmowie zdecydowałam się na Juvederm. Lek zastosował 2 razy po 0,5 pod każde oko. Efekt natychmiastowy, b naturalny, ani śladu wkłucia nie mówiąc o siniaku. Jestem b zadowolona, choć myślałam ,że będzie taniej, pytałam najpierw o te wałki, grudki pod okiem jako efekt uboczny- dr stwierdził, że to nieumiejętna technika aplikacji. U mnie podał głęboko i dużo niżej niż myślałam. Czuję się jak milion $ :) POZDRAWIAM!! mam tylko nadzieję,że potrzyma długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 10
gdzie robilas te doline lez? ja jestem z Krakowa iszukam dobrego lekarza na ten zabieg mialam delikatnie wypelniona doline lez ale zrobil mi sie walek lekarka robila tym samym preparatem co bruzdy nosowe jak ktos zna godny polecenia gabinet w Krakowie niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Jestem ze szczecina, więc niestety nie mogę polecić nic w kraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czoło częściej stosuje się botox, żeby zatrzymać pogłębianie się zmarszczek. Kwasem hialuronowym się wypełnia zagłębienia. Raczej lekarz decyduje o tym, co w danym momencie jest najlepsze (czasami obie substancje się stosuje). mama10 - to dobrze, że jesteś zadowolona :) Widać, że trafiłaś na dobrego lekarza, skoro bez żadnych siniaków wyszłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, zeby czuc sie jak milion
$ , nie trzeba nic wstrzykiwać w dolinę łez. mama 10 a nos? zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sory ale
Na zmarszczki z okolic czoła i oczu mogę Ci z własnego doświadczenie doradzić botox. Kwas hialuronowy kojarzy mi się raczej jako wypełniacz do ust, czy biustu. Jest zupełnie bezpieczny, tym bardziej jeśli wykona go dobry lekarz. Jestem z Warszawy, więc miałam wstrzykiwany w czoło botox w warszawskiej IQ Medica. Sam zabieg trwał jakieś 10 min, od razu po mogłam iść do domu, a po weekendzie (byłam w piątek), mogłam spokojnie wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za odpowiedz,mam jeszcze jedno pytanie-czy jest jakis sposob,zeby bezoperacyjnie zlikwidowac worki pod oczami,czy da sie cos zrobic hialurem? Dzieki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spokojnie możesz zrobić to kwasem hialuronowym. Ja będę mieć robione Juvederm Ultra 2 bo to odpowiednia gęstość w moim przypadku do tych okolic twarzy :) efekt utrzymuje się ok 12 miesięcy więc będę miała spokój i na lato i na jesień kiedy wygląda się okropnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×